Results 1 to 24 of 24

Thread: O zenskim pricama, za zene :D

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default O zenskim pricama, za zene :D

    Ali, apsolutno mi ne trebaju komentari muskaraca

    Djevojke, dosade li vam price drugarica o propalim vezama, neuspjelim muvanjima, zivotnim nesrecama ... I sto, tj. kako iscoolirate vasu dragu drugaricu kad do toga dodje ...

    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas si radoznala danas
    radis to neko istrazivanje??
    samo 3 zenske osobe me mogu "smarati" sa ovim pricama a i one do jedne ure... cim dosade ja im kazem
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sam inspirisana da postavljam pitanja ... salim se, konacno sam se ukanila da postavim topice koji su mi prije para dana pali na pamet
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zenski fenomen rekla bih.. poznajem zene koje su u stanju sat vremena minimum,svaki boziji dan,da prichaju o tome je li ih pogledao,kako ih je pogledao shto ih nije nazvao,hoce li nazvati,kada ce ih nazvati...i to da ponavljaju svakom ko ih/koga nazovu. Jedno vreme me je iritiralo, a onda sam nauchila da se iskljuchim potpuno iz tih pricha...Gledam,trepcem (da kazem neshto,ne vredi, to su teoreme i teoreme o svakom Njegovom uzdahu) i onda,potpuno nekulturno,razmishljam o svojim obavezama za taj dan,za sutra,za sledecu nedelju,za naredni mesec..
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  5. #5
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iz licnog iskustva ne bih rekla da je to zenski fenomen jer imam par drugova koji mi se takodje povjeravaju o njihovim neuspjelim vezama ili sta-god..
    to je stvar prirode osobe, neko voli da prica o onome o cemu razmilsja a neko to sve zadrzava u sebi... u principu, meni bliske osobe mi ne mogu dosaditi sa tim pricama
    Kako Vaša bolest ?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A lako je meni kad pochnu o propalim vezama ali kad oce da isprichaju o nocnom provodu a pricu pochnu sa tim kad su ustale,shto su jele,kako su provele dan,...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam stravicno malo drugarica, tj. jedno mozda 4-5 i sve su rastrkane po svijetu, tako da, nazalost, bar rijetko imamo priliku da se sretnemo i detaljno pricamo o problemima. Zato nasu e-mail prepisku treba definitivno objaviti jer je to nesto...

    A nije mi muka da slusam price, ni jadanja, ni ljubavne probleme, ni teorije o pogledima, uzdasima, itd. jer mi te osobe znace dosta i sve vezano za njih mi je samim tim vazno.
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa jes, nije to samo zenski fenomen. to rade i muskarci. sto znam... ne smeta mi, mada sve zavisi kako slusam.
    sto rece neko gore, postoji jedna, eventualno dvije osobe, koje mogu pazljivo da slusam o tim stvarima, i da aktivno ucestvujem u analizi price. Ostalima obicno kad mi doqrce, neprimjetno prichu prebachim na neka druga pitanja.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    A nije mi muka da slusam price, ni jadanja, ni ljubavne probleme, ni teorije o pogledima, uzdasima, itd. jer mi te osobe znace dosta i sve vezano za njih mi je samim tim vazno.
    Naravno.
    Cak mi je i drago kad mi kaze sto je muci jer onda znam da u meni vidi svog prijatelja koji ako joj ne moze pomoci onda barem moze saslusati i reci joj par toplih rijeci. Mozda ponekad i grditi
    Valjda zato postoje drugarice...a mozda ih i zato nemam mnogo.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ti se povjerava jer u tebi vidi osobu od povjerenja,prijateljicu onda ok,zrtvuj se :smile: ,ne desava se stalno.al ako svakog dana moras da slusas tom I,II,III itd o tome kako je prosao pored nje (nije ni rimjetio al to nema veze,to ne skracuje pricu) onda stvarno...to je samo zato sto si trenutno na putu.tj ta drugarica je eto naletjela na tebe i tu ti je kraj..najbolje je (i potpuno nekulturno) iskljuciti se i samo klimati glavom ili reci fino e daj oladi,sad nisam raspolozena.ako je pravi prijatelj razumjece

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma i rodjenu majku volim pa mi njena pricha zna presjesti a ne nechija koja se ponavlja iz dana u dan sa prenemaganjem... nekada nekima pozhelim da kazhem da se snime na kasetu pa preslushavaju, sachuvace grlo...
    jedno jepovjeriti jednu prichu, a drugo smarati po chitav bozhji dan, od uzimanja chashe vode u ruke do toga kako je sav svijet protiv nje...
    jedina mi je sreca shto sam malo ohladila sve odnose sa drugaricama...
    kako iskuliram? promijenim temu...

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    jedina mi je sreca shto sam malo ohladila sve odnose sa drugaricama...
    pametno...al sto mene najvise zivcira je kad se od toga napravi haos!!svako pozeli nekad da se odvoji od svih,i to je u redu kad tebi urade ali ne daj boze da se tebi desi da se ne jvais na telefon cio dan..tu je odmah nos do nebesa...boze budala

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaista prija kad se par dana nikako ne javljash na telefon...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne, ne dosade mi priche drugarice o "zivotnim nesrecama" ili bilo chemu shto joj je bitno, neovisno od mog raspolozenja i "duzine" priche. valjda i zbog toga (izmedju ostalog) ljudi sklapaju prijateljstva. shtavishe, radije cu je saslushati ako se o nechem takvom radi nego li o nekakvim menstruacijama, zenskim chasopisima, tamponima, tuferima...i slichnim temama sa ovog podforuma.
    Last edited by Danaida; 07-06-05 at 19:16.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    bogu iza tregera
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zavisi opet od `nesrece`...price tipa pogledao me ovaj onaj ovako onako stvarno znaju da smore...
    al ` dobro kako kome...
    nadam se samo danaida da nisi tu samo da slusas.jer ljudi kad vide da je neko uvjek spreman da ih saslusa,da je neko uvjek tu za njih zaborave da treba i oni da budu tu za nekoga

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    _odje ka' nidje_
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    A nije mi muka da slusam price, ni jadanja, ni ljubavne probleme, ni teorije o pogledima, uzdasima, itd. jer mi te osobe znace dosta i sve vezano za njih mi je samim tim vazno.
    ...nemam sta dodati owome...!

    u pitanju je samo par zenskih osoba,mojih prawih prijatelja,tako da to nikakaw problem nije,ni najmanja neprijatnost,a kamoli poteskoca...ko kaze suprotno,ne zna sta je prawo prijateljstwo,istrajna i jaka weza medju ljudima koji se znaju swakim atomom medjusobno...a i kao sto neko rece,nije u pitanju zenski sindrom,wec tip licnosti,s tim sto smo mi pricljiwije,otworenije :devil:
    "Nikola, nisam ti ja majka...!" :)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Senorita...

    Mogu da slusham jadanja najbolje drugarice do $utra ako treba...I pomoci cu joj u svakoj situaciji,uvijek biti tu za nju kad joj zatrebam...Nerviraju me one osobe koje dodju da ti se izjadaju a kad si ti tuzhna i kad je tebi loshe-ne poznaju te!I drugovi dolaze chesto da mi prichaju o svojim problemima,i ja ih saslusham.Ali,kad ja imam problema,nikad ne idem njima!Zashto?Upravo zato shto su zhenske priche za zhene!
    Je li tako?Tako je. ;-)
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  18. #18
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Ali, apsolutno mi ne trebaju komentari muskaraca

    Djevojke, dosade li vam price drugarica o propalim vezama, neuspjelim muvanjima, zivotnim nesrecama ... I sto, tj. kako iscoolirate vasu dragu drugaricu kad do toga dodje ...

    lichno se ne druzim sa drugaricama koje vole da prichaju o drugim osobama! tako da nemam potrebu da trazim nachin na koji da im kazem da "UCUTE vec jednom i da odnesu tu prichu na neko drugo mjesto!"

    nisam zenska osoba koja se nesto puno druzi sa zenskim osobama! a kada se druzim moraju da budu po naravi nalik meni!
    znachi prichaj o chemu kod oces..sto god ti pane na pamet....a sto se desilo sa markom i jovanom i zasto je i kako ilija prevario anju me ne interesuje ni malo!
    ne zelim da ljudi mene drze u usta tako da ne volim da pricham ni da slusham o drugima!
    ONO STO NE ZELIS SEBI NE ZELI NI DRUGIMA!

    sad kako da ucutim osobe koje pochnu ovu vrstu priche!
    osoba sam bez dlake na jeziku
    tako da im fino kazem da prekinu prichu dok sam ja tu...jer nije zanimljiva no smara....ili ako ne zele da je prekinu da se udalje od stola (ili dje god da se sjedi stoji)....pa neka nastave prichu sa svojim alapachama!


  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne pricam ni ja nikome moje price, a mozda bih i trebala. Saslusam kad me volja, kad nije samo iskuliram. Mrzim to uh... a i svaka je skoro ista. Nego ako ce im biti lakse neka pricaju slobodno, ali tesko da im ja mogu pomoci sto i one znaju.
    Opet uglavnom sam u muskom drustvu, tako da sam postedjena tih i slicnih ne prica nego ROMANA...
    Always smiling :-)

  20. #20
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Uglavnom me interesuje to sto mi drugarica prica i saslusam je do kraja kao sto bih voljela da mene tako neko saslusa. Inace, ne bi mi pricala ista , da mi ne vjeruje, a cim je stekla povjerenje u mene znaci da joj nesto znacim, a takve osobe znace i meni. A osobu koja mi jako znaci [ a malo je takvih, jako mali krug pravih prijatelja] nikada ne bih kulirala. To mi nikada nece biti tesko, za one koje volim. A oni koje ne volim, ne vole ni mene pa mi nece ni pricati takve price tako da nemam problema.
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  21. #21
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    kuci
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cure uglavnom smaraju jer su uglavnom opsednute,a ako ne su drugi tip pa se druze sa muskarcima onda su nabildovane:P

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja slusam samo moju najbolju drugaricu, i 1 prijatelja. Ostali kad nesto pricaju, ako je zanimljivo, mogu da saslusam. Ako nije, pravim se da cujem, ali uglavnom zamisljam da sam na godisnjem odmoru.
    Psychedelic_trance, ti nabildovani su donekle zanimljivi dok ne pocnu da se ponavljaju. Ali, oni koji nisu toliko zaokupljeni svojim gradjom, znaju i da te iznenade prijatno. Po nekad.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  23. #23
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    kuci
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aisaJ bwe nisam mislio bukvalno na gradju nego nabildovane-muskobanjaste ili moze biti slucaj da vole vise musko drustvo....a sto cu kad sam nekad malo bildovao pa sam lep

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by psychedelic_trance
    aisaJ bwe nisam mislio bukvalno na gradju nego nabildovane-muskobanjaste ili moze biti slucaj da vole vise musko drustvo....a sto cu kad sam nekad malo bildovao pa sam lep

    OK, mada odgovor mi ostaje isti i u tom slucaju.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jednakost polova
    By milicaaaaaaa in forum Religija i filozofija
    Replies: 112
    Last Post: 18-03-24, 23:32
  2. Eh te zene!!
    By SHORTY in forum Ženski kutak
    Replies: 25
    Last Post: 25-01-05, 20:47
  3. Holivood i zene !
    By Zvek_Zivi in forum Film
    Replies: 4
    Last Post: 23-01-05, 23:11
  4. Libido
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 45
    Last Post: 02-05-04, 11:41
  5. Zene
    By Anonymous in forum #montecafe
    Replies: 7
    Last Post: 09-02-04, 23:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •