Page 7 of 104 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 2593

Thread: [PG] Upravo je otvoren novi.... kafić, restoran, butik

  1. #151
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    hmm, nisam neki poznavalac muzike, zato se necu usuditi da komentarisem taj dio...sto se mene tice mogu da se pustaju i hitovi iz 80ih mada, cini mi se da se muzika ne razlikuje mnogo nego od nekog drugog pg kafica, ako izuzmemo mozda fuka djusla ili bis, koji ipak zahtijevaju neki istancan ukus, o cemu najbolje govori posjecenost tih lokala. a i mislim da je logicno da se na onakvom mjestu pusta muzika za najsire narodne mase, jer je gazdi vjerovatno cilj da povrati ulozeno, da sam ja na njegovom mjestu, potpuno isto bih postupio. da je pg malo veci grad, i da postoji vise slicnih mjesta za izlazak, vjerovatno bi se i muzicka ponuda vise diferencirala...ovako, tako je kako je

    sto se mene tice, razlozi zbog kojih ja idem tamo su:
    1) temperatura za 3-4 stepena niza nego recimo negdje u njegosevoj i sl.
    2) dovoljno veliki prostor pa nema velike guzve
    2a) dovoljno veliki prostor da se mogu gledati iskljucivo svoja posla, pa tako ja ne primjetih te bukace koje pominjete, valjda su se utopili u gomili
    3) popularne cijene pica, koktela narocito.
    ti Hombre vazda posteno. A koje imaju koktele da ne znas. ono... je li klasika ili egzibicije?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ti Hombre vazda posteno. A koje imaju koktele da ne znas. ono... je li klasika ili egzibicije?
    ne znam sad napamet, meni se svidio, iako klasika, long island. on bi po pravilu trebao da ide ovako:
    3/4 oz tequila
    3/4 oz rum
    3/4 oz gin
    3/4 oz vodka
    3/4 oz triple sec
    3/4 oz sour mix
    splash cola

    x3, i meni je i muzika i narod sasvim ok

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha, je li moguce da se svake odine pricha ista pricha.
    I da se svake godine javi po jedan ili dva nova chatera koji zele revoluciju

    Nisam dolazio na forume odavno, iskreno ne vidim ni svrhu toiga, jer je sve manje ljudi sa kojima i vrijedi i sa kojima se ima o chemu polemisati.
    Shvatam ja to, nove generacije, stare i isprichane teme, sve u svemu, ******

    Nego, poshto se pricha o City Beck's-u, evo da vam pojasnom neke stvari.

    Prvo, lokal je produkt jedne oslichne ideje da se vama podgorichyanima uljepsha ovo ljeto. Vama koji ste "bookachi" vama koji to niste, vama koji sluchate "muziku" koji pijete pivo, ne jebete nishta, a mozda i biste da vam se ukaze prilika, vama koji ste uvijek spremni da na noz dpochekate svaku novu stvar, koliko god ona bila dobra. Vama koji cete naci zamjerku da je sve perfekto, vama koji prichate gluposti i ali i svima onima koji se od vas razlikuju. Volio bih da mi neko od vas navede jedan primjer u kojem kvalitet i kvantitet idu u velikom procentu zajedno. Mislim da je ovo najbolje shto je moglo napraviti i u vizuelnom, i u finansijskom i u muzickom smislu a da se sve objedini i zadovolji najvishe muzichkih ukusa.

    Vidim da je muzika i dj-evi glavna tema rasprave, uglavnom ljudi koji nisu ni bili tamo, ili su bili veoma kratko. Vidim da ste i upuceni kolike su dnevnice dj-evima Sve to govori koliko u stvari vi pojma nemate.
    Novac koji dj-evi u tom kaficu dobijaju je gotovo za duplo veci od dvevnica svih ostalih u gradu. To je vjerovatno iz razloga shto posao rade posrano i shto narod maltretiraju muzikom.

    Ne bih opet otvarao prichu koliko je ta muzika dobra, i koliko je kvalitetna. Ukusi se razlikuju, a raspravljati o njima bi bilo jako glupo. Muzika koju mozete chuti u City-ju je tprilike ono shto bi trebalo da zadovolji najveci broj ljudi, s tim shto je chak za nijansu "urbanija"od proshlogodishnje City varijante, jer bukvalno nema domace muzike, evenutalno jedna ili dvije pjesme, vecinu programa sachinjavanju NOVE stvari, iako je i to malo na ushtrbukusa vecine. Svi odlichno znamo da ce narod mnogo bolje odreagovati na proshlogodishnji provjereni hit nego na neku novu stvar. I u suprotno me ne moze ubijediti niko od vas, ma koliko se smatrali kompetentnimka, jer ja ovaj narod posmatram iz dj pulta u nazad 7-8 godina, ja sam ap[solvirao na "ukusu" podgorice, i imam mnogo vishe od 20 diskova, imam mnogo vishe muzike nego shto vi koji to pominjete mozete i da pretpostavite. Nemojmo da se igramo nekim izmishljenim prichama.

    Osim toga, u tom kaficu rade 3 dj-a. Jedan radi na City radiju, koji ste ovdje ocijenili kao vrlo kvalitetnu radio stanicu. Veliki dio repertoara City kafica je slichan sa repertoarom City radija. Zaista mi nisu jasne neke vashe konstatacije.
    Osim toga, pominje se neka muzika iz 90 i neke. Volio bih da mi navedete jednu od tih stvari, iako ja tvrdim da su 90-tih i ranije snimane mnogo bolje stvari nego danas, o chemu svjedochi i cinjenica da je sve vishe "novih" stvari koje su u sushtiniobrade starih hitova.

    Josh jednom, o ukusima se ne moze raspravljati. Tvrdim da je ukus vecine pogodjen, shto pokazuje i chinjenioca da je lokal do te mjere posjecen da je vecina ostalih kafica u situyaciji da razmishlja o ljetnjem raspustu.
    Ne znam kakva je situacija bila za vikend, jer nisam bio, ali cinjenica da je lokal bio popunjen do poslednjeg mjesta govori o tome koliko je ljudi zadovoljno time shto im se nudi.

    I na kraju, pozdrav za Banja, koji ne moze zivjti od muzike koja mu dopire sa morache :P

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    btw.
    GAGA, koktela imash preko 15 na listi, + shto postoji mogucnost da ti barmen napravi i neki koji se ne nalazi na spisku. Na spisku su uglavnom popularniji, poput MArgarite, PinaColade, Long ISlanda, Krvave Meri, B92... Ali ima i egzibicija. Osim toga, cijene su vishe nego proistupachne, mislim 2 i po eurta za koktel. Dje to ima?

    I josh neshto Ukoliko neko od momaka koji su kritichari po pitanju muzike, ima neku ideju koja misli da bi mogla da prodje, volio bih da mi se javi, ovdje, putem maila, ili telefona. Ako neko zaista misli da moze da posao dj-a obavlja bolje od momaka koji to tamo vec rade, postoji mogucnost da dobiju shansu.
    Ako je neko siguran da to moze bolje, ja obecavam da cu uchiniti sve da taj neko dobije shansu!

  5. #155
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hombre, long island ice tea j emoj omiljeni

    Mikelly, piiii nema domace muzike!!!! Odjednom sam izgubila interesovanje

    p.s. Mikelly, ja se ovog puta slazem s tobom. Be zayebavanja.

    i Oli mi vidjet za taj posa BTW iako nisam momak
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Hombre, long island ice tea j emoj omiljeni

    Mikelly, piiii nema domace muzike!!!! Odjednom sam izgubila interesovanje

    p.s. Mikelly, ja se ovog puta slazem s tobom. Be zayebavanja.

    i Oli mi vidjet za taj posa BTW iako nisam momak
    znash kao, zenski dj-evi su sve poopularniji kod nas. Posebno ako uz nastup dodaju neki performans tipa striptiza ili neke slichne varijante
    vidjecemo shta mogu da uradim za tebe :P

  7. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno sam znao da ce ga ovo vratiti forumima

    gaga, omiljeni kazes? posalji onda jedan kad me vidis

  8. #158
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    Ne bih opet otvarao prichu koliko je ta muzika dobra, i koliko je kvalitetna. Ukusi se razlikuju, a raspravljati o njima bi bilo jako glupo. Muzika koju mozete chuti u City-ju je tprilike ono shto bi trebalo da zadovolji najveci broj ljudi, s tim shto je chak za nijansu "urbanija"od proshlogodishnje City varijante, jer bukvalno nema domace muzike, evenutalno jedna ili dvije pjesme, vecinu programa sachinjavanju NOVE stvari, iako je i to malo na ushtrbukusa vecine. Svi odlichno znamo da ce narod mnogo bolje odreagovati na proshlogodishnji provjereni hit nego na neku novu stvar. I u suprotno me ne moze ubijediti niko od vas, ma koliko se smatrali kompetentnimka, jer ja ovaj narod posmatram iz dj pulta u nazad 7-8 godina, ja sam ap[solvirao na "ukusu" podgorice, i imam mnogo vishe od 20 diskova, imam mnogo vishe muzike nego shto vi koji to pominjete mozete i da pretpostavite. Nemojmo da se igramo nekim izmishljenim prichama.

    Osim toga, u tom kaficu rade 3 dj-a. Jedan radi na City radiju, koji ste ovdje ocijenili kao vrlo kvalitetnu radio stanicu. Veliki dio repertoara City kafica je slichan sa repertoarom City radija. Zaista mi nisu jasne neke vashe konstatacije.
    Osim toga, pominje se neka muzika iz 90 i neke. Volio bih da mi navedete jednu od tih stvari, iako ja tvrdim da su 90-tih i ranije snimane mnogo bolje stvari nego danas, o chemu svjedochi i cinjenica da je sve vishe "novih" stvari koje su u sushtiniobrade starih hitova.

    Josh jednom, o ukusima se ne moze raspravljati. Tvrdim da je ukus vecine pogodjen, shto pokazuje i chinjenioca da je lokal do te mjere posjecen da je vecina ostalih kafica u situyaciji da razmishlja o ljetnjem raspustu.
    Ne znam kakva je situacija bila za vikend, jer nisam bio, ali cinjenica da je lokal bio popunjen do poslednjeg mjesta govori o tome koliko je ljudi zadovoljno time shto im se nudi.

    I na kraju, pozdrav za Banja, koji ne moze zivjti od muzike koja mu dopire sa morache :P
    što se mene tiče ja nisam reka da je muzika nekvalitetna,mada u komercijali ima više nekvaliteta nego kvaliteta,rekao sam da se puštaju iste stvari što dosadi a ponajviše vama koji to puštate :smile:
    kontam da si stariji i da si poznat u podgoricu ali ja te lično ne znam kad te budem upozna ako budem,reću ti nešto u oči ;-)
    do tada nastavi sa puštanjem muzike tih hitića i uživaj,a kad te je već dodirnula ona moja priča,ne bez razloga,nadam se da ćeš posjetit onaj sajt pa dako nabaviš koji novi hit,i počisti one reglere od pitch-a na player jer su zrđali od nekorišćenja.

    adio.
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  9. #159
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    znash kao, zenski dj-evi su sve poopularniji kod nas. Posebno ako uz nastup dodaju neki performans tipa striptiza ili neke slichne varijante
    vidjecemo shta mogu da uradim za tebe :P
    ali biste mi morali neki poseban podijum postavit. u onu kucicu niko nece vidjet da se skidam
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ali biste mi morali neki poseban podijum postavit. u onu kucicu niko nece vidjet da se skidam

    gaga, to kad bude trebala da se gasi muzika, da narod ide kuci

  11. #161
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    gaga, to kad bude trebala da se gasi muzika, da narod ide kuci
    ahahahahha Hombre, ne kudi konja kojeg nisi jahao ahahahahha

