Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 59

Thread: Neko mi je ubio/otrovao pse

  1. #1
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Neko mi je ubio/otrovao pse

    pomor pasa u Danilovgradu...pa sto drugo da ocekujemo,kad su nam sugradjani necivilizovana bica...?

    iiii da...mn su otrovali sarplaninca koji je vec 3 godine izpred moje zgrade i + 2 kuceta koja sigurno nisu stara godinu dana takodje su bili kod moje zgrade...
    previse volim zivotinje pa pripitomljavam pse kod moje zgrade,pa oni spawaju ispod balkona....i sto se desi na kraju?pored swe moje brige i paznje neko dodje i otruje ih...

    Last edited by Blueberry; 11-03-12 at 08:23.

  2. #2
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naci pocinioca i kazniti adekvatno, kako ih nije sramota,meni je zao zivotinja
    ---Chelsea Fc---

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sarplaninac ispred stambene zgrade ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Znas kako, obozavam zivotinje, ali ti si gora zivotinja od tog sarplaninca. Drzis sarplaninca ispred stambene zgrade? Razmisljas li da mozda neko ima djece? da ce dijete da se prepadne ako samo zalaje a kamo li da skoci?
    U stan ga drzi kad ga volis...i jos se bunis sto ti je neko otrovao? ponavljam,obozavam zivotinje,ali da mi jednom zalaje na dijete prvi bi ih ja potrovao!
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #5
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa bi onda neko tebe i dijete.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    bravo ti ga pametnjakovicu!
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #7
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Znas kako, obozavam zivotinje, ali ti si gora zivotinja od tog sarplaninca. Drzis sarplaninca ispred stambene zgrade? Razmisljas li da mozda neko ima djece? da ce dijete da se prepadne ako samo zalaje a kamo li da skoci?
    U stan ga drzi kad ga volis...i jos se bunis sto ti je neko otrovao? ponavljam,obozavam zivotinje,ali da mi jednom zalaje na dijete prvi bi ih ja potrovao!
    Vidji druze,nishta te pitala nisam..Taj pas nije MOJ vec je LUTALICAA !! Ocu li jos koji put rec da tog psa nisam ni dobila ni kupila,taj pas je lutalica!!!!!! i gledaj swoja posla da te zamolim,kad vec ne znas o cemu se radi..sto se tice djece to me ne interesuje,taj pas za ove 3 godine ot kad je dolutao do nase zgrade nikog kako se kaze nije mrko pogledao a ne sto drugo...
    iii da zaboravih nije samo on otrovan vec i 2 psa koja nisu stara godinu dana....
    i narawno otrovani su svi psi koji su bili na ulici

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Znas kako, obozavam zivotinje, ali ti si gora zivotinja od tog sarplaninca. Drzis sarplaninca ispred stambene zgrade? Razmisljas li da mozda neko ima djece? da ce dijete da se prepadne ako samo zalaje a kamo li da skoci?
    U stan ga drzi kad ga volis...i jos se bunis sto ti je neko otrovao? ponavljam,obozavam zivotinje,ali da mi jednom zalaje na dijete prvi bi ih ja potrovao!
    A sto velis to druze???
    Imao sam sarplaninca i jedan komsija ga je vazda maltretirao kad je prolazio pored dvorista i jednom prilikom poslije 2,3 godine mali dodje kod nas i ovaj sarplaninac paf maloga za stomak,a mali vepar je imao 130 kila imao ga je dje dofatit.Pricao je njegov tata da ce da dodje da ga ubije, samo sam ga cekao dzukele jedne.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Aj pisni Bojane sad ako smijes... A, ip, ip.

    A i ja se moram sloziti sa Bojanom. Nasla si sarplaninca i ostalu njegovu bracu da pripitomljavas kod zgrade. Ni meni nije svejedno kad prodjem pored neke lutalice ogromne oce li mi se zalecet ili ne. Ti kad ih vec volis sa njim u stan ili si trebala ih odvesti u azil pa bi ih oni udomili.
    Last edited by Sh0ne; 12-03-12 at 14:22.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja vala nemam problema tj. nisam imala problema sa komsijama oko ovog sarplaninca jer je bio nevjerovatno miran i dobar...I mogao ga je neko do sjutra zvat da dodje on dodje samo kad ga ja zovnem...Ali imala sam problema sa komsijama zbog stenadi npr jer su cesto ulazili u ulaz i dolazili ispred mojih vrata ...
    A mislim da @bojankov treba da preispita svoje ponasanje a ne da prosipa ''znanje'' ovda...Jes vidim obozavas zivotinje a pricas da ti zalaje na nekoga odma bi ga otrovao...divno ti je to...Vidji sto se mene tice mogao je ujest i lajat na koga 'oce jer ako bi ikad to uradilo bilo koje od MOJIH pasa,to bi bilo zato sto ih je neko dirao...A ako ti imas problema sa psima rijesi ih nemoj druge prozivat.

  11. #11
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne znam sto bih postigla sa tim ako bih ga ubacila u stan kad ispred zgrade imam jos 3 psa koja sam pripitomila.Komsije su se navikle na njih jer nije mi ovo prvi put da pripitomljavam pse vec to radim odaaavnoooo...I naravno jednog su mi prije nekoliko godina ponijeli sinteri,i to na vrlo bolestan nacic,ubacio ga je u kombi cini mi se da mu je sve kosti slomio...A ostale su takodje prije 3-4 godine otrovali neki i ubijali itd itd...

    A nikad ga u azil nisam htjela ponijet,ni njega ni bilo koje,jer znam da im je ovdje bolje nego tamoo....

  12. #12
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    a imam i ja psa..ima box pored zgrade mada to nije ni ibtno jer njemu nishta nije bilo...Nesavjesne wlasnike niko ne woli,hwala bogu da je tako...
    Pa moram priznat da je i meni malo nejasno kako se to drži pas ispred zgrade,al ajd', nije to tema.
    Što se lajanja tiče, ne mogu da pričaju jel' da? Ne mora da znači da svaki put kad pas zalaje 'oće da kolje sve oko sebe.
    I svakako da je užasno to što se dešava, ali ništa od ove priče. Mora se činjet nešto.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bojan je donekle u pravu, ipak su na prvo mjesto ljudi-djeca bez obzira sto mi volimo zivotinje. Dovoljan je jedan stres djeteta, a kamoli ugriz i svog bih psa ubio, kojeg uzgred drzim 3 put bolje nego sebe, ali ako je cijena toga da dijete trpi traume ili bilo sto drugo, ma mili moj dijete mi je puno vaznije nego pas ma koliko ga volio.
    Jer da vas podsjetim, svaki normalan pas mora da zna da ne smije slabije od sebe da dira, a kamoli djecu. ali kad se desi izuzetak, molim lijepo.
    postujem ako je pas u dvoriste a dijete je uslo samo ili tako nesto, to je nepaznja djeteta-roditelja, ali na ulicu da dijete naidje na psa lutalicu u ovaj pocne da laje ili da rezi na njega, ma ubio bih ga pa makar dozivotno lezao.
    Last edited by lacky; 12-03-12 at 14:32.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ovako..Sto se moje zgrade tice.Ja imam psa koji pored zgrade ima box..kao i moj komsija koji ima 3 psa takodje su u boksu,a zivimo u centru grada... nebitno
    i sto sad sa tim????
    i ne znam koja vam je fora sa pricom "cus drzi lutalicu sarplaninca ispred zgrade"-pff pa da nije ispred moje zgrade sigurno bi lutao nedje po gradu,vjerovatno bi ga zgazila kola isl...

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Shone trebamo li sad svaku lutalicu koja zalaje na nas da trujemo:P

  16. #16
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bogu hvala pa u mom komsiiluku nema djece...Ustvari ima u zgradi do moje,ali oni se uopste ne boje tj. nisu se bojali Meda stalno su ga mazili jer je taj pas bio kao medvedahaha dodje kod tebe i legne da ga mazis...aa i on i ova 3 sto su takodje bila ispred moje zgrade (to sam vec rekla) dolazila su samo kad ih ja zovnem jer su se od drugih ljudi bojali.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Shone trebamo li sad svaku lutalicu koja zalaje na nas da trujemo:P
    Potvrdno bi ti odgovorilo ladno pola stanovnika naseg "divnog'' Danilovgrada..

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Tuzno je sto se neko na taj nacin odlucio da ukloni zivotinje iz svoje okoline, ali jos je tuznije sto se sve vise poistovjecuju covjek i zivotinja, cak stovise veca se prava daju zivotinjama u zadnje vrijeme nego ljudima.
    Who let the dogs out

  19. #19
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Tuzno je sto se neko na taj nacin odlucio da ukloni zivotinje iz svoje okoline, ali jos je tuznije sto se sve vise poistovjecuju covjek i zivotinja, cak stovise veca se prava daju zivotinjama u zadnje vrijeme nego ljudima.
    potpisujem...
    ipak je zivotinja stvorena zbog covjeka, daleko od toga da ih covjek maltretira, ali treba da se zna dje je kome mjesto...

  20. #20
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Tuzno je sto se neko na taj nacin odlucio da ukloni zivotinje iz svoje okoline, ali jos je tuznije sto se sve vise poistovjecuju covjek i zivotinja, cak stovise veca se prava daju zivotinjama u zadnje vrijeme nego ljudima.
    Kako mrzim kad to neko kaze...Cus veca se prava daju zivotinjama nego ljudima!!E ako daju...Bez pardona sutiraju pse po ulicama,ubijaju,truju..Ni azil nemamo...Vidim,bas zivotinje imaju veca prava...Ma ovdje,u Danilovgradu nemaju nikakva prava,nikakav znacaj....Cini mi se,da mogu,stanovnici Danilovgrada bi ubili svakog...Sve im kao smetaju...uf...

  21. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    A cast izuzecima Danilovgradjani su poznati po tome da nemaju ni osjecaja za ljudsku vrstu a ne za zivotinje.
    http://www.cafemontenegro.com/index....22&news=120824

  22. #22
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    A cast izuzecima Danilovgradjani su poznati po tome da nemaju ni osjecaja za ljudsku vrstu a ne za zivotinje.
    http://www.cafemontenegro.com/index....22&news=120824
    ovo je tuga....Ponekad mi je mrzno sto zivim u Danilovgradu.... ://
    al opet (mozda ce neko ovo osudit) mnogo mi je zaliije kad vidim psa kako umire od ovog otrova...Na oci mi jedan umrije juce imala sam se onesvijestit'...kako se muce greotice..((

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Zasto nisi to prijavila nadleznima.... Ko je uopste nadlezan za takve stvari ?
    Na takve stvari ipak covjeku je tesko da ostane ravnodusan.
    Who let the dogs out

  24. #24
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    za sad se ne zna ko ih truje...Nadlezni znaju za to...a jedan dio gradjana smatra da su bas oni krivi za to...da oni to rade...

  25. #25
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    To je sve od kad se onaj djavo iz kupacice pocerao puD Danilovgrada. On je zacarao narod Danilovgrada.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. psihijatar ubio 13 ljudi
    By kolega in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 11-11-09, 12:28
  2. Ko ga je ubio?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 191
    Last Post: 28-04-06, 16:29
  3. Ko je ubio Sekulu Drljevica?
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-11-04, 13:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •