Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2,955
    Views
    312,825

    Poll: Cinjenica je da je DF debelo zakinut posle...

    Cinjenica je da je DF debelo zakinut posle izbora. Oni samo zele funkcije i da im se omoguci da kradu kao DPS, jedina razlika je sto zbog velikog manjka inteligencije ne umiju to da umotaju i prodaju...
  2. Replies
    5,330
    Views
    415,557

    Nijesam neki vjernik ali stvarno mislim da je...

    Nijesam neki vjernik ali stvarno mislim da je covjeku samo plus ako se drze religijskih moralnih nacela. Ne vidim neki plus kod ljudi koji se Boga ne boje, ja tu nikakvu hrabrost ne vidim.
  3. Replies
    5,330
    Views
    415,557

    ako mandić zasjedne u fotelju niko ga odatle nece...

    ako mandić zasjedne u fotelju niko ga odatle nece maći. Najbolji je primjer to da otkad se nastanio u guzici AV ne da ni Draganu J Vucicevicu da priviri iako je on starosjedioc tamo i autohtoni...
  4. Replies
    5,330
    Views
    415,557

    Nemojmo se zavaravati da bi pobjeda opozicije...

    Nemojmo se zavaravati da bi pobjeda opozicije bila moguca bez Medojevica, Mandica i Pipuna. Oni su najvise doprinijeli jer se nijesu uopste obracali narodu u suprotnom da su ovako pricali DPS bi...
  5. Replies
    5,330
    Views
    415,557

    Sto se tice sektora bezbjednosti najvise...

    Sto se tice sektora bezbjednosti najvise kompetencije imaju Nebojsa Medojevic i Andrija Mandic jer vec 30 godina rade za sluzbu kao spoljni saradnici.
  6. Thread: Sjeverna Koreja

    by Milos
    Replies
    221
    Views
    25,668

    Ja sam trebao da idem u aprilu, sve ti sredi...

    Ja sam trebao da idem u aprilu, sve ti sredi agencija u Pekingu. Tvoje je samo da dodjes u Peking. Koryo tours https://koryogroup.com/
  7. Replies
    16,121
    Views
    1,677,018

    Politika me ne interesuje, ali svi ovi sto...

    Politika me ne interesuje, ali svi ovi sto setaju, setaju iz ideala jer realno nemaju nikakvu materijalnu korist od toga. Sa druge strane su ljudi (u najvecem broju) koji su tu zbog nekih...
  8. Thread: Mongolija

    by Milos
    Replies
    22
    Views
    6,395

    Ako sto treba u vezi Indije i Nepala mogu da...

    Ako sto treba u vezi Indije i Nepala mogu da pomognem Nepal sam bio prije pet godina, indiju ove godine.
Results 1 to 8 of 9