Results 1 to 2 of 2

Thread: Arhiva RTCG

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Arhiva RTCG

    Molila bih vas da ako postoji iko odje na ovom Forumu da ista zna o arhivi RTCG da baci koji redak.

    Britanska TV arhiva je nacionalno blago dok se kod nas brisu trake na kojima je snimana istorija Crne Gore. I u Britanskom Filmskom Insitutu se nalazi cijela istorija Britanije od kada je prvi TV kanal 1936-te zazivio.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    sushtina je da kod nas velika vecina ljudi ima poriv da mijenja istoriju i 'brishe pa pishe' (shto bi Mashan rekao) ono shto su nekad nedje uchinili, a shto je nedje ostalo zabiljezeno. ni arhiv rtcg nije bio izuzet od takvih pohara, iako je chini mi se, u zadnjih 7-8 godina situacija znatno poboljshana. ipak, ostaje za bruku sve shto je radjeno tokom 90ih, iako je bilo chasnih ljudi koji su na sve nachine pokushavali da spasu shto se spasit moze. nijesam previshe informisan i ne bih se usudio ulazit u detalje, tako da ne znam ni ima li ovaj moj post ikakvoga smisla, al eto kad sam ga vec otkucao, neka ga...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CdM Arhiva
    By Goran69 in forum CdM Arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-03-05, 10:36
  2. RTCG i radija kroz CG mos te slusat
    By Robot in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-05, 04:07
  3. LSCG - PRESS
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 05-03-04, 22:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •