Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2,269
    Views
    364,609

    Mozda moze nekome biti zanimljivo, Gaggia Classic...

    Mozda moze nekome biti zanimljivo, Gaggia Classic Pro polovna za 180 eura, kod covjeka koji se bavi prodajom polovnih kafe aparata... Ako je u dobrom stanju u odrzavanja, odlican aparat za te...
  2. Replies
    1,740
    Views
    214,866

    Ja se razmisljam da izbacim svaki vid medija u...

    Ja se razmisljam da izbacim svaki vid medija u naredni period. Drustvene mreze ne koristim i pocinuo sam. Ocekujem da ce biti bas prljavo i mnogo udara na oba kandidata.

    Volio bih da se na...
  3. Prodajem Xiaomi Mi 10 - Odlicno Ocuvan 8/256GB EU + Poklon

    Xiaomi Mi 10 - Odlicno Ocuvan 8/256GB EU

    Koristen 7.5 mjeseci, baterija perfektna, fullpack, Original Punjac 33W, USB Kabl, Iglica za SIM, 3.5mm na USB Type-C za slusalice i Uputstva.

    Stanje:
    ...
  4. Thread: Sve o gumama

    by TAKUMI
    Replies
    8,674
    Views
    1,016,413

    Ne znam sto da ti kazem, X5 na...

    Ne znam sto da ti kazem, X5 na Sailun…nemojmezajebavat.
  5. Replies
    600
    Views
    58,944

    Po meni,ako ta dca uslova ti ne kvare komfor,onda...

    Po meni,ako ta dca uslova ti ne kvare komfor,onda je ugradi.Svakako je jeftinija jedna 24-ka nego 2 12-ce.Moje iskustvo je da sam po predlogu čovjeka iz te branše stavio 12-cu Vivax aeri,odlično...
  6. Replies
    7,174
    Views
    1,109,344

    Sticky: Vi koji imate iphone i koristite usluge...

    Vi koji imate iphone i koristite usluge Hipotekarne banke brzo vam stiže Apple pay. Testira se uveliko.
  7. Replies
    7,597
    Views
    785,099

    Da rezimiramo... :) Znači Bemax preko Lazovića...

    Da rezimiramo... :)

    Znači Bemax preko Lazovića konektovan sa ubicama Pukanića i Jovanovića zbog šverca cigareta, a sve pokriva Čanak, koga su rentirali za 500 eura, dok Peđa Bošković pravi...
  8. Replies
    4,914
    Views
    923,484

    onda logicno napajanje.narucis ga onlajn (sad bi...

    onda logicno napajanje.narucis ga onlajn (sad bi i morao svakako) i ako ne rijesi problem vratis ga.
  9. Prvo manje relacije (vožnje od sat vremena...

    Prvo manje relacije (vožnje od sat vremena kolima) pa sa godinu prvi put avionom. Djeca su danas putnici od malih nogu i samo treba biti pribran ukoliko se desi neki kuršlus. Preporučljivo je da neko...
  10. Thread: Monitor 22"+

    by zeox
    Replies
    3
    Views
    397

    Kupujem Potpuno se slazem, samo ne znam zasto reklamiraju...

    Potpuno se slazem, samo ne znam zasto reklamiraju ljudi taj bazdeljavi multicom kad je jedan od skupljih ''u grad''. Moze i jeftinije od ovoga da se zakuci monitor i to nov
Results 1 to 10 of 10