Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Ovo što smo vidjeli juče i danas je ružna slika,...

    Ovo što smo vidjeli juče i danas je ružna slika, ali ne i prava slika Crne Gore.

    Ođe pametni ćute da ih ne bi svrstali na ovu ili onu stranu. Najtiši su oni najprogresivniji koji bi možda mogli da...
  2. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Probudih se, vidim nema rata, završeno sve. Ono...

    Probudih se, vidim nema rata, završeno sve.
    Ono što me jedino raduje je što je uhapšen Veljović.

    Na forum uđoh, vidim puno postova, standardno prepucavanje, svi na svojim pozicijama, dakle stanje...
  3. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Znači, to je bila igra... Žao mi je što...

    Znači, to je bila igra...



    Žao mi je što je Vlada pomrsila račune Vučku, DF-u (i predsjedniku?).

    Ih, kako su samo priželjkivali da policija ne uspije da obezbijedi ustoličenje u Cetinjskom...
  4. Replies
    107
    Views
    15,467

    Tako je, autocorrect me saborita. :)

    Tako je, autocorrect me saborita. :)
  5. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    CG je minijaturna zemlja koja uz malo politicke...

    CG je minijaturna zemlja koja uz malo politicke volje moze da se izbori sa kriminalom i ispuni preduslove za zatvaranje najvaznijih poglavlja. Ekipi iz Srbije ne odgovara da jedna mala, siromasna i...
  6. Replies
    15,660
    Views
    2,582,224

    to je, sto se mene tice prednost :D

    to je, sto se mene tice prednost :D
  7. Replies
    15,660
    Views
    2,582,224

    Moje poredjenje se samo odnosi na popunjenost...

    Moje poredjenje se samo odnosi na popunjenost restorana, kafica, parkinga i setalista. Sve full. A vidim narucuju se riblji pjati od po 50 eura, flase vina itd. Jos nijesam vidio kako neki pisu da...
  8. Replies
    15,660
    Views
    2,582,224

    Ja ne znam zasto polazimo od toga da je u drugom...

    Ja ne znam zasto polazimo od toga da je u drugom problem?

    Pa valjda od nas zavisi koju cemo klijentelu privuci... I coek je coek, to treba da zapamtimo, pa nebitno ima li u dzep 5 eura ili 5000....
  9. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Momci, može li nekoliko dana o ovim temama koje...

    Momci, može li nekoliko dana o ovim temama koje su otvorene, pa da se prebrojavamo tamo za Božić, tradicionalno;)
  10. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    @kimmi, otovrio si više tema pa da te ne...

    @kimmi, otovrio si više tema pa da te ne kvotujem, jer onda post odvratno izgleda i žulja moj prikriveni OCD:)
    Elem, prvo za onaj prasičluk u Tivat ja nikad ne bih dao zatvor. Nego nešto kreativno....
  11. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Mislim da ima nade: 1. Jer smo konacno...

    Mislim da ima nade:

    1. Jer smo konacno demokratski i mirno smijenili vlast. To je velika stvar za nas.

    2. Imamo podrsku SAD i EU. Diktator je proslost, to se vidi. Da diktator misli da ima...
  12. ovo je najjače ''Poslanicima DPS-a su poručili...

    ovo je najjače

    ''Poslanicima DPS-a su poručili i da "nas nijeste zapošljavali, nego četnike, eto vam sad".''
  13. Replies
    3,139
    Views
    313,313

    Kakvo je ovo vidjenje parlamentarizma, salis li...

    Kakvo je ovo vidjenje parlamentarizma, salis li se ili si ozbiljna.
    Politika su uvijek bili kompromisi da se nadje najbolje rjesenje za vecinu, ne za ono sto se tebi svidja ili ne.
    Dosta cesto se...
  14. Replies
    3,139
    Views
    313,313

    Zaboravljaš da DPSu odgovara popis, jer će da...

    Zaboravljaš da DPSu odgovara popis, jer će da dižu nacionalni naboj i pokušaju da na tome zaustave trendove koji su neumoljivi.

    Popis odgovara samo braniocima određenih nacionalnih grupa, a koji...
  15. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Primjetna je tendencija da se u postupcima nove...

    Primjetna je tendencija da se u postupcima nove vlade trazi dlaka u jajetu. Na sto se cesto odgovara "a kakva je bila prosla vlada".

    DPS vlast je izazvala malodusnost kod znatnog dijela gradjana...
  16. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Da za tu cijenu. Dobili su možda 3m Libor što je...

    Da za tu cijenu. Dobili su možda 3m Libor što je oko 0,2% i to na dnevni SWAP. A nisam siguran ko će baš primit milijardu za to. A ako se promijene okolnosti mogu da kiksaju i da ih košta više od...
  17. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Ja bi zamolio forumaše da se ostavimo Srbije i...

    Ja bi zamolio forumaše da se ostavimo Srbije i poređenja. Ko nije shvatio da se oni neće izgubit, da su bogatiji, interesantniji više što se investicija tiče, da imaju veće tržište itd ,itd, tim...
  18. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Mislim da je ovo jedinstven slučaj, političar...

    Mislim da je ovo jedinstven slučaj, političar koji je glasao za vladu otvoreno laže kako bi se ukakio na tu istu vladu.
  19. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    A nemojte ljudi da ste nerealni. Tražiti da...

    A nemojte ljudi da ste nerealni. Tražiti da ministar se odrekne plate jer je imao neđe tamo preko veliku platu i privilegije kojih se odrekao da bi pomogao... Pa previše je. Neka on radi svoj posao...
  20. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Što nije bilo po zakonu ovdje? A koji su to...

    Što nije bilo po zakonu ovdje?
    A koji su to drugi zakonski osnovi? Jer euro ne možemo da štampamo. Nagomilani poreski dug da se mogao naplatiti odjednom prethodnici bi ga naplatili iz ovih ili onih...
  21. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Nažalost, Britva je uvuko crkvu u politiku, a sad...

    Nažalost, Britva je uvuko crkvu u politiku, a sad će i da ostane tu, jer se desnica klerikalna pomamila. Glibež naše politike je to što čega se god dohvati tu nastupa duboka polarizacija zbog radi...
  22. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    Momci su me izuli veceras. Kao neko ko je spreman...

    Momci su me izuli veceras. Kao neko ko je spreman da prizna da je u krivu, prihvatam da su okolnosti i dobar momentum na trzistu uticali 50%, a momci 50% na dobro odradjeni posao. Prije sam davao...
  23. Replies
    31,212
    Views
    2,806,877

    pravo za ovu temu ...

    pravo za ovu temu

    https://i.imgflip.com/3fsh13.png
  24. Replies
    5,330
    Views
    415,842

    Medo je radio u Agenciji za prestrukturiranje...

    Medo je radio u Agenciji za prestrukturiranje privrede i strana ulaganja (privatizaciju) kao kadar SDP.
    Onda su se razisli, smijenjen je, kao zrtva napusta drzavni posao uz jedan drzavni stancic i...
  25. Replies
    16,151
    Views
    1,679,985

    Pa i SPC je koristila kašičice za jednokratnu...

    Pa i SPC je koristila kašičice za jednokratnu upotrebu za pričešće. Doduše u Njemačkoj, ne u regionu. Vladiku koji je nadležan za Njemačku, Grigorija, sam zapamtio kad je izjavio nešto tipa da je...
Results 1 to 25 of 46
Page 1 of 2 1 2