Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    71
    Views
    7,000

    Kupih i ja ovu spravicu, čisto da je imam u džep...

    Kupih i ja ovu spravicu, čisto da je imam u džep kad idem neđe ili dok čekam redove po prodavnicama. Mada ja ROMove i Emulatore redovno prebačam po svim računarima koje imam i igram povremeno, lijepo...
  2. Replies
    18,126
    Views
    1,617,041

    Ne znam Bluemoon zašto mene prozva? I gdje nađe...

    Ne znam Bluemoon zašto mene prozva? I gdje nađe da sam makar jednu riječ (bilo dobru, bilo lošu) napisao o Putinu.
    Na ovom dijelu foruma dominirate ti i Bar forsirajući jedan narativ, možda i...
  3. Replies
    3,081
    Views
    312,908

    Poll: Ovakvo etiketiranje je jedan od glavnih razloga...

    Ovakvo etiketiranje je jedan od glavnih razloga zašto ogroman broj Crnogoraca neće nikad glasati za fejk crnogorske, tj komitske, koalicije. Pokušajem privatizacije CG nacionalnog identiteta mu je...
  4. Replies
    14,336
    Views
    1,501,063

    Pa e, to je tamo drugi narod, ustaše. Ajmo sad...

    Pa e, to je tamo drugi narod, ustaše.

    Ajmo sad ono kako ih bog kažnjava, nabijem ga na ***** i njega i te koji to pričaju i pišu.
  5. Replies
    2,092
    Views
    577,309

    Sticky: - Herkules. Nemam nista protiv nikoga - meni...

    - Herkules.

    Nemam nista protiv nikoga - meni ne smeta (ne opterećujem se) nego zbog drugih i da drugi pročitaju.



    Na forum ne vrijedjam nikoga - ne provociram itd.
  6. Replies
    18,126
    Views
    1,617,041

    Možda i nije baš prava tema za tred ali kako...

    Možda i nije baš prava tema za tred ali kako citirah gore B. Pekića, podsjetih se malo nekih stvari. Naime, on pominje dr Liftona koji jenapisao knjigu Thought Reform, u pitanju su intervjui, najviše...
  7. Replies
    2,216
    Views
    695,307

    Sticky: ....

    .
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200404/650fdd2a9b7ee2b2ed5dea4e03e79119.jpg

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Results 1 to 7 of 7