Page 76 of 181 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 4518

Thread: LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

  1. #1876
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rajko Zvijer View Post
    A ko ih moze voljeti... Sinonim za namjestanja i defanzivni fudbal.

    A za koga ti majstore navijas?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  2. #1877
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aooo digavi rajka brata napacenog

  3. #1878
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

  4. #1879
    Join Date
    May 2012
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijas za Real a nadas se da ova info nije tacna? Pitaj Junajtedovce sta misle o tome...

  5. #1880
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se iskreno nadam da je ovo tacno, jer momak zasluzuje veliki klub jer je veliki igrac.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #1881
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Viđećemo kako će se uklopit i mjesto koga upada u prvih 11. Vjerovatno umjesto Xabi Alonsa, pošto ne vjerujem da će maknut najboljeg tehničara Ozila i jedinog klasičnog trkača/tovarnog magarca Kediru.

  7. #1882
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Prvo nista jos nije gotovo.
    Drugo ovo je vrhunski potez uprave i Murinja.
    Od ove kupovine postoje 1 bolja ,a to je Silva.

    Nece igrat umjesto Alonsa jer je on stub na terenu koji se ne moze smjeniti.
    Prateci price dosadasnje treba bi da ima prednost nad Kedirom.
    3 fronta se igraju i bice dovoljno prostora da igraju sva 3 tj da padaju rotacije.
    Sahin ide 100% samo sad je pitanje koji Milanski klub.

    Mislim da je Modric pravi igrac da doprinese jacini sredine za meceve protiv Barse.
    Sa njim,Ozilom i Alonsom moze da se parira na pravi nacin.

    Ja se nadam da ce otiici 50mil u Manchester za Silvu sad kad ovi upecaju Van Prslog.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  8. #1883
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Po meni je Modrić mnogo precijenjen igrač. Dobar, ali precijenjen. Nebih makao ni jednog igraca iz prvih 11 Reala da bi njega ubacio. Ali se ja tu nista ne pitam

  9. #1884
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepe priče...

    A sad, jedna vijest vezana za transfer koji se zbilja i desio. Jan Verthongen novi je igrač Spursa. 12 miliona eura.

    Dobra trgovina.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  10. #1885
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja iskreno ne znam dje cemo mi Modrica. Alonso - menadzer ili poslovodja Reala, kako ga Sofro zove; Ozil - vjerovatno najbitniji igrac poslije Ronalda, i iskreno bolji je od Modrica; Khedira - covjek koji odradjuje destrukciju, trci i jos kreira igru.

    Sa druge strane, nejasno mi je dovodjenje Majkona, jer je covjek barem po onome sto sam gledao prosle sezone, isprdio i nema snage da igra kao sto je to nekada radio. Dok Arbeloa, covjek koji je imao strasnu sezonu u Realu, veoma bitan igrac za cijeli tim i naravno neprocjeniv u odbrani, mana mu je sto ne zna da igra u napadu, ali pored 7 igraca koji konstantno napadaju ja mislim da on i nije potreban, vec bi radije da imamo sigurniju odbranu.

    Da sam na Murinjovom mjestu, prvi pik bi naravno bio Silva, i uz njega bi pokusao Torresa da dovedem jer bi momak bukvalno eksplodirao u Realu. El nino je masina, samo mu treba vise lakih golova da bi se ubacio ponovo u masinicu. Narocito kad uzmemo u obzir da ce izgleda Pipitu da prodaju

    Ja razumijem da Murinjo zeli da osvoji sve sa Realom sljedece sezone, pa zbog toga i okuplja ipak koliko toliko provjerenu ekipu i dovodi Majkona sad da mu pomogne u tome. Sa druge strane Ozil isto ima povremene padove, pa bi Modric tu mogao da upane kao i vise nego dobra zamjena. ALI, postoji veliko ali, a to je da dugorocno za Real bi valjalo da pocne ubacat djecu u prvi tim, jer ima nevjerovatnih talenata trenutno u Castilli, a to su i potvrdili ulaskom u drugu ligu. Jese, Joselu i Morata moraju da dobijaju priliku u prvom timu.

  11. #1886
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Ja iskreno ne znam dje cemo mi Modrica. Alonso - menadzer ili poslovodja Reala, kako ga Sofro zove; Ozil - vjerovatno najbitniji igrac poslije Ronalda, i iskreno bolji je od Modrica; Khedira - covjek koji odradjuje destrukciju, trci i jos kreira igru.

    Sa druge strane, nejasno mi je dovodjenje Majkona, jer je covjek barem po onome sto sam gledao prosle sezone, isprdio i nema snage da igra kao sto je to nekada radio. Dok Arbeloa, covjek koji je imao strasnu sezonu u Realu, veoma bitan igrac za cijeli tim i naravno neprocjeniv u odbrani, mana mu je sto ne zna da igra u napadu, ali pored 7 igraca koji konstantno napadaju ja mislim da on i nije potreban, vec bi radije da imamo sigurniju odbranu.

    Da sam na Murinjovom mjestu, prvi pik bi naravno bio Silva, i uz njega bi pokusao Torresa da dovedem jer bi momak bukvalno eksplodirao u Realu. El nino je masina, samo mu treba vise lakih golova da bi se ubacio ponovo u masinicu. Narocito kad uzmemo u obzir da ce izgleda Pipitu da prodaju

    Ja razumijem da Murinjo zeli da osvoji sve sa Realom sljedece sezone, pa zbog toga i okuplja ipak koliko toliko provjerenu ekipu i dovodi Majkona sad da mu pomogne u tome. Sa druge strane Ozil isto ima povremene padove, pa bi Modric tu mogao da upane kao i vise nego dobra zamjena. ALI, postoji veliko ali, a to je da dugorocno za Real bi valjalo da pocne ubacat djecu u prvi tim, jer ima nevjerovatnih talenata trenutno u Castilli, a to su i potvrdili ulaskom u drugu ligu. Jese, Joselu i Morata moraju da dobijaju priliku u prvom timu.
    Uz dužno poštovanje, Xabi Alonso jeste koristan igrač al mislim da je precijenjen i ne pravi veliku razliku u bitnim momentima. Koliko se samo on muči protiv Barselone kad treba da primi i zadrži loptu pod presingom, da izbaci protivničkog igrača i napravi dobro dodavanje. Ima on dosta kvaliteta u smislu da je inteligetan igrač, dosta trči, ima jak šut i finu dugu loptu. Ali mislim da on i Khedira podsjećaju na duo De Jong-Van Bommel u smislu da im doprinos defanzivi i ofanzivi(organizaciji igre) nije izbalansiran. Modrć je već u potpunosti igrač tehnike, posjeda lopte, organizacije igre isl. Ima i solidnu defanzivu što je dokazao igrajući na poziciji zadnjeg veznog u engleskoj ligi... Khedira skoro sigurno ostaje u prvih 11, jer jednog takvog razbijača treba svaka ekipa na sredini + čovjek još umije da igra.

    Maikon - Arbeloa jeste bolji defanzivno mada ne previše, mlađi je... ali Maikon ukoliko ga zaobiđu povrede, jede sve živo po desnoj strani. Prošle sezone uopšte nije bio loš kako ostali pričaju, on i dalje šparta gore dolje non stop i siguran sam da ima još sezonu il dvije na top nivou. A Realu sigurno treba jaka ofanziva po bokovima, to vam je ko da kažete da Barseloni ne treba jedan Alveš po boku jer imaju onakav ofanzivni potencijal. Svakoj ekipi trebaju kompletni igrači, a Maikon jeste takav. Godine ga malo hebu, ali eto viđećemo ako pređeu Real što će biti. Ja sam siguran da bi taj transfer za Real bio dobar iako nije ulaganje u budućnost.

    Silva bi meni isto bio pravo ulaganje, mada Di Maria ima svoje kvalitete tako da nije prioritet. Torres je kanta, odličan je njima Benzema koji je 3x bolji igrač od njega. Al eto ako žele da igraju tu igru posjeda kao Barsa - prava pojačanja bi bila Silva, Modrić i Maikon. Al viđećemo oće li ijednog dovest, to bi bilo ulaganje ko kad su dovodili Kristijana Ronalda (Modrić 30, Silva 50, Maikon 8-10 + plate za njih).

  12. #1887
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Modric umjesto Kedire i momentalno boost u igri.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  13. #1888
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Uz dužno poštovanje, Xabi Alonso jeste koristan igrač al mislim da je precijenjen i ne pravi veliku razliku u bitnim momentima.
    Uz duzhno poshtovanje, Xabi Alonso je uz Kasiljasa i Ronalda najbolji igrac Real Madrida.
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #1889
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sto covjek sve nece na ovaj forum cuti , ali ovo za Alonsa je the best .......

  15. #1890
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xabi je doktor fudbala. Ali mislim da ne mogu igrati xabi modric i ozil u isto vrijeme, uz ronalda i benzemu i di mariju. Jednostavno nema ko da trci.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #1891
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Za Modrica se mora naci mjesta, jednostavno.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #1892
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Xabi je doktor fudbala. Ali mislim da ne mogu igrati xabi modric i ozil u isto vrijeme, uz ronalda i benzemu i di mariju. Jednostavno nema ko da trci.
    Di Maria ce u toj varijanti na klupu, Ezil lijevo, Ronaldo desno, Modric centralno, iza njih Alonso i Khedira.

    Ali ljudi, to su sve rumours, Modric je i dalje blize Unitedu nego Realu, a i ova prva opcija je neizvjesna. Ne govorim ovo zato shto navijam za UNited, nego je prosto tako.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #1893
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam, ali u jednoj Barci uvijek igra buskec i cesto keita + fabregas koji kolju na sredini, plus barsa igra onaj zestoki visoki presing. Ja to ne mogu da vidim da igraju ronaldo, benzema i di maria, a onda iza je previse mekana sredina ozil modric xabi. neko mora ispasti, mora. Najgori od ovih 6 je Di Maria, al s obzirom da Arbeloa uopste nije ofanzivan, neko mora da drzi i tu desnu stranu. Bas ne znam dje su mislili da ga ubace, jer svi su klasa, ne zna se ko je bolji od koga.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #1894
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alonso odigrao juce jednu dobru utaklmicu za spaniju i odma je nezamjenljiv.. neka dovedu modrica pa cete vidjet ko ce ispast iz ekipe, kedira nema sanse

  20. #1895
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Xabi-Luka
    Klempo-EZEL-Ronaldo
    Benz

    Ada jesu li dosad igrali ovako,samo replace Kediru Lukom koji je duplo bolji igrac od njega i nema greske.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #1896
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste bolji igrac naprijed. Al Khedira i Lass su kljucni u vecini utakmica da ne furi pozadi. Sa takvom taktikom svaki napad protivnika bila bi kontra sa mogucim viskom.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #1897
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ama umije i Modric da trci ne brinite se.A dovoljno je da Alonsaj trci,nece ni Klempo yaostajat i eto ti ga.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #1898
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Proce dosta vremena ocigledno, pa ce pojedini korisnici CDM, shvatiti da Xabi Alonso ima zacementirano mEsto u prvih 11 u Realu i Spaniji. Uostalom Recordare i Prekidi su sve rekli.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  24. #1899
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Uz dužno poštovanje, Xabi Alonso jeste koristan igrač al mislim da je precijenjen i ne pravi veliku razliku u bitnim momentima. Koliko se samo on muči protiv Barselone kad treba da primi i zadrži loptu pod presingom, da izbaci protivničkog igrača i napravi dobro dodavanje. Ima on dosta kvaliteta u smislu da je inteligetan igrač, dosta trči, ima jak šut i finu dugu loptu. Ali mislim da on i Khedira podsjećaju na duo De Jong-Van Bommel u smislu da im doprinos defanzivi i ofanzivi(organizaciji igre) nije izbalansiran.
    o.O...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  25. #1900
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Proce dosta vremena ocigledno, pa ce pojedini korisnici CDM, shvatiti da Xabi Alonso ima zacementirano mEsto u prvih 11 u Realu i Spaniji. Uostalom Recordare i Prekidi su sve rekli.
    Real je vec jednom napravio glupost kad je pustio Makelelea koji igra na istoj poziciji (a bio je gori igrac od Alonsa) i konsekvento se raspao. Mourinho sigurno nece takvu glupost ponoviti A ni Del Boske.
    Deserve's got nothing to do with it.

Page 76 of 181 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savremeni Nostradamus predviđa rat u Evropi
    By cardozo in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 04-12-11, 18:15
  2. Predviđanje konačne visine
    By August Dominus in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-10, 13:47
  3. Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 19:51
  4. Transferi
    By Anonymous in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 16-03-04, 03:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •