Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 41 of 41

Thread: PRKNO (shupak-chmar-prknjaca)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Beograd
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    kak`a se salata slushi uz sve to ... ?!
    Nosim ZhUtE papuche po kuci

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odje sve neki guzuranti !!!! pih

  3. #28
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cazas_plavooki
    Evo se pola sata trudim da shvatim kakve veze ima edipov kompleks sa *****astijom i ne uspjeva mi nikako, I da li su to svi zenomrsci *****i??????
    Naravno da jesu. Sta drugo mogu biti edipovci kojima je majka zivot zivi a djevojkama/zenama postupaju bez ikakve njeznosti tj. previdjajuci njihovu prirodnu zenstvenost. Ne mislim na laznu galantnost lokalnih skorojevica stecenu po picerijama i restoranima. Mada je danas jako prisutno potisnuce njeznosti i prirodnog senzibiliteta kod zena (sve neke bukacice) kao i stabilnost kod musakaraca (na sve reaguju burnim emocijama, kao iz spanskih serija). Tatine cerke i mamini sinovi. Prirodno je da zenom upravlja srce, emocije i senzibilitet a muskarcem razum, logika i tolerantnost.
    To je prije svega stvar identifikacije sa istopolnim roditeljem, mada je u danasnje vrijeme jako prisutan socioloski aspekat svega toga. Upravo sa tim je u vezi ono sto sam rekao da ima ljudi koji maltene kresu svaku noc drugu ali su zapravo latentni homoseksualci. Takvo ponasanje sluzi za sticanje izvesne pozicije medju ostalim muskarcima (socioloski odnos sa istim polom uz pomoc seksa-latentni homoseksualizam) i nikakav odnos sa suprotnim polom sem fizickog nadrazivanja i uzivanja u osecaju ponizavanja zene (koliko ste puta culi/rekli nesto tipa "Vidji onu malu tamo. Kakva glupacha! Sinoc sam je izjeba."
    Mene uopste ne cudi ona skorasnja informacija o 25000 *****a u Crnoj Gori. Siguran sam da ih ima i vishe, iako je CG navodno zemlja "muskarcina" i "jebaca"

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Split
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Ne ne, imao je dok nije nju upoznao...sad ga opominju iz javnog komunalnog da smanji malo

    volim te sisoooooo hahahhaha Da gurala sam mu ovo sezonsko povrce..lubenice i tako...PP aparate hahahah i onda je bia gusht uzet onu stvarcicu za otcepljivanje odvoda 'shljap-shljap'

    btw. dobila sam otkaz heheheh primas li me u goste

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lijaa
    volim te sisoooooo hahahhaha Da gurala sam mu ovo sezonsko povrce..lubenice i tako...PP aparate hahahah i onda je bia gusht uzet onu stvarcicu za otcepljivanje odvoda 'shljap-shljap'

    btw. dobila sam otkaz heheheh primas li me u goste

    Kad god hocesh...la mia casa e la tua casa
    loveU
    Last edited by Mr_MARFI; 03-07-05 at 19:25.
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DexDexter7
    Naravno da jesu. Sta drugo mogu biti edipovci kojima je majka zivot zivi a djevojkama/zenama postupaju bez ikakve njeznosti tj. previdjajuci njihovu prirodnu zenstvenost. Ne mislim na laznu galantnost lokalnih skorojevica stecenu po picerijama i restoranima.
    Posto se da primjetiti da nisi upucen u definiciju edipovog komplexa dacu za pravo da ti malo pojasnim neke stvari.
    Edipov kompleks je dio normalnog perioda odrastanja kod svakog djeteta, javlja se izmedju 5 i 11 godine zavisno od stepena emotivnog razvoja djeteta tj. sazrijevanja. To je period gdje je musko dijjete ljubomorno na istopolnu okolinu (muskarce) koja okruzuje njegovu majku, smatra majku najsavrsenijim bicem na svijetu i zeli da ona bude samo njegova.
    Problem edipovog kompleksa se javlja kasnije u pubertetu i periodu adolescencije, gdje dijete svjesno svoje sexualnosti, prema majci osjeca nesto vise od majcinske ljubavi, osjeca sexualnu i emotivnu pozudu. U pokusaju da zamjeni majku, ono sada vec on, trazi njen pandan po godinama izgledu i razmisljanju.
    Vecina muske djece se mogu smatrati lantentnim edipovcem, jer svaki muskarac trazi zamjenu za ono sto ima kod kuce, sto bi znacilo da trazi zenu koja moze drzati kucu na nacin na koji je njegova majka drzala i ophoditi se prema njihovoj djeci na nacin koji je to njegova majka radila.
    Kod zena postoji Elektra kompleks koji je u sustini pandan edipovom kompleksu kod muskaraca.


    Mada je danas jako prisutno potisnuce njeznosti i prirodnog senzibiliteta kod zena (sve neke bukacice) kao i stabilnost kod musakaraca (na sve reaguju burnim emocijama, kao iz spanskih serija). Tatine cerke i mamini sinovi. Prirodno je da zenom upravlja srce, emocije i senzibilitet a muskarcem razum, logika i tolerantnost.
    To je prije svega stvar identifikacije sa istopolnim roditeljem, mada je u danasnje vrijeme jako prisutan socioloski aspekat svega toga.
    Sposobnost da ispolji emocije u bilo kojem obliku i na bilo koji nacin muskarca ne cini manjim muskarcem nego sto jeste, tako da ne vidim problem u tome. Cak ispoljavanje emocija je mnogo bolje nego zadrzavanje emocija u sebi jer to stvara dodatni pritisak na nerve i takodje je naucno dokazano da su takvi ljudi podlozniji raznim nervnim bolestima.
    Sto se tice zena, njihova cvrstina i potisnuce njeznosti dolazi s' time sto nesigurnost i problemi u kuci u toku njenog razvoja njoj zabranjaju da iznosi svoje probleme i da ih prozivljava na pravi nacin te ista polako gusi svoje osjecaje i postaje cvrsca u smislu ispoljavanja emocija


    Upravo sa tim je u vezi ono sto sam rekao da ima ljudi koji maltene kresu svaku noc drugu ali su zapravo latentni homoseksualci.Takvo ponasanje sluzi za sticanje izvesne pozicije medju ostalim muskarcima (socioloski odnos sa istim polom uz pomoc seksa-latentni homoseksualizam) i nikakav odnos sa suprotnim polom sem fizickog nadrazivanja i uzivanja u osecaju ponizavanja zene (koliko ste puta culi/rekli nesto tipa "Vidji onu malu tamo. Kakva glupacha! Sinoc sam je izjeba."
    Latentnost, ne znaci svjesno prikrivanje necega vec upravo nesvjesno prikrivanje... S toga kada shvatis da te zena ne zadovoljava i da ti je mnogo prijatnije biti sa muskarcem ti nisi latentni homoseksualac vec prikriveni.
    I dalje ne vidim kakve veze ovaj primjer ima sa edipovim komplexom.


    Mene uopste ne cudi ona skorasnja informacija o 25000 *****a u Crnoj Gori. Siguran sam da ih ima i vishe, iako je CG navodno zemlja "muskarcina" i "jebaca"
    Vjerovatno, ako bi ste ti i ATILA ruku pod ruku pravili statistiku bilo bi ih 200 000.
    Brojka koja bi po svjetskim standardima mogla da bude jeste od 5 - 10 % muske populacije, tako da broj od 25 000 ne pije vodu i nije bas zasnovan na cinjenicama...
    To je kao da ja kazem da ima 20 000 ljudi HIV + u Crnoj Gori, posto se bavim pomoci oboljelim od HIV/AIDS-a, i jel te para nikad dosta


    Mozda se meni cini, ali ti si malo homofobican,... ne?
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Odje sve neki guzuranti !!!! pih
    E, ovu cu rijech da uvrstim u 100 najmilijih ;p
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  8. #33
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Cazas

    OK mozemo polemisat do unedogled. Knjiske definicije su jedno, tumacenje i realnost drugo. Ja samo kazem da Edipov kompleks (ne mislim na potpuno ispoljen kao u definiciji vec kao prisutan psihicki mehanizam u izvjesnom obliku) i neki socioloski mehanizmi imaju vise veze sa *****astijom, nego stimulisanje prkna (tj. prostate) u heteroseksualnom odnosu.

    I da, nisam uopste homofobican, ali sam veoma protiv *****skog lobiranja zavijenog u razne omote. Ne smatram homoseksualnost za "seksualnu manjinju" vec za psiho(cesce)-somatski(rjedje) poremecaj.

  9. #34
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ste se pomamili...Neko sa zenama , neko sa momcima...Kako kome odgovara..:joint:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  10. #35
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    kuci
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neko sa zivotinjama neko sa insektima.....kako kome odgovara

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni ne predstavlja apsolutno nikakvo zadovoljstvo i ne uzbudjuje me kad mi neko gura prst(e) ili nesto sl. u dupe,
    al' kako kome odgovara, ima nas svakakvih ...hiljadu ljudi, hiljadu cudi
    (hiljadu zena, dve hiljade grudi)...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  12. #37
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    meni ne predstavlja apsolutno nikakvo zadovoljstvo i ne uzbudjuje me kad mi neko gura prst(e) ili nesto sl. u dupe,
    al' kako kome odgovara, ima nas svakakvih ...hiljadu ljudi, hiljadu cudi
    (hiljadu zena, dve hiljade grudi)...

    Mislis, 100 zena , 200 sisa...A bocu od piva....:ass:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DexDexter7
    @ Cazas

    OK mozemo polemisat do unedogled. Knjiske definicije su jedno, tumacenje i realnost drugo. Ja samo kazem da Edipov kompleks (ne mislim na potpuno ispoljen kao u definiciji vec kao prisutan psihicki mehanizam u izvjesnom obliku) i neki socioloski mehanizmi imaju vise veze sa *****astijom, nego stimulisanje prkna (tj. prostate) u heteroseksualnom odnosu.

    I da, nisam uopste homofobican, ali sam veoma protiv *****skog lobiranja zavijenog u razne omote. Ne smatram homoseksualnost za "seksualnu manjinju" vec za psiho(cesce)-somatski(rjedje) poremecaj.
    Ja ti samo kazem da EDIPOV KOMPLEX nema veze sa *****astijom, ni u kom smislu jer edipovac ne moze u isto vrijeme da bude ***** i da ima poremecaj...

    Ovaj meni *****i ne smetaju dok me ne diraju, sto je njih vise, meni vise zena....
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Nema toga kolektivnoga ludila koje napalm ne lijeci" !!!!!!

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uhhhhhh

    Nije mi samo jasno zasto pljujete po svemu o cemu se pokrene rasprava???

    I jos jedno glupo pitanje: Kako moze muskarcu da godi prst u guzi vise nego zeni??? Pa muskarci imaju prostatu, a zene nemaju. Eto jednostavnog odgovora. A ko voli nek izvoli.

    Bolje se pozabavite pitanjem narkomanije, a to ko ce gdje sta da gura, to je njegova licna stvar.

    Ne moramo se primitivizmom braniti od tabua...

  16. #41
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa muskarcima godi zbog prostate valjda
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •