Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Kupujem: Musko stene oko 100E

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kupujem: Musko stene oko 100E

    Kao sto kaze naslov, da je musko stene i ne starije od 4 mjeseca.....

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    imam ja ovo u ponudi,dobro ocuvano,predigre,vakcinisano.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    no comment......
    najradje bih cane corso al sam svjestan da za te pare pa i malo vise tesko.........zato dolaze u obzir ponude svih rasa

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Salim se malo
    Tako se ne kupuj ,kucni ljubimac a pogotovo ne pas..
    CC,ne mozes dobrog naci ispod 400e.
    Moras da znas sto ces sa tim psom,ako ti je jedini uslov da je muzijak,podjes u azil i biras sto te je volja.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije jedini uslov da je musko stene, jos je uslov da je rasno...........

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlucio malo da pravis pare na shtenad a? show kakvih likova na ovom forumu.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  7. #7
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da pravim pare na stenad? Stvarno zaobidji topik, stene mi treba da ga drzim to jest sin jer sam mu obecao, i ja se budalama pravdam.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda podji u azil i uzmi psa, koji ce vjerovatno biti zdraviji i pametniji nego to "rasno" sto uzmes. A ucinices i nesto dobro . Kad vec nemas izrazito zelju za odredjenim psom... A i 100 eur viska ces imati..

  9. #9
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala na savjetu

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima na dobronamjernim savjetima....ali jedno mi nije jasno ako covjek stavi oglas da kupuje stene i navede jednu vrsu, koju za te pare tesko moze da dobije ili neku drugu rasnu vrstu (vjerovatno zbog toga sto nezna kakvih sve rasa ima pa mi mu se mozda i neka druga svidjela) zasto moraju ljudi uvijek komentarisat kao da su svu pamet ovog svijeta popili.....zasto to kazem.......ja vec imam jednog mjesanca i boljeg psa niko nebi mogao pozeljeti ali kao sto rekoh nije stene za mene ja samo pokusavam da udovoljim zeljama.....a vama hvala na dobronamjernim savjetima.
    Ako ima neko da ponudi neko stene bio bih zahvalan a ostale bih zamolio da se suzdrze prepametnih komentara.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    438
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    POd hitno povecaj ponudu,ako oces dobrog druga tom mjesancu

  12. #12
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko da povecam

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam prijatelju, al zato smo svi reagovali ovako na tvoj oglas, mislili smo da pravis sprdnju ili da nas pravis lude sa ponudom od 100 eura.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #14
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    papiri naravno nisu potrebni

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne treba da se vrijedjas zbog ovakvih komentara, jer cinjenica je da trenutno lose razmisljas... kupujes rasno stene sinu? koje rase on voli, koliko ima godina, da li moze samostalno da brine o psu? da li zeli aktivnijeg ili mirnijeg psa, veceg ili manjeg, srednjeg? one koji se ne linjaju ali moraju da se sisaju ili vam linjanje ne smeta ako ce pas biti u dvoristu? vidis koliko stvari treba prvo sebi da pojasnis da bi bilo ko od nas mogao da ti da neki pametan predlog

    bez zezanja, za 100 e dobices stene koje nit je vakcinisano, niti cisceno od parazita i jos bez papira? papir je garancija da je pas rasan, ne znaci da ako imas papir moras da ga vodis na izlozbe
    zato i jeste najpametniji savjet bio da podjes do azila, tamo su bar psi uredno ocisceni i vakcinisani a ima dosta dosta rasnih, ako sin bas zeli rasnog psa. Ali vidi da li je spreman da brine o psu u potpunosti. Mozda bolje da par mjeseci odvajate novac za to i onda uzmete stene od provjerenog odgajivaca, zdravo sto je najvaznije, dobro socijalizovano i sa papirom.
    www.balkankinology.net je forum na kom se mozete upoznati sa svim rasama, njihove teme rasporedjene su po FCI grupama. Ili nabavite od nekog enciglopediju pasa pa listajte, citajte i odaberite rasu koja vam najvise odgovara.

    Eto, nadam se da sam malo pomogla, pozdrav!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala na savjetima.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Povedi sina u azil i izaberi psa, kad stedis pare pri kupovini psa, stedices pare i na njegovom odrzavanju!
    Ja ti prvi zbog toga nebih prodao stene

  18. #18
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos jedan pametnjakovic....sumnjam i da imas psa

  19. #19
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo mi objasni kako se ustvari stedi na odrzavanju psa?

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Nije ovo mjesto dje cemo da pricamo o tome, al cist primjer je sto ljudi zavezu psa za kucicu i zbogom Bosno. Psu trebaju redovno vakcine i veterinarski pregledi, od kojih je svaki 20€.
    Juce idem kroz grad covjek vozi auto 15-20kmh i kroz prozor drzi povodac da mu se pas istrci?! Da smo u srecnu zemlju kaznilo bi se ovo papreno, to mu ga nesto dodje kao usteda na vremenu, ko ce mu ga znat?
    Pas se ne drzi da bi se pokazao, no da bi se voljeo, bolje da su cijene malo vece, kad ga ne mozes priustiti nemoj ni da ga drzis onda, jer ces ga na ulicu izbaciti

  21. #21
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,198
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa tobom bi stvarno bilo uzaludno polemisat jer vidim da sve znas, al mi najvise smeta sto mislis da ti to jedini znas..................

  22. #22
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto vam je ljudi jeste li vi pri svijesti! OCete li vi da ga drzite ili coek,bogomi ka da cete vi da vodite racuna o njemu!Valjda zna coek sto ce i za 100E moze se nac pas,ako ne odje daj u tender oglase i naci ce se pas jes da nece bit sa papirima i rodovnikom ali sto se mene tice (j**ES papire).Jes da ces CC tesko nac ustvari skoro pa nikako tek oko 250e moglo bi ali za to Labradore,Retrivere,vucjake i njima slicne mozes naci za te pare,eventualno jos 50e da dodas!
    I Gruna_Stamen,sto je to oli mi rec pa svudj nameces tvoju pascad iz azila! Ima pasa rasnih to je tacno ALII ni jedan ispod 2god. a coek trazi do 4mj. Dalje,tu se psi ne dovode sto cek ne moze da ih drzi,obicno su ti rasni psi psi pod manama.rotvajler-ne moze mu se pric,jedan vucjak ista stvar-ima cini mi se jedna CC ili engleski mastiv ne znam sto je-ono je bogu plakat kad ga coek vidi ona Argentiska doga-znas vec proble.TAko da generalno rasni psi od tud su pod manama!
    Oce coek rasnog,nudi pare-no je narod smece,sve gleda kako da se okoristi,pa nasao biznis da prodaje pse.A ja dok sam imao vucjake jednog jedinog nijesam prodao nego poklonim,ljepse se osecam kad ga poklonim no da ga prodam,a i ne bi me spasile te pare!
    Last edited by Armagedon~; 05-05-12 at 20:11.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moj duboko izvinjenje i jos veci naklon ako sam te na bilo koji nacin ugrozila " nametanjem " "MOJIH" pasa iz azila. retardirana izjava, to je najmanje sto mogu da ti kazem, zbog takvog pisanja teme odu u pizdu materinu i predju pametovanje i svadjanje, vrati se, otvori oci i procitaj moj post pa onda dodji da pljujes po onome sto pisem i da mi kazes da namecem psa iz azila. sto ne rece da namecem provjerene odgajivace, posto sam njih pomenula jednako kao azil???! svrha napisanog bila je da se covjek ne zezne i djetetu kupi " rasno" stene od 100e koje ce za 15 dana da mu ugine jer je puno parazita. pa ti posteno reci je li u redu to sto si napisao.

    rasni psi su tamo zbog svojih mana? koliko si puta bio i gledao pse koji su tamo, sto ne pitas ljude koji su tamo usvojili rasne pse kad si tako pametan i spreman na napad? cc, vucijake, staforde, napuljce, dalmatince, labradore, retrivere su ljudi usvajali iz azila i nista im ne fali, tako da mucni malo glavom i zapitaj se imas li argumente za ono sto pises i pritom jos i napadas nekog.

  24. #24
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam citala sve ovo.Ali vidim da dobro kritikujes ljude koji ti kazu da je "glupo" traziti stene do 100 eura.I to musko.Mozda ti ga neko pokloni ako nema gdje da ga drzi ili ako nema uslova da drzi psa.Mislim da je apsurdno traziti ovo shto ti trazis.Mislim da treba da podjes do azila i da uzmes psa,rasnog ako vec rasnog trazis.Nadje se tamo rasni pas.Jer vidim da si ogranicio cijenu na 100e ,tako da pretpostavljam da ti je zao dati vise novca za psa.
    Pas je VELIKA OBAVEZA ne mozes ga ogranicis na odredjenu cifru.Mislim cijenu,a jos koliko kosta njegovo odrzavanje,hrana,veterinarski pregledi,i tako dalje i takoo daalje.
    Na tebi je odluka.Moj ti je savjet da ako vec hoces psa,da podjes u azil nadjes nekog psa koji ti odgovara,najdes sebi dobrog druga a njemu spasis zivot,nego da kupis psa za 100 eura i da ti ugine posle 5 dana ili da se razboli ili neshto slicnu...
    TVOJ PAS,TVOJA ODLUKA,TVOJA ODGOVORNOST!!!

  25. #25
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Napraviste od ove stotke ko da je to pet eur, kod da pare nalazimo na ulicu. Ne kazem da je 100 eur bog zna kakva suma za jedno stene ali nije ni malo para.
    A sto se tice azila, znam MNOGE ljude koji bi da imaju psa ili koji ga vec imaju da kad bi im rekao da odu do azila nebi htjeli, jer se ljudi boje koliko je cist taj pas iz azila, koliko je zdrav, kako je odgojen (ako je malo stariji)...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Musko stene oko 100E
    By trancecooler in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 05-05-12, 14:52
  2. Uzimam na poklon musko stene labradora. - ako ko poklanja. :)
    By nezavisni_posmatrac in forum Kućni ljubimci
    Replies: 42
    Last Post: 22-12-11, 15:52
  3. P: Musko stene
    By MeoW in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 07-05-11, 14:15
  4. P: Musko stene Cane Corso HITNO - JEFTINO!
    By Thor in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 02-02-11, 10:18
  5. P:prelijepo musko stene
    By Nemanja_91 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 29
    Last Post: 02-01-11, 14:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •