Page 8 of 104 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 2593

Thread: [PG] Upravo je otvoren novi.... kafić, restoran, butik

  1. #176
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Talking

    smatram da je city becks nesto najbolje sto se dogodilo ovom gradu u skorije vrijeme !!!
    ludiloo breee !!!!
    napravicu tetozavazu CITY BECKS - white sensation!!!
    podgoricki sky bar , oje jee jee !!
    hoce li biti clanskih karata kao u manjifiku ??? ipak se mora znati ko je rezident a ko nije ! ne mozemo svi imati isti status !
    isao sam sinoc preko mosta, slusao voditelja koji pegla i prdnjavi a potom kaze: "za veceras smo vam pripremili jedan performans, i pocinje da pjeva "kaaddd si sreeecaaan ti puuckeetajj prstiimaaa.... " "

    ne znam kako su se gosti osjecali, ja bih pomslio da me neko dobro za*ebava i gleda kao retarda.

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie
    isao sam sinoc preko mosta, slusao voditelja koji pegla i prdnjavi a potom kaze: "za veceras smo vam pripremili jedan performans, i pocinje da pjeva "kaaddd si sreeecaaan ti puuckeetajj prstiimaaa.... " "

    ne znam kako su se gosti osjecali, ja bih pomslio da me neko dobro za*ebava i gleda kao retarda.
    ahahaahahhhaha zebajes li se ? :lolblue:
    ne kapiram kako ljudi koji sebe bar malo cijene intelektualno mogu prisustvovat takvim mediokritetskim "hepeninzima"...ili kako je sad urbano rec "eventima" ili "performansima" :lolblue:

    GAGA da nisi bila na Kraftwerk?htio bih popricat sa nekim ko je bio cisto da se dogovorimo kako je bilo

  3. #178
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    tooooooooo kraEljuuuuu
    imas li jos koju sliku...savrseno je bilo

    nisam bio jos u becks kad dodjem kuci svrnucu,mada sam potpuno ravnodushan..samo malo da razradi posa bice kokteli,ok,amadeus bendovi,tijana dapcevic & co.

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko sliku neku pa da se vidi to cudo?

  5. #180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica CENTAR ,Crna Gora MONTENEGRO
    Posts
    3,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da se nadovezem na prethodne komentare u vezi muzike

    u taj lokal su od starta trebali da pice narodnjaci i zabavnjaci
    a ne nesto kao pokusavamo da furamo modernu muziku al nam ne ide od ruke
    treba bit dosledan ideji s kojom krenes znaci ako pici strana idemo stranu
    ako pici domaca idemo domacu a ne ni tamo ni ovamo

    ja sam bio jedne veceri kad je picilo jedno sat vremena mnogo kvalitetne muzike za mene i onda su morali sve to da useru sa festivalskom tijanom!!!

    stvarno neznam sto to sve znachi ?!?

    i mikeli slozicemo se mislim
    da nije taj lokal otvoren da bi se podgoricanima uljepshalo ljeto
    nego da bi se podgorichanima uzele pare


    a sto se muzike tiche vidi se po narodu kakva je
    kad god dodjem tamo je kao u pozoristu svi se namjestaju ,gledaju ili ne mrdaju s mjesta

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    post krajnje realan

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by funky^junkie
    slusao voditelja koji pegla i prdnjavi a potom kaze: "za veceras smo vam pripremili jedan performans, i pocinje da pjeva "kaaddd si sreeecaaan ti puuckeetajj prstiimaaa.... " "
    I ja bijah tamo da cujem taj biser.Chudno...veoooma cudno.

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    a sinoc je bila bas pristojna zurkica ovih iz radija d, ja se slucajno zadesih tamo kad...gomila naroda, gomila lijepih zena, opustenih...raspolozenih za druzenje ... i tako, fino bi, bez obzira (ili zahvaljujuci) skoro svim muzickim pravcima koji su se mogli cuti
    samo je bio jedan problem veliki, malo je bilo onih koji su se okupali tu noc i dosli, posto je narod bukvalno smrdio sinoc a ja i jos 2 druga smo probali svudje po lokalu da stanemo da udahnemo malo svjezeg vazduha al tesko, i steta sto se nije ispostovala "white party" no je sarenilo bilo, no ka nasha posla!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #184
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    hahaha, je li moguce da se svake odine pricha ista pricha.
    I da se svake godine javi po jedan ili dva nova chatera koji zele revoluciju

    Nisam dolazio na forume odavno, iskreno ne vidim ni svrhu toiga, jer je sve manje ljudi sa kojima i vrijedi i sa kojima se ima o chemu polemisati.
    Shvatam ja to, nove generacije, stare i isprichane teme, sve u svemu, ******

    Nego, poshto se pricha o City Beck's-u, evo da vam pojasnom neke stvari.

    Prvo, lokal je produkt jedne oslichne ideje da se vama podgorichyanima uljepsha ovo ljeto. Vama koji ste "bookachi" vama koji to niste, vama koji sluchate "muziku" koji pijete pivo, ne jebete nishta, a mozda i biste da vam se ukaze prilika, vama koji ste uvijek spremni da na noz dpochekate svaku novu stvar, koliko god ona bila dobra. Vama koji cete naci zamjerku da je sve perfekto, vama koji prichate gluposti i ali i svima onima koji se od vas razlikuju. Volio bih da mi neko od vas navede jedan primjer u kojem kvalitet i kvantitet idu u velikom procentu zajedno. Mislim da je ovo najbolje shto je moglo napraviti i u vizuelnom, i u finansijskom i u muzickom smislu a da se sve objedini i zadovolji najvishe muzichkih ukusa.

    Vidim da je muzika i dj-evi glavna tema rasprave, uglavnom ljudi koji nisu ni bili tamo, ili su bili veoma kratko. Vidim da ste i upuceni kolike su dnevnice dj-evima Sve to govori koliko u stvari vi pojma nemate.
    Novac koji dj-evi u tom kaficu dobijaju je gotovo za duplo veci od dvevnica svih ostalih u gradu. To je vjerovatno iz razloga shto posao rade posrano i shto narod maltretiraju muzikom.

    Ne bih opet otvarao prichu koliko je ta muzika dobra, i koliko je kvalitetna. Ukusi se razlikuju, a raspravljati o njima bi bilo jako glupo. Muzika koju mozete chuti u City-ju je tprilike ono shto bi trebalo da zadovolji najveci broj ljudi, s tim shto je chak za nijansu "urbanija"od proshlogodishnje City varijante, jer bukvalno nema domace muzike, evenutalno jedna ili dvije pjesme, vecinu programa sachinjavanju NOVE stvari, iako je i to malo na ushtrbukusa vecine. Svi odlichno znamo da ce narod mnogo bolje odreagovati na proshlogodishnji provjereni hit nego na neku novu stvar. I u suprotno me ne moze ubijediti niko od vas, ma koliko se smatrali kompetentnimka, jer ja ovaj narod posmatram iz dj pulta u nazad 7-8 godina, ja sam ap[solvirao na "ukusu" podgorice, i imam mnogo vishe od 20 diskova, imam mnogo vishe muzike nego shto vi koji to pominjete mozete i da pretpostavite. Nemojmo da se igramo nekim izmishljenim prichama.

    Osim toga, u tom kaficu rade 3 dj-a. Jedan radi na City radiju, koji ste ovdje ocijenili kao vrlo kvalitetnu radio stanicu. Veliki dio repertoara City kafica je slichan sa repertoarom City radija. Zaista mi nisu jasne neke vashe konstatacije.
    Osim toga, pominje se neka muzika iz 90 i neke. Volio bih da mi navedete jednu od tih stvari, iako ja tvrdim da su 90-tih i ranije snimane mnogo bolje stvari nego danas, o chemu svjedochi i cinjenica da je sve vishe "novih" stvari koje su u sushtiniobrade starih hitova.

    Josh jednom, o ukusima se ne moze raspravljati. Tvrdim da je ukus vecine pogodjen, shto pokazuje i chinjenioca da je lokal do te mjere posjecen da je vecina ostalih kafica u situyaciji da razmishlja o ljetnjem raspustu.
    Ne znam kakva je situacija bila za vikend, jer nisam bio, ali cinjenica da je lokal bio popunjen do poslednjeg mjesta govori o tome koliko je ljudi zadovoljno time shto im se nudi.

    I na kraju, pozdrav za Banja, koji ne moze zivjti od muzike koja mu dopire sa morache :P
    Mislio sam mozda koju kritikicu da uputim,pored pohvala,al onda me strpaste u ove bukache sto ne jebu nista,pa reko da cutim:P.Slozio bih se ja sa tobom u nekim djelovima,al ne bash sa svakim.Koliko kapiram(ako ne kapiram,izvinjavam se,nijesam odavno nista j...-ti si dj tu,pa te nesto kao pogadja sve ovo,al opet nije razlog da ne prihvatish i poneko misljenje od strane drugih.I sto se tiche placanja dj-eva,evo mozda nije korektno poredenje,al Indira Radic kad dodje negdje,dobije 5 puta vishe od neke normalne grupe,a opet smori masu nas bukachaPozdrav pa da radi to super,fino je mjesto i bila lijepa muzikica kad sam ja bio(samo jednom do sad

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    e ovako. Prvo, povodom Hombre-tove preporuke za koktele. Ja ne znam jesi li ti probao koktele u city beck's, pa si mi ih zato preporucio, ili pojma nemas sto su kokteli.
    narucim ja tako sinoc long island ice tea, i konobar mi donese u chashu "koktel sa ice teajem" kako je rekao. odem ja kod chika shankera i kazem mu 'sprdas li se?!' kaze on meni "pa dobro, izvinjavamo se, nije vas konobar razumio". i donesu mi oni 'koktel' long island ice tea. unutra, niti leda, niti limuna niti pola sastojaka koje si ti naveo (3/4 oz tequila, 3/4 oz rum, 3/4 oz gin, 3/4 oz vodka, 3/4 oz triple sec, 3/4 oz sour mix, splash cola) i popizdi ovaj drug sto je bio s nama i opet kod sankera. drug-sanker izjavljuje "ne mos' ti za 2 i po eura dobit sve sastojke koji dolaze u koktel long island ice tea" :!: reko pa sto prodjaete onda ovu chashu soka kao koktel :?: "ja ne znam, to ti vidji s gazdom!" reko druze bogomi si ti u pravu! naravno nisam pricala s gazdom niti mi je namjera da maltretiram konobare, samo vise nikad necu pit koktel u city. Onda je donio po treci put PRAVI long island kojije naplatio 10 eVra.

    a sada Mikelly: Ne prdi da nema pjesama iz 90-tih i to ne mixovanih i 'opremljenih' no u izvornom obliku. Jedna od stvari koje sam cula prije "Galvanize" C.B. (qq majko) bila je "I'm So Excited" iz ja mislim cak 80-tih!!!! Ja sam mislila da te pjesme pjevaju ove pjevacice po lokala tipa Kaja, Andrijana, Bilja... a ne da se pustaju u "najurbaniji" lokal u grad. I ne prdi da je ljudima milije da cuju hitove od prosle godine, nego nove komercijalne hitove, jer u nedostatku ovih moraju se zadovoljit starima. nego ti kazes: "Josh jednom, o ukusima se ne moze raspravljati. Tvrdim da je ukus vecine pogodjen, shto pokazuje i chinjenioca da je lokal do te mjere posjecen da je vecina ostalih kafica u situyaciji da razmishlja o ljetnjem raspustu" - o kakvom ukusu?? o kakvoj posjecenosti ti prichas??? posjeceno je jer prije svega bas i nemas izbora, a ruku na srce, i to sto imas nije ni u pola dobro kao city, to priznajem. Ni jedan podgorichki pushtach muzike (citaj kao DJ) se ni potrudio nije da proba da pusti trenutne svjetske hitove, da oplemeni svoj repertoar, pa da vidi kako narod reaguje. Nego su svi DJ-evi odje chitachi misli i svi znaju 'sto narod voli' :?: Svake godine se u obzir uzmu 3 do 4 svjetska komercijalna hita i to se zachini sa "i'm so excited" i sl. stvarima. Gledaju li DJ-evi TV, imaju li internet ili radio pitam se ja! Je li ijedan DJ posao dalje od NK ili PV nako je za kakvu potvrdu mora da ide tamo. I to sto vecina DJ-eva pg-richkih pusta godinama muziku, uopste ih ne kvalifikuje da prichaju o tome kako oni 'znaju svoj posao'. A zashto - jer je ovaj grad uzasno dosadan i nemastovit, a veliki faktor razonode upravo je muzika! Svaka chast svacijem poslu, ali preporuchujem da se iz svakog lokala izbchi strana muzika jer DJ-evi u Crnoj Gori nece pogrijeshit u svom poslu jedino kad su narodnjaci upitanju. I sad Mikelly zayebi sujetu i priznaj da nije sve tako divno i krasno u pg DJ-isanju.
    draga moja, GAGA

    necu ti reci da ne prdish, jer i sama znash shta j za tebe najbolje Par pojashnjenja:

    Sinoc si ti bila na zurci radija D. Dobroj zurci, extra posjecenoj. Zurci koju su organizovali ljudi sa pomenutog radija, zurci na kojoj je muziku birao covjek sa radija D. Momak koji inache radi u Cuba Libre kaficu, koji ste donedavno svi hvalili. No, kad se odredjena muzika chuje u Cubi, to moze biti dobro, no, ako se ta ista zavrti u City-ju, onda je to jako loshe.
    Istina je da su sinoc ishle dosta starije stvrari, i to ne samo iz 90-tih (i'm so excited je s pocheka 80-tih), ali to svakako nije standardna muzichka shema City BEcks-a.

    Neznam otkud ti zakljuchan da sam sujetan, jer nevjerovatno mi zvuichi da si bash ti taj zakljuchak donijela. U zivotu za neshto shto je loshe nisam rekao da je odlichno, a i sama si bila svjedok toga. Koliko smo puta prichali o proshlogodishnjem City Hall-u, i koliko puta sam ti rekao da je muzika dosta losha, ali da je to shto je u tom trenutko ocijenjeno kao neshto shto ce sluziti svrsi. Svjestan situacije u ovom gradu, mnogo bolje od tebe znam shta podgorica voli, i kakav im je provod idealan, i daleko od toga da nisam probao to shto ti predlazesh. Znash li koliko je ljudi koji prate inostrana muzichka deshavanja? Znash li koliki je procenat ljhudi u Podgorici kojima televizor sluzi za bilo shto drugo osim za gledanje prenosa skupshtine, GRAND parade i shpanskih serija? Nemojmo se zavaravati i mazati ochi...
    Osim toga, ja sam u City-ju ljetos odradio samo jednu noc (veceras je bila druga) i apsolutno se nisam prepoznao u ovim kritikama koje su ovdje upucene. Prepoznao sam dosta neosnovanih kritika, i to me je ponukalo da odgovorim na to. Sujeta je zaista osobina koju ne posjedujem, a to ce ti posvjedochiti bilo ko ko me i malo poznaje.

    Shto se tiche koktela:

    Svjesni smo situacije sa konobarima u PG. Vecina njih nije ni zavrshila shkole koje su potrebne da bi se bavilitim poslom,nego ih je losha ekonomska situacija natjerala da se tim poslom bave. Iz tog razloga, mi u PG danas imamo ljude koji konobarishu, a koji smatraju da su izmislili planetu zemlju. Narod ih je na zalost takve prihvatio, i danas su u PG konobari zanimanje broj 1. Gotovo dasu popularni kao i politichari. Daju sebi za pravo da muvaju goshce, da daju neumjesne komentare, da se ukljucuju u razgovor... I za sve to smo krivi iskljuchivo mi, koji ih za takvo ponashanje nagradimo bakshishom...
    Poshto u City-ju radi od 15 do 25 konobara, u zavisnosti od obima posla, logichno je da nisu mogli biti odabrani bash najbolje. Vecina njih je provjerena, mada ima i ljudi koji su, u nedostatku osoblja ukljucheni u rad. Vremenom ce se iskristalistati ko ce moci da radi, a ko ne, do tada cemo na zalost imati neugodnih situacija u kojoj si se i ti nashla.
    Moguce je da si sinoc dobila losh koktel, jer je bila guzva (shto opet nije opravdanje). Josh manje ima opravdanje na odgovor koji si dobila od konobara, ali to shto si dobila kao odgovor nije i stav uprave lokala. Naprotiv. Shankeri nemaju potrebe da "krate" pice, jer vishak koji im ostane ne dobijaju, a isto tako im je recheno da to ne rade, sve u cilju da bi gosti za novac koji plate dobili ono shto traze. Cijene koktela nisu postavljene tako nisko da bi ljudi dobili sok od malo rakije, cec da bi se popularizovala ta vrsta pica.
    Nadam se da se isti slucaj nece ponoviti, i da cesh ti opet doci na koktele od 2 i po eura

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 2_fAsT_4_YoU
    samo da se nadovezem na prethodne komentare u vezi muzike

    u taj lokal su od starta trebali da pice narodnjaci i zabavnjaci
    a ne nesto kao pokusavamo da furamo modernu muziku al nam ne ide od ruke
    treba bit dosledan ideji s kojom krenes znaci ako pici strana idemo stranu
    ako pici domaca idemo domacu a ne ni tamo ni ovamo

    ja sam bio jedne veceri kad je picilo jedno sat vremena mnogo kvalitetne muzike za mene i onda su morali sve to da useru sa festivalskom tijanom!!!

    stvarno neznam sto to sve znachi ?!?

    i mikeli slozicemo se mislim
    da nije taj lokal otvoren da bi se podgoricanima uljepshalo ljeto
    nego da bi se podgorichanima uzele pare


    a sto se muzike tiche vidi se po narodu kakva je
    kad god dodjem tamo je kao u pozoristu svi se namjestaju ,gledaju ili ne mrdaju s mjesta

    Brzi, ja prvi put chujem za ovo da su u tom kaficu trebali da idu narodnjaci. Neznam otkud tebi te informacije, i iz kojeg razloga to tvrdish. Isto tako, ne mogu da te razumijem, iako se upono trudim. Je si li ti chovjek koji do zore zabavlja narod uz narodnjake? Smatrash li se kao takav kompetentnim da ocjenjujesh koliko je neko drugi "urban" ? Mislih li da je normalno to shto govorish?

    Druga stvar: Reci mi jednog, jedinog covjeka koji je otvorio kafic, prodavnicu, piljaru ili bilo koju radnuju, a da nema u planu da zaradi novac od toga. Daleko od toga da gazde City-ja ne zele da zarade novac ljetos, ali zar to ne zele svi? Poshto to svi zele, mislim da je o tome i suvishno govoriti. Ja sam prichao o drugoj stvari. Zamisli da nema City-ja ljetos? Bi li ti jeftinije bilo da idesh do Budve ili Kotora? Da li bi se bolje provodio u Cubi, Fuki. Manjifiku ili Riteru?

    Ja mislim da je ideja i te kako plemenita, i da je podgorichanima data josh jedna opcija. Opcija koja zadovoljava ukus vecine. A manjina ce ipak na kraju doci ovdje i kritikom pokushati da o sebi kaze rijech vishe... Osim toga, zbog chega bi city bio mjesto dje se ljdima uzimaju pare, a VERY NICE zurke, i zurka na stadionu KK Buducnost, na kojima za ulaz treba dati 5e (5 tocenih piva, ili 2 bljutava koktela u city) plemenita ideja i zelja mladih ljudi da se u podgorici uradi neshot drugacije? I zashto je, ako je sve to tako, sve manje onih koji imaju tih 5 eura za ulaz?

    Ne kazem ja, podrzavam ja ovakve zurke, nemam nishta protiv, naprotiv. Ali, dajte jednom u zivotu ne SERITE!

    Dalje:

    Azraele, o kakvim mudima ti govorish? Treba neko da se pojavi sa velikim mudima i da napravi SHTA? Ja znam par "mudonja" koji ispunjavaju tvoje uslove, ali se bash i nisu najbolje pokazali? Probali ljudi, nije ishlo i zdravo. mali smo mi, josh je manje ljudi koji bi takvo neshto o chemu ti mashtash, i samo iz tog razloga nema MUDONJA.

