Page 28 of 35 FirstFirst ... 18242526272829303132 ... LastLast
Results 676 to 700 of 864

Thread: Lake fest 2012

  1. #676
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da sam znao da si ti ono, dosa bi i ja, da trljamo zajedno. dobar si momak.

  2. #677
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sledece godine da znas
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #678
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    i ja volim stripove na kindle, al kad nema moram citat ovo budalesanje odje
    Ouch.... My bad... Žena uvatila da iščita sva tri dijela Hunger Games pa ne pušta iz ruku. Ali donosim stoposto!

  4. #679
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ajd nekad to kraja godine, no cu prije poc doma uz otkaz no to vidjet ;pppp
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #680
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prava je steta sto je organizacija jednog ovako ozbiljnog projekta prepustena neukoj skupini propalih biznismena i pokusaja od muzicara samo zato sto su "dobri" sa nekim ljudima iz Pivare, opstine itd. Prosli Lejk bio puno bolji. Umjesto da napreduju oni nazaduju. Sve su prilike da nece jos puno potrajat'.

  6. #681
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i ja da napisem par rijeci, jer sam zatecen nekim stvarima koje se odje pisu, i to uglavnom od ljudi koji nijesu nogom krocili na festival. Svi ste se koncentrisali na ovo oko BS, ja sam znao da ce neko ****** s njima da bude, i da su potpuni promasaj za ovaj festival, bas kao i Dubioza prosle godine. Neko ko slusa ova dva benda ce sigurno reci da pisem gluposti, i ja nemam apsolutno nista protiv njih, nije mi bilo lose slusajuci ni jedne ni druge, ali oni jednostavno nijesu bendovi za ovakav tip festivala. Jednostavno ne ide da slusam divni Zaa, CHBS i DST a poslije njih BS. Skroz drugi tip muzike, ali najvaznije od svega skroz drugacija publika koja to slusha. I onda pomijesas to dvoje, imas 50% publike koja je dosla iskljucivo zbog Sindikata i Eda Maajke ( fenomenalan nastup ), i koja se bas smarala dok BS nije poceo. Zato su i nastale onih par tuca prvu noc, ljudima je bukvalno bilo dosadno, jer oni nijesu dosli na festival, oni su dosli na koncert jedne grupe. Opet imas drugu grupu ljudi koja je bila sve tri noci, i kojima je realno smetalo sto ova druga grupa kvari po malo atmosferu raznim glupiranjima. Zato kazem, nije kriv ni BS, niti publika koja dolazi da slusa ono sto voli, kriv je festival iskljucivo sto su doveli takav bend. Morali su da znaju sta da ce oni zbog broja pristalica zasjeniti festival prvu noc i tako je i bilo. Novinare i gluposti koje pishu ne bih ni komentarisao, BS je svaka pjesma takva, jbg patriotski rep i sve sto ide uz to. Nece ih mijenjat kad dodju u Crnu Goru. Ali opet ponavljam, imao sam utisak da je neko ko je pravio line up festivala bendove rasporedjivao po cijenama, a ne po njihovoj muzickoj orijentaciji, pa smo imali bas neskladne prelaske. DST je ponovo razvalio, mada su ovaj put pokusali da provuku i nove stvari, a publika je dobro odreagovala na njih, tako da se nadam da ce nas pocastiti nekim novim albumom uskoro. Urban mi se nije ni malo svidio, i to je bila manje vise generalna ocjena svih iz naseg satora i okruzenja, vjerovatno je nekim djevojcicama divan jer svira sa Gibonijem al covjek je bas smorio, i plus je izasao sa nekim stavom kao da mu je publika nesto kriva, pogotovo sa onim komentarom: "Pusite ga, mi smo bend koji svira ono sto mi ocemo, ne ono sto publika zeli". Mene je nekako podsjetilo na letu shtuke od prosle godine, samo mnogo vise prepotentno. Atmosko skloniste je odradilo posao sasvim korektno, ne mogu da kazem da su bili fenomenalni, ali je bilo definitivno zabavno uz njih. Nastup BS necu da komentarisem, jer tu svak ima svoje preference. Cinjenica je da su digli na noge desetak hiljada ljudi. Uglavnom, opsti utisak poslije prve noci drugog festivala je bio razocaravajuci. Ne shvatite me pogresno, ja sam se fenomenalno proveo sve tri noci, i bilo mi je zaista lijepo, ali nekako se osjecalo da je publika izdjeljena, i falilo je entuzijazma od prosle godine. Ko je bio po kisi u 5 tokom prvog festivala zna o cemu pricam. Prosle godine su svi bili toliko odusevljeni da se nesto ovako desava u Niksicu po prvi put, da nas nije ni bilo briga ko svira, skakalo se toliko, da se nije moglo hodati posle svirki. Ove godine bilo je mnogo ljudi sa stavom ja sam platio kartu 25 eura, a vidi kako ovi smaraju, i vecina je cekala manje vise bend koji vole da se iskacu.

    Druga noc je po mom sudu bila najljepsa, bas kao i prosle godine. Broj posjetilaca je bio osjetno manji, ali je publika bila mnogo slicnija. Prije svega jer je line up bio dobar, samo bi mozda bolje bilo da je block out bio malo ranije a bjesovi ili rundek recimo da zatvore noc. U svakom slucaju, prve tri grupe koje su nastupale pred jos uvijek malobrojnom publikom su odradile posao sasvim solidno. A onda je dosao hypnotized, za mene najprijatnije iznanedjenje ovog festivala. Bas nijesam ocekivao onako dobru svirku, momci bas prze a na sve to idu tekstovi najpoznatijih kafanskih pjesama ( toma zdravkovic i slicno ). Na par pjesama je to toliko dobro zvucalo, pogotovo na "Kisa je padala a ja sam plakao za njoooooooooooom", zvucalo je kao da Muse svira, samo jos tvrdje. Krivo mi je sto ne mogu to da nadjem na Youtube, ako neko zna nek posalje. Nakon njih nastupio je Rundek Cargo Trio, koji je nakon pocetnih tehnickih problema sa zvukom bio fenomenalan. Jednostavno, Darko ne moze da napravi los koncert, a kolika je legenda svjedoci da je dosao na prvi dan festivala sam i slusao u publici nastupe ostalih. Takodje, cinjenica da nije svirao svoja dva najprepoznatljivija djela, Ena i Sejn, a jeste svirao Mi Menjamo Dan za Noc dovoljno govori o tome kakav je umjetnik. Uglavnom, publika je uzivala, i ako u pocetku nijesu bas znali stvari sa novog albuma, ali je njegova muzika prosto zarazna, zvali su ga na bis. Nakon Rundeka pocinje Elektricni Orgazam. Procitao sam kako neki od vas kritikuju odnos prema publici i potenciranje novog albuma. Slicna je prica nekih ljudi i kroz kamp bila. Iskreno, ne mogu da vas razumijem. Elektricni Orgazam je kicma YU R'n'R, za mene je njihova svirka bila ubjedljivo najbolja na festivalu. Ljudi koji sviraju preko 30 godina sa onakvim zarom da prze, nevjerovatno. Pojedine iz publike je ocigledno pogodilo sto nijesu svirali stvari koje oni znaju ( prije svega Zlatni Papagaj ). Ne kazem, i ja bih volio da je cujem, ali na festivalu smo, nijesi dosao da znas svaku pjesmu, vec da cujes nesto novo. A njihova svirka je toliko dobra, i milo mi je bilo sto sam bio medju malom grupom koja se iskakala i izigrala tokom njihovog koncerta. Sledeci su nastupili Bjesovi, i moram da kazem da sam prijatno iznenadjen koliko ljudi je znalo pjesme, i koliko ljudi je pozitivno reagovalo na njih. Iskreno, to nijesam ocekivao, i ako ih slusam odavno. Uzivao sam i imali su stvarno divan nastup. Nadao sam se da cu cuti Kishu, ali svejedno bilo je super, nijesu mogli svirati citav opus. I na kraju veceri Block Out. Za njih ne znam sta da kazem. Nastup im nije bio los uopste, ali nekako mi nijesu bili za zavrsetak veceri. Nekako su bili previse meki i previse spori poslije svega sto smo culi prije njih ( Hypnotized, Rundek, Orgazam, Bjesovi ). Zato, a i zbog umora, smo na pola njihovog nastupa otisli iz guzve, legli na travu blizu tocilica, gledali zvijezde i merachili noc. Sve u svemu, divna druga noc, definitivno najbolja na festivalu sto se atmosfere tice.

    Treca noc je pocela opasno dobro sto se tice ovih "predgrupa", ali mi Autogeni nesto nije bio u fazonu sinoc. Slusao sam ih mnogo puta, i moram reci da je onaj sinoc jedan od najlosijih nastupa koji sam im gledao. Nije bio los nastup, da se razumijemo, ali se nekako se nijesu skontali sa publikom kao inace, pa je bilo ispod proslogodisnjeg nivoa. Moram reci i da je broj gledalaca trece noci bio makar duplo manji nego prve noci, pa je vjerovatno i to uticalo na generalno raspolozenje. Nakon njih stigla je ekipa iz Novog Sada, Ritam Nereda je maestralno odsvirao, i publika je super odreagovala. Kako je bio manji broj ljudi, vecinom su bila publika koja je vec upoznata sa njihovim radom. Ja nijesam preveliki fan, ali moram priznati da su dali sve od sebe da se predstave na najbolji moguci nacin. I onda dolazi bend koji je zapalio noc. Nastupa kultni Gobac, standardno uradjen, sa svojim Psihomodo Popom. I ako nije znao da se nalazi u Niksicu ( pozdravio je Budvu vise puta ), on nam je priredio vrhunskih sat i po. Publika je zaista bila u transu, svirali su sve zivo, od bluesa do sexy magazina, i nekako je sve savrseno ispalo. Mislim da se ni oni nijesu nadali takvom odgovoru publike, koja ih je pozvala na bis, jedine uz Rundeka i BS. U svakom slucaju, nastup im je definitivno bio medju najbolja tri na festivalu. I na kraju pricu je zaokruzio Marky sa svojim Blitzkriegom, ko je upoznat sa ovom vrstom muzike, zna koliko je dobar bio sinocni nastup. Ljudi su neumorni, bukvalno su svirali bez sekunda pauze ( Ra Taa Ta Taaa ), prze, a zvuk cist toliko da mozes da prepoznas svaku notu. Jedina steta je sto vec veliki dio ljudi krenuo kucama.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  7. #682
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad se sve sabere, bila su ovo divna tri dana pravog uzivanja i odmora od svega sto se desava u zivotu. Neka nasa mini verzija Woodstocka. Ipak, pored svih pohvala moram istaci i par stvari na kojima bi trebalo raditi za sljedece godine. Prije svega, festival mora da se odredi u kom smjeru zeli da ide. Da li zeli da bude totalni mix svih vrsta muzike, all around festival, za svakog po nesto, kao Summer Fest, ili ipak zeli da se orijentise na par specificnih pravaca. Iskreno, prvi festival mi je sve ukupno bio za klasu iznad ovoga. A to ne bi trebalo da se desava, s obzirom na iskustvo koje imaju organizatori. Ponavljam, meni je bilo fenomenalno, samo skrecem paznju na stvari koje se mogu poboljsati. Jedan od velikih propusta jeste nedostatak kanti za smece u kampu, kao i na samom koncert prostoru. U kampu su, bukvalno, postojale samo dvije kante za smece. To je zaista nedopustivo, s obzirom na broj ljudi. Drugi, mozda i najvazniji propust je prevoz. Znam da su pojedini cekali preko sat vremena da autobus iz Niksica krene do Krupca, jer je vozac pio kafu i cekao da se napuni autobus da bi krenuo. Takodje, autobusi u suprotnom pravcu su isli samo po zavrsetku svih svirki, tako da ko je morao ranije da napusti, morao je uzeti taxi, a ovi su iskoristili priliku pa cijene digli vise nego duplo. Prica o maestro taxiju sa popustom je klasicna laz, jer sam ih zvao i receno mi je kako su im vozila "tu nedje" pa ako vidim koje da ga zaustavim. Kolima nijesmo mogli, jer je policija bila na svakom koraku. Nego za nas iz Niksica to nije problem, koliko za ove koji su dolazili sa primorja i podgorice. Autobusi su trebali da cirkulisu na svakih sat ili tako nesto, a ne samo 2 autobusa kad se sve zavrsi. Znam da su neki ljudi odustali od dolaska bas zbog ove cinjenice. Sljedeci propust su tocilice za pivo i hrana. Ne mogu da vjerujem da organizatori nijesu izvukli pouke iz prosle godine. Tokom prve noci, cekalo se i po 15-20 minuta na pivo, a to je stvarno previse. Tocilica jeste bilo vise, ali i dalje nedovoljno da usluzi broj ljudi. Takodje, treceg dana, oko 5 sati popodne, glavna tocilica u kampu je zatvorena jer je potroseno svo pivo. Ne mogu da shvatim da u gradu pivare tako nesto moze da se desi. U svakom slucaju, oni gube. Sto se hrane tice, ni ona nije bila na nivou prosle godine, valjda ce se organizatori osvrnuti i na to za sljedece izdanje, s obzirom na to koliko je ljudi u kampu. Jos jedna stvar koju ne mogu da shvatim jeste kiks sa kartama prvo vece. Nakon iskustva od prosle godine, organizatori su dozvolili da tokom prve veceri barem 10tina od ukupnog broja ljudi udje bez karte. Pecati su se odmah po izlasku mogli prenositi sa ruke na ruku, i mnogo ljudi iz kampa je uslo na tu foru. Oko 10 su ukapirali, pa su promijenili pecat, i gledali da li je naopako okrenut. Ipak, tada je vec bilo kasno, jer svi koji su mislili da udju su vec usli. Osvrnuo bih se i na policiju, posto vidim da se odje svi zale na njih. Realno, reagovali su dva tri puta, bio sam blizu kad je izbila ona tuca i kad su jednu zenu slucajno udarili pendrekom, koja je ni kriva ni duzna tu sjedjela. Ali mora se reci da su bili ultra tolerantni, jer nije bilo mjesta u kampu dje nije mirisala trava, a droge je bilo koliko oces po citavom kampu. Nijedna osoba nije privedena zbog toga, a mogli su uhapsit pola kampa da su htjeli. Ponavljam, reagovali su samo kad su morali, i mislim da su bili sasvim ok. U svakom slucaju, Lake Fest je opravdao ocekivanja svih ljudi koji su dosli da se dobro provedu, i iskreno se nadam da cemo i sljedece godine uzivati u dobrim izvodjacima. Ne mozemo svi voljeti iste bendove, ali definitivno je divna stvar za grad, kao i za drzavu da jedan festival ovakvog karaktera postane tradicionalan, i naravno sve bolji. Ja sam uzivao, nadam se da ste i vi. Vidimo se sljedece godine na Krupcu.
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 23-07-12 at 14:18.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #683
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Eto, poneko napiše i nešto pametno...

  9. #684
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko spomenu tuce i da je do njih doslo jer je ljudima bilo dosadno... Znam da je jedna tuca isprovocirana od najstrasnije navijacke grupe vojvoda iz Niksica... Kakve penalchine. Mislili od jednog lika da je Varvar iz Podgorica pa ga napali i izbubecali a na kraju ispalo da im je komshija, iz nekog okolnog prigradskog naselja pa se izvinjavali. :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  10. #685
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Sjajan provod.

    Bilo je nekih propusta u organizaciji sto se tice prevoza, parkinga i slicnih stvari, ali nadamo se da ce se to popraviti.



    BS pokidao, hvala im, a sta reci za ove nase nazovi ''medije'' i njihove novinare sa ovakvim tekstovima. A sta da se radi, od toga zive.

  11. #686
    Join Date
    May 2012
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  12. #687
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Definitivno ogromna zamjerka na broj točilica. Što kaže Prekidi prvu noć sam čekao 20 minuta da mi naspu mrtva 4 piva. Narod poludio bio, toliko da je jedan momak liku koji je radio na točilici izbezumljeno vikao - "Čekam ovdje jebenih pola sata, sipaj ga više ***** te u usta !" iako je ovaj lik što sipa 2x veći od njega i odmah frka nastala. I meni je preko kurca bilo, propuštam pola nečijeg koncerta jer oću mrtvo pivo da popijem. Kažu - pregrijale se točilice. Pa moraju kad ih je malo.

    Moralo se povesti računa o tome, ali dako sledeće godine to bude odrađeno.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  13. #688
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Uopste me ne doticu ove neke negativnosti koje se forsiraju, niti mi mogu promijeniti utisak. Provod je bio zvek! Vrijeme je posluzilo odlicno, iako se strahovalo od Miceve prognoze da ce u nedelju ili mozda cak u subotu da pljusne kiša, a svi bendovi su svoju muziku iznijeli odlicno i dali publici i vise nego sto se ocekivalo od njih. Znate, po mojim nekim shvatanjima kvalitetnog nastupa, ja podrazumijevam da je to kada kvalitet zvuka instrumenata i vokala ne odstupa puno od studijskog snimka. A to je definitivno bio slucaj. I ista stvar na proslom Lejku, zbog cega sam i njega visoko ocijenio. Mene ne zanima puno komunikacija izvodjaca sa publikom u pauzama, niti njegov scenski nastup, zanima me zvuk. A ako to bude ok, onda imas svoj licni scenski nastup sa svojim drustvom, gdje vise niko ne gleda put bine, vec jedni u druge. I igraj! Smij se! Provodi se! Ne mogu da vjerujem kakvi crnjaci na ovom mjestu pokusavaju neke svoje komplekse da lijece blacenjem ovako dobrog festivala zbog obicnih gluposti..

    U kampu je takodje sve bilo super rijeseno i organizovano. Pristojne cijene, super kamperski ambijent, kupanje na jezeru na kojem je bolje, bar meni licno, nego na makar 90% plazica koje nudi nase primorje. Uvijek sam govorio da Petrovaradin nema sto ima Krupac, to jezero je suvo blago i mozda i najjaci adut organizatora festivala. Svirke u kampu odlicno upotpunile ugodjaj!

    Svako moze da kritikuje i ja bih volio da se neke stvari promijene, ali nista ne moze promijeniti cinjenicu da je festival prosao odlicno! Ja bih recimo prvo odredio da Lake Fest bude rock festival. Nema mucni-pa-prospi, nego da se zna. Ipak je to Niksic i rekao sam vec sto puta, ako ijedan grad treba da bude organizator cistog rock festivala, to je Niksic. Grad čelika i piva nema repa, nema elektronike (iako ja volim elektroniku i izigram se 3 puta vise na nju), a ako oces da repujes tamo, onda sviraj pank! Kraj price..

    Moram da dodam da oni u koje sam najvise sumnjao, El. orgazam i Atomsko, su bili odlicni! Neka prica ko sta hoce, pjesme odpjevane odlicno, odsvirano sve odlicno, samim tim i odlicna energija u masi.


  14. #689
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Procitah par postova i vidim kritike ljudi koji imaju vise naloga na cdm jer zivot ostavljaju odje a vjerovatno nisu ni bili no samo seru po forumu...

    Cini mi se da je prvu noc bilo najvise ljudi i to uglavnom zbog sindikata.. Od urbana nisam puno ocekivao al ni to sto sam ocekivao nije ispunio...
    Druga noc odlicna . Svi su me odusevili pocev od Rundeka pa do block out-a.
    Treca noc po meni najbolja malo je ljudi bilo ne znam zasto ...Ritam nereda za desetku .Psihomodo pop me prijatno iznenadio .. Ove zadnje ne treba komentarisat

    Neko je spomenuo da je satnica losa bila tu se slazem.
    Vidimo se sledece godine opet

  15. #690
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Utisci:
    - prva noc za pamcenje
    - druga noc dobra
    - treca noc festivalska...

    -Kamp-duplo puniji nego prosle godine
    Dakle i pored svih pohvala i kritika Festival je uspio ono sto je i bio cilj.Uspio je da ostane simbol dobrog provoda.
    To sto je sacica "nezahvalne" i ne festivalske publike bila razocarana,to je druga prica.
    Uglavnom,vecina onih koji znaju da uzivaju su uzivali...
    Oni koji nisu znali mogli su da nauce,ukoliko nisu uspjeli mozda neki drugi put...
    Moja preporuka je da se za sledecu godinu konacno krene u ozbiljniju kampanju sa stranim izvodjacima i stranom publikom...
    Jer ovo sto je valjalo od nasih bendova,culo se do sad...

  16. #691
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Potpisacu Prekida u vecini napisanog.
    Nego, za vrijeme BS nastupa sam imao osjecaj da sam na nekom mitingu, dosta politike je prosuto.
    Treca noc po meni najbolja, ali i sa najmanje publike, ne znaju ljudi za ritam i marikija, ***** li ga ne znam sto bi drugo moglo bit.
    Pomenule su se i tocilile, bolje je nego prosle godine u svakom slucaju, opet se guzva pravila, ali svakako da je bolje, tako da iduce godine ocekujem jos bolje sto se toga dijela tice.
    Niksicki publikum (vezeni dzemperi, kosuljice, majice fk celik, maxerice, suskavci- na te se odnosi) -_-, ao sto bi ono, prvu noc jedna grupa momaka u prethodno navedenoj odjevnoj kombinaciji, dok se cekao BS BS BS BS, u delirijumu pjevaju hitove Cece, Lepe, Drage i ostalih folk diva. Morao sam ovo da izbacim, bas su mi ulEpsali noc.

    Sve u svemu, Me- zadovoljan.
    Iskljucenje mozga samo osta.

  17. #692
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pacer View Post
    Neko spomenu tuce i da je do njih doslo jer je ljudima bilo dosadno... Znam da je jedna tuca isprovocirana od najstrasnije navijacke grupe vojvoda iz Niksica... Kakve penalchine. Mislili od jednog lika da je Varvar iz Podgorica pa ga napali i izbubecali a na kraju ispalo da im je komshija, iz nekog okolnog prigradskog naselja pa se izvinjavali. :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Nemoj da pishesh o nechemu shto ne znash i o chemu si chuo od nekog 10-og. Prvo su bili Grobari, pa Varvar, pa momak iz prigradskog naselja, sjutra ocekujem da ce da se pominju sajonci, ljudi gusteri, kotorski veprovi...
    Nije "okrshaj" imao nikakve veze sa navijachkom prichom. Pacer, u skladu sa nickom.
    Postavljam jedan clip i nestajem sa ove teme jer je previshe penalchina.
    Last edited by El_NiNhO; 23-07-12 at 17:04.
    Slazem se.

  18. #693
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja jos ne vjerujem da postoji jedan domaci bend koji moze da napravi ovakvu ludnicu DST je domaci zadatak svim buducim pankerima

  19. #694
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,533
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Ža' mi je što sam morao propuštit 2. noć zbog svadbe, al je bilo dobro zajebavanje ovih 4-5 dana... U kampu standardna ludnica i moglo bi se reći da je to srce ovog festivala, tek onda slijede svirke... Izbor bendova meni lično nije previše odgovarao, ali sam se pošteno iskakao, kad ga prže nije bitno što ne znaš sve pjesme, skakat se mora...

    Ima par zamjerki na organizaciju, al ništa preveliko... Najviše mi je smetalo što šankovi u kampu ne rade poslije svirki, a ako uzmeš piće ispred moraš da se kriješ i provlačiš pored obezbjeđenja... Mene lično nijesu cimali jer sam znao kako stoje stvari i uspješno eskivirao, al bilo je dosta ljudi koji su stajali ispred i pili to što su kupili ili iznervirano bacali...

    Sve u svemu ponovo se par dana Nk pretvorio u ono što bi trebalo da bude... Pozdrav do sledeće godine...
    #fakenews

  20. #695
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i ja da bacim koje slovo u vezi festa BS- solidno samo sto vec neko pomenu licilo je vise na miting nego na koncert , Urban - odlican zuzev ispada pred kraj nastupa mada je to manje bitno, DST- ocekivano razvalio, ChBS- laganica ,super , Edo - odlican , Block Out - ocekivano dobar, Rundek - sjajan , Lude Krawe - bas su me pozitivno iznenadili sto se tice live nastupa , Autogeni Trening - standardno odlicni , Ritam Nereda - GENIJALNO , Psihimodo Pop - bas odlicno ... Druzenje u kampu odlicno ,rakija na sve strane , vatre,gitare bas sam prezadovoljan... samo jos da je bilo vise tocilica... i sinoc posle svega , ,ispijanje sljive u kamp sa Gobcem oko vatre,kakav tip

  21. #696
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,471
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,270
    Thanked in
    642 Posts

    Default

    Slazem se da sledece godine bi bilo dobro da ubace po jedan inostrani bend svaku festivalsku noc.Ima mnogo dobrih bendova iz inostranstva koji nisu skupi a koji bi mogli doci u Crnu Goru a i kroz ova dva izdanja festivala ispucali su manje vise sve sto valja sa ovih prostora mada bih ja volio vidjeti Hladno pivo ili Djecu losih muzicara.3 noc je problematicna za mnoge koji moraju na posao sledeci dan mozda je zbog toga bila manja posjeta mozda bi pomoglo skracenje satnice.Sve u svem pozitivni utisci sa sve tri noci bilo je za svakog po nesto moja ocekivanja su ispunjena.Takodje bih iskoristio priliku da se na***** majke vecini crnogorskih medija i njihovom (ne)izvjestavanju sa ovog festivala.Vazniji su bili za propraratit Top Hillovi, modne revije i neke trecerazredne plazne zurke nego ovaj festival
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #697
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Nemoj da pishesh o nechemu shto ne znash i o chemu si chuo od nekog 10-og. Prvo su bili Grobari, pa Varvar, pa momak iz prigradskog naselja, sjutra ocekujem da ce da se pominju sajonci, ljudi gusteri, kotorski veprovi...
    Nije "okrshaj" imao nikakve veze sa navijachkom prichom. Pacer, u skladu sa nickom.
    Postavljam jedan clip i nestajem sa ove teme jer je previshe penalchina.
    Kako se zove ova grupa?

  23. #698
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Nemoj da pishesh o nechemu shto ne znash i o chemu si chuo od nekog 10-og. Prvo su bili Grobari, pa Varvar, pa momak iz prigradskog naselja, sjutra ocekujem da ce da se pominju sajonci, ljudi gusteri, kotorski veprovi...
    Nije "okrshaj" imao nikakve veze sa navijachkom prichom. Pacer, u skladu sa nickom.
    Postavljam jedan clip i nestajem sa ove teme jer je previshe penalchina.
    U cemu je konkretan problem? Mislim, kapiras da si na forumu koji cuven po diverzitetu misljenja, nacionalnih ubjedjenja i nabijedjenih intelekata? Jasno mi je kada se piljkamo na pdf-u Politika Generalno i Buducnost CG. Ali dje Lejk fest da te ispizdi.....

  24. #699
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije se nagutao tableta danas :mrgreen:

  25. #700
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Nije me ispizdio Lejk fest, nego su me izpizhdjeli ljudi koji su ovaj topic zamijenili izgleda sa nekim bash iz tog pdf-a koji si ti pomenuo i koji od hiljadu super stvari koje su se desile u ovo 3 dana i onakvih nastupa izdvajaju jednu i pishu o njoj 10 strana... Chast izuzecima koji kapiraju i koji su tamo ishli da se dobro provedu i kojima ne smeta bilo koja zastava kad je muzika u pitanju.
    I to sve zakuvaju kvazi novinari nashih strashnih portala.
    Trebali su trazhit da se radi cenzura... I na baladu disidenta isto, oni da pominju Beograd u sred Niksica, sram ih bilo...

    Posle svega shta sad ostalo je moj piiiiiiiiip....
    Slazem se.

Page 28 of 35 FirstFirst ... 18242526272829303132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LAKE FEST-Niksic,Krupac(22. 23. i 24. jul 2011.)
    By Armage_Don in forum Muzika
    Replies: 558
    Last Post: 01-02-12, 08:49
  2. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  3. Lake fest 2011
    By AwAsH in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 27-06-11, 06:37
  4. Replies: 29
    Last Post: 02-05-08, 20:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •