Results 1 to 10 of 10

Thread: zasto DPSDP vlast ne raspise referendum?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Serbie-et-Monténégro
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default zasto DPSDP vlast ne raspise referendum?

    kako lazu ovi Brkovici i SDPovci svoje simpatizere. puna su im usta nezavisne CG, dok na djelu sprovode Beogradski sporazum, i bore se ko ce dobiti koju Beogradsku fotelju. ipak im nije taj Beograd toliko mrsak, kao sto bi nas oni ubijedili sa svojim pricicama.

    no, istom mjerom, ne vjerujem DPSDP glasacima nista. oni svoje misljenje mijenjaju... kako im rece gazda, tako ce misliti.

    ko je za nezavisnu CG, imate jednu stranku, koja se bori za tu ideju, od samog pocetka. zasto glasate Mila? zar liberali nisu ugledniji u svakom pogledu, od Mila i njegove elite?

    zar nije taj isti Milo liberale nazivao ustasama, i izdajnicima, zbog njihovi ideala? i sad, Milo postade autoritet po pitanju crnogorske nezavisnosti. on vodi taj "blok".

    aj da ne zaboravimo, Milo je vec prepustio nekoliko ogromnih prilika da osamostali CG. sansa mu se pruzila, nekoliko puta, i nista nije ucinio. niko mu nije branio, niko se sem njega ne pita.

    coek mora biti kreten, a da ne vidi da DPS nije stranka od svoje rijeci, i da njihovi "programi" i "zakoni" ne vrijede ni zasta, kao ni njihova rijec i karakter.

    nisu dosljedni nijedne ideje koje "zastupaju". bili su uz Milosevica, i bili su cetnici, dok im je to bilo profitabilno. kada se vise nije isplacivalo, cinjeli su ono sto im je naredjeno od strane svjetskih sila, da bi izbjegli haske potjernice i pravdu.

    pocela sam malo da idem sa teme. aj da ponovim jedno vrlo jednostavno pitanje, zasto DPS nije vec ogranizovao referendum, zasto su uopste potpisali Beogradski sporazum, i zasto ne raspisu referendum u neko skorije vrijeme????

    i slijepac zna, da je rijec o NJIHOVIM partijskim interesima. nacionalni ih ne interesuju. no, jedino se misle, kako mozemo ostati na ove polozaje koje trenutno zauzimamo. posebno moraju biti poslusni stranim gazdama, jer ako ne budu slusali, znaju sta ih sve ceka.

    dakle, dragi DPS-ovci, nemojte se paliti na tim Milovskim pricicama o referendumu. povedeni ste LAZNIM i jalovim nacionalizmom... isto kao sto je njegovo srbovanje bilo lazno... izigrava vas ko malu djecu. ako vas uopste zanima nezavisna CG, zna se da su LIBERALI jedini koji zasluzuju vas glas!

    glas za Mila je glas za mafiju.
    Idi svojim putem
    I srecno ti bilo,
    Iskreno te molim
    Otcijepi se Milo.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Serbie-et-Monténégro
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PS. mislim da je pjesma "otcijepi se Milo" od Bora corbe genijalna, jer prepoznaje da je to samo Milova prica, i poziva ga da se "otcijepi", da sprovede na djelo to sto pripovjeda. a zna se, da od toga, nikada nista biti nece.

    zato, svaka cast Corbi. jedino mu ne valja sto je strpao liberale u istoj grupi, i zbog toga mu se mozda moze zamjeriti. mozda je mislio na nekadasnje "liberale", likove poput Jevrema Brkovica, Serbo Rastoder, i na slicne majmune koji su presli u DPS radi para.
    Idi svojim putem
    I srecno ti bilo,
    Iskreno te molim
    Otcijepi se Milo.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Crna Gora...sta?!?! Crna Gora nezavisna biti MORA!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nato posto si toliko pametna, zar nisi provalila da vecini ljudi (ubrajajuci sebe) nije uopste u sadasnjem trenutnku ko ce taj predsjednik bit koji ce se otcijepit.. Najvaznije mi da se otcijepimo a sa DPS-om il' sa LSCG-om.. Ti si sad nasla da mi uvazavas LSCG, kad se '91 organizovalo prvo nalaganje badnjaka i dovodjenje popa crnogorskog htjeli ste da ih potopite na jezero, DA ISTI TI kojima bi voljela ti da nas ubijedis kako su dobri. Sad si se sjetila da postujes LSCG, e da ti ja recem sad LSCG nema ni pribliznu moc kakvu je nekad imao, al' nekim kontra akcijama ipak privlaci ljude, jer tamo sad nema pravog covjeka za PREDSJEDNIKA (kao sto ni ovaj sadasnji nije), nekad je to bio Slavko Perovic koji ne moze da se uporedjuje sa Zivkovicem uopste, tako da nemoj da solis pamet i postujes tobos LSCG sad.. No se glupiraj sa tvojim SNP-ovcima kao i do sad, idi na ulice tobos zbog ulica a ustvari zbog vlasti! kad tebi to nije jasno, kako da drugima bude, haha

    Crna Gora NEZAVISNA!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Vi kojima je nezavisnost preca i od demokratije i od ljudskih prava i od ekonomije i od zivota... u stvari najvise radite protiv te iste nezavisnosti.

    Jer, vi dokazujete da sa takvima kompromisa nema. Da pocnete neki normalan razgovor, o reformama i potrebi da se dodje do normalne vlasti, pa onda eventualno do refrenduma - mozda bi se neki pristalica zajednicke drzave i prevario da i on pocne da razmislja o nekakvom kompromisu.

    Ovako, svaki put kad uzviknete NEZAVISNOST ILI SMRT vi ubijedite jos po jednog neodlucnog da mu takva nezavisna Crna Gora ne treba.

    Stvarno, ko moze i o cemu sa vama da pregovara kad vam je ta suverenost stalno pred ocima i otvoreno priznajete da biste zbog nje zrtvovali i demokratju i postenje.

    Ja da vam vjerujem posle ovakve price da cete moja prava da zastite u nekakvoj vasoj buducoj nezavisnoj Crnoj Gori sjutra? Ni lud.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa SKOJ ti ocegledno nemas pojma ni sta je demokratija.. Koja demokratija covjece o cemu ti pricas, jedna AMERIKA nema ni d od demokratije a mase sa njom isto kao i Milo, cak je Francuska ima vise demokratije od nje. Ti i tebi slicni sto propagiraju politiku, najvaznije vam je rec demokratija, i neke gluposti. I ti nekom ne vjerujes, a vjerujes SNP-u koji je do juce sa Milom kumovao jel?
    Koja tvoja prava, ljudi u Crnoj Gori nemaju prava, nemaju industrije, Crna Gora upravo dotice dno, a tebi je najvaznije da nam oci zamaglis dobro sa nekom demokratijom, i nekim cudima.

    Ti mos da ne vjerujes u sta oces, al' Crna Gora treba promjene iz korijena, ne iz SNP NS i ostalih poltrona!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    ...da nam oci zamaglis dobro sa nekom demokratijom, i nekim cudima.
    Shoki, Shoki, crnooki, opet ti o nekim demokratizmima...ccc...pusti, jadan, te stvari Oliviji. Ona zna tu i neke jos novije nauke kao sto su diktaturizam, pijepivizam i pecepiletizam... i ostale turizme...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Monitore, oces ti mene objasniti sta si nagrnuo na momka a djeda mu skoro mozes biti ?
    Brate dragi, vidimo svi da si jos lud zamnom ali stacemo kad ja volim mladje momke :oops: A nisi ni Liberal pa onda patisi i ne istresaj se bezveze.

    ps
    Shoker, ako ti je ono tvoja slika na sajt 5 +++ da se mogu pomladiti odma bi ti se udvarala a ovako nista ))))
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://members.fortunecity.com/wescom/db/dbindex.htm


    Shoker, nemoj se naljutiti ali jesi li ti ovo na moj avetar brrrrrrrr 8)

    Ja stvarno nemogu grajati na top momke pa neka crknem, sta da radim :oops: ... Mislim ono mogu grajati ali nekako piskavo i bezveze pa te molim da me puno ne nerviras
    edited, ipak samo edited ali od sad ljubav na pm ovo je buducnost cg :wink:
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moderatori, evo opet makijavelizam i zipijizam na moja se ledja slama :cry:

    Moze li ovo bar dok ne prodje proljece jedna tema da pisemo pjesmice tj ja da pisem pjesmice :oops:

    vidite li vi da sve pupolji i cvjetluca pa ne mozemo samo rat ovdje po forumu 8)

    u nadi da ste je proljece i vama stiglo ... da odmorimo :joint:
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •