Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 198

Thread: G-server Cs 1.5

  1. #51
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DigitalMax
    Prije svega ja sam taj iz usb klanan i niko nema moj password server su truci uhakovali i smanjili na 10 ja nijesam moga da vratim vec se moglu uci na server preko konzole..!!!extazy neznam kako tije bio nik ali nijesi bez razloga kickan i nemoj da lazes i mlatis kad nezznas ili si psovao ili chitovao ja svakog prije kicknem gledam kako igra ii sta radi!!!! a tdrugo server je neko uhackovo i ugasio taj neko je [S.A.J]|ARKAH| koji je meni tako rekao na drugom serveru jer ga je eskim kikovao!!!!
    *rekao mi je ovako citiram :"Kako vam je sada igrati na g-servu mene nece da kicka eskim j sam rekao da cu ugasiti server pa sad dok ga upale" !!!!!!!!
    Nik mi je bio KrPeLj i nijesam psovao, nisam nista zivo ni reko a kikovao si me na aztec zbog navodnog wall hacka. Napisao si u konzolu Ugasi wall ako se ne varam. Opalio sam 3 headshota i zakljucio si da imam wallhack. Ne znam ko ti dade toga admina
    __________________

  2. #52
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoj da lazes KRPELJ......citujes i ne seri sad tu....oces da decku oduzmu admina jeli bre...idi cituj na neki drugi server nemoj na G jebo te cit da te jebo pucas kroz zid i sad se pravis pametan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bolje SUTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii :hammer: :hammer: :hammer: :hammer :mad: :mad: :

  3. #53
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Extazy.
    Nik mi je bio KrPeLj i nijesam psovao, nisam nista zivo ni reko a kikovao si me na aztec zbog navodnog wall hacka. Napisao si u konzolu Ugasi wall ako se ne varam. Opalio sam 3 headshota i zakljucio si da imam wallhack. Ne znam ko ti dade toga admina
    znas kako brate..moras malo da prestanes sa kamufl;azom masu puta ljude kroz zid masu puta !!!!!!tako da batali !!!

  4. #54
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sta se desava: posto ima masu citera ljudi koji znaju da igraju nemogu da igraju jer ih odma proglase citerima. Ako sam bas taki citer ubio bi svaku partiju sve zivo kroz sve zidove. Sledeci put kad budem igro ga G ti predji u spektatore pa me prati i snimi demo, pa da svi vidimo kaki sam citer. A ti mladene neznam zasto seres gluposti...
    __________________

  5. #55
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pazi !!!..... kad si toliko dobar....zasto igras sa nickom koji nije nikad bio na G serveru...nego kad imate CIT igrate sa jednim nikom kad nemate onda se krijete po drugim nikovima.....i kroz zid pucas i ne laziiii popizeo je svako koga si ubio jer pucas prije nego sto ga vidis tako da oladi malo i ugasi cit kad igras NIJE ZANIMLJIVO IGRATI CITOM !!! to je samo za invalide !!!!! umesto da hvalis admina jer uvek promeni mapu ako ljudi zele i to ti oces da mu uzmu admin...ma koji ti je **** majmune bre...ako oces igraj ako neces nemoras niko te ne tera ako ti se G server ne svidja idi na tehnicom beotel...... :hammer: :hammer: :hammer:

  6. #56
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    KrPeLj ja ti jos jednom kazem da si imao cit ti neznas da igras i ne govori da si igrac kad nijjesi sve sto ubijes nekog je zahvaljujuci citu !!!!!!!!!!!!!!a sto se tice dema i ostalog toliko znam nijesam mutav i pratio sam te..a mnogi su snimani !!!

  7. #57
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DigitalMax
    KrPeLj ja ti jos jednom kazem da si imao cit ti neznas da igras i ne govori da si igrac kad nijjesi sve sto ubijes nekog je zahvaljujuci citu !!!!!!!!!!!!!!a sto se tice dema i ostalog toliko znam nijesam mutav i pratio sam te..a mnogi su snimani !!!
    ti si 100% siguran da sam ja citer jeli? Ili sam samo bolji igrac od tebe...
    __________________

  8. #58
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    oces da igras 1 vs 1...izvinite sto temu zaobilazimo!!

  9. #59
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Jes da ja nisam za preveliku pricu... Ali... Odje svi psujete, vicete na jednog igraca... Gle, kroz vrata mogu da prolaze meci... A ADMIN AKO JE U SUPROTNOM TIMU ( da naglasim ) ne moze da vidi tacno shto je igrac radio, jeli on samo se okrenuo sa spona i opalio 3 metka i 3 heada ili je 5 shanzera opalio u raspala vrata... A ako si admin, znachi da ako, i samo ako nekoga kikujesh i banujesh sa servera, mora da ima 100% cit, tebi je to sve zasnovano na "cinjenice". Nemas nikog ko bi reko da je on citer - sem ovih ljudi kao mladen koji ti se shupkaju - mislim , coece, nemash sad da kazem kao advokat "Nikakav vidljivi dokaz da je on citer". Ako si admin, onda treba manje da igras, vishe da gledas jel tako??? Trebas da budes spektator i tako to...

    Mladene... Znachi tvoji admini ubijaju u mijenjanju mapa... Eo jedan primjer, Bilo nas je 10 na server, bila de_dust mapa i usho Eskim - faca - I jednostavno stavio 2 puta vote za neku mapu fy_ludikure. Poslije 2 vota poshto je bilo pola ljudi koji nisu imali u mapu... Jedostavno coek prebacio, mislim luuudnica od nas 10, bukvalno su 6 bili kikovani, i oni mafijashi su igrali 2vs2 il nemam pojma kako, uglavnom ih je 4 bilo na server... A mjenjanje mapa vishe nema jel tako? Samo stave "admini" neograniceno vrijeme i naravno podju sa servera.

    Admin mora da bude ne samo dobar igrac, vec i mnogo vishe na server nego mi, znachi neki krshteni ljudi koji bi znali ko je citer ne iz jedne partije. Ocu da kazem "Jeste li vi ikad vidjeli, josh koji put slucajno da je on ubio nekog kroz vrata???"

    Poshto chu sad ic nedje, necu bit doma oko mjesec dana, razmislite na ovo pitanje... Buahahahahahahah!!!
    Last edited by No comment; 21-07-05 at 17:40.
    Let the earth take you!

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    no comment ja nikad ne prebacam mapu osim ako ljudi ne glasaju za nju tako da pazi kako iznosish prichu
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  11. #61
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad igras svaki dan po bar 3 do 5 sata kanter kao ja na G serveru onda ces zanti odma ko je citer a ko nije..... i bolje cuti kad nemas pojma ni o adminu ni o citerima !!! a ovo za menjanja staza uvek je vote !!!! i kod bitcha i kod eskima, osim ako nas je malo pa sam promeni nekad na neki ice ili tkao nesto jer je to sasvim cool....i ti i extazy ste na drogi jel znas to ??!!!!! :hammer:

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Ljudi, postoji bug na serveru koji su neki iskoristili da dodju do rcon passworda. Svi koji se tripuju da su hackeri ako koriste walkthrough su veliki neznalci. Kad dodjesh do rcon_password lako je sve ostalo raditi. Sve ovo mozhe moja sestra od 7 godina da odradi, samo se treba sjetiti.

    na serveru sam od kako je otvoren, pa me nema 20 dana (bio sam na odmoru) i prichate kako admini ne zalaze... Smijeshno!

    Brzo ce se srediti server. Sad niko nema volje oko toga da radi iz prostog razloga shto je ljeto, pa se ovo vrijeme koristi za odmore, djevojke, provode, avanture, romanse, divljanje i josh dosta toga... Ja cu pokushati da urgiram koliko mogu da se to shto prije zavrshi. Nishta ne zavisi ni od mene niti od eskima-da je bilo do nas, sve bi davno bilo zavrsheno...

    Ovako chekamo mi, a chekajte i vi sa nama da se neshto desi

    balsa i ja sam na server od kad se napravio i dobro znam od kad pricaju da ce napravit statistiku dodat jos neke mape ...

  13. #63
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolje dajte nekom ADMIN pa neka banira sve turce dok nas ne sjebu....jer od njih se nemoze igrat normalno,,,,prije dok je bio /ff ON ubiju te puskom...sad je /ff OFF ubiju te bombama pa dokle vise majke mu ga ??????????????????????

  14. #64
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa evo ceka se na ADMIN-a.
    Sto se mene tice ja necu da igram previse na server dok ga neko ne dobije zato sto ne mogu zivjet od turaka.
    p0z.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da imash kojim sluchajem admina, shto bi uradio?
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim
    Da imash kojim sluchajem admina, shto bi uradio?

    ao ne peglajte vise sa tim adminima kad ga nikom necete davat

  17. #67
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosto Alane.Evo danas na primjer je igrao Balsha i svi smo uocili jednog citera i balsa ga je prvo upozorio ovaj nije gasio cit i Balsha ga je banovao.
    Ja ne bih odma banovao nego bi odgledao tog igracha 10-tak partija da vidim jel citer ili ne ako jeste onda bi ga prvo kickovao pa ako opet udje i nastavi sa citovanjem onda ban.Ako udje s drugim nikom ista stvar kick pa ban.Mislim posteno s moje strane kick pa ban :razz:
    Samo dobro si ti rekao "u sluchaju da imam ADMIN-a" i ne znam cemu sam ovo pisao.Eto samo da ti dam moje mishljenje.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dajte vec jednom nekom taj usereni admin ako mislite da vam dodje jos neki posten igac da igra....ovi turci dusu nam jedu ovim citovanjem nemoze da se igra brale !!!!!! dajte nekom admin koji puno igra i u koga imate poverenje pa da bude red, vec je vreme ja mislim !!! POZ :-)

  19. #69
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ao sto se nervirate vise oko ADMIN-a jednostavno nemojte da igrate kad vam toliko smeta evo ja na pr. sad igram na g manje zato sto ne mogu da se svadjam i nerviram zbog prsle Toorske nacije dok se to ne rijesi mene ne ocekujte mnogo na server. :hammer:
    I poslushajte me i zaboravite vise na ADMIN-a,od sad se slazem sa Alien-om
    p0z.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad se sredi server a ja mislim da ce to bit za 20 dana biche josh admina osim mene i bake, ko ce biti vidjecemo, uglavnom bice neko ko je dovoljno ozbiljan za tako nesto i umjece sebe da kontrolishe shto je uglavnom bio problem ranije, zato budite dobri
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  21. #71
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Evo sam miran ko bubica :P
    To ce da se sredi tek poslije 28.8.2005 tako da imate do tad vremena da izaberete 4-5ljudi za ADMIN-a samo nemojte da to budu neki van CG da ne bi bilo zaebancije poslje please
    PS>>> Nadam se da cu ja bit jedan od tih srecnika
    p0z.

  22. #72
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX
    Evo sam miran ko bubica :P
    To ce da se sredi tek poslije 28.8.2005 tako da imate do tad vremena da izaberete 4-5ljudi za ADMIN-a samo nemojte da to budu neki van CG da ne bi bilo zaebancije poslje please
    PS>>> Nadam se da cu ja bit jedan od tih srecnika
    p0z.
    nebi se ni ja ljutio

  23. #73
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E danas sam se fino izigrao sa poznatim leekovima kao:baki,igor,guza,luka....jos nam je onaj user iz AP-a neki Alan falio :razz:
    Da ce ovkao bit ceshce bez tooraka wrh i bilo.

  24. #74
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo dako regulishete vishe te ADMIN-e a sto cete sa map_cycle=om
    :hammer: :hammer:
    Nemojte mi samo izostavljat onu cs_alpin(wrh,loodilo...)

  25. #75
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nebi mozda trebalo sad ubacati masu novih mapa samo treba dodati de_dust,de_aztec,fy_iceworld,fy_iceworld2002,fy_sn ow,de_winterdust,de_rats i eto to je ok mozda neku jos ali eto to bi bilo to

Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. EBooks opet...
    By Vasilj in forum Software
    Replies: 196
    Last Post: 29-12-08, 19:22
  2. Battlefield 1942 internet server
    By BlackNeo in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 14-06-05, 17:15
  3. ProMonte postavlja prvi HP Integrity Superdome server u SCG
    By Silvester in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 14
    Last Post: 25-02-05, 07:54
  4. 600 kompjuterskih knjiga na DVD-u,4 eura
    By petrucci in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 7
    Last Post: 08-02-05, 22:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •