Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 59

Thread: Neko mi je ubio/otrovao pse

  1. #26
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    i ne znam koja vam je fora sa pricom "cus drzi lutalicu sarplaninca ispred zgrade"-pff pa da nije ispred moje zgrade sigurno bi lutao nedje po gradu,vjerovatno bi ga zgazila kola isl...
    Niko ne kaže da treba da svaku lutalicu koju vidiš kući da vodiš, ali vidiš da i tako možeš da imaš problema, što s komšijama, što sa prolaznicima, itd. Ima u centru ispod stadiona neki pas, ženka, koji svaki put kad prođem šou mi radi, tj psu mom, i svaki put mi svi okolo govore da 'neće neće', a neđe prije je već ujela. Tako da to nikad ne možeš znat'.
    I naravno, trovanje nikako nije način.
    Po zakonu, inkriminisanje ubijanja i mučenja životinja ima za cilj zaštitu osjećanja koja čovjek ima prema životinjama(ili bi makar trebalo da ih ima) i njegova odgovornost koju TREBA da ima prema njima, a posredno i životna sredina.
    A znamo da životinje ne mogu same da se brane. Tako da ne smatram to 'poistovjećivanjem' već jednostavno, čovjekovom brigom, jer 'njihovo mučenje i ubijanje (ukoliko nije neophodno za ishranu čovjeka) izaziva osjećaj sažaljenja kod većine ljudi.' (tako kaže zakon)

  2. #27
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [QUOTE=sargarepa;2688219]Niko ne kaže da treba da svaku lutalicu koju vidiš kući da vodiš, ali vidiš da i tako možeš da imaš problema, što s komšijama, što sa prolaznicima, itd.

    Ja sam takva osoba.Jednostavno mi je tesko kad vidim psa na ulici ostavljenog,da me onako tuzno glada,ee ja ga ne mogu ostavit tu sanse nemaaa...I ako ga ostavim ja cu posle sat-dva,tri plafon opet poc do tog mjesta gdje sam ga vidjela i dovest ga kod zgrade.Jednostavno sam previse osjetljiva i previse volim zivotinje...

  3. #28
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    potpisujem...
    ipak je zivotinja stvorena zbog covjeka, daleko od toga da ih covjek maltretira, ali treba da se zna dje je kome mjesto...
    po tebi evolucija ima čudan tok...
    šta je čovjek no životinja... organizam ka svaki drugi... uključen u lanac ishrane...

    ot. užasno je to što dozvoljavaju i što rade sa životinjama, blueberry lijepo je to što bar na taj način vodiš brigu o njima pusti priče
    znam po sebi, da dovedem kući psa ja bi s njim na ulicu pošla zbog mojih (mada i mislim da stan je jako skučeno mjesto za njih, njima treba više prostora slobode...) pa ponekad nahranim psa lutalicu nema ljepšeg osjećaja
    Last edited by the_lady_marianna; 12-03-12 at 16:20.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  4. #29
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    po tebi evolucija ima čudan tok...
    šta je čovjek no životinja... organizam ka svaki drugi... uključen u lanac ishrane...

    ot. užasno je to što dozvoljavaju i što rade sa životinjama, blueberry lijepo je to što bar na taj način vodiš brigu o njima pusti priče
    znam po sebi, da dovedem kući psa ja bi s njim na ulicu pošla zbog mojih (mada i mislim da stan je jako skučeno mjesto za njih, njima treba više prostora slobode...) pa ponekad nahranim psa lutalicu nema ljepšeg osjećaja
    Svakako,nikad ne bih drzala psa u stanu iako imam veliki stan jer mi je to nekako bezveze...I eto da ja npr ne drzim ovog mog u boksu pored zgrade nego u stanu sto bio radio pola dana saM?Kad majka i tata ujutro odu na posao a ja i brat u skolu... a posto je u boksu bar moze gledat kako ko prolazi,ponekad dodje neko da ga pomazi dok smo mi u skoli i tako...kad dodjem iz skole ja ga setam,pustim da se istrci...ponekad je uvedem u stan al to prije nego sto se moji vrate sa posla heheeh..

    a slazem se sa tobom,ja ovog mog da uwedem u kucu a da oni znaju iselili bi meee ahahahha salaaa..Ne stvarno mi ne daju da uvodim mog psa u stan a ne da psa sa ulice uvedem u kucu e tad bi me iselili ahahahhaha..: al u potpunosti se slazem sa tobom da nema ljepseg osjecaja nego nahranit lutalicu i pomoci joj....aaa))

  5. #30
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Sta velis to pobro?
    Ne znam da l' da se smijem il' da placem.

  6. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    smijesno mi je sta ljudi pricaju...da moj pas ugrice,napafne ili prepadne neko tudje dijete,ja licno bih ga ubio jer mi je prece tudje dijete nego moj pas...ako je nekima drugacije nega podju malo na preispitivanje..stvarno ne znam sta bluberi prica...nije me nista pitala?ti si ovo sebi rekla u bradu pa sam ja cuo? ili? .
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #32
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    smijesno mi je sta ljudi pricaju...da moj pas ugrice,napafne ili prepadne neko tudje dijete,ja licno bih ga ubio jer mi je prece tudje dijete nego moj pas...ako je nekima drugacije nega podju malo na preispitivanje..stvarno ne znam sta bluberi prica...nije me nista pitala?ti si ovo sebi rekla u bradu pa sam ja cuo? ili? .
    Ja dosad nisam dosla u situaciju da moj pas bilo koga napadne tako da necu da komentarisem tj da kazem to sto si ti rekao a to je da bi "ubio svog psa ako bi napao nekoga!!!"-ja to nikad ne bih uradila...Ovo govorim u slucaju mog psa jer dosad nikoga nije napao nema razloga osim ako ga neko dira,e ako ga neko dira ,to je vec druga prica!!! ne nego cu da pustim da mi se ljudi izivljavaju na psa i da cutim i gledam...e kako da ne.,,Mada je bilo nekoliko slucajeva da mi ljudi kazu aooo vidji kako ovo pasce skace i trci i vidji koliko je ne bi ga trebali pustat iz kaveza!!! ee najjache da ja mogu smanjit psa da bi ga mogla setat,i sto cu joj ja kad voli da trci i da se igraa...

    I vidim da sam vrtimo istu pricu i da cemo se "pobit" ovdje,umjesto da se slozimo i nadjemo neko resenje...Ova prica ne vodi nicemu.Ali stvarno...Sad ja trebam da se svadjam sa Bojankov...a zasto?sto time postizem?Sto ti time postizes?
    Sto postizete time sto cete da pricate :" a kako mozes hranit lutalicu sarplaninca ispred zgrade!?!?!"
    Zasto to pricate kad tog psa vise nema...?
    Ne vidim svrhu ove price....

  8. #33
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    Bogu hvala pa u mom komsiiluku nema djece...Ustvari ima u zgradi do moje,ali oni se uopste ne boje tj. nisu se bojali Meda stalno su ga mazili jer je taj pas bio kao medvedahaha dodje kod tebe i legne da ga mazis...aa i on i ova 3 sto su takodje bila ispred moje zgrade (to sam vec rekla) dolazila su samo kad ih ja zovnem jer su se od drugih ljudi bojali.
    e svasta... :uncomfortableness:

  9. #34
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    e svasta... :uncomfortableness:
    sto je problem?

  10. #35
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    pomor pasa u Danilovgradu...pa sto drugo da ocekujemo,kad su nam sugradjani necivilizovana bica...?

    iiii da...mn su otrovali sarplaninca koji je vec 3 godine izpred moje zgrade i + 2 kuceta koja sigurno nisu stara godinu dana takodje su bili kod moje zgrade...
    previse volim zivotinje pa pripitomljavam pse kod moje zgrade,pa oni spawaju ispod balkona....i sto se desi na kraju?pored swe moje brige i paznje neko dodje i otruje ih...


    Nikad mi takvu ljudi neće biti jasni, kako mogu da ubijaju životinje. Bacaju tako otrov svuda, pa stradaju i psi sa i bez vlasnika. Nego, izgleda da nekom djetetu trebaju dovesti život u opasnost pa da se shvati koliko je to pogrešno i da neko preuzme odgvornost...

  11. #36
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    smijesno mi je sta ljudi pricaju...da moj pas ugrice,napafne ili prepadne neko tudje dijete,ja licno bih ga ubio jer mi je prece tudje dijete nego moj pas...ako je nekima drugacije nega podju malo na preispitivanje..stvarno ne znam sta bluberi prica...nije me nista pitala?ti si ovo sebi rekla u bradu pa sam ja cuo? ili? .
    1. Karakter samog psa dosta zavisi od vlasnika kako se ponaša prema njemu. Da moj pas ugrize nekog jedina osoba koja bi bila odogvorna za to sam ja, razmisli ti malo o tome.
    2. Ti očigledno nikad nisi volio psa onako kako zaslužuje jedno biće da se voli, čim tako kažeš. Ne bih se začudila i da spadaš u onu grupu koji posle nekog vremena vrše kompezacije za drugog psa kao da se radi o stvarima...

  12. #37
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Ne znam da l' da se smijem il' da placem.
    glupo je odje postavljat komentare.

    samo mi nije jasno jedno, da vidite da krvolocni pas napada covjeka vi bi uzeli neku motku i po covjeku, jel?

  13. #38
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ah kako se ovamo pojedini ponasaju kao da je pas najgora moguca zivotnja!
    meni da neko okuplja pse ispred vrata kao sto to radi ova kod svoje zgrade prvo bi je zamolio da to vise ne radi drugo zvao bi azil da ih ponese mogu i komsinicu kad ih toliko voli pa je neka zajedno sa njima u kavez i eto ))
    Last edited by ms.; 12-03-12 at 21:20.

  14. #39
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moja draga Bluebery,nasla si pogresno mjesto gdje ces pisati o zivotinjama...na zalost-ima nas jako malo koji ih volimo...jer sta god napises,uvijek ce se neko javiti kako su to sve gluposti i da je bolje da pomazemo djeci u Africi,kakve "dzukele",neka pocrkaju-tuga,tuga...
    Bolje na vrijeme odustani ovdje da pises o tome jer ces samo svoje vrijeme izgubiti podji na fb na stranicu o zastiti zivotinja i neka se napravi peticija za otvaranje azila u vasem gradu...bolje tamo "gubi" vrijeme...a sad odoh i ja Veliki pozdrav

  15. #40
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Jes, sto bi pomagali djeci u Africi, oni su i onako crni.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dzabe je pricati ljudima kao: moj pas ne ujeda,nije opasan itd. od mog psa su se svi bojali iako je bio non-stop u dvoristu a u kuci spavao,nikad vezan nije bio.pa su se ljudi i dalje bojali da prodju ulicom,nzm mozda su mislili da je to neki leopard pa ce ogradu preskocit.svasta!a sad sto je lajao pa jbg mora,nije macka majka mu stara,nece mijaukat taman posla.jedino komsije su imali povjerenja,njihova mala ga je cak i "jahala",igrala se sa njim stalno i nista.a jes da je izgledao strasno ali najopasniji su psi koji su vezani non stop i koji skoro kontakta sa ljudima nemaju pa i da je pudlica u pitanju.i covek bi vezan poludio a ne pas.
    inace ova rasa je bio

  17. #42
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oooooooo kakve ljepote,duse <3

  18. #43
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ms. View Post
    ah kako se ovamo pojedini ponasaju kao da je pas najgora moguca zivotnja!
    meni da neko okuplja pse ispred vrata kao sto to radi ova kod svoje zgrade prvo bi je zamolio da to vise ne radi drugo zvao bi azil da ih ponese mogu i komsinicu kad ih toliko voli pa je neka zajedno sa njima u kavez i eto ))
    1.Nisam OVA,imam ime..
    2.Kod nas imaju 3 zgrade,znaci jedna do druge su..I svaka zgrada ima tri sprata i na svakom spratu po 2 stana...Dakle ima ih dosta.Sta hocu da kazes ovime?Hocu da kazem da nijednoj porodicu koja zivi u ove 3 zgrade ti psi nisu pravili probleme,niti su im smetali niti su se zalili na pse,osim komsije koji zive preko puta mene ...Kao njima smeta sto setaju po ulazu i kao laju po cijelu noc,i te fore..Ma molim vas,sta sad ja treba zbog njih da micem pse?!?nemam namjeru jer su oni isti 9 godina na terasi drzali rotvajlera i lajao i zavijao po cijelu noc pa se niko nije zalio.MOLIM lijepo .Svako svojega posla...
    3.Ti bi zvao azil?mogao bi ih zvati do sjutra ne bi dosla za pse!!!
    Hvala bogu sintera vise nema...Tuzno je kako su oni hvatali pse...
    A kod nas ce se dovjeka trovati psi...
    Sigurno nece ostati na ovome,jer su prije nekoliko godina unajmljivani i placani lovocuvari da truju i da puskama ubijaju pse...I tu su mi ubili psa a jednog nisu mogli ubit jer je bio mali pa su ga otrovali..
    Divan grad zar ne??? SRAMOTA

  19. #44
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _naja_ View Post
    dzabe je pricati ljudima kao: Moj pas ne ujeda,nije opasan itd. Od mog psa su se svi bojali iako je bio non-stop u dvoristu a u kuci spavao,nikad vezan nije bio.pa su se ljudi i dalje bojali da prodju ulicom,nzm mozda su mislili da je to neki leopard pa ce ogradu preskocit.svasta!a sad sto je lajao pa jbg mora,nije macka majka mu stara,nece mijaukat taman posla.jedino komsije su imali povjerenja,njihova mala ga je cak i "jahala",igrala se sa njim stalno i nista.a jes da je izgledao strasno ali najopasniji su psi koji su vezani non stop i koji skoro kontakta sa ljudima nemaju pa i da je pudlica u pitanju.i covek bi vezan poludio a ne pas.
    Inace ova rasa je bio

    preeeslatkiiiiii <3<3<3

  20. #45
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    E moja draga Bluebery,nasla si pogresno mjesto gdje ces pisati o zivotinjama...na zalost-ima nas jako malo koji ih volimo...jer sta god napises,uvijek ce se neko javiti kako su to sve gluposti i da je bolje da pomazemo djeci u Africi,kakve "dzukele",neka pocrkaju-tuga,tuga...
    Bolje na vrijeme odustani ovdje da pises o tome jer ces samo svoje vrijeme izgubiti podji na fb na stranicu o zastiti zivotinja i neka se napravi peticija za otvaranje azila u vasem gradu...bolje tamo "gubi" vrijeme...a sad odoh i ja Veliki pozdrav
    Evo vidim da nema nikave koristi od ovoga sto pisemo ovuda,da trebamo pomoci tim jadnim psim jer vecina njih zavrsi na ulici zbog LJUDI!!!!!
    al eto vazda se neko "PAMETAN" nadje da popuje nama sto volimo zivotinje ...uff...
    I sto se te peticije tice tu ti nema nikakve sanse..Ma nece se niko zaloziti za to...Nece niko potpisat..Danilovgradjani da mogu sve do jednog bi ih pobili...

  21. #46
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne mora stanarima da smeta moze prolazniku koji seta dijete tuda a mozda je osoba sa panicnim strahom od zivotinja, vidi ispred zgrade pse racuna lutalice zove sintere oni ne dodju i on odradi trovanje , jbg, .................. ja znam covjeka koji ima 62 oziljka na tijelu od napada pasa ispred zgrade , mislis da mozes ti njemu pojasniti ista za pse kad ih vidi ispred zgrade na ulici ? ? to sto ti radis uopste nije pomoc psima niti ikakvo dobro djelo, nemarno je i bezobzirno prema drugima ako oces ubacis ih u stan odvedes kolima u azil il nadjes rodjake na selu da udome to
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #47
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ne mora stanarima da smeta moze prolazniku koji seta dijete tuda a mozda je osoba sa panicnim strahom od zivotinja, vidi ispred zgrade pse racuna lutalice zove sintere oni ne dodju i on odradi trovanje , jbg, .................. ja znam covjeka koji ima 62 oziljka na tijelu od napada pasa ispred zgrade , mislis da mozes ti njemu pojasniti ista za pse kad ih vidi ispred zgrade na ulici ? ? to sto ti radis uopste nije pomoc psima niti ikakvo dobro djelo, nemarno je i bezobzirno prema drugima ako oces ubacis ih u stan odvedes kolima u azil il nadjes rodjake na selu da udome to
    hahahahahaha a sto je radio taj mrco?hrvao se sa njima xD cuj "62" tacno hahahahaha.
    inace sto se tice pasa lutalica,tu gde sam prije zivijela,bilo neko mjesto dje desetoro njih te prate i laju iza tebe do prodavnice.samo sam ih ignorisala.nikad me ujeli nisu.mozda zato sto sam dobra dusa:mrgreen:

  23. #48
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kad te napadne 6 7 pasa coporativno oce uglavnom to tako ................ i da tacno 62 su mu ostala
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #49
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Kako bi svijet bio lijep da svako može tek tako da nađe nekoga da udomi psa lutalicu (onda lutalice ne bi ni postojale ) ili da u svakom gradu ima azil pogotovo u cg .... no eto toga nema, nego i oni što su uzeli psa odbace ga poslije nekog vremena...

    imaš i ljudi koji su ubili nekog ili napali, pa ne generalizujemo ljude !!!
    i na mene je nasrnuo pas (gle čuda nije bio lutalica nego je imao vlasnika) mada mislim da nema toga čovjeka koga bar jednom pas nije bar oštro pogledao, zalajao ili sl, pa i dalje volim pse i ne mislim da su u globalu loši i krvoločni... al mnogo znači i od vlasnika (vaspitanja), okolnosti, a bogami i od onoga kako se ja ponašam pa čak i o čemu razmišljam..

    pitanje se postavlja da li možemo mi zabraniti psima da šetaju ulicama (pogotovo ako nikog ne diraju) jer ovo ipak njihova planeta koliko i naša... ptice nam ne smetaju a pas smeta... možda bi trebali i otrovati sve lavove i tigrove i ostale slične životinje jer su i oni nekad napali nekog čovjeka,a velika vjerovatnoća je da bi napali čovjeka u blizini, a bogami i jedu druge životinje....
    Last edited by the_lady_marianna; 13-03-12 at 15:26.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  25. #50
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ne mora stanarima da smeta moze prolazniku koji seta dijete tuda a mozda je osoba sa panicnim strahom od zivotinja, vidi ispred zgrade pse racuna lutalice zove sintere oni ne dodju i on odradi trovanje , jbg, .................. ja znam covjeka koji ima 62 oziljka na tijelu od napada pasa ispred zgrade , mislis da mozes ti njemu pojasniti ista za pse kad ih vidi ispred zgrade na ulici ? ? to sto ti radis uopste nije pomoc psima niti ikakvo dobro djelo, nemarno je i bezobzirno prema drugima ako oces ubacis ih u stan odvedes kolima u azil il nadjes rodjake na selu da udome to
    Ja ovu tvoju recenicu ne mogu da shvatim....Nije dobro djelo to sto ih cuvam,htanim sto cuvam stenad koja ci srkla od gladi!?!?!?
    Pa sta treba?da ih sutiram po ulici?Da ih ponesem u azil???Nema sanse..Nikad...Nijednu lutalicu koja je ispred moje zgrade necu u azil povest'...Sto,veecinom su to stariji psi mada ima i mladih i sta ja sad treba da ih odvedem tamo,da razmisljam kako ce se brinut o njima,oce li jesti sto ili na kraju hoce li ih uspavati!?!??! Neka hvala vam svima,vi svoja misljenja zadrzite za sebe,ja necu prestati da se brinem o lutalicama koje su ispred moje zgrade.Ja iza zgrade imam mini azil..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. psihijatar ubio 13 ljudi
    By kolega in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 11-11-09, 13:28
  2. Ko ga je ubio?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 191
    Last Post: 28-04-06, 17:29
  3. Ko je ubio Sekulu Drljevica?
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-11-04, 14:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •