Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 59

Thread: U vezi sa vasom igrom

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default U vezi sa vasom igrom

    U vezi sa igrom 'ko zeli aop neka se igra sa nama' imam par pitanja.

    Znam da je ovo odavno neaktuelna tema, ali me i dalje kopka.
    Ovo se odnosi naigru od josh prije mjesec ipo dana.

    1. Zashto je MoLeLLa dobila aop kad nije bila posljednja sa @ od korisnika bez access-a?
    2. Zashto MoLeLLa nije izgubila aop po isteku mjesec dana?

    Sami ste postavili 2 najosnovnija pravila i uspjeli ste oba da prekrshite. Ako je neko imao dobru volju da da aop curi, ja nemam nishta protiv toga, ali namjeshtajuci aop na igri ste suskratili nekom drugom tu privilegiju.

    Nemojte pogreshno da me shvatite, ja nemam nishta protiv te cure, chak mi izgleda fer iz komunikacije preko chata, ali moram iskorisiti svoje pravo glasa.

    P.S. Obracam se odgovornim u mnozhini, iako je mozhda samo jedna osoba 'kriva' za sve ovo.

    Poz
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  2. #2
    Goran69 Guest

    Default

    Igra ce biti nastavljena kada jedan od kolega bude u mogucnosti ponovo da ucestvuje u njenoj pripremi. Sto ce biti nadamo se vrlo brzo. Naravno da niko nista nije namjestao niti ce.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da sasvim se slazem sa goranom,nadamo se da ce se igra nastavit punom parom u drugom poluvremenu mirc premier lige...etc. nadamo se

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma da, da, nije nista bilo namjesteno, sigurno 100%, vjerujte, nasa mreza!!!
    Samsung Galaxy S7

  5. #5
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zabranitty
    da sasvim se slazem sa goranom,nadamo se da ce se igra nastavit punom parom u drugom poluvremenu mirc premier lige...etc. nadamo se
    Hoce sigurno samo da se DIDI probudi iz dubokog sna....i sredi komp...

  6. #6
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    ma da, da, nije nista bilo namjesteno, sigurno 100%, vjerujte, nasa mreza!!!
    Eto ti Molele koja ti je drugarica pa je pitaj jeli bilo namjesteno.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad bih ti reko sto mi je rekla, no bolje da cuvam tajnu...
    Samsung Galaxy S7

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by goran69
    Hoce sigurno samo da se DIDI probudi iz dubokog sna....i sredi komp...
    Bravo Gorane, mogao bi jednom neshto lijepo da pozhelish. :yipiiii:



    Mademoiselle.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da,to i mene zanima...

    niste odgovorili na ovaj deo:

    2. Zashto MoLeLLa nije izgubila aop po isteku mjesec dana?

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Thumbs down

    Ne moguda vjerujem da jos ima likova koji se pale na to da budu @ na chat-u. Zvek
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by mexiko
    Ne moguda vjerujem da jos ima likova koji se pale na to da budu @ na chat-u. Zvek
    To im je fensiii :0

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nijesam lupao kad sam rekao da je namjeshteno Bio sam tu, i provjerio sam usere za access (jer imam VOP /cs why #montecafe nick) i bilo je josh 2 nicka sa no access a igra je odjenom zavrshena i MoLeLLa dobija aop. Ja sa u samom startu ispao, i nemojte mislit da ovo radim zbog sebe.

    A i dalje nema odgovora na 2. pitanje.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo care, sve je namjesteno, i chat i forum, shvati to i ti i svi koji postuju na "pitanja za IRC OPove", pocnite da zivite sa tim da je sve jedna ogromna namjestaljka i ako mozete da zivite bez opova i zudnje za vlascu dolazite odje a ako ne mozete batalite sve, to vam je moj savjet...
    Samsung Galaxy S7

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    alo care, sve je namjesteno, i chat i forum, shvati to i ti i svi koji postuju na "pitanja za IRC OPove", pocnite da zivite sa tim da je sve jedna ogromna namjestaljka i ako mozete da zivite bez opova i zudnje za vlascu dolazite odje a ako ne mozete batalite sve, to vam je moj savjet...
    Svi mi zhudimo za nechime. Moja zhudnja nije usmjerena ka IRC-u i nema nikakve veze sa njime. Samo me ljuti i nervira neposhtovanje pravila. Niko nije bio najteran da organizuje igru, i ne mozhe mi biti jasno, kad je vec organizovana pod odredjenim pravilima, zashto nijesu isposhtovani?
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    A i dalje nema odgovora na 2. pitanje.
    necje ga ni biti...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vidji, sad je i Miss_Lucifer pocela da fura kikicine fore...

    mmmmmm.....
    Samsung Galaxy S7

  17. #17
    Goran69 Guest

    Default

    Vidim da je aop koji ima molela neki problem kao i situacija da ga ona jos ima. Sto se tice igrice cim se didi vrati eto je. Sto se tice Molele moram Vam reci da se pokazala kao dobar aop i ako super koleginica. Zato jos uvijek ima aop. Prosto smo nagradili njen trud dok je na kanalu. Jeli to jako veliki problem ??

    Igrica ce biti opet i aop koji se bude pokazao kao dobar ostacemu zasto ne a i onaj koji se bude pokazao kao los ostace bez njega. Nema nikakave konspiracije sve je ok.


    Eto odgovora na cuveno drugo pitanje.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goran69
    Vidim da je aop koji ima molela neki problem kao i situacija da ga ona jos ima. Sto se tice igrice cim se didi vrati eto je. Sto se tice Molele moram Vam reci da se pokazala kao dobar aop i ako super koleginica. Zato jos uvijek ima aop. Prosto smo nagradili njen trud dok je na kanalu. Jeli to jako veliki problem ??

    Igrica ce biti opet i aop koji se bude pokazao kao dobar ostacemu zasto ne a i onaj koji se bude pokazao kao los ostace bez njega. Nema nikakave konspiracije sve je ok.


    Eto odgovora na cuveno drugo pitanje.
    Hvala na odgovoru.

    A nije li neobichno to shto u posljednje vrijeme djevojke dobijaju aop, i to sve neke 'fine' cure
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  19. #19
    Goran69 Guest

    Default

    Ja ne poznajem nijednog aop-a djevojku osim molele. Tako da vec skacemo sa teme na temu. Ti ih poznajes pa cu ti vjerovati na rijec.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Gorane, nema potrebe za insinuacijama. Najiskrenije ti kazhem da uopshte nijesam zagrizhen za bilo kakav status na serveru. Ljubomora na odredjene ljude je posljednje shto osjecam.

    Ako ste vec odluchili da radite kako volite zashto organizujete glasanja u okviru menadzmenta servera i na kraju, po nalogu samo jedne osobe sve to biva odbacheno. Organizujete igre, pa ne poshtujete pravila.

    Pomenuo si da je MoLeLLa zadrzhala aop jer je dobra koleginica. Vjerovatno i jeste. A ne sjecam se da je bilo pomenuto u pravilima igre da ako se osoba pokazhe kao dobar 'kolega/koleginica' ce zadrzhati status. Jednostavno vam je tako odgovaralo.

    Vi zhelite demokratiju, ali samo onakvu kakvu je vi vidite. Vlast snosi i posljedice i vlastodrshci su stalno pod smotrom, nas, publike. Pokushajte da razdvojite posao od zadovoljstva, jer jedino tako sve mozhe da funkcionishe kako treba. Shvati ovo kao savjet.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  21. #21
    Goran69 Guest

    Default

    Vjeruj mi na rijec da mi insinuacije nijesu pale na pamet. Nikakve niti mi je jasno gdje si ih ti vidio.

    Meni ovo nije posao, ovo mi je zadovoljstvo. Sto se tice molele i dalje mislim da je ok da ona zadrzi aop iako nijesmo pravila igre objavili u pobjedi kako to zakon nalaze. Ocigledno je da ce se i na to zavrsiti da cemo morati da nagradnu igru po zakonu o nagradnim igrama objavimo i tamo.
    Mislim da ste barem ovaj dio price malo pretjerano ozbiljno shvatili. To je ipak samo aop.

    I u pravu si nije bilo objavljeno da ce ona zadrzati status. Iskreno se izvinjavamo zbog tog naseg poteza. Meni je inace Molela skrenula paznju na to da joj mnogi prigovaraju na aop i da joj je zao da ona bude element razdora pa da joj se i makne aop. Ja sam ipak protiv toga jer se pokazala kao dobar aop.


    Opet se iskerno izvinjavamo sto smo joj ga ostavili a to nijesmo objavili kao dodatak pravilima.

    Baki samo mi reci sta bi jos trebalo da uradimo?
    Last edited by Goran69; 22-06-05 at 09:53.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    a vidji, sad je i Miss_Lucifer pocela da fura kikicine fore...
    Prevedi ovo, ako ti nije problem.



    Mademoiselle.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    alo care, sve je namjesteno, i chat i forum, shvati to i ti i svi koji postuju na "pitanja za IRC OPove", pocnite da zivite sa tim da je sve jedna ogromna namjestaljka i ako mozete da zivite bez opova i zudnje za vlascu dolazite odje a ako ne mozete batalite sve, to vam je moj savjet...
    kako si ti ovo sve preozbiljno shvatio... Napravio si pravu spansku seriju od ovoga!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prichao sam nekoliko puta sa MoLeLLa na chatu i stvarno mi se uchinjela kao opushtena osoba i prvi bih ja glasao (da se shto pitam) da ona zadrzhi aop. Samo ste trebali da istaknete ranije zbog chega je zadrzhala status i ovaj topic nikad ne bi bio pogledan od 200 ljudi

    A glupo mi je da mozhe aop da zadrzhi osoba koja ga dobije na igri ako se pokazhe kao dobar operater. Osoba koja dobije aop, u samom startu se ponasha kao bubica, gleda da shto ne pogrijeshi, sve dok ne provali kako sistem funkcionishe. Skripta je podeshena za kickovanja. Sve shto treba da radi jeste da se shminkerishe i chatuje na private i #montecafe - isto kao i ranije, samo ranije bez shminke

    Ocemo li onda za godinu dana imati josh 12 aopova? Za 3 godine josh 36?
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  25. #25
    Goran69 Guest

    Default

    Sve sam ti rekao u zadnjem postu sto sam mislio. Samo sam te pitao sta jos trebao da uradimo nista vise.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova pravila u vezi postovanja viceva
    By DIDI in forum #montecafe
    Replies: 21
    Last Post: 03-11-14, 23:01
  2. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04
  3. Ghetto za mobilne i sve u vezi istih...
    By Tha_Maddog in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-01-05, 15:25
  4. Pitanja u vezi SE T610
    By THE_bUdAlA in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 2
    Last Post: 22-10-04, 22:10
  5. Oliviji u vezi Evrovizije
    By Carski in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 20-05-04, 00:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •