Conversation Between Rovchanka and Hari Krisna

19 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. sta ti ljubis moje auuuuuuuuuuuuu
  2. Lako je njemu Zvoncice kad ima zenu kakvu ima.. Inace bi odavno mijenjao nick u Harina Krisna. ;)
  3. Ne poznaje ga to je ocigledno.:)
    Ali mrse mu se brci, mrse.. Kao macak oko misa dok ga ne odmjeri propisno.:D
    Dobro, poenta igre im je u nedostupnosti, pa ono, kakav/va bi bio/la kad bih bio/la i slicno...;)
    Ja navijam za Raquel bez dvoumljenja, jer ovoliki posa' cinjet radi takvog zadovoljstva, e mora se nekako 'isplatiti'.;)
    Ne gledam VB ali procitah ponesto pa.. Simpa.:)
  4. Lako za ledja ionako nemas vremena na njih da se naslonish, a kisjelo mlijeko zdravije ako se pije, pa.. Da ti dobro ucini.;)
    Zvoncice, cinio je on cinio, a ni druge mu ne ostase duzne. Ove bre zenske sve za megdan, i ako nece, ne pitaju ga..;)
    Znamo da ima veliki nos a da ga niko nije cimnuo, ali ako ga budemo mijesali sa kablom koji treba da se postavlja ka Italiji.. Onda.. % od EPCG. ;)
  5. E sto ces, ja vazda misao oko biznisa..;)
    Raquel, pusti vise sa domacicom, jer da mu je do domacice on od majke ne bi krocio.:D
    A bogami, i ne lichi mu ni jedna na domacicu, bar ove koje ja znam.:D
  6. Opla.. nisam znala..;) Uostalom i sam znas da sam "feler" za okolinu upravo zbog hiperpamcenja i hiperkoncentracije...:D
    p.s. Otkad radish na distribuciji crne ribizle?;)
  7. Ja sam ovo ljeto na soku od leda i crne ribizle..Nije lose..;)
  8. Ja i Zvoncica smo samo gosce, i nemamo veze sa lijecenjem tudjih .. obaveza..:)
    Jel ti doope izgorelo jes?;) Ko ti kriv kad setas po Adi Bojani pa se ne umijesh pokriti...
    E sto mi je zaooo.. Ne mozes vjerovati koliko. ;)
  9. Istina..:D
    Ima neki erotski naboj kad su u pitanju "moja ti" spamovi...;)
    Kompletna podrska..;)
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 19
Page 1 of 2 12 LastLast