Conversation Between hammer and vikky

7 Visitor Messages

  1. evo me ugrabih malo slobodnog vremena da uskocim na forum isto kao i ti da vidim ima li sto novo ;) gomila obaveza,posao fax zavrsni ispiti za semestar i tako malo,ali bas malo uspijem ugrabit da iskocim nedje u grad da se opustim ;( da ako uspijem nac vise slobonog vremena sad na ovu zimsku pauzu da se malo odmorim :)
  2. jesam jesam ziva sam,nego non stop u neku trku pa samo iscitam po foruma malo i vatam maglu dalje :) mora se ucit a mora se i uzivat i na kraj samo mrtav umoran covjek da pane u krevet nema mu sto drugo... sto ima kod tebe ?dje si sto cinis?
  3. Ziva li si?Sto ima?Sto se rabota? :D
  4. a kako ce biti...proslo udarno vrijeme...grad pomalo zamire opet do sledece sezone ...i onda nema ti sto drugo nego posao knjiga i onda malo inventivnosti da osmislis da ne bude to ajajajaj sve je tooo jedan dosadan dan....hahaha dje nadjoh Tap 011 da pjevam sad:))
  5. Dobro sam srecom ;) iskreno malo sam iscrpljen ujutro u 9h na fax popodne na posa do 23:30h,vikendom ucim nemam kad doma u pg otic,a i fax me zakla 2500€ je godina,500€ upis pa na 8 rata 2000€ sad za neki dan trebam da dam 250€ i ostaje mi jos 6x250 tj. 1500€ inace u bd smor teski nema nekih bitnijih desavanja.
  6. a ja studiram i studiram :)) ...tako da sam ti po citav dan u raskoraku izmedju dva fakulteta :)) inace kako si? kako nauka?
  7. hej macko sta ima ;) kako fax?sto ima u PG?Ja sam u bd rabotam i studiram.
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7