Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 54

Thread: Ponovo truju pse!!!

  1. #1
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ponovo truju pse!!!

    Mi smo ocigledno bolesno i zaostalo drustvo, usvijetu se prave azili, kod nas to rade po kratkom postupku:http://www.vijesti.me/vijesti/u-dani...a-clanak-64268

  2. #2
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znaci to je to....ne mogu da wjerujem..da posle 3 godine cuwanja,3 lutalice (ispred zgrade moje sam ih drzala,i imala dosta swadja sa komsijama zbog njih) ,dodju neki ,ko zna odakle i otruju ih....Gorane,tacno je to da smo bolesno i zaostalo drustvo....

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Ili si ih trebao/la uvesti u kucu ili povest u azil, kucni kjubimac bi se zvao okolozgradnotrckalo da je tako. Ne opravdavam trvanje ali moramo razumjet da se neki boje pasa, da nekima ne odgovara da psi raznosr smece sa kontenjera, da ne voli sa im se seru ispred ulaza....

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  4. #4
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ili si ih trebao/la uvesti u kucu ili povest u azil, kucni kjubimac bi se zvao okolozgradnotrckalo da je tako. Ne opravdavam trvanje ali moramo razumjet da se neki boje pasa, da nekima ne odgovara da psi raznosr smece sa kontenjera, da ne voli sa im se seru ispred ulaza....

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    Da otvorim lobanju onda onoj kobili sto mi se u ulaz ispishala prekjuce?
    Excuse my french.
    Last edited by clapton; 11-03-12 at 10:46.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja te pse nisam dobila niti kupila...ti psi su lutalice i ja sam ih hranila ispred zgrade...spawali su ispod mog balkona..nisu lajali mnogo niti ulazili u zgradu...znaci jeli su i spawali ispod balkona...e najjache bi bilo da sam 3 lutalice sa ulice uwela u stan,mislim ja bih to uradila al mi narawno roditelji ne daju...rekli su da ih mogu drzat ispod balkona ali u stanu ne...i narawno swe se moglo rijesiti bez trowanja.Postoji azil u koji bi se wecina mogla smjestiti...
    i da mom komsiji su takodje otrowali psa...

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na zalost zivimo u takvom drustvu da je to prihvatljivo,a niko od tih ljudi ne razmislja da neko dijete moze dodirnuti rukom taj otrov i otrovati se...sto bi onda bilo?
    Ne znam,razocarana sam,ali ne mogu nista promijeniti,mnogo volim zivotinje i znam da nas par ne mozemo nista da ucinimo.

  7. #7
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zalosno je sto tako malo ljudi voli zivotinje...Npr evo kod nas u Danilovgradu su reakcije ljudi na owo desawanje uglawnom iste...kao :'' Pa sto?vidis koliko je ih ima po ulicama!! ne mozemo iz kuce izac od dzukela! nego sto ,nego ih swe pobit ...
    to je nesto sto mi mnogo smeta.znaci ima ih mnogo i sad ih treba swe pobit'!?!??!?!?koja je to logika?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nek se zapitaju ko je kriv sto te lutalice setaju gradom.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    nek se zapitaju ko je kriv sto te lutalice setaju gradom.
    uprawo to kazem swima koji mi kazu nesto od owog sto sam nawela u prethodnom postu....

  10. #10
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Nikšić
    Posts
    545
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koja je fora sa doplo v(w)?
    they share a look in sileNce and everything is understood...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Ne znam rekoh li da ja imam psa? Drzim ga u mom dvoristu a ne u komsinskom. Nerviraju me nesavjesni vlasnici pasa, zbog njih imamo lutalice. Zbog njih su tolike lutalice po ulica, zbog njih ima malo mjesta i u ovo malo azila i na kraju dolazi do ovih trovanja.... Opet napominjem sa ovim ne branim ova djela ali moramo razmislit sta je dovelo do njih.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  12. #12
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ne znam rekoh li da ja imam psa? Drzim ga u mom dvoristu a ne u komsinskom. Nerviraju me nesavjesni vlasnici pasa, zbog njih imamo lutalice. Zbog njih su tolike lutalice po ulica, zbog njih ima malo mjesta i u ovo malo azila i na kraju dolazi do ovih trovanja.... Opet napominjem sa ovim ne branim ova djela ali moramo razmislit sta je dovelo do njih.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    a imam i ja psa..ima box pored zgrade mada to nije ni ibtno jer njemu nishta nije bilo...Nesavjesne wlasnike niko ne woli,hwala bogu da je tako...Mislim da kad bi se ljudi mlo potrudili,da bi i Danilovgrad imao azil a ne da se owako resawa problem broja pasa lutalica...Ne znam,meni je stwarno zao te pse pogotowo owe sto su borawili kod moje zgrade jer sam se brinula o njima i nisu zasluzili da owako prodju...

  13. #13
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [QUOTE=Blueberry;2686460]a imam i ja psa..ima box pored zgrade mada to nije ni bitno jer njemu nishta nije bilo...Nesavjesne wlasnike niko ne woli,hwala bogu da je tako...Mislim da kad bi se ljudi malo potrudili,da bi i Danilovgrad imao azil a ne da se owako resawa problem broja pasa lutalica...Ne znam,meni je stwarno zao te pse pogotowo owe sto su borawili kod moje zgrade jer sam ih ja pripitomila i brinula se o njima i nisu zasluzili da owako prodju...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi pisala normalno, pa da te probamo razumjeti...

  15. #15
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sto je problem?

  16. #16
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas neku goWornu manu.

  17. #17
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se licno, vise plasim nekih "ljudi", ako se mogu tako nazvati, koji je slobodno setaju po gradu, nego nekih mrsavih pasa lutalica, koji ceprkaju po kontejnerima... Sad, istina je da to ceprkanje nije resenje, ali da li je resenje, ladno otrovati zivotinju (zivo bice, koje ima sve potrebe kao i mi, izmedju ostalog, i da zivi)??? Kazete za azil u DG? Slazem se, ali azil treba u svakom djelu CG, (samo ga PG ima) pa neka ih se 5-6 sagradi, pa da se zaposle ljudi u npr. DG, koji ce te pse prebaciti u azil u PG i tako u svakom gradu, do najblizeg azila... svi bi normalni ljudi radili taj posao za pristojnu platu, a resenje bi bilo jeftinije, nego graditi u svakom gradu azil, a i to bi se moglo nazvati resenje, koje bi bar bilo humano...
    Last edited by Goran87JH; 11-03-12 at 16:29.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne zanimaju me vase gluposti... W pisem jer sam nawikla zbog facebook-a...a i veoma sam nervozna zbog ovoga sto se desava u Danilovgradu i nije me bruga za Vase komentar oko "W" i "v"...

    Gorane u potpunosti se slazem sa tobom...Ali ovo sto mi komentarisemo,oko izgradnje azila u DG-u,e o tome ladno mozemo samo sanjat'...Imaju oni pametnijeg posla nego da zbrinjavaju ''DZUKELE'' kako owdje nazivaju pse,sto je jos jedna stvar koja mi nervira...Ako pas nije labrador,pit bul ,doga itd onda je dzukela... i narawno ovdje (u DG-u) niko ne shvata da ti psi kao sto si rekao imaju potrebu kao i mi-da ziwe...a ne ovdje je to: a mici treba to sve pobit!!!ionako ce ih opet biti po ulicama!!! to je odlika bolesnog,zaostalog drustva...eeee da mi je Policiju za zivotinje da uvedemo...aaaa nebi me srecnije biloooo...ahahah

  19. #19
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj polako nepismena...

  20. #20
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Meni je veca muka sto se toliko mnoze no sto se truju. Mnozimo se i mi ljudi pa se trujemo svim i svacim. Ili psi nas ili mi njih. Ima ih te jedu pse. Sta je u onim pastetama, cajnama? Je li sve pilece i jetreno, konjsko.. Dajte ljudi.. Ja bih da cistimo malo CG, sto je strasno?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    @Blueberry,

    Od "izdušivanja" na forumu nema vajde. Konkretne akcije su potrebne.
    Zašto ne bi, na primjer, organizovali potpisivanje neke inicijative usmjerene ka Državi ili nešto slično? Danilovgrad je malo mjesto i bez mnogo muke bi mogli da skupite dosta potpisa. Pa sa takvom peticijom pravo kod Đuranovića i u Policiju.
    Ili možda da izlijepite plakate po gradu, dijelite letke i sl, i na taj način podignete svijest građana o ovom problemu? Zatražite prostor na lokalnom radiju? Alarmirate gradske odbornike i poslanike... I tako dalje...

    Da se samo malo policija uključi u ovo, našli bi trovače. Posebno, pošto se otrovi uzimaju na ime. E, nakon takvog jednog hapšenja i fine zatvorske kazne, potencijalni trovači bi dvaput razmislili prije neke akcije.

    A što se tiče ovog "W" - stvarno odaje utisak nezrelosti i moj ti je savjet da probaš da ga eliminišeš, ako želiš da te ljudi uzmu za ozbiljno.
    Last edited by johnny bravo; 11-03-12 at 17:43.
    In vino veritas

  22. #22
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    prvo necu da odgovaram na ove prozivke,od ljudi koji veze sa zivotom nemaju...Prozivanje po forumu zbog gluposti kao sto je W mi nije bitno i to nije tema razgovora...Prosto me ne interesuje sto ce ko reci...Previse volim zivotinje i mnogo sam nervozna zbog ove situacije,da bih gledala jesam li napisala W ili V...stvarno me to ne zanima...Neki nemaju pametnijeg posla,nego da proziaju druge po forume bez ikakve potrebe...nego,nije me briga....

    @johnny bravo Sto se tice tvojih predloga....Prvo ovo za potpisivanje inicijative usmjerene drzavi-mislim da bi nas ladno iskulirali(imaju oni pametnijeg posla)...a sto se sakupljanja potpisa tice u DG-u ladno pola stanovnika ne bi potpisalo to,upravo iz tog razloga sto ne vole zivotinje,i ladno je polovini stanovnika milo sto se sve ovo desilo....

  23. #23
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje je nama "civilizovanim" ljudima da se usredsredimo na ovu jadnu romsku djecu koja prosi po ulicama, nego na inficiranu kontejnersku paščadiju. Od svakog eura koji baciš na azil i zaraženu paščad, može se promrzlom i izgladnjelom romskom djetetu obezbijediti jedan obrok! Valjda smo mi ljudi jedina debilna vrsta koja ne brine za svoje interese, a brine za interese zaraženih uličnih pasa koji su uljezi u ljudskom staništu.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  24. #24
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko je podici svjest kod onih gradjana, koji je nemaju... Konkretne akcije sprovode odredjene organizacije, koje se bave zastitom zivotinja... Mislim da je vec o tome nesto bilo na forumu. Nekakva peticija bi trebala da se potpise. A sad, sto se tice policije za zivotinje, nema tu leba, da neko ide od kuce do kuce i da opominje kako se cuvaju psi i druge zivotinje... nikad to nece biti kod nas, jer mnogi ne vode racuna ni o djeci, a ne o zivotinjama, a psa kupuju, jer je moderno... kad im dosadi, "parkiraju" ga u dvorste uz drvo na lanac, prodaju (sto mi nije jasno, uopste, ko da je mobilni telefon ili auto) i u najboljem slucaju, poklone nekom, ko ce se bar brinuti o njemu... Ja nijesam mislio na tu policiju, nego neku sluzbu od par radnika, koji ce pse sklanjati sa ulice i odvoziti u azil, to nije skupo, a ni nemoguce... Ali u drzavi, gdje je 50% stanovnistva gladno, bez posla, drogirano, tesko da ce neko uspjeti da se izbori za nesto slicno, kad radnici ne mogu da se izbore za plate, nego se strajkuje na svakom cosku!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kukuuu samo sam cekala da neko pocne da pljuje po zivotinjamaa...Te pare sto se daju za azila nisu BACENE PARE!!!! "zarazena pascad'' "kontejnerska pascadija" a sto ti je ovo !?!?!??!
    Eto to sto si ti rekao,rekla bi ladno polovina stanovnika Danilovgrada,zato i nikad necemo imati azil za pse ili bilo sto drugo sto je vezano za zivotinje.Jer ovdje ljudi samo gledaju sebe i svoje interese i sad su kao svi humani pa da se pomogne Romima itd itd....Ma kako da ne!!!!Neko ce ovo osuditi,nije me briga...Romi mogu da rade,neka se snadju,pas se ne moze tako lako snaci!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ponovo grafička
    By kenneth in forum Hardware
    Replies: 3
    Last Post: 28-11-08, 22:58
  2. Ponovo CG reprezentacija
    By Iz_dana_u_dan in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-06, 17:35
  3. Slovenacki "Fruktal" sokovi truju gradjane SCG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 12-08-04, 09:24
  4. Tata ponovo kod nas!
    By okac in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 16-02-04, 13:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •