Conversation Between nihil and vikky

7 Visitor Messages

  1. slazem se ... suvise je jednostavno nju skapirati koliko ima komplexnijih ...
  2. Hm, mislim da ima mnogo likova sa sličnim manipulativnim pristupom komunikaciji i životu, a ova još i nije tako problematična jer se otvoreno pokazuje. Ta bezobraznost najviše njoj donosi štetu, ali to teško može da shvati, jer to znači da treba izaći iz onoga što jeste. No, postoje ljudi koji jesu takvi kao ona, ali se pokazuju drugačije ili sasvim suprotno.
  3. nemas se ni na koga ljutiti ... ja sam je pocerala u mat pozociju pa ce ubuduce moji postovi biti na ignore da ne bih joj pisala javno dijagnozu jer je procitana ...
  4. He, pa šta da se radi. Ja to shvatam kao provokaciju, pa tako o tome i pišem. Ne treba se ljutiti ni na to. :)
  5. a moj nihil je li moguce da si i ti za ovu djevojku slab sagovornik e paaa show :D
  6. Za osmisliti bajku treba truda, a posebno treba trud da se bajka živi, bajka shvaćena kao ideal kojem se teži. Cilj truda treba da bude stvoriti od života bajku, stvoriti ideal, život kakav se želi i treba. Dijete nije smislilo bajku i prihvata je kao stvarnost, ali bez truda. Dijete ne shvata da čuda u stvarnosti nisu moguća bez truda, pa se od otrovnih jabuka ne može izliječiti tek tako, poljupcem, već treba mnogo toga...
  7. i za bajku treba truda da ...ali se iz jedne u drugu fazu price prelazi kroz razne izmaglice... :) bajka je kostur zivota oni prvi koraci kod djeteta a ono sto se u stvarnosti desava je mnogo slozenije od jedne otrovane jabuke i jedne vrpce koja izaziva gusenje... :)
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7