Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 107

Thread: Lisabon

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ove karte po ovoj cijeni više ne mogu da nađem... Barem ne za početak maja.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  2. #77
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam kupio karte za Lisabon i sad ako jos ima neko ko je bio tamo da napise po neku korisnu informaciju...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  3. #78
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bio sam u januaru , pa napisi sto te konkretno intresuje...
    Kreč, kolica i mešalica.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konekcija preko Beča i Minhena, mogu da se uhvate dobre cijene karte...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  5. #80
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kolege forumasi kako najpovoljnije u lisabon za novu godinu? Preko agencije ili neka varijanta low cost letovima?

  6. #81
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bila sam ja oko Nove godine. Tesko ces iz CG i okoline naci jeftin prevoz do Lisabona.
    Mislim oko NG jer tada vise nema tako jeftinih avio karata tako da tur.agencije
    imaju to u ponudi ali je skuplje.
    Mi smo isli preko Turkish airlines-a. Trebalo bi da sad u oktobru izbace promotivne ponude
    a koliko vidim, Lisabon ne preskacu
    Last edited by Vuksana; 21-09-15 at 08:06.

  7. #82
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    jes da je Vuksana otvorila tek profil i vj. pokusava da dodje do magicnih 50postova ...

    ali sad se moze lako i jeftino stici do lisabona sa ryan-om ~130e pg-brisel-lisabon i tako nazad
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #83
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Porediti cjelodnevno mlacenje ryanairom bez placenog cekiranog prtljaga i ni case vode u avionu sa promo cijenama letova najbolje avio kompanije u Evropi je blago receno nekorektno.

  9. #84
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    hahahahha nekorektno naravno , ali ima ljudi koji ce da se iscimaju i prebace se sasvim korektno za 130e , umjesto da plate 300+eura . Za tu razliku od 150-200e u cijeni mozes da jedes i pijes u avion da puknes i da cekiras josh 3 kofera naravno sve sa sa ryanom.

    a mene iskreno nije bitno ocu li za te 2-3h leta pojesti sendvic ili ne , jer ako idem iz kuce necu poc gladan da bi rucao u avion jelte.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #85
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promocije turkish-a često ne važe upravo za period oko nove godine, zavisno od destinacije.

  11. #86
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Porediti cjelodnevno mlacenje ryanairom bez placenog cekiranog prtljaga i ni case vode u avionu sa promo cijenama letova najbolje avio kompanije u Evropi je blago receno nekorektno.
    Promo cijene 100 eura, plus 250 eura takse. Dodji juce.
    Ja sam je preko rajana uzeo za 100 eura full.

  12. #87
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Tema je ovdje Lisabon za novu godinu i ja sam u tom smislu napisao da,kao i uvjek ako je covjek pametan, treba staviti sve ponude na sto i onda svako za sebe da odabere ponudu koja mu odgovara.
    Oko novogodisnjih praznika nema nekih snizenja jer bi to bilo kao da se spusta cijena ribe na Nikoljdan.
    Ponuda Ryanairom je koliko vidim za Brisel oko 130 eura i plus nastavak puta sa drugog aerodroma u Briselu za jos vise para a i naravno prebacaj sa aerodroma na aerodrom nije besplatan.
    Imajuci to u vidu onda cijena karte koja danas vazi za Lisabon sa bracom Turcima 28 decembar 4 januar u iznosu od ogromnih 362 eura i nije tako strasna ako znamo da dobijes besplatna dva nocenja u Istanbulu i prtljag besplatan.
    Neko ce mozda trknuti do Dubrovnika ili Beograda kako ko vidi da mu odgovara.
    Samo tvrdim da ponuda za novogodisnje praznike preko Ryanaira nije bas spektakularna a mozda ja nisam dobro vidio pa evo volio bih da vi napisete program puta za Lisabon iz Podgorice oko nove godine koji je povoljan.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sacekajte akciju turkisha , tada moze da se ubode lagano za 250 povratna ali malo poslije nove , npr 3-10.1 . bas za novu je 350+eura ....
    Kreč, kolica i mešalica.

  14. #89
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stivi,
    ''...ali sad se moze lako i jeftino stici do lisabona...''

    Čovjek pita ima li sta od jeftinih letova za Lisabon za Novu godinu a ne sad.
    Znam i ja da ih sada ima ali njemu,koliko vidim,treba za Novu godinu.

    Vuksana je tek otvorila profil ali je na forumu najvjerovatnije prije tebe.
    U medjuvremenu,nisam mogla uci na svoj sopstveni profil,prvi,a moj
    tadasnji nik je u međuvremenu neko drugi uzeo.Na drugo ime takodje nisam mogla vise uci,
    jer valjda nisam pisala non stop nego po potrebi.

  15. #90
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nije, ali mi smo krenuli oko 26 decembra i cijena povratne karte je bila oko 260 eura plus nocenja i Istanbulu s doruckom.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zahvaljujem svima na sugestijama. Mislio sam da je najjeftinija varijanta ryan - om pg- brisel - lisabon ali sam previdio da treba prespavati noc i u odlasku i povratku u brisel da ne bi covjek strahovao oce li stici na drugi aerodrom na let u 22 sata, tako da to stvara dodatni trosak.
    Kad se sabere sve taman ispadne kao ta akcija turkisha koju ste pominjali u gornjim postovima sa cijenom oko 350 Eur.

  17. #92
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pg rim lisabon kupi sad i povratna za dvoje je oko 250 kayak.com
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    NE ispane. Vi kao da radite za druge linije i kao da vam je mrsko jos 5 klikova dodatno odradit i ustedjet sebi i vise nego duplo.

    Licno sam za oktobar nasao bio letove: PG-Brisel-Porto povratnu za 100e.
    7 nocenja u Portugalu + 2 na aerodromu Charleroi (1 u polasku i 1 u povratku) sto je ukupno 9 nocenja sa putom.
    Ta 2 nocenja su ukupno bila 40e, na aerodromu!

    Voz, povratna Porto-Lisabon-Porto je bila 30-40e, i voznja traje 3-4h. Tako da se lagano i komotno obidju oba grada.

    Dolazi se do racunice od 180 do 200e, total i ovo su bile konacne cijene kad sam sve ovo gledao.

    Ps. a ako je neko gladan ili zedan, neka si casti i u zrakoplov tih 5-10e sendvica i vode, ako vec ne moze izdrzat 2-3 ure, i opet izlazi jeftinije.

    Pps. ko je lijen, slobodno ga/je derite po novcaniku, i treba.
    Globetrotting

  19. #94
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Ma tema je ovdje Lisabon za praznike-Novu Godinu,citas li ti sto covjek pita???
    Daj ti ako imas predlog za poc do Lisabona tada za sto manje para a ne u oktobru koliko si platio.
    I ja sam alitaliom za 153 eura letio iz Beograda za Lisabon nedje taman je bio septembar kraj ili oktobar ali to nije bitno za ono o cemu se sad prica.

    Dajte link za avioprevoz PG Lisabon i nazad oko nove godine ako ima sto povoljno ako ne onda pokretacu teme nece mnogo od pomoci biti ko je koliko platio tad i tad,

  20. #95
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Probaj poći oko njihovog Božića,da uhvatiš velika sniženja. Vjeruj mi,isplati se
    hahaha. Ali grad je divan,tako jednostavan a lijep.Nekako se prijatno osjeća u njemu,
    kao da si kod kuće. Oni su fini,jednostavni,hoće da pomognu,...I ako ne znaju engl. jezik,
    ako shvate što tražiš,prošetaće s tobom da ti pokažu dobro gdje je to.
    A Turkish te svoje promotivne ponude izbacuje u oktorbru
    Last edited by Vuksana; 21-09-15 at 20:37.

  21. #96
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ne mogu ja da se odje prepirem sa ljudima koji nisu mrdnuli nidje dalje od Bioca i josh mi pricaju o nekom komforu i chudima, neka to nego dobih i negativnu rep. ahahhahah . Da bi isao preko turskisa iz BGa ili Dubrovnika kad si takav gospodin platices i avion do BG-a 100e pa ti je ta karta 450e a ne 350e ili ces pak biti manji gospodin pa platiti autobus ili voz za 40-50e, ili ako ides preko Istamb. smjestaj ....

    bas sam sad usao na rayanov sajt ako putujes 28.12 karta PG - Brisel je 50e , ako se vratis posle nove godine karta Brisel - PG je 36e, Brisel - Lisabon je isto ispred nove 50-60e posle nove sam nasao 25-35e. Ne budite lijeni pa fino odete na sajt i potrazite ... sto znaci da opet za 150-170e da je i 200e opet je jeftinije nego 350e, za tu razliku moze da se plati josh par nocenja u neki od gradova ili cak obici josh neki grad.
    Last edited by Stivi; 22-09-15 at 07:17.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #97
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    NE ispane. Vi kao da radite za druge linije i kao da vam je mrsko jos 5 klikova dodatno odradit i ustedjet sebi i vise nego duplo.

    Licno sam za oktobar nasao bio letove: PG-Brisel-Porto povratnu za 100e.
    7 nocenja u Portugalu + 2 na aerodromu Charleroi (1 u polasku i 1 u povratku) sto je ukupno 9 nocenja sa putom.
    Ta 2 nocenja su ukupno bila 40e, na aerodromu!

    Voz, povratna Porto-Lisabon-Porto je bila 30-40e, i voznja traje 3-4h. Tako da se lagano i komotno obidju oba grada.

    Dolazi se do racunice od 180 do 200e, total i ovo su bile konacne cijene kad sam sve ovo gledao.

    Ps. a ako je neko gladan ili zedan, neka si casti i u zrakoplov tih 5-10e sendvica i vode, ako vec ne moze izdrzat 2-3 ure, i opet izlazi jeftinije.

    Pps. ko je lijen, slobodno ga/je derite po novcaniku, i treba.
    ma ne umiju ljudi , najjednostavnije je iskesirat duplo para ili josh jednostavnije poci preko agencije za 1000e i onda se neko ukluci "ali imas vodica i sve isplanirano"

    ja i ekipa smo bili u jun upravo na ovu turu sto si ti pomenuo , ista tura skroz samo sto smo mi imali samo jedno spavanje u povratku u Charleroi a nasli smo Ryanom let Lisabon-Porto za nevjerovatnih 10e alo DESET EURA . Nikad se u zivotu nisam vozio jeftinije, kome god kazem da sam kartu avionsku platio 10e za tu relaciju ne vjeruje . Sve karte su nas kostale 130e , a mogle su i josh jeftinije nego smo se nedelju dana guzili ocemo li ili ne da ih kupimo i za nedelju dana su porasle nekih 25e
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  23. #98
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Pa evo ako ti nije problem daj nam ovdje plan puta sa datumima polazaka na relaciji pg lisabon za novu godinu sa cijenama naravno.
    I eto ako ne znas turkis leti iz Podgorice ali ne i iz Dubrovnika.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  24. #99
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    znam ja da turkis leti iz PG ali je to sa presijedanjem u Istambul , koliko sam upucen . A iz BG i Dubrovnika imaju direktni letovi
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  25. #100
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    28.12. 16h PG - Brisel Charleroi 53e
    28.12. 21.30h Brisel Zaventem - Lisabon 60e
    da ubacimo malo dinamike i dodamo Porto (kao marsuta na koju sam ja bio)
    za porto moze se poci i malo ranije tipa 3-4.01
    05.01. 8-12-22h let po volji Lisabon - Porto 15e
    08.01. 8.30h Proto - Brisel Charleroi 49e
    08.01. Brisel Charleroi - PG 13h 44e

    ovo su sve povezani letovi, bez spavanja i chuda, sa spavanjem u brisel moze josh kombinacija da se napravi,
    ovo je od 28.12 do 08.1 , ako se produzi 3 dana tipa do 11.1 sve ove karte su jeftinije za 10-15e

    izvinjavam se sto nije 150e kao sto sam rekao ali kao sto napisah i gore , 200e je u svakom slucaju jeftinije od 350e , i sto je najvaznije ovo su sve vezani letovi, nema potrebe da se spava idje , da se gubi vrijeme ili trose pare u sporedne gradove i chuda.

    e ko hoce sad da ide ista ova marsuta je od 100-130e


    EDIT: ako se akciski nadje karta za novu 250e preko turkisa onda se definitivno ne isplati to propustit, ali kao sto ti rece @kurogene to je isto kao da se spusta cijena ribe na Nikoljdan, jer ja znam kad smo mi htjeli da putujemo nije bilo karte ispod 350e direktan let i to iz BG-a a nesto sujmam da ce za novu godinu kad svi putuju bit 250e kad ljetos je nije bilo ispod 350e
    Last edited by Stivi; 22-09-15 at 09:19.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. grand agencija charter pg-lisabon
    By sparco in forum Putovanja
    Replies: 12
    Last Post: 13-08-11, 13:12
  2. Lisabon
    By ThaHool in forum Putovanja
    Replies: 7
    Last Post: 13-05-11, 07:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •