Conversation Between factor and Mixa

11 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. otisao Boss kofer... :-)
  2. Kurzweil je jos aktuelan, ovaj sto sam mu nudio ima para, oce nesto jos bolje/skuplje da uzme (?!!) :-)
  3. Moze, samo ne moras cijeli, nabavio sam oba stimera, kofer za pedale Behringerov, Dynacomp i Booster. Dakle, ostali su stalci, MXR Distortion III, i Digitech Hardwire Reverb pedala.
    Kad mi sve to stigne, bachicu u promet :-) i procesor - Zoom G9.2tt, 250e
  4. Vrijeme je novac :-) neke stvari sa spiska sam vec nabavio, ali posalji kad stignu cijene, pa cemo vidjet za ovo ostalo. Vox i Boss su jos aktuelni, Kurzweil je posao na probu kod jednog klavijaturiste, javljam ti :-)
  5. Covjece, zaboravio sam najbitniju stvar :-) Imam na prodaju i nov Kurzweil K2661, u Njemackoj je 2500, ja bih ga prodao MNOGO jeftinije, mozda i za 1500 ako je placanje odmah. Potpuno regularna klavijatura, nova, nego sam je dobio kao kompenzaciju za neke aranzmane, a realno mi ne treba, pa...
  6. Aco bi isto trebao da ima dobre cijene za ove stvari, nego njega treba uvatit :-)
  7. Stigla je iz Thomanna prije 5-6 dana, tamo je 195, dacu je za 180 fixno. Potpuno nova, strasna pedala, ali se ispostavilo da meni licno ne odgovara, pravim drugaciju kombinaciju sa pedalama nego sto sam prvobitno mislio :-)
    Kofer je isto potpuno nov, samo sto sam izrezao onu jednu tablu da moze Crybaby da upadne, on neka ide za 100-tku.
  8. Sad se $etih, radite li komisionu prodaju?
    Imam u ponudi distorziju Vox Bulldog i Boss-ov kofer za pedale (koji sam kupio kod vas :-)
    Ako moze komisiono, donio bih, a i ako ne moze da imate u vidu ako se ko bude interesovao :-)
  9. Hvala, mozes ga forwardovat na [email protected] ili [email protected]
    Pozdrav!
  10. Ovo ispade malo cudno, kako sam uradio copy i paste, ali vidi se sve sto sam mislio :-)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
Page 1 of 2 12 LastLast