Results 1 to 2 of 2

Thread: Govor sa ciganske sahrane

  1. #1
    GentleGiant Guest

    Default Govor sa ciganske sahrane

    Tužni zbore, daragi Miko,

    Kao što vidiš, ovo se tvoji Cigani sastadesmo pred tvoju rupu,da te ispratimo sa ovaj svet. Ne secaš se, Miko bre,kada si bio živ! Bio si bre sila; bio si otoritet na nas Cigani. Bi' si bre kmet opštine i naj-laf! Ne secaš se, Miko bre, kada se dohfatimo ja sas Peru, Pera sas Sakija, Saki sas Nedima, a ti dodješ bre Miko i rasteraš sve u pi*ku materinu. Ti si Miko jedini bio mudo, jer si ti jedini smeo da prdneš pred Lale pandur bez stra'.
    Ne secaš se Miko bre , kad si bio primat na našu cigansku kapelu. Sviro si, Miko bre, ko Paganini, da te jeb*m! A bre Miko ti si bio veliki vrtoguz na violinu! Eee, tužni zbore, što je svirao... Mika, da mu jeb*m mrtvu majku ciganjsku, a kad sa svoju violinu uvati visoko CE, pa kad zasvitra "Madam Jeb*mTeFraj", a publika skici u sav glas, a nas ima da nas nema...
    Leleee, kurata ti sudbina bila, bre Miko! Kad te vidim na tu mrtvu dasku sas pruženi papci i zatvoreni kapci, kako ležiš mlad i krut, ko moj kur*c, dodje mi bre Miko, da idem u pi*ku materinu...
    Dosta bre Miko u dupe te jeb*m, od silne žalbe ce srce pukne, tresnem ti ga tetki u carapu, kad si umreo mlad i zelen ko finansijska bluza. Ti si bre Miko, otišo na onaj svet, a moj kur*c ce da se vratiš na ovi! Laka ti bre bila ova crna ciganjska zemlja! Ajde zdravo da si bre Miko, Živeo! :yipiiii:
    Last edited by GentleGiant; 09-06-05 at 20:48.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ko shto rekoh,matoro...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •