Results 1 to 16 of 16

Thread: neshto novo za promjenu...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default neshto novo za promjenu...

    ovako zene,musharci....jednostavno pitanje....

    koja muzika vam odgovara za zavodjenje,koja za lagani sex a koja za "I wanna FuK you like an animal"

    znachi ne vrste muzike nego odredjene pjesme...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    e stari da si pitao za vrstu muzike ok, al nemam neku specijalku-pjesmu sa kojom radim sve ove stvari ne umijem izabrat
    al da ti ja ipak odgovorim sa vrstom muzike. neka erotika ide sa enigmom, divlji sex ide sa hard rokom a zavodjenje... sto ti znam, sve dolazi u obzir, lako se prilagodim

    sad mi pade na um, za ultra jak sex pjesma(hard rock sa techno zvukom) iz filma DRAKULA.. nemam pojma ko je izvodi nit kako se zove, al pokreeeceeeeeeeeeeeeee
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    ovako zene,musharci....jednostavno pitanje....

    koja muzika vam odgovara za zavodjenje,koja za lagani sex a koja za "I wanna FuK you like an animal"

    znachi ne vrste muzike nego odredjene pjesme...
    Gusle su zakon za sex:-D....ako si cula za "Pogibiju Branke Djukic" onda sigurno znas da je to bas sexy song:razz:..a ako ne onda su i instrumentali od Steva Vai vise nego fenomenalni za tako nesto;-)
    Last edited by PHANTOM; 30-06-05 at 12:03.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Recimo, slow od Kyli, Snoop dog, nemam pojma sta od njega... Tisina... i sl...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  5. #5
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg ja kad ***** teshko da sam u stanju da slusham muziku. E kod zavodjenja, moze svashta da utiche na atmosferu, nema pravila.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Split
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    ja samo znam da drug Frnogje ima najbolju play listu za sex

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih silovao tu djevojku na tvome avataru

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    boze boze...pa shta radite vi

    ne znam,ja lichno nego ne vidim da sex uopshte moze da bude dobar ako nema muzike kao "background-a" u principu svaka muzika koja je ritmichna i uz koju moze da se igra moze i da se j*be,medjutim ima tako nekih finih stvarchica koje masovno utichu na mozdane celije i na cjelokupan dozivljaj tokom sexa....sad...text pjesme moze da igra vrlo vaznu ulogu iisto kao i sama muzika jer partner/ka i ne mora da je zna ako u vama pobudjuje jachu zelju i strast chime se naravno i pospjeshuje sam chin jelte na vashu a i na partnerovu/kinu korist

    "Read my body language
    Take it down, down"

    "Express yourself
    (You've got to make him)
    Express himself"

    da kazem samo da ne znam kako muzika utiche na ljude i kako oni "slushaju" muziku...dal im se samo ritam dopada pa im se zbog toga svidja,dal vishe obracaju paznju na text...ili im je muzika jednostavno tu chisto da neshto ide u pozadini....ali...uopshte tokom sexa jednostavno kad chujete tako pochetak neke pjesme...text vam sam udje u glavu i pojacha dozivljaj iako ga praktichno ne chujete od "posla"...u stvari i ne treba da ga chujete ako uzivate u sexu...samo treba da vam se nalazi negdje u podsvijesti

    naraFski,za neko lagano pochinjanje romantike kao npr vrlo dobar efekat kishe u Levitation - More Than Ever People,pa onda jedan hooverphonics - mad about you,Coldplay - Clocks,Paul McCartney & Michael Jackson - Say Say Say,Morcheeba - World looking in,Dino Dvornik - Tebi pripadam, i tako neke...

    sad shto se tiche neke jache varijante...ne znam, ali neshto kao tainted love od marylin manson-a definitivno pojachava dozivljaj,mada o5 vrlo malo pjesama moze da ima "**** ritam" tj ili je toliko brz da ni zec to ne moze da stigne ili je sporiji...medjutim kod "jachih" varijanti neka Animalistic tema dosta pomaze...ne mora da to ide u ritmu samo treba da se uvuche i pojacha adrenalin

    ima tu josh par nekih koje su institucija al ne bih ih navodio ))
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 30-06-05 at 23:05.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS

    ne znam,ja lichno nego ne vidim da sex uopshte moze da bude dobar ako nema muzike kao "background-a"
    Fantasticno! O sexu se generalno previse sere. I ja ne bi blejinja odje da nisam raskinuo sa djevojkom. Te price muzika ili koliko traje i slicne potpuno nebitne stvari ja ne znam kako uopste primjecujete dok se kresete??? Ja kad vidim svoju curu potpuno poludim i obicno se kresemo cim se vidimo, narocito ako se nismo vidjeli par dana. Kad se poskidamo i kad je vidim golu imam utisak da nisam vidio picku 100 godina a kad pocne da mirise jebacina po sobi potpuno poludim. *****o se kako stignemo, nekad "vodimo ljubav" nekad je "satirem od kurca", i potpuno mi je nebitno da li joj svrsim po faci, ledjima ili pored kreveta ili uopste ne svrsim. Bitno je samo da se volimo i da volimo da se *****o jedno sa drugim.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    mozesh li da mi pojasnish....o chemu ti?
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    mozesh li da mi pojasnish....o chemu ti?
    Ja o tome da jebanje nema neke prevelike veze sa muzikom i sl. Zavodjenje, flert, romantika vec imaju...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    pa ja lijepo rekoh...sve zavisi od osobe do osobe...ako gledash na sex kao nachin da se ispraznish...shto bih i rekao po nachinu tvog pisanja onda ti ne zamjeram...svako ima svoj ukus...ja sam samo postavio pitanje i u medjuvremenu odgovorio na njega...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lenny Krawitz-Fly Away...
    ili Little Girls Eyes...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #14
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    ako gledash na sex kao nachin da se ispraznish...shto bih i rekao po nachinu tvog pisanja onda ti ne zamjeram...
    Nemoj polovicno da me shvatas. Daleko od toga da je sex samo praznjenje, a i "quicky" ima svojih drazi
    Ja govorim o tome da se previse poklanja paznja sporednim stvarima. Ribe gase svjetlo da im se ne vidi celulit i strije. Momcima je frka jeli im dovoljno dug i oce li bit "na nivou". Ima hiljadu sporednih stvari za koje se cesto zaboravlja da su ipak sporedne stvari. Ja sam protiv toga da kvalitet sexa zavisi od recimo muzike(na kraju i nemoze). To bi trebalo da znaci da je bolji sex uz Lennyja nego uz Legende. OK, Lenny asocira na sex ali mozesh da gledas i sa druge strane, kakav je to sex kad ti imas vremena da slusas muziku

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da probamo i Legende, pa cemo ti javiti...Totalno te kapiram ovdje, i u pravu si kod owog posljednjeg posta. Mada, ne gasi sie svijetlo zbog toga sto kazes za zene, mozda zbog nekih 2 stvari. Kvalitet sexa ne zavisi od muzike, koliko je ko debeo ili ne, i koliko je kome. To je swe do osoba, ali sigurno je da muzuka doprinosi do neke mojere, ne kvalitetu sexa, nego osjecaju.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Mada, ne gasi sie svijetlo zbog toga sto kazes za zene, mozda zbog nekih 2 stvari.
    cure koje ja znam upravo to rade.naravno ako uopste uspijes da ih nagovoris na tako nesto jer to je blam.e pa tu foru `necu da spavam s momkom to je blam` kad sam chula...:hammer: :hammer:

    P.S.slazhem se sa vama (aisa & dexter).najbitnije su to dvoje a (posebna) atmosfera oko njih je pod *nije obavezno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novo svjetsko cudo - makedonski Stonehenge
    By G R A D in forum Nauka generalno
    Replies: 1
    Last Post: 08-10-06, 11:10
  2. Potpuno novo u CG! Internet striptiz uzivo!
    By GgargGi in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 10-05-05, 09:09
  3. Staro i novo (malo ekologije)
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 22-04-05, 14:50
  4. vrijeme je za promjenu...
    By GTi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 130
    Last Post: 29-10-04, 14:59
  5. Kupio bih XP1600+ ili sl. i neshto memorije DDR333
    By 3B in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 23-08-04, 21:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •