Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Ova igranka nema veze s DPS-om - ovo je klasicni...

    Ova igranka nema veze s DPS-om - ovo je klasicni klinc za URA-u. Demokrate ce standardno ostat po strani ili dati neko uopsteno vanila saopstenje, a URA ce ostat na udaru i/ili s jedne i/ili s druge...
  2. Replies
    350
    Views
    135,413

    Sticky: Zasto? Mislim da je vazno da sve ovo ostane odje....

    Zasto? Mislim da je vazno da sve ovo ostane odje. Ima mladih ljudi koji citaju za koje je vazno da vide kakva mentalna gimnastika i ezoterija mora da nastupi da bi se opravdale stvari koje su...
  3. Replies
    350
    Views
    135,413

    Sticky: Nijesi razumio poentu mog pisanja. Ne uporedjujem...

    Nijesi razumio poentu mog pisanja. Ne uporedjujem ja ovo sto se radi sa dzihadistima. Samo konstatujem da ista argumentacija koju ti koristis da aboliras ovo sto se desava sa koronom moze da se...
  4. Replies
    16,168
    Views
    1,681,131

    Uopste nije besmisleno. Sloboda govora mi...

    Uopste nije besmisleno. Sloboda govora mi omogucava da se rugam i s planinama i s tamjanom jednako koliko i vjerujucima da u te gluposti vjeruju. Tvoja politicka korektnost je po ovom pitanju...
  5. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Naravno da nije problem da li je neko vjernik ili...

    Naravno da nije problem da li je neko vjernik ili nije - problem su fanatizam, iskljucivost i agresivnost (kod bilo kog vida drustvenog organizovanja, pogotovo religija). Iako mi se cini da Zdravko...
  6. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Ne znam puno o toku pregovora, ali znam dovoljno...

    Ne znam puno o toku pregovora, ali znam dovoljno teorije da ako svi u ZBCG brze bolje prihvatise prvu ponudu o stranackoj podjeli resora dvije nedjelje prije proklamovanog roka, ponudjeno im je...
  7. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Meni makar je upravo problem u tome sto nijesu...

    Meni makar je upravo problem u tome sto nijesu krenuli s radom. Mjesec i po dana je proslo od izbora, a vlada se jos ne nazire (ispade da M.DJ. vise zuri da se vlada formira nego ovi sto je...
  8. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Aleksandar "prvi potpredsednik vlade" Vucic likes...

    Aleksandar "prvi potpredsednik vlade" Vucic likes this.
  9. Replies
    16,168
    Views
    1,681,131

    Novi premijer je u toku sa svjetskim "thoughts...

    Novi premijer je u toku sa svjetskim "thoughts and prayers" trendovima, a odje mu neki spocitavaju da je fundamentalista i da nije moderan. Salu na stranu, ne bi valjalo nikako za Amfilohija da se...
  10. Replies
    16,168
    Views
    1,681,131

    Imace tih 100 dana pa da vidimo. Ali ako se po...

    Imace tih 100 dana pa da vidimo. Ali ako se po jutru dan poznaje, mrka kapa...
  11. Replies
    6
    Views
    1,363

    Odlican je topic, ali nekako se uvijek nadje...

    Odlican je topic, ali nekako se uvijek nadje bitnijih stvari od suocavanja s realnoscu - perpetual procrastination pod parolom "ovo je sad vaznije pa kad to zavrsimo onda cemo se bavim...
  12. Replies
    5,330
    Views
    415,907

    Ne znam na osnovu cega se moze racunati da ce...

    Ne znam na osnovu cega se moze racunati da ce Medojevic da vuce kad je u pitanju transparentnost. Mislim da ga dosadasnji rad za to ne preporucuje. Priznajem, bas i ne aplicira filter u javnim...
  13. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    To je koncept prije svega za trgovinu oko ANB-a,...

    To je koncept prije svega za trgovinu oko ANB-a, MUP-a i uprave policije (i vjerovatno jos nekih resora poput uprave za carine koji mogu biti vazni odredjenim ljudima i/ili u odredjenim situacijama)....
  14. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Nije na odmet podsjetit na onu Milovanovu "na...

    Nije na odmet podsjetit na onu Milovanovu "na loptu, ne na igraca". U najmanju je ruku nekorektno prozivat roditelje ljudi koji odje pisu, dakle ljude koji sami ne mogu odgovorit. Ne znam ko je...
  15. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Prvo thanks na "Bosnjaci glume zrtve", a sad "ima...

    Prvo thanks na "Bosnjaci glume zrtve", a sad "ima li gorih ljudi od Cetinjana". Ali dobro, makar je iskrenost za pohvalu
  16. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Posto znam da nemaju ljudi kad, a imao sam toliko...

    Posto znam da nemaju ljudi kad, a imao sam toliko vremena, preslusao sam i otkucao par stvari sto je Medojevic ispricao. Na kraju svakog citata je time code koji se moze dodati na web adresu videa....
  17. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Treba ga sve pazljivo poslusat, svih sat i kusur....

    Treba ga sve pazljivo poslusat, svih sat i kusur. Pricao je bez ikakve cenzure ili samocenzure, i cini mi se potpuno iskreno. Dosta stvari koje je kazao su realan prikaz stavova politicke grupacije...
  18. Replies
    3,139
    Views
    313,386

    Da parafraziram cesto rabljenu izreku - ko nije...

    Da parafraziram cesto rabljenu izreku - ko nije socijalista u dvadesetim taj nema srca, a ko nije konzervativac nakon tridesetih taj nema mozga. Sve je to lijepo u programu URE, nego ga treba...
  19. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Popcorn was a nice touch :grin:

    Popcorn was a nice touch :grin:
  20. Replies
    3,139
    Views
    313,386

    Zugzwang. Problem je brzo mijenjat sistem iz...

    Zugzwang. Problem je brzo mijenjat sistem iz skupstine i/ili vlade jer je u osnovi dizajniran za medjusobnu kontrolu grana vlasti, a posebno u onim oblastima dje su ugradjena specijalna pravila zbog...
  21. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Vec si naveo nekoliko stranica unazad da je jako...

    Vec si naveo nekoliko stranica unazad da je jako mali broj ljudi koji su blizu centru, a da je gradanska "opozicija" (koja nije vise opozicija) previse idealisticka. To se vidi i po komentarima odje...
  22. Replies
    12,159
    Views
    1,010,409

    Da dodam jos par pitanja a propos Gandalfovog...

    Da dodam jos par pitanja a propos Gandalfovog ocekivanja da ce bit hapsenja - Kako ce da promijene aparat? Na primjer, kako ce i koga da izaberu za VDT-a? Ko ce bit tuzioci? Kako ce promijenit sudije...
  23. Replies
    669
    Views
    70,998

    Ne bavim se konkretno tom tematikom, mada se...

    Ne bavim se konkretno tom tematikom, mada se nerijetko srecem sa slicnom problematikom u kontekstu intelektualne svojine ("breach of copyright"). U kontekstu intelektualne svoijne dva kljucna...
  24. Replies
    7,867
    Views
    791,092

    Sticky: https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-tod...

    https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca

    Prijatelj koji radi na intenzivnoj njezi mi je poslao ovaj link koji se trenutno crikulise u medicinskim...
  25. Replies
    16,168
    Views
    1,681,131

    Ne znam sto ce mi ovo, al ajde - americka spoljna...

    Ne znam sto ce mi ovo, al ajde - americka spoljna politika je, u doktrinarnom/teorijskom smislu, obojena temeljnim naucnim radovima, poput "The clash of civiliizations" S. Huntington-a. (Naravno,...
Results 1 to 25 of 26
Page 1 of 2 1 2