    I na kraju:
    GAGA, slazem se ja da podgorichki dj-evi nisu ni primaci svjetskim. Slazem se da u 99 % kafica rade ljudi koji u sushtini i nezanju shta rade. Slazem se i da se ne prate najnoviji hitovi. Ipak, ima i onih koji to i rade, pa upravo zbog ovih drugih taj njihov trud ne dolazi do izrazaja. Podgorica voli provjereno. **** ga, ali mi volimo zvaku kooju je neko vec prezvakao. Dok se to ne promijeni, sva ova vasha pricha je neosnovana. A Don kihot je davno okarakterisan kao avetinja

    PS. NE zamjerite na greshkama u kucanju, pio sam neki Long Island veceras

  12. #187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zocko
    Mislio sam mozda koju kritikicu da uputim,pored pohvala,al onda me strpaste u ove bukache sto ne jebu nista,pa reko da cutim:P.Slozio bih se ja sa tobom u nekim djelovima,al ne bash sa svakim.Koliko kapiram(ako ne kapiram,izvinjavam se,nijesam odavno nista j...-ti si dj tu,pa te nesto kao pogadja sve ovo,al opet nije razlog da ne prihvatish i poneko misljenje od strane drugih.I sto se tiche placanja dj-eva,evo mozda nije korektno poredenje,al Indira Radic kad dodje negdje,dobije 5 puta vishe od neke normalne grupe,a opet smori masu nas bukachaPozdrav pa da radi to super,fino je mjesto i bila lijepa muzikica kad sam ja bio(samo jednom do sad
    zocko, zao mi je shto si se ti prepoznao, jer koliko ja vidim, tvoji komentari su ponajmanje upuceni meni. Ja nisam taj koji je pominjao bukache, tachnije, kod mene su pomenuti samo kao ironichna reakcija onog shto je vec napisano...
    Meni je drago da si se ti lijepo proveo, kao shto sam i ja svaki put kad sam sishao dolje. Istina je da ima dosta ljudi koji se uprkos odlichnoj podlozi za dobar provod ne umiju snaci, ali shto u svemu tome smeta nama da se mi lijepo provedemo? I naravno da se nisam prepoznao ni u jednoj jedinoj rechenici. Iako jesam "dj" u pomenutom kaficu, nisam bio dovoljno angazovan da bih ove kritike primio lichno. Moja reakcija je, kako vec rekoh, vishe pojashnjenje

  13. #188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    1va kritika u veci city becks-a : narod....tj ne narod nego gazde,nek se dogovore lijepo brate i kazu,moze 600 ljudi komotno da stane...kad se lokal napuni ne primamo vishe nikog....kako moze 25konobara onoliku masu da opsluzi?na zurku radia drugarica naruchuje koktel...on joj kaze ne moze nemamo vremena da pravimo koktele,i treba chovjeku mOOda da se otegnu dok pice doije...i ne vidim kako bi iko mogao biti zadovoljan onim shto nudi taj lokal...DIDI svaka ti chast,onu noc je sve mirisalo na jawni wc,i nije ni chudo kad nije moglo da se prodje 2 metra a da te znoj makar 3 puta ne oblije...eto ljudi koji me iole malo znaju...znaju da volim da igram,ja mikelly iskreno na ono sinoc nisam mogao prstom da mrdnem...a ako ishta mrzim,to je da stojim u lokal i da se rukama naslonim i snimam okolo...citi becks je u principu bila dobra zamisao,bash dobra...shto se muzike tiche.....vjeruj me,da narodu..onom dolje pushtash ambijental nije bitno,oni bi josh uvijek dolazili tamo,jer je kao shto si i sam rekao nema ni jedan lokal na otvorenom da moze da se igra...city je prava prilika za to da se narodu ureze u mozak da ima mnogo bolje muzike koju niko nece da servira jer se plashi za posao....


    eto....sredi jedno veche intruderu da pushta muziku....ako ne bude tu noc dobro...i ako i jedan lik kojeg ja chujem kaze da je muzika bzvz....ja ti priznajem i nikad nishta necu reci u vezi tog lokala i muzike koju ti pushtash(i taj drugi "DJ") i necu prdnjavit na forume oko toga
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto idete tamo kad ne valja?
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja sam bio 2 puta izuzev kad mi je bilo fino...tj doshao sam kafu da popijem i izuzetno je prijatno bilo....

    daj mi jedan kafic na otvorenom koji radi a da ima dje da se mrdnesh...znachi narod je ogranichen na ono shto grad pruza...vazda se moze organizovat drushtvo i otici negdje na roshtilj ili neshto slichno...al ocu da izadjem u grad i imam mozda 1no ventualno 2 mjesta dje mogu izac....narod slusha ono shto dj-evi serviraju....e zamisli da onoj masi u becks priredish jednog Bozu Podunavca ili Milicevica....da vidish kako bi skakala i uzivala....pa da neko kaze,znam ja shto narod voli....narod to ne voli vjeruj me,narod jednostavno ne zna za bolje....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  16. #191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    nisam pobrkao... nisam ja rekao svaku noc....rezervishu se noci za house pa za tehno pa za break pa za muziku 80tih...ako uostalom...glavni pazar se pravi 5kom i subotom...tako da su ove druge noci kao stvorene za egzibicionisanje onakav lokal pa josh kad nije dupke pun...kao stvoren za provod...kad bi samo oni htejeli tako nehsto da urade...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Srdja Markovic (on mi pogotovo lezi za ovakvo mjesto sa njegovim housem, koji je mekan i moze naginjati na komercijalu, ako to hoce)
    Al to su moje zelje i misljenje, napominjem.
    DJ Solution moze da pusta sto hoce, ako hoce ... znam njegove mnogo dobre pop rock zurke, house klasika ... samo da ga Albanija ne iskvari
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  18. #193
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mikelly, sto se koktela tice ja sam citirala sto je meni sanker rekao : "ne mos' ti za 2 i po eura dobit sve sastojke koji dolaze u koktel long island ice tea". i nije bila guzva.

    A sto se muzike tice, sve si ti u pravu to sto velis, i jesmo 100 puta pricali o tome, ali kad sam pomenula sujetu, to se odnosilo na neki tvoj zacudjujuci stav advokata i branioca kad je taj posao u pitanju, svaki put iako znas da nije sve ok. Ovo da je zurka radija D bila, mislim da nista ne mijenja, jer sam slican repertoar slusala i prije. Da ne grijesim dusu mozda ti nisi te noci bio na poslu, nego neki drugi DJ. Ja i dalje stojim pri svemu onome sto sam rekla u onom postu gore. Ne kazem ja da pg DJ=evi treba da budu kao svEtski, ali ne treba ni da budu veci seljaci no sto jesu. I nikad nije niko probao od njih da u jednom lokalu pa ne mora to bit vikend, pusti makar sat vremena svjetskih najnovijih hitova. Ali ja ne znam sto ce mi ova prica pravo da ti recem.
    Last edited by GAGA; 30-06-05 at 11:08.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #194
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moderatorski nema sto!
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :hammer: E, pustih manira!!!
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  21. #196
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada za 15 dana tamo startuje narodna
    ne znam shto se svadjate oko ovakve teme...

    mislim da bi bio grijeh na ono mjesto onim ljudima pushtati Depeche Mode ili Jamiroquai...
    Last edited by intruder; 30-06-05 at 12:58.

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Azrael radish li ti na podrsku?

  23. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,079
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci morao sam i ja da se oglasim iako smatram da mi je ovo cisto gubljenje vremena, a vrijeme je novac , a pare mi bas trebaju ovih dana

    Par mojh misljenja i zakljucaka :
    • Mjesto - odlicna zamisao koja je sprovedena u djelo!
    • Ime - mogli su malo masti da puste na volju ili makar da ukradu neko ime poznatih lokala u svijetu (kao sto se obicno i radi)
    • Koncepcija - totalno NEorganizovano!
      - nema tematskih zurki (sem Srdje Lubarde, ako se on moze nazvat "tematski")
      - ne zna se kakav se program nudi odredjenim jutrima, danima, nocima,
      - ulaz se ne regulise (brojcano, po godinama
      - nema pretresa na ulazu (znajuci sto se desilo prije nekog vremena u riteru malo me frka kad vidim iste likove da se motaju oko mene a da znam da ih niko nije pretresao)
    • Muzika:
      - zvuk je u startu bio grozan al sam primjetio da se od pocetka ove nedjelje poboljsao i da su momci iz eltona to odradili kolko toliko korektno (mada uvjek moze bolje) i treba za onakav prostor
      - DJ-evi bi mogli malo da experimentisu sa setovima pa ako osjete da djeluje neka nastave... previse mi djeluju "izdresirano"
    • Rasvjeta:
      -totalno rasulo, smatram da ako iole neko planira da napravi neku opusteniju atmosferu za treba da da malo smeka na svu pricu. Nigdje nema ni jedne sijalice u boji a kamoli kakav efekat (necu da duzim pricu i da predlazem sto i kako) ovako mi izgleda kao da sam na stadionu!
    • Izgled:
      - razumijem da se zbog same lokacije i ne isplati previse ulagat al smatram da je bilo potrebno da se na lokalu onolikog gabarita koji moze da primi i do 2 000 ljudi ako ne i vise uradi makar 2 veca sanka!
    • Usluga:
      - totalno ide na stetu vlasnicima!
      - ceka se predugo da se naruci
      - pice je toplo
      - svaki konobar ima svoje cijene
    Da ne ispadne da sam nezadovoljan kazem jos jednom svaka cast na ideji koja se sprovela u djelo, al ipak smatram da to nije dovoljno jer ipak ljudi trebaju da dodju i da potrose pare a za to da budu maximalno ispostovani.
    A ovim trenutnim sto nudi CITY BECK`s zadovoljena je samo stavka "veliki lokal na otvorenom" i nista vise.
    Svaka cast ljudi i samo naprijed, ima tu jos dosta da se radi al bitno je da smo poceli
    Last edited by BOKI; 30-06-05 at 14:35.
    Ja znam da sam niko, ali niko nikada nece biti kao ja!

  24. #199
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    to sto neko rece da je bilo smrdeljavo i neka je, tako je vazda na folky skupovima.

    vidio sam neke kako srecno idu prema parku, ruku bih dao da im je tush velika nepoznanica.


    a MIKELLY ti si dj koji pusta onu muziku ? :lolblue:

  25. #200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da BOKI upravu si u vezi rasvjete, mogli bi da je smanje i malo "zatamne", jer se bas osjecas kao da si pod reflektorima stadiona.

    Moze muzika malo da se promijeni a da se ne ugrozi masa ljudi, samo malo novijih stvari, postoji toliko dobrih house komercijalnih i ne komercijalnih stvari da covjek ima ADSL od 8 mbit ne moze sve poskidat, a moja preporuka je da se uzme program provjerno dobar i poznat milionima ljudi, soulseek i da se skine jedno 15-20 pjesama barem za pocetak.

    Ako je problem internet, ja cu se ponudit da poskidam sve to i da narezem ako treba, samo da narod cuje malo kvalitetnijeg zvuka...

    Neke od kojih bi ja preporucio a znam sigurno da mogu da prodju i da narod nece reci "A cujes ovu narkomansku muziku, ajmo odavde", cak ce i ona namrstene face zaigrat na ove stvari

    Antoine Clamaran - Release Yourself (Chus & Ceballos Mix)

    Gus Gus - David (Darren Emerson Mix)

    Kings of Tomorrow - Dreams (Chus & Ceballos mix)

    Renato Cohen vs Tim Deluxe - Just Kick (Carl Cox Mix)

    Roger Sanchez - Revolution 909 (Ovo je malo starija stvar)

    Roger Sanchez - Studio 45 (takodje starija stvar, al nimalo losa)

    itd...
    Last edited by Mugi; 30-06-05 at 18:27.

Page 8 of 104 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 31-07-13, 13:53
  2. Novi butik na trg pjesnika
    By Zidane in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 13-04-06, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •