Page 77 of 181 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 4518

Thread: LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

  1. #1901
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Hahahahaha a ljudi, puštite Mitra... bitno je da su svih ovih godina u Interu razliku pravili Kambijaso, Stanković i Mota, a Ćabi Alonso precijenjen. :lolblue:

    Ono što sam htio reć je da ako ovaj Modrić dođe u Real Madrid, dijeliće minutažu on i Alonso. Murinju treba igrač kao što je Modrić za utakmice u kojima Real igra super-ofanzivno. Shodno tome, Modrić će se poprilično naigrati, a Ćabi Alonso će (što zbog godina, što zbog većih defanzivnih kvaliteta) biti čuvan za neke utakmice gdje treba čuvati rezultat ili se braniti (Barselona).

    Kedira je nezamjenjiv. Pogotovo nakon ovog evropskog prvenstva. On i Ozil trenutno vrijede minimum 60 miliona eura zajedno.
    Prije dvije godine došli za 25.
    Last edited by Vlado; 24-06-12 at 12:25.

  2. #1902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Uz duzhno poshtovanje, Xabi Alonso je uz Kasiljasa i Ronalda najbolji igrac Real Madrida.
    Benzema, Ozil, Ramos?

    Daj ljudi nemojte da se sprdate, napraviste Ćavija od Xabi Alonsa. Koristan igrač, ali precijenjen. Da je takav ka što ga uzdižu, ne bi Real morao da igra onako protiv Barselone svih ovih godina. Ništa bolji igrač nego što je Van Bommel bio u svoje pero.

    Vlado, ne dipr. Od tebe bar ne očekujem te niske prozivke. Kambjaso i Motta su Interu donijeli LŠ prije 2 godine, a sa Xabijem ćeš se načekat malo kao navijač Reala. Aj živio.

  3. #1903
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Vlado, ne dipr. Od tebe bar ne očekujem te niske prozivke. Kambjaso i Motta su Interu donijeli LŠ prije 2 godine, a sa Xabijem ćeš se načekat malo kao navijač Reala. Aj živio.
    Momče, ti neke stvari prosto ne vidiš. Nisam ja tome kriv... Alonso je bolji igrač no ijedan kojeg je Inter imao na toj poziciji kolko god hoćeš godina unazad.
    Vama niko LŠ osim Murinja donosio nije. Milito eto, ako bi već pominjali nekog od fudbalera.

  4. #1904
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Momče, ti neke stvari prosto ne vidiš. Nisam ja tome kriv... Alonso je bolji igrač no ijedan kojeg je Inter imao na toj poziciji kolko god hoćeš godina unazad.
    U pravu si, ne vidim. Posebno kad se igra el klasiko, glavni oganizator igre Real briljira i igrači Barselone se ne mogu sastavit sa loptom.

    Pušti upoređivanje sa veznim igračima Intera, ne dižem ih ja u nebo al su se ti ljudi pokazali kad je trebalo.
    Last edited by Mitro; 24-06-12 at 12:33.

  5. #1905
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Vama niko LŠ osim Murinja donosio nije. Milito eto, ako bi već pominjali nekog od fudbalera.
    ž
    a sad stvarno se*rinjaš. neću da se ubjeđujem sa tobom, fudbal je timska igra. a ako neko misli da trener i napadač nose sve zasluge, ok. šteta što real nije u paketu doveo i milita, sad bi se sigurno radovali nekoj LŠ. samo tolko.

  6. #1906
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mitro, dvije ili čet'ri utakmice protiv jednog od najboljih timova na svijetu ne mogu da budu mjerodavne.
    I pored toga zaboravljaš da on funkcioniše u dva smjera i da radi 'neopjevan' dio posla, naročito u modernom fudbalu. Broj prekinutih lopti mu je svake godine bezobzirno visok, kao i broj uspješnih startova. Da ne pominjem da ne možeš postavit' kao pravilo da protiv Barselone igra loše, što je pokazao i na prošlom meču u kom je Real pobijedio. Vrlo dobra predstava je bila sa njegove strane.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #1907
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    fudbal je timska igra
    Ako je fudbal timska igra, kako to da je samo Xabi kriv što Real ne može držati loptu protiv Barse...
    #fakenews

  8. #1908
    Join Date
    May 2012
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da cemo prodati Teveza Realu...

  9. #1909
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja kad gledam el clasico (kako mrzna rijec) navijam za real i najvise izdimim na alonsa jer kad mu hobiti izvrse presing nidje ga nema. lako mu je igrat za spaniju pored majstora buskeca, xavija, injeste, fabregasa...

  10. #1910
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    ž
    a sad stvarno se*rinjaš. neću da se ubjeđujem sa tobom, fudbal je timska igra. a ako neko misli da trener i napadač nose sve zasluge, ok. šteta što real nije u paketu doveo i milita, sad bi se sigurno radovali nekoj LŠ. samo tolko.
    Ja ne znam ko si ti da nekome kažeš da serinja itd. ali okej.
    Pokazao si mi sad da ne znaš mnogo o fudbalu, iako sam mislio suprotno. Šteta...

    Pazi, meni je svejedno - možeš ti da vjeruješ u to da je Inter imao stvarno najjaču ekipu 2010. godine, ali to prosto nije tačno. Imali ste samo 20ak momaka koji su bili spremni te godine da poginu za Murinja i to je to. Da je bilo koji drugi trener tu bio, vi ne bi ni grupu prošli...

    Ovime i završavam priču na ovu temu, nema smisla objašnjavat ljudima očigledne stvair. Živio.

  11. #1911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ako je fudbal timska igra, kako to da je samo Xabi kriv što Real ne može držati loptu protiv Barse...
    Ko kaže da je samo on kriv. Al obzirom da je njegova pozicija jako bitna jer odatle kreće organizacija svih napada Reala, mislim da baš zbog takvog njegovog profila Real ne može ništa na sredini protiv Barse. Uporedi samo Ćavija i Xabi Alonsa pod presingom, kako igrač Barselone to rješava galantno i pravi višak dok Xabi kašlje kolko može.

    Čika Džo, evo od kad je Alonso u Realu, boga pitaj kolko je bilo direktnih derbija sa Barsom (prvenstvo, kup kralja, LŠ, razni kupovi). Ne pamtim neku njegovu dobru partiju niti Realovu tečnu igru na sredini. sve što su postigli, postigli su jakom defanzivom i presingom, a onda što naprave preko onih brzih krila i Benzeme. Podvlačim - Xabi jeste koristan igrač, ali je precijenjen obzirom da nije igrač sredine koji pravi razliku kao što to rade Xavi, Iniesta, Pirlo, Snajder...

  12. #1912
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ko kaže da je samo on kriv. Al obzirom da je njegova pozicija jako bitna jer odatle kreće organizacija svih napada Reala, mislim da baš zbog takvog njegovog profila Real ne može ništa na sredini protiv Barse. Uporedi samo Ćavija i Xabi Alonsa pod presingom, kako igrač Barselone to rješava galantno i pravi višak dok Xabi kašlje kolko može.

    Čika Džo, evo od kad je Alonso u Realu, boga pitaj kolko je bilo direktnih derbija sa Barsom (prvenstvo, kup kralja, LŠ, razni kupovi). Ne pamtim neku njegovu dobru partiju niti Realovu tečnu igru na sredini. sve što su postigli, postigli su jakom defanzivom i presingom, a onda što naprave preko onih brzih krila i Benzeme. Podvlačim - Xabi jeste koristan igrač, ali je precijenjen obzirom da nije igrač sredine koji pravi razliku kao što to rade Xavi, Iniesta, Pirlo, Snajder...
    Xavi pored sebe ima Busketsa, Iniestu, Fabregasa i Mesija, njegov cijeli tim je podređen toj koncepciji igre... Da zamijene mjesta Xavi u Realu ne bi igrao puno bolje, ako ne i gore...
    #fakenews

  13. #1913
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Cu vidis Xabija protiv Barse kako organizuje igru. Reci mi ko je to protiv njih organizovao igru na sredini u zadnjih ko zna kad ? Ne moze nikako jedan igrac da uradi ista, ako njegova ekipa ne moze a prdne pored Barsinog presinga.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #1914
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ada Inter ih je ubio 2010. no mi to ne znamo... tadašnja sredina Intera je bila najbolja u istoriji fudbala. Sve sami znalci Stanković, Mota, Kambijaso itd. Pored takvih bogočeva fudbala, nema nikakvog smisla pomenut Alonsa, a možda čak ni Ćavi nema tu šta da traži...

  15. #1915
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    ja kad gledam el clasico (kako mrzna rijec) navijam za real i najvise izdimim na alonsa jer kad mu hobiti izvrse presing nidje ga nema. lako mu je igrat za spaniju pored majstora buskeca, xavija, injeste, fabregasa...
    Hoces da kazes da je Busquets bolji igrac od Xabia ?

  16. #1916
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    napraviste od tog alonsa mudovinu. u liverpul je bio mladji i dobar je bio a sad ima 33 godine i ne moze da prati mladje igrace.
    pa svajstajger i kros su ga pojeli u 1/2 ls.
    u reprezentaciju spanije mu je lako igrat rekao sam zbog cega, samo je greota sto javi martinez ne igra umjesto njega jer bi bili jos jaci.
    Last edited by CurvaNord; 24-06-12 at 12:57.

  17. #1917
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ja ne znam ko si ti da nekome kažeš da serinja itd. ali okej.
    Pokazao si mi sad da ne znaš mnogo o fudbalu, iako sam mislio suprotno. Šteta...

    Pazi, meni je svejedno - možeš ti da vjeruješ u to da je Inter imao stvarno najjaču ekipu 2010. godine, ali to prosto nije tačno. Imali ste samo 20ak momaka koji su bili spremni te godine da poginu za Murinja i to je to. Da je bilo koji drugi trener tu bio, vi ne bi ni grupu prošli...

    Ovime i završavam priču na ovu temu, nema smisla objašnjavat ljudima očigledne stvair. Živio.
    Ne znam što će tebi da procjenjuješ koliko neko (ne) zna o fudbalu, al ajde.

    Ko je rekao da je Inter imao najjaču ekipu 2010. godine? Al je ekipa bila moćna, pokazali su to u nokaut fazi protiv Čelzija, Barse i Bajerna. a kad već spominješ grupnu fazu, sjećam se da je Inter jedva prošao istu. Trebalo je sreće, LŠ je takvo takmičenje. Ali i kvaliteta. No Vlado prekini da hejtuješ Inter i njegove igrače, oni su osvojili to što su osvojili i ne mora sad da se nalazi neko i potcjenjuje njihove kvalitete.

    Murinjo ima dosta zasluga, veliki je trener i legenda Intera. Ali da je samo do trenera, zar ne bi Real uzeo koji trofej više za ove 2 godine neko prvenstvo i kup kralja? Obzirom da ima ekipu duplo bolju od Intera. I da malo zasolim priču, ima jednog Xabi Alonsa na sredni. Nemoj samog sebe da demantuješ, iskuliraj.

    Živio ti meni. Pozdrav.

  18. #1918
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaR10 View Post
    Hoces da kazes da je Busquets bolji igrac od Xabia ?
    a ti oces da kazes da je alonso bolji od buskeca? O.o
    na stranu to sto je glumac ali je fudbaler samo takav, i nemoj da ga poredis sa alonsom greota je.

  19. #1919
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Xavi pored sebe ima Busketsa, Iniestu, Fabregasa i Mesija, njegov cijeli tim je podređen toj koncepciji igre... Da zamijene mjesta Xavi u Realu ne bi igrao puno bolje, ako ne i gore...
    Koga ima Xabi pored sebe, igrače Dečića? Kakva je njihova koncepcija, svi bunker?

    Maknite Ćavija iz Barselone, osjetićete veliki pad u igri Barse. Mnogo veći nego da Xabi izostane iz prvih 11 Reala.

  20. #1920
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    a ti oces da kazes da je alonso bolji od buskeca? O.o
    Hahah, a bas bih volio da vidim toga Busquetsa u nekoj drugoj ekipi, bilo kojoj. I ti si jedini koji je rekao do sad da je Busquets bolji igrac od Xabia, tj. da je bolji igrac od bilo koga.
    Ja cu ti rec' da se u onakvoj Barci, i u onakvoj Spaniji, moze uklopit' skoro pa svaki igrac, pogotovo sredine terena. Nije on los igrac, ali nije ni blizu Xabia. Samo ne znam kako bi on mogao da igra umjesto Xabia ili eto Khedire u Real, ne ide mi u glavu ali ajde.

  21. #1921
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    napraviste od tog alonsa mudovinu. u liverpul je bio mladji i dobar je bio a sad ima 33 godine i ne moze da prati mladje igrace.
    pa svajstajger i kros su ga pojeli u 1/2 ls.
    u reprezentaciju spanije mu je lako igrat rekao sam zbog cega, samo je greota sto javi martinez ne igra umjesto njega jer bi bili jos jaci.


    Prvo Xabi Alonso ima 30. godina. Drugo on je toga istog Svajnija stavio u dzep u 1/2 SP. On za reprezentaciju Spanije igra jer je vrhunski igrac, jer ima najveci broj uspjesnih startova od svih igraca, jer uz Xavia ima najvise uspjesno kompletiranih pasova, jer fenomenalno cita akcije protivnickih timova, jer obavlja strasan posao u oba smjera itd.
    Xabi Alonso jeste bolji igrac od Busketsa i to prilicno. To sto ti misli da on za Spaniju igra samo zato sto je igrac Reala je druga stvar.
    Sto je naravno notorna laz. Uostalom koliko je on 'los' igrac, govore izjave Xavia i Inieste.

    Ali vas problem je jer igru Alonsa sagledavate samo kroz meceve Barse i Reala (a i tu igra prilicno dobro, recimo na zadnjem mecu je bio jedan od bolje ocijenjenih)

    Mada, zaboravlja se to da je ovo CDM, i da je tu svaki drugi igrac los, precijenjen itd.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  22. #1922
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post




    Mada, zaboravlja se to da je ovo CDM, i da je tu svaki drugi igrac los, precijenjen itd.
    Pa sad kao nije jel?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #1923
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Koga ima Xabi pored sebe, igrače Dečića? Kakva je njihova koncepcija, svi bunker?

    Maknite Ćavija iz Barselone, osjetićete veliki pad u igri Barse. Mnogo veći nego da Xabi izostane iz prvih 11 Reala.
    Ozil, Ronaldo, Di Maria... Vrhunski igrači ali ne igrači za kratke pasove i držanje lopte, već ubice za brze kontre i golove uz par dodira... Cijeli tim Barse je naučen na igru kratkih pasova, zato je Xaviju mnogo lakše da igra, nije jedini koji može i treba da uradi nešto, dok su kod Reala sve oči uprte u Xabija jer je on sam organizator igre... Uostalom pogledaj kako doktorski igra u reprezentaciji...

    Ne vjerujem da si izgovorio ovu poslednju rečenicu... U Barsi ima par igrača koji lagano mogu da nadomjeste nedostanak Xavija, u Realu nema niko ko bi mgoao zamijeniti Alonsa...

    P.S. Ne tvrdim da je Alonso najbolji srednjak, čak šta više lično su mi bolji Xavi, Iniesta i Pirlo, ali je Alonso (zajedno sa Švajnijem, Snajderom i Modrićem) odmah iza njih i to su minorne razlike...
    #fakenews

  24. #1924
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Prvo Xabi Alonso ima 30. godina. Drugo on je toga istog Svajnija stavio u dzep u 1/2 SP.
    prvo, rodjen je u novembru 81 godine sad puni 32 godine dakle usao je u godine a njegova pozicija je masu zahtjevna i treba masu da se trci.
    drugo, nije ga on stavio u dzep nego barsina sredina on je tu samo pripomogao.
    ovo ostalo necu komentarisat jer nisi nista reka.

  25. #1925
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Koga ima Xabi pored sebe, igrače Dečića? Kakva je njihova koncepcija, svi bunker?

    Maknite Ćavija iz Barselone, osjetićete veliki pad u igri Barse. Mnogo veći nego da Xabi izostane iz prvih 11 Reala.
    Zezas kad bi makli iz tima jednog od najvecih kreatora i majstora u istoriji fudbala da bi se osjetio pad u igri ?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 77 of 181 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savremeni Nostradamus predviđa rat u Evropi
    By cardozo in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 04-12-11, 18:15
  2. Predviđanje konačne visine
    By August Dominus in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-10, 13:47
  3. Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 19:51
  4. Transferi
    By Anonymous in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 16-03-04, 03:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •