View Poll Results: Samsung Galaxy S2 ili iPhone 4/4S

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Samsung Galaxy S2

    66 57.39%
  • iPhone 4/4S

    49 42.61%
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 143

Thread: Samsung Galaxy S2 vs iPhone 4/4S

  1. #51
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,030
    Thanks Thanks Given 
    567
    Thanks Thanks Received 
    797
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    ipod je u jednu ruku dobar a u drugu losh strasno ...

    ja koji koristim kuci vise racunara i na posao isto , treba da na svaki racunar kopiram itunes i muziku i sve da bude identicno na svaki ako necu da mi se pobrise nesto sa telefona sinhronizacijom ... prevelika je kutara vjeruj mi ...

    sto se tice iTunes-a odlican je program i ja sam se bash navikao na njega , ali zamjerka velika je sto je spor previshe (jedino dobro radi na mac racunare) instalirao sam i X64 na svoj 64bit win i radi katastrofa mislio sam da ce makar na tu platformu radit ok ... sto znaci da te bukvalno primoraju da kotistish i njihove racunare ...


    ovako brate , copy/paste , na tel napravish play liste beckup i ljepota ... odesh kod druga zakacis na usb prijavi ti ga kao storage, prebacis to sto ti se svidi od muzike dodas u playlistu - uzivas ...
    znas koliko mi je ovo zadnje smetalo na iphone. odem nedje ne mogu da prebacim muziku ili video , a da ne pricam preko bluetootha ili sl.
    Last edited by Stivi; 29-03-12 at 12:02.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #52
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Odgovorio sam ti bio, medjutim taman kad sam trebao da posaljem, nesto je forum zabudalio ... Napisacu veceras

  3. #53
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    glas za S2
    koristio oba ... pa neko moje misljenje i razlozi zasto je bolji:

    Veci ekran (na 3/3gs/4/4s je ekran premali)
    dosta vishe ram-a
    veca sloboda (prilagodjavanje softwera, vise mogucnosti na istom)
    nema itunes-a i muke sa muzikom i sinhronizacijom, ocu li reinstalirati racunar pa ponovo sve na tel vracati i ostati 2dana, nema krekova, nema jailbreaka i chuda...
    mjesto za memorisku(za one kojima je malo 16/32gb memorije)
    mogucnost kacenja MHL i OTG kabla(i raznorasnih dodataka dok na apple mozete koristiti samo apple opremu-dio)
    mogucnost promjene baterije(ili pak stavljanje jace)
    izmedju ostalog flashplayer (koji u sustini i nije toliko bitan)
    i josh brdo nekih razloga ...

    U pocetak je iPhone prednjacio masu , ali vec duze vrijeme sve aplikacije sto imaju na ios imaju i na android + sto na android ima josh par stotina hiljada vishe aplikacija nego za ios i naravno sve se skida dzabe.

    Prednosti iPhona:

    drzi dobro cijenu (mozda jedan od najboljih razloga)
    stabilniji je od androida
    veca je sminka (sto je vecini naseg naroda bitno da kad izadje u kafic baci telefon na sto i bude moodo)
    elegantniji je i manji (ali zato jednom pane slomi se staklo i cao eto troska )


    ... ali ovih par stavki nisu ni malo vrijedne naspram onoga sto pruza android (u ovom slucaju S2) i josh kad se uporedi da je 4s skuplji 200e od S2 onda josh jedan razlog vishe zasto uzeti S2...

    onaj ko ima vishka para i ko koristi telefon samo za sms i pozive vjerovatno ce uzeti 4s

    Ti pojma nemas .. Meni je 3Gs pao direktno na beton i evo ga radi ko sat, jes mi displey puko ali 20 eura kosta da se promjeni i to je to ..

  4. #54
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,030
    Thanks Thanks Given 
    567
    Thanks Thanks Received 
    797
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    20e mozda da ga narucis i sam promijenis jer to niko ispod 30-50e ne radi .
    A 3gs i 4/4s se ne mogu poredit po osjetljivosti jer je cetvorka i naprijed i nazad staklo
    A da pojma nemam, stvarno nemam
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo kako rijesiti makar pola toga problema
    http://maselements.com/index.php/iph...b614e0c60cca9c

  6. #56
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,030
    Thanks Thanks Given 
    567
    Thanks Thanks Received 
    797
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    super resenje

    kupish telefon 600e i onda josh kupish ovo 80$

    ps. da ne bude zabune meni je apple super , isti ja koristim njihove proizvode ... ali ...
    Last edited by Stivi; 29-03-12 at 22:26.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  7. #57
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,566
    Thanks Thanks Given 
    1,926
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    apple fan-boy logic
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  8. #58
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za Iphone vrlo mocna stvar

  9. #59
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,145
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    3,378
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Da sa ovim je baš sexy...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #61
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    eto cisto po trzistu vidis da je ovo nerealno glasanje.
    imao sam galaxy s2 nov sa garancijom, jedva sam ga prodao za kes pare.
    u medjuvremenu 3 iphona mi prosla.

  12. #62
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    SII je dosta brzi,super amo led displej je daleko bolji nego na iphone,velicina ekrana mu je takodje prednost , i dizajn je opet na strani samsunga,ma ukupan dojam mi je bolji.

  13. #63
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na konto price o popularnosti iPhone-a kao glavnom pokazatelju njegovih kvaliteta i nadmoci nad Galaxy S2 (!?!, zaboga) - evo mog, malo argumentovanijeg vidjenja i tumacenja stvari

    Kada sam u Tender nedavno stavio da prodajem iPOD (i jasno naveo da se radi o multimedijalnom plejeru, trece generacije, sa toliko i toliko memorije, i svim mogucim detaljima) - 70% ljudi koji su me zvali su me pitali (i citiram) : "JE LI TO IPHONE"?

    Zakljucak je, u svakom slucaju vise nego jasan.Apple je trend (ne brend, razlika je ogromna.Ne moze neko ko je do juce pravio precjenjene mulitimedijalne plejere odjednom biti GIGANT i BREND u oblasti mobilne telefonije - kao ni INOVATOR, dok su Samsung, Motorola i Nokia proizvodili vrhunske telefone kad Apple nije imao viziju niceg sto prevazilazi hebeni IPOD - multimedijalni plejer).

    Dakle -Apple je TREND.Isto kao sto su to Dzastin Biber i Spanske serije (turske, indijske...) Molim lijepo.To NE ZNACI da je Dz.Biber bolji i kvalitetniji od PINK FLOYD-a (od kog je danas POPULARNIJI).To takodje ne znaci da su spanske sapunjare bolje ili kvalitetnije od Twin Peaks-a - naprotiv

    Ljudi jednostavno ne kapiraju pojam i funkcionisanje pop kulture, kao ni pojma "trend".TO je sustina...

    Da ne sirim - jedno logicko pitanje za sve zdravoumne: kako iPhone moze biti BOLJI (kvalitetniji), od Galaxy S - kad Samsung za mnogo manju cijenu obavlja ISTI posao - a pri tom nema imbecilna ogranicenja poput:

    - nedostatka flash player-a
    - nedostatka bluetooth file transfera
    - UI nepodloznog modifikaciji i kustomizaciji
    - nedostatka memoriskog prosirenja
    - nemanja hebenog delivery report-a
    - odsustva mass storage mod-a
    i td, i td...

    MNOGO vise stvari iPhone ne moze odraditi kao Galaxy (ili ne moze odraditi UOPSTE), dok je vrlo malo stvari koje iPhone moze a da Galaxy nema te mogucnosti

    Prica da je iOS STABILNIJI od Androida je takodje GLUPOST:

    http://mashable.com/2012/02/04/ios-a...-than-android/

    Aplikacije na iOS-u mnogo cesce crash-uju nego na Androidu.Jos jedan "argument" iPhone korisnika ode niz vodu, crno na bijelo...

    Eto, toliko za sad.Volio bih da se u raspravu ukljuci neko od zagovornika teorije "iPhone je bolji/kvalitetniji/jaci/potentniji/more sexy i sl. gluposti, od ostalih", pa da argumentovano prodiskutujemo Mada, znajuci Apple-ove korisnike - ne nadam se puno

  14. #64
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    eto cisto po trzistu vidis da je ovo nerealno glasanje.
    imao sam galaxy s2 nov sa garancijom, jedva sam ga prodao za kes pare.
    u medjuvremenu 3 iphona mi prosla.
    Pa?To ne govori o nerealnosti glasanja - vec o tome da "pozerluk" i "trend" juzeri ne stede pare da bi se i u tom segmentu (mobilni telefon) dodatno ispozerisali i bili u trendu (cast izuzecima, naravno - ali malo ih je), dok, na drugoj strani - biva cest slucaj da je pomenuti Galaxy S2 za prave smartphone korisnike nazalost preskup...

    Ne pricam NISTA napamet, to imaj na umu - odgovorno tvrdim da ce 9 od 10 tih iPhone-a zavrsiti u rukama ljudi koji ne znaju sta pojam jailbreak ili baseband znaci/podrazumjeva, i koji su toliko "napredni" korisnici da za ubacivanje repo-a u Cydia-u, moraju najprije pogledati 5 klipova na YouTube-u Reci da ovo nije istina...

    Na drugoj strani - procenat "dumb usera" iliti fejk "naprednih korisnika" kod Android telefona je dooosta nizi.Otud i ovakav rezultat glasanja...

  15. #65
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ako je nekome potreban Android sa dobrim hardverom, zašto bi bačao pare na Samsung kad može za znatno manje para da uzme dobar Huawei?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  16. #66
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ako je nekome potreban Android sa dobrim hardverom, zašto bi bačao pare na Samsung kad može za znatno manje para da uzme dobar Huawei?
    Zasto bi neko uzeo Zastavu 10 prije nego Ford Fiestu?Pitanje je stupidno...

    Kvalitet izrade, kvalitet komponenti (dokazan kroz visedecenijsku tradiciju), softverska podrska...Lista je duga, preduga

  17. #67
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    pazi samo ovaj text ... koji skroz gazi tvoju pricu ...
    http://www.dominomagazin.com/article/13942

    evo ti jos jedan mali textic koji bi trebao da procitas ...
    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.236.html:372481-Apple-najvredniji-na-njujorskoj-berzi

    DRAGI MOJ GRISENKO, NOKIJA JE PROIZVODILA 15 GODINA TELEFONE A ONDA DODJE APPLE, NAPRAVI TACSKRIN, FAMOZNI IPHONE 2G I ZARADI VISE PARA ZA GODINU NEGO NOKIA ZA TIH 15, STO TI SAMO GOVORI KOLIKO IMAJU STILA I GRCKOG PROFILA ... =)) ZNAJU ZNANJE, JBG ...
    KOMPLETNA PRICA OKO TELEFONA I SAMIH MOBILNIH UREDJAJA SE PROMIJENILA KAD JE APPLE SPUTIO NA SCENU KAO No1 IGRAC
    ja prvi kao iphone user mogu da mu nadjem milijardu mana i nedostataka, al ponovo imam par nekih kljucnih stvari koje me uvjek vracaju iphonu

    a nije da niko prije njih nije pravio tacskrin telefone, nego jednostavno nisu imali viziju kao sto su imali applovi inzinjeri i dizajneri

    DALJE, pojavise se tableti, apple ponovo izbaci IPAD i ponovo sve promijeni, uredjaj kojem fali toliko nekih sitnica i koji po meni nije kompletan uredjaj
    al jbg grisenko oni na to pare zaradise, cijeli svijet kupuje samo IPAD tablete, a ima toliko boljih tableta na trzistu koji nemaju ipad jednostavnost

    znaci poena toliko su dobri u prodaji svojih uredjaja da sad MOGU DA KUPE SVE DRUGE KOMPANIJE ZAJEDNO ... (citiracu iz texta gore)
    ''To ne bi bilo tako neobično da Apple na računima nema kojih 100 milijardi dolara. To im je dovoljno da kupe sve preostale konkurente na tržištu mobilnih telefona na svetu i da im ostane kojih par milijardi za baklavu i meze za žurku. Ali bukvalno!''

    edit: cisto da znas da pored ruke dok ti ovo pisem imam galaxy s2 ... =))
    al jednostavno stvari sagledavam objektivno
    Last edited by Nooth1ng; 14-04-12 at 17:13.

  18. #68
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grisenko View Post
    Zasto bi neko uzeo Zastavu 10 prije nego Ford Fiestu?Pitanje je stupidno...

    Kvalitet izrade, kvalitet komponenti (dokazan kroz visedecenijsku tradiciju), softverska podrska...Lista je duga, preduga
    Kvalitet izrade Samsunga... Vidjeli smo...
    Kvalitet komponenti, isti, jer su manje više iste, qualcomm/adreno/mali/powervr
    Softverska podrška, vidjeli smo uopšte za sve androide...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  19. #69
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    kvalitet izrade ???

    nekad mi se mnogo svidjao ovaj plasticni izgled samsunga, konkretno galaxy modeli i leprsavost tj lakoca uredjaja...
    onda odoh na skijanje, zaladi malo vise, ja da izvadim telefon i da upalim OCES CRVC ... NE RADIIIIIII !!!
    odmah sam provalio da se vjerovatno smrzao kukavac, stavih ga pri tijelu, jedno minut, ja na dugme sa strane upali se...

    a iphone ni kasnuo nije, toliko o kvalitetu izrade...

  20. #70
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    pazi samo ovaj text ... koji skroz gazi tvoju pricu ...
    http://www.dominomagazin.com/article/13942

    evo ti jos jedan mali textic koji bi trebao da procitas ...
    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.236.html:372481-Apple-najvredniji-na-njujorskoj-berzi

    DRAGI MOJ GRISENKO, NOKIJA JE PROIZVODILA 15 GODINA TELEFONE A ONDA DODJE APPLE, NAPRAVI TACSKRIN, FAMOZNI IPHONE 2G I ZARADI VISE PARA ZA GODINU NEGO NOKIA ZA TIH 15, STO TI SAMO GOVORI KOLIKO IMAJU STILA I GRCKOG PROFILA ... =)) ZNAJU ZNANJE, JBG ...
    KOMPLETNA PRICA OKO TELEFONA I SAMIH MOBILNIH UREDJAJA SE PROMIJENILA KAD JE APPLE SPUTIO NA SCENU KAO No1 IGRAC
    ja prvi kao iphone user mogu da mu nadjem milijardu mana i nedostataka, al ponovo imam par nekih kljucnih stvari koje me uvjek vracaju iphonu

    a nije da niko prije njih nije pravio tacskrin telefone, nego jednostavno nisu imali viziju kao sto su imali applovi inzinjeri i dizajneri

    DALJE, pojavise se tableti, apple ponovo izbaci IPAD i ponovo sve promijeni, uredjaj kojem fali toliko nekih sitnica i koji po meni nije kompletan uredjaj
    al jbg grisenko oni na to pare zaradise, cijeli svijet kupuje samo IPAD tablete, a ima toliko boljih tableta na trzistu koji nemaju ipad jednostavnost

    znaci poena toliko su dobri u prodaji svojih uredjaja da sad MOGU DA KUPE SVE DRUGE KOMPANIJE ZAJEDNO ... (citiracu iz texta gore)
    ''To ne bi bilo tako neobično da Apple na računima nema kojih 100 milijardi dolara. To im je dovoljno da kupe sve preostale konkurente na tržištu mobilnih telefona na svetu i da im ostane kojih par milijardi za baklavu i meze za žurku. Ali bukvalno!''

    edit: cisto da znas da pored ruke dok ti ovo pisem imam galaxy s2 ... =))
    al jednostavno stvari sagledavam objektivno
    Haha Dobar vic Te baljezgarije od clanaka "ruse" moju pricu?! Bas bi volio da mi interpretiras KAKO

    A sada:

    Otkrovenje - Apple nije napravio touchscreen.Stavise - nije cak ni napravio KAPACITIVNI TOUCHSCREEN To je uradio LG

    Naravno, svaki uredjaj predstavlja kompromis izmedju mana i vrlina.Jednostavno se radi o tome da taj iPhone ima suvise mana za novac koji kosta - i da konkurencija daje VISE, za manje para Rekoh vec - dosta stvari GalaxyS2 MOZE koje iPhone NE MOZE (mnogo vise nego sto je slucaj u obratnom)

    Kod tableta je druga prica, i to uvijek naglasavam.Apple tu ima ZASLUZENU prednost nad drugima - tu ONI daju vise za potrosene pare od konkurencije...Ja govorim o iPhone-u, iskljucivo...

    Mogu da kupe sve druge kompanije - a opet displej za svoj cijenjeni novi iPad kupuju od SAMSUNGA - kao i MASU drugih komponenti.Inovacija?

    I, kao i obicno, vec sam objasnio, a ti me demantuj - jesu li DZASTIN BIBER ili BRITNI SPIRS bolji od DEPECHE MODE-a zato sto su prodali enormno vise albuma?Da ili ne?I dalja prica je suvisna

    P.S.Nebitno je to sto je pored ruke (ili u ruci), u glavi je ono sto se broji
    Obicno bih se slozio sa tobom - ali ovdje ti ozbiljno manjka objektivnosti...no offense
    Last edited by Grisenko; 14-04-12 at 20:02.

  21. #71
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Kvalitet izrade Samsunga... Vidjeli smo...
    Kvalitet komponenti, isti, jer su manje više iste, qualcomm/adreno/mali/powervr
    Softverska podrška, vidjeli smo uopšte za sve androide...
    Kvalitet izrade Apple-a:



    Pukotine koje se javljaju SAME od sebe...
    Gubljenje signala (death grip) - i sramno saopstenje Applea da problem NE POSTOJI, i da korisnici "nepravilno drze telefon...
    PREGRIJAVANJE novog iPad-a...

    Kvalitet Samsunga (u poredjenju sa iPhone-om):



    O cemu pricas, prijatelju?

    P.S.Komponente iste?Super Amoled?Ring a bell?
    I hoces da kazes da Samsung ima ISTU softversku podrsku poput manjih kompanija (huawei i sl.)? Prijateljski savjet - ne blamiraj se

  22. #72
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ne ubacuj mi sad Apple u poređenje, ja te pitam za konkretne razlike između Huawei/ZTE i Samsung tj. vrijedi li Samsung 200 eura više za to što nudi?
    Nema svaki Samsung Super Amoled a pojedini Huawei ga inače imaju...
    Kakvu to softversku podršku imaju Samsung telefoni u odnosu na ostale? Svi imaju zajednički play store i SVI su kasnili sa ICS-om...

    Trebao si da se znatno ranije uključiš u ove debate, ti kao da si pao sa marsa, pretraži malo, bilo je stotine postova sa ovakvom sadržinom, gdje sam sve lijepo objasnio, tako da mi ne pada na pamet opet to da radim...

    Prijateljski savjet, ne blamiraj se ili još bolje napusti topic...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  23. #73
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ne ubacuj mi sad Apple u poređenje, ja te pitam za konkretne razlike između Huawei/ZTE i Samsung tj. vrijedi li Samsung 200 eura više za to što nudi?
    Nema svaki Samsung Super Amoled a pojedini Huawei ga inače imaju...
    Kakvu to softversku podršku imaju Samsung telefoni u odnosu na ostale? Svi imaju zajednički play store i SVI su kasnili sa ICS-om...

    Trebao si da se znatno ranije uključiš u ove debate, ti kao da si pao sa marsa, pretraži malo, bilo je stotine postova sa ovakvom sadržinom, gdje sam sve lijepo objasnio, tako da mi ne pada na pamet opet to da radim...

    Prijateljski savjet, ne blamiraj se ili još bolje napusti topic...
    "Ubacivanje" Apple-a je prosta analogija - nije moj problem ako ne mozes to da ukapiras Ako ni posle vise citanje ne uspijes - javi da ti eksplicitno objasnim...

    Istina - ali nema ni svaki Huawei top komponente, takodje...Ako ti je nesto nejasno po tom pitanju - navedi na koji model pomenute firme mislis, da ga uporedimo sa SGS2, i opravdamo razliku u cijeni od tacno 200 eura, i izadji iz domena uopstenog....Naravno, onda ces morati da mi odgovoris zasto Apple iPhone 4s kosta 200 i kusur eura vise od SGS2, a nista kvalitetniji (ni napredniji) uredjaj nije...

    Ako je tvoje pitanje "kakvu to softversku podršku imaju Samsung telefoni u odnosu na ostale(manje proizvodjace)" iole ozbiljno - onda ovaj razgovor nema smisla Neka bude da si se salio, za dobro tvog "kredibiliteta"

    I da - to sta sam ja "trebao", i jesam li "trebao" nije na tebi da odlucujes - ni izbliza...I nisam pao sa Marsa, ali bas i nisam siguran da neki nisu pali sa kruske Ili banane, indeed

    Uh, ova zavrsna "misao" ti je bas ubola u sustinu - jer nisam znao da ti je i originalnost jedna od primarnih osobina Pored opsteg ignorance-a, naravno Zato pozdrav, pa kad dodjes sa argumentovanom pricom, neko ce te mozda i uzeti za ozbiljno.Do tada, ostavi nas koji nesto zapravo i znamo o problematici da diskutujemo.A ti citaj, i uci

  24. #74
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Da ja čitam i učim?
    Prvo ti pročitaj debate sa stotinama postova između mene, verbalnog, fabije, petronasa, roja, i još par likova, a to će ti trajati malo duže...
    Razvezali smo ko zna koliko priče sa ko zna koliko dokaza i praktičnih primjera i onda dođeš ti niotkuda (join date may 2010) i prosipaš pamet ovuda i još kažeš meni da te ja pustim jer ti 'zapravo nešto znaš o problematici'
    Ne bi me ništa ni pitao niti odgovarao da si imalo u toku jer sam sve lijepo objasnio i dokazao...

    Воздра
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  25. #75
    Join Date
    May 2010
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, ti - jer ni jednu jedinu konkretnu recenicu nisi rekao.Citaj
    Sve iscitano, do poslednjeg slova.I mogu ti reci, tvoj doprinos raspravi je ubjedljivo najmanji.
    O ovoj problematici sam iscitao vise stranica nego li ti opste literature za zivota, tako da tvoja opaska o mom join date-u ima smisla koliko i tvoje prisustvo ovdje
    Sve dok je to u tvojoj glavi "dokazano i objasnjeno" (), ne moras se brinuti Tudje misljenje je i onako overrated, za likove poput tebe

    Bye

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I,M: Iphone 3gs za Samsung Galaxy s1
    By Ilikeyourmama in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 21-02-12, 19:38
  2. Kupujem Samsung Galaxy II ili iPhone 4
    By monte2012 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 06-02-12, 12:15
  3. M: Samsung Galaxy S2 za iPhone 4
    By Siljeeee in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 29-12-11, 09:35
  4. M: Samsung Galaxy S GT i9003 za iPhone 4
    By Krismaster in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-11, 15:13
  5. M Iphone 3GS 32 gb za Samsung galaxy
    By core2 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 13-09-11, 15:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •