Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 59 of 59

Thread: Neko mi je ubio/otrovao pse

  1. #51
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako god psu pomognes ako ga drzis u kuci, ili u svom dijelu dvorista ako ga imas, a ne oko zgrada i po ulaza, u najgoru ruku svi imamo selo i nekog na selo a njima zastitini pas uvijek dobro dodje pa ga povedi, dva azila imaju i nije tesko kolima povesti ga do tamo, samo treba mrdnut guzicu, kad nije sve idealno snalazi se sa onim sto imas, ja kao neko ko cio zivot ima pse, i udomljava i lijeci i slicno, i kao veliki ljubitelj istih to osudjujem, al sam uvijek realan i takav treba biti , strah kod ljudi je cudo reakcije takodje, komsija komsiju ubije zbog nesporazuma a ne da gleda sarplaninca ispred zgrade sto neko drzi, skalajte malo spustite se na zemlju, i moj pas je najdobrocudniji stvor na svijetu pa je na povodcu kad setamo iz postovanja prema drugima , i nabavio sam ga kad sam osposobio dvoriste i uslove za drzanje
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #52
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    odlicno blueberry eto kako si im pomogla da ih otruju .................... sjajno razmisljas, a da odes nekad u azil vidis gomile volontera i djecice koji iz zbrinjavaju mozda bi i ucinila to......... na dan zna 20 da ih ode, a idu samo u provjerene uslove po ugovorima, cak se mnogi salju avionom vanka ......................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #53
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Neka nije ona ništa pomogla, normalni ljudi kojima smetaju psi kad ih vide zovu azil, ne idu odmah da ih truju... jbg neko ima srce pa radi tako,neko ne, pa želi odmah sve da ih smakne.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  4. #54
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja opet kazem kolko normalnih ljudi imas !?!?!?!? i sta ako azil ne dodje do danilovgrada jer imaju jedno vozilo i pokrivaju dvije opstine ? taj od straha popizdi i kaze neces da jebe oca i potruje ih, ja ne znam u kakvom idelanom svijetu vi u svojim glavama zivite al takav vanka nije i samim tim treba biti realan jako realan i ocekivat to,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #55
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Pa to ti ja govorim ,normalni ljudi, koliko ih ima, ne baš puno jer onda ne bi bilo ni lutalica ))
    što se azila tiče, ja sam bila pošto su ga otvorili, nije mi se svidjelo, nije mi bilo tako, psi su bili u boksovima natrpani itd... ja da sam pas ne bih voljela da sam tamo, doduše to je bilo davno, poću ponovo možda se nešto promjenilo od tada...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. #56
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    promijenilo se dosta ima vise boxova vise setnje , neki boxovi imaju dvorista velika da izadju psi, ima masa volontera koji brinu kolko mogu o njima, provjeravaju se uslovi udomljavanja potpisuju ugovori , ciste psi, vakcinisu, dobija popust u mont vet, sterilicu, kakavo je bilo nije ni sad perfektno al je klasa iznad , prije neki dan 18 pasa udomljeno i tako ...................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #57
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i takoo je sve to divno....
    Ja rekoh ovo nije prvi put da truju pse,ja ih hranim a ne mogu zbilja da dovedem 15 pasa u azil..Ako moze,ja cu ih dovest vala..i niko od komsija ih nije otrovao ili prolaznika,vec nadlezne institucije,ovi sto su "na celu grada!!!! tako se u Danilovgradu smanjuje broj pasa lutalica!!od prekjuce ih je najmanje 15 otrovano ukljucujuci i pse koji imaju vlasnike
    Sparco nije uredu da tako pricas...Nekoga ta tvoja prica nebi ni dotakla ali mene jeste jer se trudim da sto vise pasa NAHRANIM,DA ETO NDJU PRIVREMENI DOM KOD MENE DOK IMA NE NADJEM NEKOGA KO CE IH UZET.Prije 20 dana sam imala 3 mala steneta i cuvala sam ih do nisu napunilo mjesec dana onda sam im nasla dom...
    a koliko bi ljudi to u Danilovgradu uradilo?necu sad ha hvalim sebe,nemam potrebu da se hvalim po forumu kako pomazem zivotinjama,hranim ih ako nekog udare kola i sl vodim ga kod veterinara,stvarno nemam potrebu da se dokazujem,jer ne radim to zbog toga,da mi neko kaze EEEE bravooo kako ti volis zivotinje..Nije mi to bitno...Ja znam koliko volim zivotinje i trudim se maksimalno da im nadjem dobar dom.Ovo sarplanincaje rijetko ko i moga vidjet osim ako nije gledao nas balkon posto je on stalno bio tu jer je tako naucio...ne znam cemu vodi ova prica i vrijedjanje/...

  8. #58
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo,nastradala je i moja macka koju 6 godina imam,neko je otrovao...i kome ja sad da se zalim...sigurno nije napadala nikog,nikog nije terorizirala-i neko je ubio...i sta ja sad da radim...nikad nikog nisam proklinjala,ali ovaj sto je ubio-dabogda i on umro u istim mukama.Fuj...ljudi su stvarno prokleti.

  9. #59
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Evo,nastradala je i moja macka koju 6 godina imam,neko je otrovao...i kome ja sad da se zalim...sigurno nije napadala nikog,nikog nije terorizirala-i neko je ubio...i sta ja sad da radim...nikad nikog nisam proklinjala,ali ovaj sto je ubio-dabogda i on umro u istim mukama.Fuj...ljudi su stvarno prokleti.

    greote...(

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. psihijatar ubio 13 ljudi
    By kolega in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 11-11-09, 12:28
  2. Ko ga je ubio?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 191
    Last Post: 28-04-06, 16:29
  3. Ko je ubio Sekulu Drljevica?
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-11-04, 13:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •