Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: What would you like to have...?!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default What would you like to have...?!

    Sinoc imadoh neshto nalik primitivnom filmskom matineu, sa dva DVD naslova... Prvi bijashe "Intolerable Cruelty", Joela Coena. Ja konkretno podrzhavam autorske egzibicije unutar zhanra (dobar primjer: "Punch-Drunk Love"), ali Coen je u potpunosti na pogreshnom putu. Ono shto je trebalo da bude romantichna komedija, pretvara se u neku jadnu karikaturu, jer je zhanr suvishe bukvalno shvacen. To sa sobom uslovljava & glumu koja je konstantno on the edge: na chelu sa sve Geoffrey Rushem chija je mimika kod mene izazivala nagon za povracanje. Ne znam kako je film proshao sa finansijske strane, ali mi djeluje da su braca ovog puta ishle samo na novac - nekreativno & neinteligentno, chak & ako se djelo ne shvati kao omazh, vec kao parodija.
    Takodje sinoc vidjeh & "Cellular" (rezh. David R. Ellis). Film je startovao sasvim solidno. Bez ekspozicije, direktno uskachesh u radnju, sa sve krishtecom Kim Basinger. No, kako se klupko odmotava, a tebi se otkriva pricha koja je pokrenula chitav slijed dogadjaja, polako shvatash da je film - besmislen; hiljadu peripetija (znate onaj US prinsip: mrtav je, ne ipak nije) zbog kojih se film oduzhi do u beskonachnost. Gluma je toliko smijeshna da sam u par navrata bukvalno govorio 'Act Your Own Age!' Na prvi pogled, film chak ima & neku hladnu estetiku, ali sve ipak kvari ovaj utisak na kraju, kada ga rezhiser/scenarista pretvara u pravi vashar tashte gluposti... No, ogromni plus ovog filma u odnosu na prethodni jeste seksipil Kim Basinger koji je upechatljiv & prozhimajuci (o odnosu na blijedu Catherine Zeta-Jones).

    Otuda moje razmishljanje - koga biste Vi uposlili da vam glumi u filmu?! Znachi, nije pitanje omiljeni glumac (zhao mi je shto ne mozhete da pishete Robert de Niro), vec bash lichnost koju biste htjeli da transformishete, manje ili vishe sluzheci se onim shto ona jeste, kroz svoje djelo...
    Meni Kim Basinger djeluje krajnje podesno jer ima u sebi nekih kvaliteta holivudske dive pedesetih; onaj dama-u-nevolji izgled... Moguce da je meni ta slika izgradjena pod uticajem "L.A. Confidential" - ne znam! Mnogo interesantna od zhena jeste & Uma Thurman, ali mislim da sa njom jedino Tarantino mozhe da izadje na kraj, ostalo je sve bledunjavo...
    Od mushkija, svakako Chris Cooper. Chovjek koji definitivno zasluzhuje vishe prostora na screenu, jer svojom lichnoshcu obuhvata pregrsht kvaliteta - od stabilnog porodichnog chovjeka, preko smushenog poslovodje, pa sve do psihopate.
    Ako se sjetim josh koga...
    i left my urge in the icebox.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e bas mi se svidja ovaj tvoj topic.

    pa ovako... za Umu Thurman mislim da si potpuno u pravu. Mislim da svaki drugi reditelj morao bar mrvicu bit 'zaljubljen' u nju kao Tarantino da bi njena uloga u tom nekom filmu bila dovedena do vrhunca kao u njegovim filmovima, stoga bih ga vjerovatno uzela kao konsultanta. Recimo u "Chelsea Walls" sam je jedva poznala.

