Conversation Between Albatros and Lucianeddu

19 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Bajern je postao mašinerija koja melje sve na svom putu, njih me je strah koliko i Barse, ali postoji još jedna ekipa koja može proći svakog na svijetu - Dortmund. Oni nemaju možda iskustva u ovoj fazi takmičenja, ali to nadoknađuju time što se nikog ne boje. Protiv koga god da izađu igraju onako kako znaju i tako smo došli do onih sjajnih mečeva u grupnoj fazi.
  2. Ne vjerujem da ce nam Barsa doc prije polufinala ili cak finala, ipak smo Platinijevi miljenici valjda :D
    Mada, ja se vise Bajerna bojim. Hajnkes nas je maznuo jednom u finalu LS, a i mislim da ce zapet iz sve snage da osvoji sa ovim, naravno, prejakim timom(a ligu je vec obezbijedio). S Barsom bi bilo na sredinu pata-pata, pa ko sto ponese(mogli bi bolje od Italije protiv Spanije u grupi), a Bajern raznosi i po sredini i po krilima. Inace mi je Bajern prvi favorit za LS.
    Fergi bi nam bio zajeban, a Real bi prosli laganini mislim - ipak su nam stare musterije :) Ostali, svi, neka dodju da se igramo.
  3. Conte je ovdje pokazao apsolutnu zrelost, ovo su utakmice koje u potpunosti iskristalizuju trenerske sposobnosti. Što kažeš, čista Lipijeva utakmica. :) U početku jesmo bili pod pritiskom, ali zato jer je Seltik rano i nenadano primio gol i morao da krene, ali kasnije je to bio svjesno prepušten posjed, oni divljaci se istrčali i dr. Claudio obavio svoje.

    Poslije prvog meča sa Čelzijem i onih 2:2 sam rekao da je ova ekipa materijal za polufinale, samo da nas žrijeb ne pokopa sa nekom Barsom. :D
  4. Utakmica je tekla potpuno kako sam ocekivao, Conte je sve uradio tacno kako sam zamislio da ce uradit i Matri mi pocijepa tiket :)
    Moze Conteu Fergi bit idol, ali ipak je on Lippijev ucenik :D Volim sto odigramo italijansku utakmicu u LS, to je perfektno za ove koljacke timove. Inace bas su me iznervirali sinoc igraci Celtica, ono funjarisanje oko Lichta, samo crveni da dobije.

    Eto da se ne uzdizemo mnogo, ali na pocetku sezone sam rekao da cu bit prezadovoljan domacom titulom i polufinalom LS. Jos jedan korak do toga :)
  5. Pozajmljen nick. :)

    Ja uplatio X-2 i očekivao neko 0:1 ili moguće 0:2 na kontru. Jbg.
  6. :) bolji ti je ovaj nick, onaj me podsjeca konstantno na englesku spoljnu politiku u XIX vijeku.

    Inace sinoc uplatim X-2 i tacan rez. poluvrijeme 0:0 kraj 0:2 i sve mi Matri zajebe :)
  7. Nedostajao sam mi u ovom obliku. :D
  8. jednostavno sam odusevljen bio :D
  9. Ao, naježih se ! :D

    Zahvaliću im se tako što ću ih odigrati diplu pobjedu u prvenstvenoj utakmici. :D
  10. Inter je u okviru Europske lige savladao azerbejdžanski Neftchi sa 1:3, a na samom početku utakmice navijače i igrače Intera je dočekalo iznenađenje.

    Stadion je bio ispunjen do posljednjeg mjesta, u crno-bijelim bojama Neftchija, ali to ne bi bilo čudno da se među obilježjima azerbejdžanskog kluba nije našao veliki broj dresova i zastava Juventusa, inače omraženog Interovog rivala i tima koji kao i Neftchi ima crno-bijele dresove.

    Ni to nije bilo sve, pa su domaći navijači jasno istakli grb Juventusa sa tri zvjezdice, koje simboliziraju 30 titula, umjesto službenih 28 koliko Savez priznaje Juventusu, obzirom da su im dvije oduzete, a jedna od njih je dodjeljena i Interu za zelenim stolom.

    Na taj način, azerbejžanski navijači su poslali jasnu poruku šta misle o Calciopoliju i oduzimanju titula Juventusu.



Showing Visitor Messages 1 to 10 of 19
Page 1 of 2 12 LastLast