Page 20 of 70 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast
Results 476 to 500 of 1741

Thread: Zasto ste otisli u drugu zemlju?

  1. #476
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Za svakoga koji nešto uradi ima 150 onih koji odu i ne naprave ništa. Dakako da je pitanje perspektive.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  2. #477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja mislim da se tu otima od ljudi zivot i da se pokusavaju ubijediti nesposobnima dok odredjene grupe su prisvojile sebi sve bez ikakve casne zasluge. Te grupe su nemoralne i pune najnizih pobuda i spremni su na sve. Otimaju od sirotinje i cijede ih do iznemoglosti.

    Ja vjerujem da im nece se ovaj zivot zavrshiti bez pravedne presude.

  3. #478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Vidjecemo!

    A vi gojima je Bog oci otvorio i znate da niste nista manje vrijedni od drugih ljudi, izbora imate i nacicete nacina da zivite dostojanstveno nedje drugo.

  4. #479
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Strano je zito.... Inostrano. A domaci kukolj nika ka nikad. E sad sto je kukolj umislio da je zitarica nije nista kad mu fali plod da uvjeri i prirodu u avoje uvjerenje.
    Jedna mala digresija na tvoju metaforu
    Strano je žito OTROVNO (Američko pogotovo)


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    Last edited by Rakun; 04-03-13 at 20:20.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #480
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Jedna mala digresija na tvoju metaforu
    Strano je žito OTROVNO (Američko pogotovo)


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    Jesi ga proba?
    Globetrotting

  6. #481
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Ja imam jedno kontra pitanje.

    Kako poći iz CG vani? Mislim na sređivanje radne dozvole (vize), nalaženje posla (diploma 4godišnjeg CG fakulteta), itd.
    Lako uz sinalko

  7. #482
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Norge View Post
    Lako uz sinalko
    Pitanje je više bilo upućeno i dato radi drugih ljudi. Ja svoje davno izdejstvovah.
    Globetrotting

  8. #483
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Većina ovih bicikala nije zaključana..
    Zamislimo taj prizor u PG.

    Kod nas ne bi nijedno sat ostalo! Meni su ispred vrata od stana ukrali 2 bicikla i nikome ništa jer kod nas policija neće da dolazi ako ti neko ukrade nešto što je ispod neke vrijednosti koju oni priznaju....valjda ta dva bicikla nijesu ukradena ako koštaju ispod 300 eura
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ja sam zivio sa majkom do 33 godine tamo i poZamljivqo od njeme penzije za cigare.

    Dok nije me Bog poveo u Ameriku dje sam 10ti dan dobio posao i placen ka nikad u zivot 75.000$ a posle 2 godine sam probio 6 cifara i ostvario nevjerovatan uspjeh u mojoj profesiji dobijao nagrade i moji projekti zavrshili cak u festuvalu u Kanu dobitnik priznqnja od najvecih svjetskih auto kompanija dok tamo sam jedva 300 eura moga naci posao.
    Stvar perspektive tacno.
    Zašto nijesi otišao prije te 33. godine? Što si čekao toliko i mučio se ovdje?
    Zanima me takođe, pošto vidim da ćeraš narod da ide iz CG, na koji način ti preporučuješ nekome da ode da radi u inostranstvo? Kako da ode? Na crno, ili sa papirima, bez banke u džepu i bez ikoga poznatoga ili da ponese par hiljada dok se snađe i da potraži rodbinu?
    pitam te jer mi je nelogično da se sad spakujem i odem trbuhom za kruhom tek tako....mislim, ne vjerujem da oni tamo jedva čekaju da im se pojavi neko odavde bez para i papira?

    Pošla mi je poznanica u Švajcarsku ali se vratila jer nije uspjela da se snađe...frizerka je i odavde joj je posao obećan ali na crno, radila je 6 mjeseci i jako se razočarala jer je izgleda očekivala da će za po godine zaraditi 30000 eura čisto
    Ja recimo nikad ne bih otišla na crno u inostranstvo, samo i isključivo po zakonu i naravno na gotov posao! Ja nijesam sposobna da tražim po svijetu, đe nikoga ne poznajem posao, a jop sam manje sposobna da bilo koga teretim da mi traži posao...Nije mi bitno što bih radila, ali mi je izuzetno bitno da ne radim ništa što nije zakonito.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ova tema je o izboru, da se napusti zemlja dje ljude nije briga Zasto nemoze bolje i ode u zemlju dje su se ljudi vec pobrinuli da moze bolje.
    Zvoncice mani se te DPS demagogije. Ko cera ljude otale zna se dobro.

    Tebi je dobro tu, uzivaj. To sto si slijepa pa ne vidosh da dostini nije nije moj problem.

  10. #485
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ja u njenom postu nijesam prepoznao nikakvu DPS demagogiju…
    Reci mi, što je to pogrešno pitala…?

    Čitam ovdje priče o životu u instranstvu, Zapadu, Americi, Skandinaviji… Sve je- med i mlijeko…
    Nego, da nije neko od ovih sto su se navodno snašli vani, dao neki konstruktivni savjet- što, kako, đe…?
    Ajde napiši molim te, sto je meni, sa diplomom jednog od društvenih fakulteta, kojeg sam završio u roku, sa prosjekom 9+, potrebno da ostvarim američki san…?
    Da spomenem da sam pametan, ambiciozan i nevjeeerovatnooo vrijedan, spreman da radim 25h dnevno, a ono čega se dofatim uvijek završim, pa makar krv propljuvao…

    Pitaću te isto što i Zvončica- kako da pođem- sa/bez papira…?
    Đe da podjem, čuo sam da je Amerika prilično velika- u koju državu – Kaliforniju, Nevadu, Ajovu, Ajdaho…?
    Navedi mi koji su to poslovi kojima se mogu baviti… đe te poslove da tražim… đe da trazim smještaj…
    Kako se kreću plate, kako se kreću troškovi za hranu, smještaj, prevoz…

    Možeš li TI, pošto si navodno uspio da se snađeš, ikako da pomogneš ovim ljudima koje pozivaš da pođu trbuhom za kruhom…?
    Ne kažem da ih puštiš u kuću na hranu i spavanje, već recimo da im pomogneš u pronalaženju posla…
    Da im obećas- kad dođete u SAD, javite se na to i to mjesto, bićete na probnom radu- ostalo je na vama… Plata će vam biti tolika- a cijena smještaja i prevoza tolika…
    I to sve preko foruma- nikad ih ne moraš lično sresti…

    Pretpostavljam da bi tebi, kao uspješnom poslovnom čovjeku, ujedno i velikom vjerniku, hrišćaninu, predstavljalo zadovoljstvo da pomogneš zemljaku u nevolji…
    Pa valjda zbog toga si napisao ovoliko postova na ovoj temi- da bi NAMA pomogao…

    Pošto vidim da, iako obavljaš odgovoran posao, imaš dosta slobodnog vremena, napiši nešto više na ovu temu… Pliz…

  11. #486
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Pretpostavljam da bi tebi, kao uspješnom poslovnom čovjeku, ujedno i velikom vjerniku, hrišćaninu, predstavljalo zadovoljstvo da pomogneš zemljaku u nevolji…
    1. Što je potpuno nebitno ali Ego... je musliman
    2. Vjerovatno je(pretpostavljam) imao nekoga u USA
    Rijetko ko, ko pođe grlom u jagode uspije. Nije to kao što je bilo prije 100 god. kada je bio manjak radnika

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #487
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ajde napiši molim te, sto je meni, sa diplomom jednog od društvenih fakulteta, kojeg sam završio u roku, sa prosjekom 9+, potrebno da ostvarim američki san…?
    Jesi li baš zapeo za USA ?

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #488
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vratio bi se sa lisicama vjerovatno

  14. #489
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ajde napiši molim te, sto je meni, sa diplomom jednog od društvenih fakulteta, kojeg sam završio u roku, sa prosjekom 9+, potrebno da ostvarim američki san…?
    Koji fakultet ?


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #490
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Zvoncice mani se te DPS demagogije. Ko cera ljude otale zna se dobro.

    Tebi je dobro tu, uzivaj. To sto si slijepa pa ne vidosh da dostini nije nije moj problem.
    Zašto izbjegavaš odgovor??? zato što si ladio onu rabotu do 33. godine i uzimao mami od penzije za cigare, po tvojim riječima, pa onda od kredita koji je takođe ona digla, opet po tvojim riječima, ali na drugoj temi, otišao u Ameriku...pa se sad praviš pametan, ostvario si američki san i potpuno si svjestan da je malo onih koji kao ti prođu, i opet mlatiš praznu slamu....

    ok, naknadna pamet je najlakša- reci lijepo i jasno kako da ode danas mladi čovjek od 25 godina (ne prezreo kao ti, no mlad do 25 godina) u Ameriku?
    Ili se praviš pametan ili navodiš ljude ođe da im majke dignu kredite od 3-4 hiljade eura da bi se spakovali i otputovali, a tamo...što? čeka ih posao koji ćeš im ti naći, ili što???
    Prosipaš filozofiju ovuda, ne možeš, čoče, da shvatiš kako je nekome 400 eura dobra plata, i kako sa 22, 23 godine OĆE da radi za tih 300 ili 400 eura da ne prosi od majke kao ti što si svojevremeno...pa e, porasli su sad standardi malo, ne? i još imaš obraza da kažeš da si sa 33 godine bio besposleni nesposobnjaković koji je zavisio od majčine penzije!? I onda ti ođe imaš kredibilitet da nekome nešto savjetuješ? Tvoja demagogija je bliža DPS demagogiji, jer njima je svojstveno da rade sve ono čega se javno zgražavaju, kao evo i ti, po tvojim sopstvenim riječima!
    I ogovori mi na pitanja ako oćeš ako nećeš neka si zdravo i ne filozofiraj jer je postalo dosadno da tačno znamo kako ćeš da odgovoriš na JASNO postavljena pitanja...ka pokvarena ploča, dps demagogija-bući, bući, troć!

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ja u njenom postu nijesam prepoznao nikakvu DPS demagogiju…
    Reci mi, što je to pogrešno pitala…?

    Pošto vidim da, iako obavljaš odgovoran posao, imaš dosta slobodnog vremena, napiši nešto više na ovu temu… Pliz…
    Da ne quotujem sve...ja shvatih, a zato sam i pitala da objasni- po njemu, samo se spakuješ i to je to...ali dps demagogija me spriječava da shvatim njegov način
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #491
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije lako poci u tudju zemlju, jos teze naci posao a da to nije na crno. Ovo pogotovo vaziza ljude sa nasih prostora, jer je Balkan, na zalost, jos uvijek na crnoj listi.
    Diploma i dobar prosjek vam nijesu garant, ono sto moze dosta da pomogne je radno iskustvo.
    Zato radite! Ne zelim da kazem da novac nije bitan, i da se trebate zadovoljavati sa 300 ili 400 eura plate. Bitno je iskustvo, motivacija, a i najbitnja stvar je sto su vam i vijuge funkcionisu mnogo bolje dok radite, nego dok sjedite kuci kukate nad svojom sudbinom, i cekate da vam neko ponudi bolju buducnost negdje drugo. S druge strane, kroz posao sticete nove kontakte koji vammogu biti od koristi.
    Ja sam posla prije nesto vise od godinu dana. Zeljela sam da odem, ali nisam sjedjela skrstenih ruku prije toga. Prepoznala sam priliku i scepala je svom snagom, i to je sve. Malo srece, prethodno radno iskustvo koje je islo u prilog, i moja budnost, zapravo sposobnost da preposnam priliku.
    Dosta ljudi znam koji su posli vani, uglavnom USA. Od njih samo se jedna djevojka usrecila...mada ona je takvog sklopa da je posaljes na Tibet postala bi Dalaj Lama u roku od godinu dana
    Radite ljudi, rad nikoga nije ubio. I budite budni, jer mnoge prilike prodju pored nas a da ih ne umijemo prepoznat

  17. #492
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    @ Rakun, evo ja sam mislio da je rad u inostranstvu bio isplativ prije 20 godina- tada su ljudi po Njemačkoj primali 2-3000 DM svaki mjesec, a ovamo se radilo za 5 DM- ali, izgleda da sam se prevario… Vani pare samo čekaju na nas da dođemo i da ih pokupimo…

    Spomenuo sam Ameriku iz razloga jer je to zemlja u kojoj je Ego ostvario svoje snove… A i kad bih odlučio da pođem neđe vani, to bi bila zemlja đe je engleski matični jezik, jer bih u nekoj drugoj konverzaciju ostvarivao sa si-no ili ja-nein
    Fakultet nijesam naveo da bih se hvalio, jer on nije nikakvo mjerilo- radim za 500e što nije za nikakvu hvalu- već da bih naglasio da sam sposoban da naučim ono sto ne znam…
    Kao jedan od plejade pravnika/ekonomista, u stranoj zemlji sa diplomom mogu da obrišem goozicu… Ne znam kakve kvalifikacije ima Ego, ali neko ko je do 35 godina živio sa majkom kojojoj je trazio za kafu i cigare ne odaje kapacitet nekog doktora nauka ili kvantnog fizicara…
    Ali ja sam spreman da radim razne fizičke poslove, samo ako su dobro plaćeni- a jesu, ako je vjerovati Egu, čistačica platu od 400 eura zaradi za 2 dana, a neko ko obavlja odgovorniji posao za dan (pročitajte prethodnu stranu)…

    Pa ajte zemljaci, ovo se ne odnosi samo na Ega, izbačite neku listu sa poslovima, đe da ih tražimo, koje su dnevnice, je li stalan posao, koji su troškovi života i sl… ?
    Ameri, Njemci, Švajcarci, Italijani, Australijani, javite se braćo i sestre…!
    Last edited by karamazov; 06-03-13 at 20:55.

  18. #493
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Pošto si rekao da te zanima bilo koja zemlja u engleskom govornom područiju pogledaj sajt koji je neko linkovao pri početku topica gdje je spisak profesija za koji je VLADA Australije raspisala konkurs

    Mislim da je ovaj
    http://jobsearch.gov.au/
    Last edited by Rakun; 06-03-13 at 21:50.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #494
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ako je vjerovati Egu, čistačica platu od 400 eura zaradi za 2 dana, a neko ko obavlja odgovorniji posao za dan (pročitajte prethodnu stranu)…
    Možda,ako čisti nuklearni otpad
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja placam dvije gospodje po 30$ na sat, otale mi racunica.

    Pare cekaju onoga ko oce da radi, ko nece toga ne ceka. Svaki posa se moze nauciti kome je Bog dao malo bistrote.

    Evo ja sam sad poceo da se bavim stolarskim poslom i naucih za par mjeseci masu tehnika.

    A za pravni i ekonomski fakultet, trebao si to znat prije. Ali ako si pametan nece ti biti problem da se poducish u neku drugu stvar.

    Meni je Bog uputio na kompjutere i to je ono sto sam ja naucio. Kad nije bilo posla ja sam dzabe radio ljudima. Dostina su mislili da me iskoristavaju, a sto cesh...

    Bolje dzabe raditi no dzabe sjedjat - moj moto na koji mi se majka vazda smijala dok mi je davala pare za cigare.

    U Ameriku sam poshao sa 3-4 strane pune radova sto sam radio i to je sve. Jedino sto imam zavrsheno je Bravarsku skolu. Niko me nije pitao nikad odje sto sam zavrshio a toliko sam poslova odradio cak i sa najvecim svjetskim korporacijama direktno kao vendor.

  21. #496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A da sam ja sto od toga planski pravio nisam nista. Bog me je vodio i davao mi.

    Ja sam samo stio da se maknem otale, bilo dje jer vise nisam mogao tu da zivim.

  22. #497
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ljudima par adresa kakvih god profesija bili ako ih interesuje rad u Emiratima: dubizzle, dubai-bb.classifieds, 247emirates- jobs dio... Evo procitah prije par dana da su Etihad, Emirates i AirArabia kompanije raspisale konkurse za radnicima (stjuartima i stjuardesama) potrebno znanje Engleskog a ko zna Arapski dodatno je cijenjen, traze ground staff, traze air staff razne profile... Imaju redovni 3mjesecni intervjui u Beogradu, Sarajevu, Zagrebu, Ljubljani ali ipak veca je vjerovatnoca ako odete u neki od drugih gradova i aplicirate posto su sva ova 4 grada optereceni kandidatima sa nasih prostora pa je i konkurencija jaca mnogo. Ferrari world Abu Dhabi zaposljava nove ljude tako da eto i tu prilike da potrazite. Troskovi zivota u Emiratima su razliciti ali srednja vrijednost je 7000aed mjesecno da bi ste zivjeli bez ikakvih problema u varijanti kad vam kompanija ne nudi smjestaj a ove gorepomenute sve to nude. Ta plata za ljude koji su pocetnici je ok (u ovoj gore varijanti placenog smjestaja) jer to ispada oko 1500e za pocetak, tu su bonusi tu su i stimulansi zavisi od vas samih. Ja licno nisam isao na te poslove jer sam se fokusirao da nadjem posao u struci sto bi trebalo da rijesim u toku ove nedelje nadam se. Ako naletim na jos nesto pisem ovo je sad ono prvo cega sam se sve mogao sjetiti u pripremama koje sam imao nekih 3-4mjeseca.
    P.s. troskovi dolaska u Emirate su nekih 700-1500e sa placenim svim nostrifikacijama diploma, troskova vize,karte,dzeparac od neko 600e koliko su me i kostali kad sam 2007. isao u Usa preko student exchange programa.
    Nadam se da makar malo pomaze...
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  23. #498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    http://www.careerbuilder.com/

    https://www.usajobs.gov/

    http://www.monster.com/

    http://dice.com/

    Ima milion sajtova ukucaj u google "jobs" i dodaj mjesto dje te interesuju poslovi i naci cesh lokalne sajtove i oglase.

  24. #499
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Stazista u jednoj od 4 najvece italijanske bankarske grupe, prima 350-800 eura. Racunajte da iznajmljivanje jednokrevetne sobe kosta 400 eura. Ostale troskove zivota necu navoditi da se ne slogirate Pisala bih vam jos... al nemam inspiracije trenutno.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  25. #500
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Italija, Spanija i Grcka se zive raspadose, tu nema srece to je opstepoznato

Page 20 of 70 FirstFirst ... 1016171819202122232430 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 06-04-13, 18:40
  2. IZVOZ auta iz CG u neku drugu zemlju
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 12
    Last Post: 06-07-11, 13:37
  3. K: maticnu ASUS M2N, ili neku drugu am2
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 31-07-10, 11:50
  4. Farbanje u drugu boju ?
    By JOLE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 17-05-10, 21:21
  5. Fenixu drugu mome
    By montenegrina in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 13
    Last Post: 29-05-08, 23:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •