Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 44

Thread: Boya u Reprezentaciji SCG ???

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Boya u Reprezentaciji SCG ???

    Evo upravo procitah na b-92 da je Boya izrazio zelju da igra za nashu fudbalsku reprezentaciju !! Kako vam se cini ideja da neki strani igrac zaigra u naShoj seleckiji ?? Jesmo li prevelike patriote da dopusHtimo nesto sto su ostale evropse zemlje davno dopuShtile naravno sve u svrsi boljih rezultata??

    cijelu vijest mozete procitati na http://www.b92.net/sport/fudbal.php?...&yyyy=2004

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po mome mishljenju to nije loshe ali jedino ako bi on stvaro zadovoljio selektora iskljuchivo igrachkim kvalitetom , a ne sad da mi pratimo neki evropski trend ! jer u svim reprezentacijama u kojima igraju stranci dobro je poznato da su vrhunski igrachi i tako bi trebalo da bude kod nas !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto smo vidjeli da ovi nasi ne mogu nista,ne vidim razlog zasto ne bi pokusali tako nesto.Chisto proba.I ako bi on bio dobar i davao golove i slichno,stvarno ne vidim razloga ne dozvoliti.
    A patriote i ta sranja,molim vas te rijechi ne izgovarajte.Odje niko nije ni p od patriote,to vise ne postoji.
    Ja sa za to da ako je vec momak izrazio zelju zasto da ne,znachi sam chovjek bi htio da igra za tudju zemlju,ipade da je on bolji kao osoba nego ovi nasi

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma trebali smo da iskoristimo ****** na Haiti-u i da uvezemo njihovih 11 fudbalera...i resimo problem

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Posto smo vidjeli da ovi nasi ne mogu nista,ne vidim razlog zasto ne bi pokusali tako nesto.Chisto proba.I ako bi on bio dobar i davao golove i slichno,stvarno ne vidim razloga ne dozvoliti.
    A patriote i ta sranja,molim vas te rijechi ne izgovarajte.Odje niko nije ni p od patriote,to vise ne postoji.
    Ja sa za to da ako je vec momak izrazio zelju zasto da ne,znachi sam chovjek bi htio da igra za tudju zemlju,ipade da je on bolji kao osoba nego ovi nasi
    Dzoni ja ako znam o chemu ti prichash oca mi j*** kakve patriote shto su ti patriote u glavu doshle !!! e i Pushte ga na probu on fino uzme nashe drzhavljanstvo i ne zadovolji i ovi ga odstrane i shto si napravio posra si se choeku u zhivot da nema pravo vishe za nijednu reprezentaciju da igra
    nije to tako imace i on nekih zahtjeva ako bude ulazio u reprezentaciju ne ide to tako ka shto ti mislish ???
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  6. #6
    big giant head Guest

    Default

    hahaha e sprdnje...
    zar ne bi trebalo prvo da zasluzhi da igra za bilo koju reprezentaciju???ili mozda decko misli da ga pobjedonosni gol u cacku automacki kandiduje za repku...

    a sto se tiche stranaca u reprezentaciji,generalno nemam nista protiv toga da neko ko nije 'nas' igra za reprezentaciju,ako je rodjen ovdje ili zivi dugo ovdje,ali chovjek je prije pola godine dosao ovdje,i da igra za nas-to mi je glupo...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je jucerasnja vjest... a danas se i Petko oglasio:

    Nikad necu pruzati otpor necemu sto ide u korist nacionalnom timu. Drago mi je da Boya
    zeli da igra za nasu reprezentaciju, pa ukoliko u kontinuitetu bude igrao dobro i nametao se
    golovima, nece biti problema. U svakom slucaju izuzetno pozitivno sto se za dres Srbije i Crne Gore
    interesuju i inostrani fudbaleri....


    Mislim da u konkurenciji Kovacevic, Ljuboja, Milosevic i Kezman, Pjer nema sta da trazi...
    Nisam protiv stranaca u repki, ali pod uslovom da su kvalitetni i provjereni igraci...
    sta ce nam Boja???
    Dao go u Cacku i sazreo je za repku... :? :roll:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head
    hahaha e sprdnje...
    zar ne bi trebalo prvo da zasluzhi da igra za bilo koju reprezentaciju???ili mozda decko misli da ga pobjedonosni gol u cacku automacki kandiduje za repku...

    a sto se tiche stranaca u reprezentaciji,generalno nemam nista protiv toga da neko ko nije 'nas' igra za reprezentaciju,ako je rodjen ovdje ili zivi dugo ovdje,ali chovjek je prije pola godine dosao ovdje,i da igra za nas-to mi je glupo...
    Nemam sto dodat!
    P r i m o r a c

  9. #9
    big giant head Guest

    Default

    pomozi mi,jel to znachi da se slazhesh,ilil da se uopste ne slazhesh,mislish da sam lpio glupost etc.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A eto, desilo se i to... Slazem se sa tobom, u potpunosti!
    P r i m o r a c

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha

    A sad se pocelo trgovat sa igracima za reprezentaciju..
    Samo mi jedna stvar nikad nije bila jasna.. Fudbalska reprezentacija nista znacajno nije uradila zadnjih 15-20 godina.. A sva paznje je uperena u nju sto je apsurd.. A jedni odbojkasi, kosarkasi, vatarpolisti.. ??

    Dajte ljudi.. kakav nas fudbal..

    sh0cker
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  12. #12
    big giant head Guest

    Default

    to je mozda zato shto je fudbal najpopularniji sport,ne samo kod nas...mnogi nisu nista uradili u fudbalu,pa je opet fudbal svugdje najpopularniji...

    a shto se toga tiche,vaterpolisti kosarkasi i odbojkasi dobijaju sasvim dovoljno paznje

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sad... juce sam pricao sa momkom, napravio rubriku za Novosti, mozda ce biti sjutra u novinama, mozda preksjutra... uglavnom, on kaze da nije rekao da BI VOLIO, vec samo da ne bi imao nista protiv, da bi vjerovatno prihvatio poziv ako bi ga dobio, jer mu se ne igra za Kamerun, mnogo je losa atmosfera... ipak je razlika izmedju te dvije stvari...
    inace, ako za Njemce moze da igra camuga, sto ne bi mogla za nas, mada sam uvijek za to da se prvi isforsiraju domaci igraci... ipak je reprezentacija "national team" ...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    e sad... juce sam pricao sa momkom, napravio rubriku za Novosti, mozda ce biti sjutra u novinama, mozda preksjutra... uglavnom, on kaze da nije rekao da BI VOLIO, vec samo da ne bi imao nista protiv, da bi vjerovatno prihvatio poziv ako bi ga dobio, jer mu se ne igra za Kamerun, mnogo je losa atmosfera... ipak je razlika izmedju te dvije stvari...
    inace, ako za Njemce moze da igra camuga, sto ne bi mogla za nas, mada sam uvijek za to da se prvi isforsiraju domaci igraci... ipak je reprezentacija "national team" ...
    potpuno se slazhem sa tobom ali po meni josh je rano za to i momak tek trba da se dokazhe u josh boljem svijetlu u shto sam ubijedjen da oce a ako bi doshao do nekog dobrog nivoa napadacha zashto da ne da zaigra za nashu reprezentaciju !!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto je partizanovac nemam nista protiv, ali da je ganci imao bih. Salim se!
    Nemam nista protiv stranaca u nasoj reprezentaciji, jer ih skoro sve zemlje imaju pa zasto ne bi i mi. Mada mislim da ga ionako nece zvati selektor jer ne bi imao mjesta, a i treba jos da se dokaze...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma naravno da ga nece zvati, ima decko mnogo jos da se dokazuje, nikom nije ni na pamet da ce igrati sad protiv Norge, ali je fora da je rekao da bi igrao, sto bi bio presedan u nasem fudbalu... zbog toga je malo zanimljivo, ali nista posebno se ne dogadja, ima on mnogo da guli do dresa plavih, koji nose sve same velicine, pocev od Kezmana i Kovacevica, koji nikad gol nijesu dali u nekoj bitnoj utakmici... Svi njihovi golovi ne vrijede koliko 2 Sava Milosevica, volio neko Sava ili ne...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    ...pocev od Kezmana i Kovacevica, koji nikad gol nijesu dali u nekoj bitnoj utakmici... Svi njihovi golovi ne vrijede koliko 2 Sava Milosevica, volio neko Sava ili ne...
    jest da je majmun, ali... istina ziva!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad sam rekao ovo "2 Sava Milosevica", mislio sam na "2 gola", a ne Sava i jos jednog Sava

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ne citajte novine ljudi!!! Posebno ne sport. Vidite sto sve sportisti pisu.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Ma ne citajte novine ljudi!!! Posebno ne sport. Vidite sto sve sportisti pisu.
    ne pisu sportisti, pisu novinari... sportisti ne znaju ni da pricaju kako valja...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma mi tako u nasoj redakciji zovemo sportske novinare. J*** ga, navika. :wink:

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Ma mi tako u nasoj redakciji zovemo sportske novinare. J*** ga, navika. :wink:
    koja je tvoja redakcija, koleza? :wink:

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Cus velike patriote . Ahahah , za tu veliku reprezentaciju . Evo 10 godina pricaju da ce biti bolje. Treba da igra ako imalo zna o fudbalu, a ocigledno je da nesto zna cim igra u shampionski tim u prve 11.
    aj ne seri ti da te zamolim. i nauci te padeze.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha
    Pa novine vise ne mijenjaju textove i naslove nekad.. Sad skoro pa ih same pisu tj. novinari!

    @Sofronije: Ti ozbiljno mislis to sto pricas?


    sh0cker
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A koji ce nam racku pored Ljuboje ludoga?
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •