Conversation Between SimonaS and NSX

6 Visitor Messages

  1. ja vazda :)
  2. "ako zelim direktan kontakt sa osobom u koju imam max povjerenja i zelim da idem do kraja u sred njenog perioda onda cu uzet tabletu(ako se ista pokaze pouzdanom kao i ove zenske)

    za sve ostalo kondom"

    posteno!!!
  3. ma da, doktore koji dokažu da tablete goje pronalaze po IP adresi i vode direktno u Gvantanamo na mučenje..

    i onda sam ja naivan :)
  4. nemoj da si naivan...
    voda koja se popije, nadje nacin da se visak i prolije ;p ali ako hormosni kazu da se voda sacuva, voda se cuva u podkozi...


    osim toga, moras da znas da je farmaceutska industrija posle naftne najmocnija na svetu...pa rezultati studija su nekad smesni cak i njima samima... kao recimo ovaj tvoj koji si naveo...
  5. Nije ni cudo kad se izmore od sexa pa se naliju vode poslije..


    1. The Pill Makes You Gain Weight
    This is a common pill myth. Some women seem to gain weight on the pill, but research has shown that it isn't due to pill use. The estrogen in the pill can make some women feel bloated, but this typically goes away. The progestin found in the pill may increase appetite, resulting in weight gain. Also, some women may experience water retention; it can often be reduced by switching to a lower dose pill. One last note: Studies have shown that women often begin using the pill during a time of life that happens to coincide with weight changes, giving the pill an unfair reputation for causing weight gain.
  6. nisam pravila studiju, ali kunem ti se da svaka djevojka koju licno poznajem , a koristi neke antibebi pilule je pocela da se goji, sto zapravo nije slaganje masnog tkiva, nego nakupljanje tecnosti u podkozi.
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6