    Penelope Cruz je glumica koju osobno nisam previse cijenila, dok nisam odgledala citav spektar filmova u kojima je igrala. Na stranu sad gomila promasaja, ali role koje je ostvarila u "All About My Mother", "Live Flesh", sjajnom "The Girl of Your Dreams", "Volaverunt", "All the Pretty Horses" onog ludaka Thorntona, "Blow", "Vanilla Sky", "Don't Tempt Me", "Head in the Clouds" (najludja uloga), mi, neovisno od kvaliteta filmova, govore da je ona zaista glumica koja idealno podnosi promjene. I sa onim hispano-mediterano-gipsy lookom, i sa evidentnim glumackim talentom, bila bi jedna od prvih na mojoj listi za audiciju. Znaci, ne mislim da je pretjerana ljepotica, ni pretjerano kvalitetno angazovana glumica, ali stavila bih je na spisak.
    Zatim,
    Gary Oldman: cojek sa obiljem filmskih promasaja, a sa tako izrazenom moci transformacije. Pomenucu uloge u "Criminal Law", "Dracula", "True Romance", "The Professional", "Immortal Beloved" kao Betoven, "The Fifth Element"... i to je to otprilike. A ne samo sto bih ga angazovala kao glumca no i kao jos po nesto BTW, bio je muz Umi Thurman, pa ga je ostavila. I voli da pije cojek. Moj cojek
    Sljedeci ludak bi bio, gorepominjani:
    Billy Bob Thornton. Rijeci su suvisne kad je on u pitanju. Od uloge najludjeg hipohondra lopova u "Banditima", preko "Armageddona", nevjerovatne transformacije u "Levity", do "Bad Sante", mislim da je cojeka prije svega tesko prepoznat, pa onda, kad se sve to svari u vama kao u gledaocu, pokusat da razmisljas o njemu kao glumcu. Nevjerovatan glumac, kojeg bih svakako 'iskoristila', a cinjenica da je bio muz Andjelinin, mu samo ide u prilog
    I da, ona...
    Angelina Jolie... njen tata kaze za nju da je poremecena. Pa yebiga, malo toga ima normalnog u svijetu tolike slave, ljepote, para... Prvi put sam je vidjela u spotu RS-a "anybody seen my baby", onda u "Hakerima", u filmu "Gia", onom, pa mogu slobodno rec remakeu "Leta iznad kukavicijeg gnijezda", "Girl, Interrupted", itd. jes da je imala promasaja, pogotovo onaj "drzavni posao" u "Tomb Raideru", ali bila bi neophodna u mom filmu zato sto (zavrsicu sa stihom pjesme Roling Stonesa) "Sometimes I think she’s just in my imagination"

    Imala bih jos citavu listu da napisem, ali dosta za sad.

    B.L. vidji kako se potrudih za ovi tvoj topic a?
    Last edited by GAGA; 20-06-05 at 15:45.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo slike za taj txt koje cini mi se potvrdjuju moju pricu.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vec duze vrijeme nema Daniel Day Lewis-a. Tog glumca nema nesto mnogo u javnosti... sto je stvarno steta.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    The Hundred Acre Wood
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moj izbor bi bio leo di caprio, definitivno. nikad ne gubi shmek malog sociopate iz "marvin's room" i "the beach", a ipak je uspio da iznese lik zrtvenog jagnjeta luja xiv u "the man in the iron mask"; uz to, sjetimo ga se u "what's eating gilbert grape" (uloga malog retarda). kad pomenem lea, svi obichno graknu o "titanicu", ali meni je na umu kako uspijeva da iznese i potpuno prosjechne filmove kakav je (meni inache vrlo drag) "catch me if you can", ili chak loshe, kakav je "the aviator" - a tu je dostigao vrhunac paranoidno-narcisoidnim milionerom koji se dekompenzuje do kraja filma, i pri tome je, da, da, bash taj ljepotanchic iz "titanica", taj "king of the world" - krajnje aseksualan! jeste li ikad vidjeli manje hemije-na-filmskom-platnu nego izmedju njega i cate blanchett?
    i work these hands to bleed cause i got mouths to feed
    and i got 15 dollars hid above the stove

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    in my opinion, on i cate blanchett odradishe bash lijepo one uloge u avijaticharu. ipak, slozicu se sama sa sobom da sam to vrijeme mogla iskoristiti u neke bolje svrhe. a shto se teme tiche, u mom filmu glavne uloge bi imali cate blanchett i johnny depp, on zato shto je uvijek odlichan, a uz to je i lijep, mada mi je drago shto ta ljepota ne izbija u prvi plan u filmovima; ona zato shto je jedina glumica koja odishe gacioznoshcu glumica iz 50-ih i 60-tih godina i naravno dobro glumi.

    dodatak:
    onda kada bih zaradila pare, uposlila bih kavin spacey-ja. njega volim zato shto nije 'tipski' glumac, i zato shto je bash svaki put odlichan, a glumi potpuno razlichite karaktere. bash ga volim. (kako ovo bjeshe emotivna ispovijest)
    Last edited by Danaida; 23-06-05 at 13:58.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima ih par kvalitetnih glumaca
    Gary Oldman
    Ser Antony Hopkins
    Shon Conery
    Uma thurman...Pojma nemam.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Edit:
    Pade mi na pamet & Grace Zabriskie koja igra majku Laure Palmer. Znate onaj hair-style iz osamdesetih, pa ono koshchato lice... Bukvalno vam ne bi bilo potrebno zloslutno kretanje u zhbunju, ili pak napeta muzika - cjelokupnom svojom lichnoshcu ona anticipira: Opasnost!
    i left my urge in the icebox.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto se muskaraca tice Endi Garsia (njegova suza te zaboli vise no majkina) i Shon Pen, prema izboru glumaca mozete zakljucit da bi, vjerovatno, u pitanju bila drama pa bih uz njih veza Sarliz Teron koja se da prilagoditi svim ulogama...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Gary Oldman: cojek sa obiljem filmskih promasaja, a sa tako izrazenom moci transformacije. Pomenucu uloge u "Criminal Law", "Dracula", "True Romance", "The Professional", "Immortal Beloved" kao Betoven, "The Fifth Element"... i to je to otprilike. A ne samo sto bih ga angazovala kao glumca no i kao jos po nesto BTW, bio je muz Umi Thurman, pa ga je ostavila. I voli da pije cojek. Moj cojek
    Da podrzim ovo za Gary-a...
    Meni recimo Leo di Caprio ima takvu bebi facu da iako je dobar glumac nesto mi ne stima u dosta filmova u kojima sam ga vidjela.Nije los,nego jednostavno ne mogu da objasnim....za 'Gilberta Grejpa' sam sigurna da je pun pogodak kao uloga i onaj sa De Nirom....
    Film "Meet the Fockers"...zanimljivo kako je dobra glumacka ekipa(De Niro,Hoffman,Streisand,Blythe Danner),njihove uloge i gluma...ali film generalno -
    I Alexander....Angelina onaj akcenat koji koristi mi para ushi... losa adaptacija rusko-engleskog.
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    588
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    jos jedan glas za staroga garyja (mada blue liner rece 'bez omiljenih glumaca'). posto nije naznaceno o kakvom bi se projektu radilo, njega bih mirne duse naslijepo potpisao i siguran sam da bih mu nasao neku ulogu. GAGA je vec nabrojala 'razloge'. i underrated chris cooper je dobar izbor, a pomenutog de niroga bih zaobisao, nesto me nije odusevio u nekim netipicnim ulogama. steve buscemi i john turturro ulaze u uzi izbor za sporedne uloge (kad vec legendarni j. t. walsh nije ziv..).
    sto se zenskijah tice, morao bih dobrano da porazmislim. frances mcdormand, niko mi vise ne pada na pamet. i claire danes, koju bih isprobao u nekoj zlockastoj ulozi. sto fali. sto se gracioznih old-fashioned ljepotica tice, kate i kim nisu ni do ... pupka emmanuelle beart.

    P.S. daniel day lewis je jedno vrijeme zivio u malom gradu u italiji i radio kao segrt obucaru (ili nesto slicno).
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene zanima je li mi dozvoljeno polno opshtiti sa glumicama koje izaberem. poshto bi onda neke dobile ulogu pre nekih drugih, je li.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    588
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    u tom slucaju, najbolje da pocnes sa winonom ryder. sumnjam da bi ikoga odbila, pa cak i tebe.

    (da li se to neko nasmijao u zadnjim redovima?)
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    luxaeterna
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako je transformacija ono shto je glavno onda nikako ne bi doshli u obzir glumci koji su za mene najbolji (za mene je to onaj glumac koji je u raznim ulogama dobar a opet u svakoj ostaje on(a)-to je razlika koja ce za mene vazda bit izmedju hopkinsa,spaceya,wattsove ili huppertove od recimo kraljice bezlicnost mrs.streep)
    zato prije vjerovatno oni koji robuju istim ulogama-jack nicholson (koji ipak nikad ne bi,pa i da zivi tri zivota mogao biti mr.stevens i zato je anthony hopkins veci glumac od njega)
    julia roberts (ovo bi bilo jako tesko,bas je mrzim ali bih volio nju i meg ryan smjestiti u neki lynchovski mish-mash shto su vec polu-pokushali campionova odn. nichols)
    pa hanks,muska streep pa i sama streep,mada bi bilo vraski tesko smisliti neshto bash,ali bash bizarno za to dvoje bezveznjaka (streep je polu-uspjela u adaptationu)
    a iz cistog zadovoljstva,bez zelje za transformacijom karijere,mislim da je cudesno raditi sa ellen burstyn,sissy spacek,naomi watts,isabelle adjani,paulom newmanom i benom kingsleyem,zadrzimo se na zivima...
    zaboravih toma cruisea kojeg bash ne volim ali koji je u magnoliji bar za mene postao zivi dokaz da bezvezni glumac moze da bude mnogo,mnogo dobar,cak i ako dijeli ekran sa julianne moore,jasonom robardsom,etc...
    E nel silenzio del mondo
    Io sento echi d'infinito...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by requiem__for__a__dream
    zaboravih toma cruisea kojeg bash ne volim ali koji je u magnoliji bar za mene postao zivi dokaz da bezvezni glumac moze da bude mnogo,mnogo dobar,cak i ako dijeli ekran sa julianne moore,jasonom robardsom,etc...
    Da li ovo znachi da je Julianne Moore dobra glumica?

    p.s.
    Savrshen prikaz Meryl Streep.
    i left my urge in the icebox.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    luxaeterna
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni jeste...vec u short cuts mi se dopala a scena u apoteci u magnoliji,njena uloga u boogie nights ili par scena gotovo bez teksta u satima...
    a cak nijesam ni gledao far from heaven
    E nel silenzio del mondo
    Io sento echi d'infinito...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni nije jasno otkud to poimanje nje kao dobre glumice...?! Narochito shto svi tom prilikom pomenu "Short Cuts", te pochinjem da sumnjam da se radi iskljuchivo o fascinaciji njenim preponama, jer sve ostalo je blijedo.
    A scena u apoteci je jedna od mojih omiljenih, samo shto upravo ona govori o njoj, ako ne kao loshoj, a onda kao prosjechnoj glumici, jer u svakom trenutku vi vidite da ona glumi (ja sam fini pa ne kazhem glumata). Julianne upravo chini da to kao jedna od najemotivnijih scena u cijelom filmu visi na koncu... Sreca te se radi o sjajnom tekstu koji izgovara (ali ne & - glumi!), & shto je kadriranje uspjeshno, inache je ona najslabija karika (mada, ponavljam, jedna od mojih omiljenih ever).
    Bljedolik, kakav Cruise zbilja jeste, on je ipak shije za dvije glave u toku cijele sage.
    i left my urge in the icebox.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    luxaeterna
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvar ukusa...ja cesto osjecam njene scene a inache tesko da me filmovi mogu dirnuti
    mislim da je bila najbolja od glumica u satima recimo,(iako vishe od nje volim nicole kidman),zato shto sam se prosto gushio u njenim scenama,a to znachi da je cilj postignut
    tesko je razmrsiti shto je film a shto je gluma a la kazalishte,ali opet i tom u magnoliji (u kojoj mi je najbolji inache jimmy gator) ima visoko teatralnih scena shto mi ne smeta
    a i njen izbor reditelja i fimova dosta govori o njoj(anderson,altman,jordan,haynes,koenovi...)
    njene me prepone ne zanimaju mnogo,niti mi je narochito fizicki atraktivna
    ali mogu da razumijem one koji je kritikuju kad se uzme u obzir posebno da je americi nazivaju najvecom glumicom (poslije meryl streep,naravno) shto je daleko od istine
    E nel silenzio del mondo
    Io sento echi d'infinito...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    (Svakako da se radi o subjektivnom stavu.)

    Ali, upravo zbog uloga koje dobija, rezhisera sa kojima saradjuje, te chinjenice da njeni likovi & mene uvijek dotichu, njena gluma me iritira. Npr. u "The Hours" gdje je jedna od najjachih scena data upravo njoj - ona kontemplacija samoubistva u hotelskoj sobi, sa vodom kao katarzichnom elementu. Chak bih rekao da je gluma u nebuloznom "The Forgotten" jedna od njenih boljih, mada sam film zbilja treba zaboraviti...

    No, opet, jasno mi je & tvoje nerazumijevanje, jer se meni a friend zhalila kako je over-the-top acting muchi kada je u pitanju Naomi Watts, shto ja nikada nijesam namirisao, & tada pokushao da branim, dok sada uvidjam da se zbilja radi samo o unutrashnjem osjecanju.

    p.s.
    A "Far from Heaven" chak & ne morash gledati, jer mada sam ja uzhivao u onoj sapunskoj estetici pedesetih, to bi ipak trebao da bude propratni kvalitet, ne & sushtina. Plus, asocijacija na "Love Field" sa blajhanom Michelle Pfeiffer mi je nekako prevelika da bih plot uzeo za ozbiljno.
    i left my urge in the icebox.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    The Hundred Acre Wood
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by requiem__for__a__dream
    mislim da je bila najbolja od glumica u satima recimo
    meni je julianne ubjedljivo najslabija tachka "magnolije". umjesto da se razalostim zbog scene koja objektivno jeste potresna, samo sam se smijala njenoj glumi. kao parodija, dammit! a u "satima" jeste najbolja, mozda zato shto glumi depresivku, bez facijalnih ekspresija, bez afektivnih modulacija glasa - ne kazem da je lako, ali ochito ona jedino to moze da iznese. "the forgotten", pa, hm, kvalitet filma je takav da bi bilo koja glumica tu legla, a film bi ostao trecerazredan, jedan od onih za koje cast nije odvishe bitan. ko joj je partner u tom filmu? ja sam, npr, zaboravila. ma, crap. ali moram priznati da me takla u "the end of the affair". stvarno ne bih mogla da zamislim glumicu koja bi bolje odigrala i neurotichni momenat sare i sve one predivne ljubavne scene sa ralphom. no, inache - pff.
    i work these hands to bleed cause i got mouths to feed
    and i got 15 dollars hid above the stove

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    luxaeterna
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma to je sve stvar utiska,hvala bogu(mene na primjer bash nije takla u kraju afere)
    a stvarno mi je neobicno da neko kaze to za naomi watts
    za mene je ona samo on the top i nishta over the (mada sam ja zaljubljen u nju tako da nijesam objektivan)
    ti brain in chains ako me pamcenje sluzi volish jacka nicholsona kojeg ja rijetko kad mogu da vidim a josh manje cujem
    al opet kazem,ne daj boze da nemamo hiljadu misljenja...i da sad govorim khm khm nije film za svakoga znate i vi ste svi neznalice
    E nel silenzio del mondo
    Io sento echi d'infinito...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    The Hundred Acre Wood
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by requiem__for__a__dream
    i da sad govorim khm khm nije film za svakoga znate i vi ste svi neznalice
    moolim?! kush, neznalice! nije nicholson za svakoga!
    i work these hands to bleed cause i got mouths to feed
    and i got 15 dollars hid above the stove

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brain In Chains
    ko joj je partner u tom filmu? ja sam, npr, zaboravila. ma, crap.
    Ja sam zapamtio...
    ...muzh joj je onaj celavi iz ER-a, a partner po paranoji jedan nabildovani.
    (:
    i left my urge in the icebox.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    I think we're not in Kansas any more.
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    p.s.
    Ko nije zaljubljen u Naomi Watts?
    (...ako se sad pojavi neko ko kazhe da on nije zaljubljen, stvarno cu se ishklepat'...)
    p.p.s.
    A kada bi rekao to zadnje iz zbilje, odma' bi te postavili za moderatora.
    Znahiiii, mozhda bi se & isplatilo.
    (:
    i left my urge in the icebox.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ummm... ovaj... i tako.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •