Search:

Page 1 of 3 1 2 3

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Glasali ste, sad gledajte.

    Glasali ste, sad gledajte.
  2. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Sve i da si u pravu..Izvini, a ko je kriv za to?...

    Sve i da si u pravu..Izvini, a ko je kriv za to? Jesu li oni rodjeni loši ili ih je sistem, kojem smo ti i ja, i naši roditelji, kumovali? Uvijek je bilo ovih stvari i kad smo mi bili djeca, samo što...
  3. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Ja djeci sve opraštam. Kad znam kakav sam ja bio,...

    Ja djeci sve opraštam. Kad znam kakav sam ja bio, sve mi je ovo benigno. Mislim na ove nestašluke, baklje isl. Čisto sumnjam da je neko htio da svjesno zapali školu. Usplahirenost, jbg, luda mlada...
  4. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: Skup kvadrat od 2k eura, a nije skupo feniranje 7...

    Skup kvadrat od 2k eura, a nije skupo feniranje 7 eura? Majstor, vodoinstalater, mjesečno izadje 1.5k+ eura, konobar u svaki lokal u Pg može da nabode 2k.
    Znam da mi nijesmo "Svijet", ali tamo dje...
  5. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Povodom različitih tumačenja u javnosti presude...

    Povodom različitih tumačenja u javnosti presude Evropskog suda pravde od 30. aprila 2024.godine, Vrhovno državno tužilaštvo podsjeća da se navedenom presudom tumače odredbe Direktive 14/41 kojom se...
  6. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Obzirom kakvo nam je tužilaštvo i na osnovu čega...

    Obzirom kakvo nam je tužilaštvo i na osnovu čega se određuje pritvor nije ni čudo što i advokati idu u krajnost.
  7. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Broje mu veli zasade. Nikad ovo čuo nijesam. Eto...

    Broje mu veli zasade. Nikad ovo čuo nijesam. Eto koliko je oštetio državu. Barjamovica je inače poznata kao plodno TLE 🤣
  8. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Da si upoznat sa tematikom, znao bi da je cilj...

    Da si upoznat sa tematikom, znao bi da je cilj "obaljivanja" sky-a bio lov na terorističke grupe, a ne klanove. Pa zato što su to operativna saznanja, koja mogu da pomognu u sklapanju kockica. Ali...
  9. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    https://www.dan.co.me/globus/evropa/evropski-sud-p...

    https://www.dan.co.me/globus/evropa/evropski-sud-pravde-odbacio-nezakonit-sky-mora-da-se-postuje-domaci-zakon-i-obavijesti-nadlezna-drzava-5237241

    Evo, platili su to DPS mediji.
    Sky prepiska koja...
  10. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Istina. Sjebani smo dobro. Baš nam treba jedan...

    Istina. Sjebani smo dobro. Baš nam treba jedan kolektivni šamar, da se osvijestimo kao društvo.
    Medicinijada...
    Ne treba imati predrasude o ljudima, ali muzika je poprilično dobar indikator o...
  11. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    I šta vele, Katnić je u pritvoru jer nije...

    I šta vele, Katnić je u pritvoru jer nije iskoristio ilegalno prikupljene transkripte od strane policije, koji ne mogu nedvosmisleno dokazati počinjena krivična djela, i podigao optužnicu na osnovu...
  12. Replies
    16,323
    Views
    1,712,703

    Bolje biti etiketiran kao antihrist nego kao...

    Bolje biti etiketiran kao antihrist nego kao hrišćanin, da se razumijemo, pogotovo na Balkanu. Viđeli smo šta hrišćani ođe napraviše i šta i dan-danas rade, ali najtragičnije je što i dalje misle da...
  13. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Objasni ti ljudima da su jedan random pop i jedan...

    Objasni ti ljudima da su jedan random pop i jedan random političar nanijeli više zla Crnoj Gori nego jedan mafijaš.
    Ako Brano ide u pakao, neka im bar pozdravi Amfilohija.
  14. Replies
    5,861
    Views
    421,861

    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog...

    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog Brana da se krije od Slobove UDBE i ovaj mu život spasio? Pošto evo vidim da vam ne valja Brano, a Đinđić koji je bio njegov pajtos valja.
    Pošto...
  15. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: Nije etički ako si se prvo obratio agenciji. Ali...

    Nije etički ako si se prvo obratio agenciji. Ali opet, to je više kodeks investitora.
    Meni dodju preko agencije, pa onda direktno oće da pregovaraju, i ja ih naravno uvijek vratim na agenciju.
    Čak...
  16. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: O čemu pričaš, izvini? Postoje ponuda i...

    O čemu pričaš, izvini? Postoje ponuda i potražnja, dok god je potražanja veća od ponude, cijene će rasti, ne znam šta tu nije jasno.
    Kakvi ratni profiteri?
    Ratni profiter je ako neko oće da zaradi...
  17. Thread: Upoznavanje

    by El_NiNhO
    Replies
    76
    Views
    7,887

    Prije nego postavih ovo glupo pitanje dobro...

    Prije nego postavih ovo glupo pitanje dobro promislih. Nagledao sam se i ovakvih i onakvih, i zlih i nesretnih. No nikad nijesam sreo da neko ovako priča kao ti i da stvarno vjeruje u to. Za ovakav...
  18. Thread: Upoznavanje

    by El_NiNhO
    Replies
    76
    Views
    7,887

    Jesi li ti ružna? Interesuje me, čisto da sklopim...

    Jesi li ti ružna? Interesuje me, čisto da sklopim kockice.
  19. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: Nema to veze sa gradom. Sve ide preko CEDISA, ali...

    Nema to veze sa gradom. Sve ide preko CEDISA, ali naravno mora objekat da ti bude ''legalan'', i da imaš prikupljene saglasnosti za priključak od CEDIS-a. Do 10 i po ti rade, čini mi se, ona zgrada...
  20. Replies
    2,874
    Views
    345,991

    Tri godine otkako je osvježilo. Voze se samo...

    Tri godine otkako je osvježilo. Voze se samo Bentliji, ekonomski smo tigar, ali ovaj put isprave. Popovi su konačno produhovili ovaj narod napaćeni. Došla su bolja vremena za Crnu Goru.
    Oslobodili...
  21. Replies
    11,037
    Views
    1,227,763

    Nebitno ko je na vlasti, Crna Gora je "bullied"...

    Nebitno ko je na vlasti, Crna Gora je "bullied" od strane država iz okruženja. Nijesmo ni "bullied" koliko su vlastodršci bez dostojanstva.
    Albanci nam udariše HE na Cijevnu bez da nas pitaju, mi...
  22. Replies
    11,037
    Views
    1,227,763

    Koje muke, obraza ti? Ne pravi se kuća od muke,...

    Koje muke, obraza ti? Ne pravi se kuća od muke, no nemaš ni za kikiriki. A i kad je muka ne možeš da uzurpiraš tudju imovinu, odnosno možeš, ali treba da očekuješ recipročan odgovor. Najgore od svega...
  23. Replies
    11,037
    Views
    1,227,763

    Da ima države svi inspektori bi bar bili...

    Da ima države svi inspektori bi bar bili degradirani. Ovo je katastrofa. Kad ljudi koji su izdizali tamo kažu "Ovo je naše", jer je to čoče bilo komuna, pa su svi napravili vikendice gore na "svoje"....
  24. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: E kad bi se od gradjevine tako pare zaradjivale....

    E kad bi se od gradjevine tako pare zaradjivale. Odje ljudi misle da napravis dvije zgrade i milioner si. Znam neke što su krenuli u gradjevinu sa dosta para pa se nabodoše na glavu. Zarade nijesu ni...
  25. Replies
    5,622
    Views
    603,196

    Sticky: Obraza ti, koje su to opcije a da nije...

    Obraza ti, koje su to opcije a da nije poljoprivreda?
Results 1 to 25 of 59
Page 1 of 3 1 2 3