    nace Mikelly za mene neki poseban termin, ne moraju ovi udarni da me 'svako' gleda
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mungos
    što se mene tiče ja nisam reka da je muzika nekvalitetna,mada u komercijali ima više nekvaliteta nego kvaliteta,rekao sam da se puštaju iste stvari što dosadi a ponajviše vama koji to puštate :smile:
    kontam da si stariji i da si poznat u podgoricu ali ja te lično ne znam kad te budem upozna ako budem,reću ti nešto u oči ;-)
    do tada nastavi sa puštanjem muzike tih hitića i uživaj,a kad te je već dodirnula ona moja priča,ne bez razloga,nadam se da ćeš posjetit onaj sajt pa dako nabaviš koji novi hit,i počisti one reglere od pitch-a na player jer su zrđali od nekorišćenja.

    adio.
    u pravu si, ne da su zardjali, nego i ne rade! Eto, vidish kako pravi znalci osjete shta se deshava I opet mijeshash pojmove. Nisam ja uopshta govorio o tome shta je kvalitetnije. Ovdje se govori o onome shto narod hoce. Vidim da je suvishno upushtati se u bilo kakvu raspravu jer ocigledno razgovaramo na razlicitim frekfencijama A oko ovog upoznavanja, nije nikakav problem, i volio bih da poprichamo i da mi kazesh shta mislish. Nikad josh nisam pobjegao od nicijeg mishljenja, pa necu ni od tvojeg.

    Aj' zivio

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ahahahahha Hombre, ne kudi konja kojeg nisi jahao ahahahahha

    nace Mikelly za mene neki poseban termin, ne moraju ovi udarni da me 'svako' gleda
    mogu li ja da kudim? :P

  14. #164
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    mogu li ja da kudim? :P

    heheheh zini da ti rechem

    da se oko tih termina dogovorimo prvo
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, i umalo zaboravih. Govorish da se ponavlja muzika, a koliko sam ja ukapirao, bio si samo jednom, ili nijednom. ???
    I nije mene dodirnula tvoja pricha, jer sam se ja tu neshto prepoznao ili ne daj boze uvrijedio. Zamo sam iskoristio tvoje rijechi, kao rijechi nekog ko nema pojma o chemu govori. Prichash na pamet, a to nikako ne ide u prilog zdravoj raspravi. Lokal radi nepunih nedjelju dana, a ti si vec provaliko koliko se koja pjesma pushta, koliko ko dobija para, kakve face dolaze. I sve to iz jedne jedine posjete...

    Fenomen si, majke mi

  16. #166
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    E, i umalo zaboravih. Govorish da se ponavlja muzika, a koliko sam ja ukapirao, bio si samo jednom, ili nijednom. ???
    I nije mene dodirnula tvoja pricha, jer sam se ja tu neshto prepoznao ili ne daj boze uvrijedio. Zamo sam iskoristio tvoje rijechi, kao rijechi nekog ko nema pojma o chemu govori. Prichash na pamet, a to nikako ne ide u prilog zdravoj raspravi. Lokal radi nepunih nedjelju dana, a ti si vec provaliko koliko se koja pjesma pushta, koliko ko dobija para, kakve face dolaze. I sve to iz jedne jedine posjete...

    Fenomen si, majke mi

    svaka ti chas' Mikelly na zivcima, ja reko sad ces mu se zalecet klizecim
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bawo bawo,bagosh nama..njinji nji

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bila sam samo jedno jutro i pravo je osvjezenje svratit tamo ako cete preko dana nedje na sok,kafu,vocni koktel...
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  19. #169
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mishel u pravu si ti sto se tice city-ja treba to tako sve i muzika jeste za sire narodne mase,samo eto nas nekolicina koji se "primamo" na elektorniku cisto bacismo po koji komerntar.Nijesmo toliko kompetentni da komentarisemo dj-eve jer mogu mislit kako bi se razbleza oni narod da im zavrti neko to sto mi slusamo.Nesto imam osjecaj da bi se gledali zbunjeno i da Migi ne bi vise poslova tako dobro



    P.S. Volim ja isto radije slusat to dok spavam nego onde pandurcine ispred vlade sto se dernjaju

    AJ U ZDRAVLJE I SVE VI 'CETALO
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cika Mikelly, drugarice Sekretarke ce ponovo u akciju odbrane od komaraca (see blog ), mislim da si ostao duzan jednu kafu. A meni bas lijepo prija hladni nes pored Morace, i konobari koji se normlano ponasaju, i sto ne moram da vicem dok govorim da bi me culi, i sto me niko ne cima dok sjedim jer su dovoljno daleko, ...

    A ako si zaboravio na kafu ... moraces svakako ubrzo na jednu poslovnu

    A lokal ima jednu uzasnu manu - nema wireless pa ne mogu da radim dolje, e to je samo takav propust ... Za'ebavate li se vi ljudi? Razliciti lokali postoje za razlicite ljude. Ne vidim sto svi moraju sad da idu u Becks... ionako je daleko, ionako se ne mogu kola do dolje provozati, ionako niko nikoga ne ferma pa se ne moze doci do izrazaja...

    E pa zvek!
    Last edited by apsolutno_nemoguca; 29-06-05 at 09:36.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  21. #171
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ovako. Prvo, povodom Hombre-tove preporuke za koktele. Ja ne znam jesi li ti probao koktele u city beck's, pa si mi ih zato preporucio, ili pojma nemas sto su kokteli.
    narucim ja tako sinoc long island ice tea, i konobar mi donese u chashu "koktel sa ice teajem" kako je rekao. odem ja kod chika shankera i kazem mu 'sprdas li se?!' kaze on meni "pa dobro, izvinjavamo se, nije vas konobar razumio". i donesu mi oni 'koktel' long island ice tea. unutra, niti leda, niti limuna niti pola sastojaka koje si ti naveo (3/4 oz tequila, 3/4 oz rum, 3/4 oz gin, 3/4 oz vodka, 3/4 oz triple sec, 3/4 oz sour mix, splash cola) i popizdi ovaj drug sto je bio s nama i opet kod sankera. drug-sanker izjavljuje "ne mos' ti za 2 i po eura dobit sve sastojke koji dolaze u koktel long island ice tea" :!: reko pa sto prodjaete onda ovu chashu soka kao koktel :?: "ja ne znam, to ti vidji s gazdom!" reko druze bogomi si ti u pravu! naravno nisam pricala s gazdom niti mi je namjera da maltretiram konobare, samo vise nikad necu pit koktel u city. Onda je donio po treci put PRAVI long island kojije naplatio 10 eVra.

    a sada Mikelly: Ne prdi da nema pjesama iz 90-tih i to ne mixovanih i 'opremljenih' no u izvornom obliku. Jedna od stvari koje sam cula prije "Galvanize" C.B. (qq majko) bila je "I'm So Excited" iz ja mislim cak 80-tih!!!! Ja sam mislila da te pjesme pjevaju ove pjevacice po lokala tipa Kaja, Andrijana, Bilja... a ne da se pustaju u "najurbaniji" lokal u grad. I ne prdi da je ljudima milije da cuju hitove od prosle godine, nego nove komercijalne hitove, jer u nedostatku ovih moraju se zadovoljit starima. nego ti kazes: "Josh jednom, o ukusima se ne moze raspravljati. Tvrdim da je ukus vecine pogodjen, shto pokazuje i chinjenioca da je lokal do te mjere posjecen da je vecina ostalih kafica u situyaciji da razmishlja o ljetnjem raspustu" - o kakvom ukusu?? o kakvoj posjecenosti ti prichas??? posjeceno je jer prije svega bas i nemas izbora, a ruku na srce, i to sto imas nije ni u pola dobro kao city, to priznajem. Ni jedan podgorichki pushtach muzike (citaj kao DJ) se ni potrudio nije da proba da pusti trenutne svjetske hitove, da oplemeni svoj repertoar, pa da vidi kako narod reaguje. Nego su svi DJ-evi odje chitachi misli i svi znaju 'sto narod voli' :?: Svake godine se u obzir uzmu 3 do 4 svjetska komercijalna hita i to se zachini sa "i'm so excited" i sl. stvarima. Gledaju li DJ-evi TV, imaju li internet ili radio pitam se ja! Je li ijedan DJ posao dalje od NK ili PV nako je za kakvu potvrdu mora da ide tamo. I to sto vecina DJ-eva pg-richkih pusta godinama muziku, uopste ih ne kvalifikuje da prichaju o tome kako oni 'znaju svoj posao'. A zashto - jer je ovaj grad uzasno dosadan i nemastovit, a veliki faktor razonode upravo je muzika! Svaka chast svacijem poslu, ali preporuchujem da se iz svakog lokala izbchi strana muzika jer DJ-evi u Crnoj Gori nece pogrijeshit u svom poslu jedino kad su narodnjaci upitanju. I sad Mikelly zayebi sujetu i priznaj da nije sve tako divno i krasno u pg DJ-isanju.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    e ovako. Prvo, povodom Hombre-tove preporuke za koktele. Ja ne znam jesi li ti probao koktele u city beck's, pa si mi ih zato preporucio, ili pojma nemas sto su kokteli.
    narucim ja tako sinoc long island ice tea, i konobar mi donese u chashu "koktel sa ice teajem" kako je rekao. odem ja kod chika shankera i kazem mu 'sprdas li se?!' kaze on meni "pa dobro, izvinjavamo se, nije vas konobar razumio". i donesu mi oni 'koktel' long island ice tea. unutra, niti leda, niti limuna niti pola sastojaka koje si ti naveo (3/4 oz tequila, 3/4 oz rum, 3/4 oz gin, 3/4 oz vodka, 3/4 oz triple sec, 3/4 oz sour mix, splash cola) i popizdi ovaj drug sto je bio s nama i opet kod sankera. drug-sanker izjavljuje "ne mos' ti za 2 i po eura dobit sve sastojke koji dolaze u koktel long island ice tea" :!: reko pa sto prodjaete onda ovu chashu soka kao koktel :?: "ja ne znam, to ti vidji s gazdom!" reko druze bogomi si ti u pravu! naravno nisam pricala s gazdom niti mi je namjera da maltretiram konobare, samo vise nikad necu pit koktel u city. Onda je donio po treci put PRAVI long island kojije naplatio 10 eVra.
    hmm, ne znam, ja stvarno nisam imao priliku da pijem originale, ali ja se neki dan taknuh od dva lon islanda iz city-a. sad moze biti da ja nisam u formi ili nesto drugo...

  23. #173
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro intruder, lijepo je bilo na kraftwerk

    Hombre, ako si se taka' od ONA 2 koktela onda je to strasno!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Hombre, ako si se taka' od ONA 2 koktela onda je to strasno!!!
    sta cu, ja sam fino dete i ne razlikuju mi se kokteli od onih u drugim kaficima

    a sinoc je bila bas pristojna zurkica ovih iz radija d, ja se slucajno zadesih tamo kad...gomila naroda, gomila lijepih zena, opustenih...raspolozenih za druzenje ... i tako, fino bi, bez obzira (ili zahvaljujuci) skoro svim muzickim pravcima koji su se mogli cuti

  25. #175
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma hvala bogu na city-ju!!! ozbiljno. ja sam presrecna sto takvo nesto postoji kod nas. ali generalno, stanje u pg lokalima je odvratno! u pljevlja bre ima nekakvi lokal koji ima raznorazne programe, a u pg lishe zurki radija d, ili nechesovih dj-eva iz bijeloga svijeta, nema deshavanja!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Page 7 of 104 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 31-07-13, 14:53
  2. Novi butik na trg pjesnika
    By Zidane in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 13-04-06, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •