PDA

View Full Version : Da li se treba vracati starim vezama?

Sailoreagle
13-01-05, 12:28
Da li se treba vracati starim vezama koje su "pukle" radi nekih sitnica il' mozhda radi i necheg veceg?

P.S. Indy ako je bilo molim te brishi jer nisam mogao da preturam po podforumu. tye

Zvek_Zivi
13-01-05, 13:09
Samo radi sexsa :wink: :D

Smirnoff_ice
13-01-05, 14:09
Hvala, nebi.

Fidel Castro
13-01-05, 14:28
Zavisi koliko je vremena proslo od "picanja veze" i zbog cega je pukal... :roll:

Ako je tek pukla i zbog neke sitnice nije lose pokusati ponovo a vec sve drugo je malo teze...

milovan
13-01-05, 14:42
Ne okreci se sine,
ne vrci se na mjesto zlochina.

Sailoreagle
13-01-05, 15:18
Zavisi koliko je vremena proslo od "picanja veze" i zbog cega je pukal... :roll:

Ako je tek pukla i zbog neke sitnice nije lose pokusati ponovo a vec sve drugo je malo teze...

Slozhio bih se sa tobom.

adriana
13-01-05, 15:27
one su kao prochitana knjiga... od njih ti ostane samo pouka...

jzonda
13-01-05, 15:40
Ja sam tu grešku napravila jednom.

Sada kažem odlučno NE! Da je valjalo trajalo bi!

Argonaut
13-01-05, 16:05
Teoretski, svasta je moguce. Pa cak i da nas sve lijepo strefi asteroid.

Prakticno, obnavljanje stare veze mi je uvijek djelovalo kao podgrijavanje jela. A jos i situacija (ne znam je li tvoja takva) kada je par u medjuvremenu bio s drugima, stalno je tu onaj crv sumnje koji kopa i trazi odgovore na pitanja koja je ipak bolje ne postavljati.

GAGA
13-01-05, 16:44
NIKAD! nista gluplje i gubitnichkije od vracanja na staro! ma shto da se desilo.

E-1
13-01-05, 17:01
tako je ljudi...nikad!

KRKNA
13-01-05, 17:10
Zashto da ne...Shto je toliko loshe u tome :?: 8) Nikad ne reci nikad..Posebno ako je ljubav dovoljno jaka... 8)

ATAMAH
13-01-05, 18:42

U principu si u pravu i slazem se s tobom,ali nekad mozda ostane neka neprocitana fusnota,a nekad nije lose i obnovit gradivo(ovisi o situaciji). Stoga nikad ne reci nikad, premda je najbolje uzet novu knjigu!!!

Mr_MARFI
13-01-05, 18:56
Samo radi sexsa :wink: :D

Seka Alexic
13-01-05, 19:28
Sto se svrsi- svrseno je!

Grofica
13-01-05, 19:33
Na konopcu koji se jednom prekine i opet zaveze mora ostati cvor...tako da...ne bi moglo nikako biti isto kao sto je bilo...
Zavisi , naraFFski, od mnogo cega...mozda vrijedi, a mozda i ne...nego, ko ce to znati...

sh0cker
13-01-05, 19:35
Da :)

Sick-Boy
13-01-05, 19:41
Sve zavisi... Najvise zavisi od trenutne situacije i ljubavi koju mozda vec gajimo prema nekom drugom, novom... zavisi od faktora koji su prelomili tu situaciju u proslosti, od okolnosti koje su nas mozda udaljile, od stepena "preporoda" nas samih i sposobnosti da se ubuduce uspjesno umijemo boriti sa slicnim problemima... Od situacije do situacije je drugacija slika, tako da se konkretan odgovor tesko moze dati...

adriana
13-01-05, 19:46

U principu si u pravu i slazem se s tobom,ali nekad mozda ostane neka neprocitana fusnota,a nekad nije lose i obnovit gradivo(ovisi o situaciji). Stoga nikad ne reci nikad, premda je najbolje uzet novu knjigu!!!
heh, mozhda si i u pravu... ali ja onda postavljam pitanje: "ko zna shto je dobro shto je ta fusnota preskochena?" :wink:

apsolutno_nemoguca
13-01-05, 22:55
Ne. Vec vidjeno. Uvijek ostaje prisutan onaj neki razlog zbog koga je raskinuto. Jaz koji je izmedju prekida i ponovnog obnavljanja veze. Pitanje zasto je raskinuto, a jeste iz nekog razloga. (Eliminisem i najmanju mogucnost sindroma spanskih sapunica. 8) )

Effect_
13-01-05, 23:11
Kad raskinemo njoj me uvek vracaju one lepe stvari....jer lose brzo zaboravljam..sto ne volim kod sebe...ali ona to voli kod mene.

Ninni
14-01-05, 15:09
JAMAIS!

kIkICa
15-01-05, 12:46

:respect:

apsolutno_nemoguca
15-01-05, 13:10

No, zalud kad se vec kod sljedece veze naprave iste greske ... nekad, cesto :oops:

Smirnoff_ice
15-01-05, 13:42
Pouka: Nikad ne pravi iste greske :wink:

apsolutno_nemoguca
15-01-05, 13:50
Ali, nijedna greska nije ista ... ja sam upravo u fazi dopunjavanja jedne ...

Argonaut
15-01-05, 14:28
Moram priznati da uopce ne razumijem sto si htjela reci. Tvoj tok svijesti mi uopce nije jasan. Prvo kazes ovo:

No, zalud kad se vec kod sljedece veze naprave iste greske ... nekad, cesto :oops:

Pa zatim ovo:

Ali, nijedna greska nije ista ... ja sam upravo u fazi dopunjavanja jedne ...

Mozes li mi to malo pojasniti ili ti je to samo izgovor da svaki put iznova "lupas glavom o zid", da parafraziram...

Smirnoff_ice
15-01-05, 16:20
Ali, nijedna greska nije ista ... ja sam upravo u fazi dopunjavanja jedne ...Uvek mislim da ti pises o stvarima za koje vec imas odgovor unaprijed. I sada sam istog misljenja. Dakle, dopunjeno je vec :wink:

apsolutno_nemoguca
15-01-05, 19:43
Dobro je ako tako djeluje :) :) :)

Buba_mara
16-01-05, 02:43
Jednom sam se opekla kad obnovih staru vezu,ali bih sad opet isto uradila :( .Ali nije do mene...

Zabranitty
16-01-05, 04:22
pa ako i dalje osjecate nesto jedno prema drugom sto da ne...ono sto znam... tako ja mislim.. :)

rado bi se vratio jednoj staroj vezi... :oops: :cry:

NiNaNiCa^
16-01-05, 10:08
Zavisi...Ne mozete tako sigurno reci ne!
Pola vas samo misli da je jako....
Kao knjige ne treba chitati opet...uhhh
Ljubav je kao prochitana knjiga...
Prochitaj jednu knjigu sad i prochitaj je za 10 godina!I reci mi da o toj knjizi imash isto mishljenje!?!

Ne znam...Ako je razlog zbog kojeg smo raskinuli meni naneo toliko bola i bio toliko losh...Razmislicu...
Ali ako je budalashtina neka...Pa preko nje cu preci...

Necu se uvek vratiti,i necu uvek gledati samo ispred...
Razmislicu i okrenucu se ako treba... :wink:

Smirnoff_ice
16-01-05, 11:38
Eh sada jedni bi, drugi ne bi, treci zavisno kako kada i zasto.... :wink: Onda dajmo definirati razloge zbog kojih veza mora da pukne i sta je glupost. Mada mislim da ce biti situacija ista. Ono sto ce za jednoga biti smrtni grijeh za drugoga ce biti mala stvar.
Svojevremeno smo pisali o razlozima raskida veze. Na prvom mestu je bila prevara. I koliko se sjecam pod prevarom su svi redom pisali i razmisljali o fizickoj prevari (on/a s drugim/om). Da li je takva prevara ono presudno ili postoji jos veca prevara? Ja kazem da da.
Isto tako mislim da prava veza tesko pukne zbog gluposti, ali ako pukne onda po meni to prije znaci da nismo dovoljno "zreli", ozbiljni. Onda bi opet mogli reci da kasnije, kad se uozbiljimo i rascistimo neke stvari moze doci do povratka, obnavljivanja veze. (A ako sam malo zlocest i "pametan", rekao bi da svaka veza pukne zbog gluposti, nase gluposti :wink: )

Mislim da na ovoj temi ne mozemo nista fiksirati. Sam nemam iskustva s vracanjem na staro. Rekao bi kako kada, ljudi, relativno je to. Po mom misljenju smo u vezi toga u pravu svi.

apsolutno_nemoguca
16-01-05, 12:08
Na prvom mestu je bila prevara. I koliko se sjecam pod prevarom su svi redom pisali i razmisljali o fizickoj prevari (on/a s drugim/om). Da li je takva prevara ono presudno ili postoji jos veca prevara? Ja kazem da da.

Definitivno postoji. "Fizicka prevara" se i da oprostiti, bar sa moje strane, ali laz i neke druge stvari ne.

Shelly
17-01-05, 02:04
Da,vratila bih se,narochito ako sam ja krivac za prekid.
A prevara,da definitivno bi mi bilo tezhe da se moj dechko zaljubi u neku drugu nego da se poljubi/ima sex sa njom mada mu ni jedno ni drugo ne bih oprostila.

xyana_wol|_mary
20-01-05, 02:18
NIKAD! nista gluplje i gubitnichkije od vracanja na staro! ma shto da se desilo.
ako je to staro bolje od svega sto je posle bilo i i i ....
:cry: wazda treba dati 2 shansu :P

Da :)

GAGA
20-01-05, 15:19
da je bilo kako treba...trajalo bi. sitne svadje se u hodu prevazilaze ;)

Lord Voldemor
21-01-05, 16:53
taj rad tye.ti si se vracao starim ljubavima 3 puta i jebote ne znam.nije ti to dobro,ali me ti ne slushash.pa da je bila neka druga osoba no neka tamo znash vec.NE TREBA SE VRACATI STARIM LJUBAVIMA

lutka
21-01-05, 22:12
Da je bio pravi ne bi bio bivshi... :wink:

rain_wind_storm
21-01-05, 23:58
A starim vezama....Tesko...Obicno se krst stavi na njih...a sa zombijima ne izlazim iz nekih vjerskih razloga :!:

Artemis
21-02-05, 00:09
Toliko puta sam rekla NE,tako odlucno,cvrsto uvjerena da je to moja konacna odluka,ali kada stane ispred mene i gleda me ocima prepunim topline,nemam hrabrosti,niti to vise ima smisla reci...Ljubav je presudna.Ako je jos uvjek ima u tebi,zasto se ne vratiti?....

zok
21-02-05, 00:57
Merlin - 2004 - Kad covjek voli zenu.mp3

mErLin neShtO kaZeeEe ..

Desert Eagle
21-02-05, 02:18
Zashto da ne...Shto je toliko loshe u tome :?: 8) Nikad ne reci nikad..Posebno ako je ljubav dovoljno jaka... 8)

Samo chu stavit shtambilj na ovo ;) :respect:

InDiJaNkA
23-02-05, 03:04
Za kraj jedne veze odluchujem se veoma teshko... Jedan od razloga je shto NE zhelim da osjetim kajanje... zbog svog postupka.
Nikada se nisam pokajala kada sam nekog ostavila. Jer je to zasigurno i zasluzhio.
Svojim ponashanjem. Hladnocom. Nerazumijevanjem.
Dok ne napravi gresku koja je neoprostiva - ima nade.
Poslije toga - NEMA nazad.

Zvek_Zivi
23-02-05, 10:39
JA VAZDA VOLIM DA SE VRNEM I IZPRANGIJAM NEKU OD STARIJEH LJUBAMNICA :wink: PA HEBI GA SAD DA NIJESU BILE DOBRE U KREVET NEBI MI NI BILE LJUBAMNICE :wink: :lol: 8)

osmijeh_andjela
26-02-05, 23:39
Nikad.. :!: :D

kuglica
27-02-05, 13:29
Merlin - 2004 - Kad covjek voli zenu.mp3

mErLin neShtO kaZeeEe ..

Ha ha...Hoces mi vjerovati Zok da sam upravo na ovu pjesmu pomislila kad sam procitala prve postowe...Kaze Merlin, no zaludu prica... :lol:

Poslije kraceg razmisljanja, odlucila sam da preformul;ishem swoj post koji ce ubuduce glasiti-NIJE NA ODMET, PONEKAD.... :twisted:

Seka Alexic
28-02-05, 12:19
never ever.

kotoranka_tea
02-03-05, 15:44
Ako se covjek ima cemu vratiti zasto da ne :!:

Smirnoff_ice
02-03-05, 17:54
Dopustimo starim vezama da budu stare. Ne treba ih ignorirati. Znamo mi bolje :)

La_bambola
02-03-05, 23:58
Starim ljubavima , NE .... a i nema ih puno 1 (i nemoguce joj se vratiti , nazhalost) .... :(
A starim ljubavnicima , svakako jer ako se vracesh , znachi bilo je jako lijepo.... a to imponuje njemu , a prija tebi ... obrni , okreni ... svi srecni!

Miss Kittin
05-03-05, 20:35
te sitnice zbog kojih pucaju veze su obicno vrh ledenih santi koje se kriju ispod povrsine
nikad se nisam vratila staroj vezi
(medju-raskidi u duzim vezama se ne racunaju. mislim ono kad se posvadjate a oboje znate da cete opet biti zajedno. samo ne smije proci previse vremena)

_sTiPawIcA_
08-03-05, 00:15
Swe zawisi zato je weza pukla,i da li ista wise (mislim na osjecanja-emocije) ima izmedju njih. :roll:
U swakom slucaju treba dobrooo promisliti :wink:

Zvek_Zivi
10-03-05, 08:57
JA BIG SE VRNUJO LA BAMBOLI KAD GODJ OCE I DJE GODJ OCE I KAKO GODJ OCE :wink: :D

La_bambola
10-03-05, 23:23
"VrnuJo" ... jesam li ja to neshto propustila??? :) ;)

Acqua di Gio
14-03-05, 12:08
Treba se vratiti ako je to samo seks , ako ponovo treba emocije da se ukljuce, nista od toga !

Manager
15-03-05, 16:35
Napravio sam tu grešku jednom...I najradije ne bih više ponavljao istu.Možeš pokušati jednom,pa i drugi put ali više od toga ni pod razno.Pa da sve teče med i mlijeko u vezi (dok traje).
Idi mi ,dođi mi...
Malo oćemo,malo nećemo
Bez ako im nije dosadno ili nisu uspjeli da nađu odgovarajućeg.
Čim se raskidaju znači ima razloga što su raskinute bez ako to neki ne rade da bi se povećao ili obnovio intezitet emocija u vezi.

QLeRkA_Pg
04-04-05, 22:21
Ne!!!!!!!!!!

Access_Denied
04-04-05, 22:32
Sto da ne..

STREET_BOY
05-04-05, 02:44
treba bogami i ja imam zelju da se vratim jednoj vezi :P

Grofica
05-04-05, 03:00
FFrnula bih se nekom bivšem ondaR kad mi dođe da spavam sa nekim, a ne bih sa nekim sa kim nisam dovoljno bliska. Ako mi je bio dobar ranije, tad će mi biti još bolji, znaće što mi odgovara, a neću imati grižu savjesti jer nije to neki momak sa ulice pa da mi bude neprijatno ili da razmišljam oće li razglasiti drugovima ili neće, sa njim je sigurno. Zato ću ostati u kontaktu sa bivšim, možda mi i zatreba.

Grofica
05-04-05, 03:02
Treba se vratiti ako je to samo seks , ako ponovo treba emocije da se ukljuce, nista od toga !
Ne vidjeh odmah tvoj post inače se ne bih trudila da kucam svoj veTJ bih se samo složila. Stoga, kad sam veTJ tu, slažem se.

zok
05-04-05, 04:43
Ha ha...Hoces mi vjerovati Zok da sam upravo na ovu pjesmu pomislila kad sam procitala prve postowe...Kaze Merlin, no zaludu prica... :lol:

Poslije kraceg razmisljanja, odlucila sam da preformul;ishem swoj post koji ce ubuduce glasiti-NIJE NA ODMET, PONEKAD.... :twisted:

eto ti ga sad .. ma shto znam .. kada volish wracash se narawno, mada swe konce ne wuchesh ti .. za jubaw, swadju potrebno dwoje .. nisam pristalica owih kada cujem NE .. mada .. swako ima prawo na swoje misljenje narawno ..

JeLeNaAaAa
05-04-05, 21:19
Nikako! Protiv sam toga definitivno :!: Mada opet sve je mogucei ;)

shake
08-04-05, 15:02
Heh... ja bih rado da mogu, ako se srce pita. Medjutim, preko nekih stvari se ne moze preci, pa koliko god bolno bilo!!! Sem toga, prije ili kasnije, svaka je ljubav "stara". Vrijeme cini svoje.

intruder
08-04-05, 15:07
da ............

tashaaaa
08-04-05, 21:10
Probala-ne ide-nikad vise!

Kapo
09-04-05, 02:55
Sve zavisi od cega je veza pukla ali ako je neka prevara ili ako nije bilo povjerenja jedno u drugo samo mucenje i gubljenje vremena i energije,zalud voljeti nekoga covjek se moze zaljubiti i u najvecu ****u ali kad te taj neko stalno laze onda prorade odbrambeni mehanizmi i sto vrijeme duze tece i ljubav umire ma kako da je jaka.Dobro je ipak sagledati stvari na kraju i biti iskren prvo prema sebi a vracati i muciti se se ponovo pih ..
I ja probao i to srcem ali ne ide opet lazi i iste price bljak.

Kapo
11-04-05, 16:40
Da pojasnim?
Vracati se nemoze pojedinacno ili jednostrano inace nema srece ako razlozi zbog kojih je puklo su i dalje prisutni i naravno mora postojati obostrana zelja.
Kako se inace mozes vratiti nekome ako on/ona to ne zeli?

zok
12-04-05, 21:50
http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/herzz.gif

sofija
15-04-05, 11:14
Zavisi? Zasto? Pa to je individualno zar ne!? Pa da, hahaha :P

J-Lo
17-04-05, 05:33
E ovako, prvo pozdrav svima :razz: Jer sam nova na forumima...
A sto se teme tice, do sada sam imala 2 puta to ``zadovoljstvo`` da se vratim staroj vezi. Prvi put je uspjelo i bilo nam je bolje nego prije raskida...
Medjutim ipak smo se razisli zbog osjecanja koja su se kasnije promjenila (kod mene).
A drugi put... e to vec nisam smjela sebi dozvoliti. Katastrofa. Fatalna greska!!! :roll: :rolleyes:
Znaci rezultat je 1:1 ;-) :smile:
Slozila bih se da je to individualno, zavisi koliko smo ``imali `` sa tom osobom u vezi i kako se ``zavrsilo``. Mislim da se trebamo prema tome upravljati.
A ako to radimo iz neke nostalgije i navike to je greska. Pogotovu ako sve ``sklopimo `` realno pogledamo i vidimo da ta osoba to ne zasluzuje.
To vec prerasta u GLUPOST - zar ne? ;-)

kIkICa
20-04-05, 21:49
Jednom kraj - def. kraj!

Da je valjalo, trajalo bi. :cool:

zok
22-04-05, 13:02
Ne dozvolite da vas bijes vodi i da vam ponos od ljubavi postane jaci,jer kad izgubis voljenu osobu bice kasno a sta bi onda ponos znacio ..

Smirnoff_ice
22-04-05, 14:43
Vraca se uvijek onaj ko ne voli, jer iz ljubavi ne napustas partnera. Dakle, vracas se jer znas da se mozes vratiti i iskoristiti ljubav ostavljenog partnera. Ne vjerujem u takve povratke. Neko kaze jednom mi je uspjelo, drugi put ne. Ako je tako, onda mu nije uspjelo ni jednom.

kIkICa
22-04-05, 14:51
Ne dozvolite da vas bijes vodi i da vam ponos od ljubavi postane jaci,jer kad izgubis voljenu osobu bice kasno a sta bi onda ponos znacio ..

Ljubav ne zna za ponos!
A i da je bila tako jaka ne bi doshlo do kraja, jer se u ljubavi sve nesuglasice, pa i one ooogromne, rjeshavaju u hodu.

adriana
22-04-05, 15:04
Vraca se uvijek onaj ko ne voli, jer iz ljubavi ne napustas partnera. Dakle, vracas se jer znas da se mozes vratiti i iskoristiti ljubav ostavljenog partnera.
vraca se onaj koji nije uspio nigdje drugdje i zheli da dohrani ranjenu sujetu pa da opet odleprsha...
ne zheli taj da uzvrati ljubavi ostavljenog partnera...

Kapo
22-04-05, 16:04
Ta ti je dobra Zok!
I ja se neckam bih nebih ovih dana i ko mala djeca pa mozemo biti prijatelji i sad pravimo planove gdje se vidjeti u maju.Uhhh da mi je samo jednom konacno odrasti ovame ex dobra totalno izgore:-))
Sta je dobro ne treba mijenjati ok svadjamo se i mirimo ali barem nikome nije dosadno i ravnodusno pa kud puklo da puklo.Ja volim EX DOBRU ps neka mi je bog upomoc kad vidi ovaj post,pomagajte!
me happy:-))

Smirnoff_ice
22-04-05, 21:40
vraca se onaj koji nije uspio nigdje drugdje i zheli da dohrani ranjenu sujetu pa da opet odleprsha...
ne zheli taj da uzvrati ljubavi ostavljenog partnera...Zamisli ovako: Recimo da neko ostavi zenu zbog nekih svojih razloga i jednostavno otidje. Ona je sigurno duboko uvrijedjena ako ga je istinito voljela. U primjeru da primi takvog covjeka nazad je ona samo dodatno izgubila u njegovim ocima. To se neprimjetno dogadja u njegovoj psihi i zbog toga ne vjerujem u takvu novu/staru vezu.
Zasto mislim da je to tako? On potsvjesno sebe uvjerava da je izgubio polozaj koji je imao pa ma koliko ga ona voljela, jer je svojim povratkom priznao da je porazen. To unistava njegov ego i prije ili kasnije ce ponovo otici. Ako to ne napravi onda je na putu da postane ono sto narod kaze: papucar. A papucara na kraju ostavi zena.
Muskarcima je u takvim primjerima (povratak zeni) potrebna strucna pomoc. Zenama je lakse. One se pokaje, priznaju poraz, puste suzu i svim srcem jos vise vole ako su prihvacene. Mileniji razlicitog odgoja su napravili svoje. Nas su odgajali da svoje osjecaje krijemo, vas da ih pokazete. I to je u nasim genima i to muskarac ne moze popraviti sam.

medo
23-04-05, 00:57
Zamisli siituaciju (ne mora se biti iskljuciv);
dvoje koje se slazu,uzivaju,nalaze se u nekoj vezi koja se moze nazvati "skoro savrsenom",odluce da se rastave.Ili bolje receno jedno od njih.Zasto
?
Skolovanje jednog od njih u inostranstvu,ili rad,uvjerenje da su suvise mladi za neku vezu koja ce se pretvoriti u nesto za citav zivot.Zelja nekog od njih da jos prozivi itd.
Jednsotavno cak i kad je veza dobra mogu se naci dobri razlozi da ona ne opstane.Mislim da sam u pravu ma koliko to apsurdno djelovalo.
To vazi pogotovo za mladje.Do svoje 22-23 nije mi napamet padalo da se duze vezujem.
ALI sta kad to dvoje sazru ,prodju kroz neke zivotne situacije i shvate da im je bolje zajedno,odnosno i dalje savrseno "pasuju" jedno drugom?to je jedna od realnih zivotnih situacija.

Smirnoff_ice
23-04-05, 06:29
Zamisli siituaciju (ne mora se biti iskljuciv);
dvoje koje se slazu,uzivaju,nalaze se u nekoj vezi koja se moze nazvati "skoro savrsenom",odluce da se rastave.Ili bolje receno jedno od njih.Zasto
?
Skolovanje jednog od njih u inostranstvu,ili rad,uvjerenje da su suvise mladi za neku vezu koja ce se pretvoriti u nesto za citav zivot.Zelja nekog od njih da jos prozivi itd.
Jednsotavno cak i kad je veza dobra mogu se naci dobri razlozi da ona ne opstane.Mislim da sam u pravu ma koliko to apsurdno djelovalo.
To vazi pogotovo za mladje.Do svoje 22-23 nije mi napamet padalo da se duze vezujem.
ALI sta kad to dvoje sazru ,prodju kroz neke zivotne situacije i shvate da im je bolje zajedno,odnosno i dalje savrseno "pasuju" jedno drugom?to je jedna od realnih zivotnih situacija.Ako je odluka o prekidu veze i ponovnom obnavljivanju obostrana je to nesto potpuno drugo. I o tome smo pricali na jednoj od tema foruma bash kroz primjer koji si naveo.
No znam za jedan takav primjer realne zivotne situacije koji odgovara tvom pitanju: "Ali sta kad to dvoje sazru...i dalje savrseno "pasuju" jedno drugom?"....
Ovako je bilo: Prohodali su krajem osnovne pa nastavili u srednjoj, onda su se njegovi roditelji preselili i veza je zbog daljine polako ugasila... Posle vise od 10 godina ponovo su se sreli... I ponovo se je probudila stara ljubav, obnovili su vezu i na kraju to potvrdili brakom... Zbog te stare/nove ljubavi propale su dvije bracne veze sklopljene isto tako iz ljubavi, (da o djeci iz njihovih bivsih brakova ni ne pricam...). Pa sad ko voli, nek izvoli.

adriana
23-04-05, 11:09
"...koja se moze nazvati "skoro savrsenom"..." i "odnosno i dalje savrseno "pasuju" jedno drugom?to je jedna od realnih zivotnih situacija."
kratka ti je linija izmedju savrshenstva...
nego, valjda je u pitanju chinjenica da je taj neko prozhivio ono shto je namjeravao? nije to mogao sa svojom savrshenom osobom?
kad je veza dobra ona nema razloga da ne opstane... sem ako nechiji pubertetski hirovi ne vode kolo umjesto srca i emocija...
kad to dvoje sazru i ostanu osudjeni jedno na drugo a da pri tom ne ugrozhavaju nikakvo trece lice, onda nemam nishta protiv...
vidish, ovaj smirnoff-ov primjer bi trebao mnogo shta da ti kazhe...

adriana
23-04-05, 11:12
Zamisli ovako: Recimo da neko ostavi zenu zbog nekih svojih razloga i jednostavno otidje. Ona je sigurno duboko uvrijedjena ako ga je istinito voljela. U primjeru da primi takvog covjeka nazad je ona samo dodatno izgubila u njegovim ocima. To se neprimjetno dogadja u njegovoj psihi i zbog toga ne vjerujem u takvu novu/staru vezu.

i, reci mi, da li i dalje postoji mogucnost da ce se onaj ko se vratio opet izgubiti chim prve nesuglasice budu na pomolu? a sve sa saznanjem da se opet, kad zashkripi negdje drugdje, ima kome vratiti?

Smirnoff_ice
23-04-05, 12:57
i, reci mi, da li i dalje postoji mogucnost da ce se onaj ko se vratio opet izgubiti chim prve nesuglasice budu na pomolu? a sve sa saznanjem da se opet, kad zashkripi negdje drugdje, ima kome vratiti?Mogucnost da nas osoba koju volimo napusti postoji uvijek. Sve ovisi od mamca kojemu drugim rijecima recemo Zivot i njegova ponuda i, normalno, nas samih - i sve dok znamo da se mozemo vratiti, spremni smo riskirati. Ne trebamo u vezi toga praviti neke tragedije ako se to desava u prvoj trecini zivota - do 25 godina. To su ipak godine u kojima moramo (bi trebali) nauciti sve one bitne stvari za nastavak zivota. Pored opceg ucenja (skola), u tim godinama - nemoj to bukvalno shvatiti - smo svi pomalo i sponzoruse, varalice, plajboji, kazanove i donhuani... Uz sve to, kad smo ostavljeni, na razlicite nacine upoznavamo povrijedjenu sujetu, loshe manire, tugu, suze... pa i nove prijatelje (zivotna skola). Ako nas taj dio zivota pozitivno pokvari (cudno jeli, pozitivno pokvari), onda smo spremni i u stanju smo ozbiljno suociti se s 2/3. zivota u kojoj moramo ustvariti cvrstu vezu, posaditi drvo i napisati knjigu - osmisliti nas zivot i ostaviti trag.
Sablona je ista i vazi za sve narode svijeta bez obzira na boju, rasu i vjeru.

zok
23-04-05, 15:30
i, reci mi, da li i dalje postoji mogucnost da ce se onaj ko se vratio opet izgubiti chim prve nesuglasice budu na pomolu? a sve sa saznanjem da se opet, kad zashkripi negdje drugdje, ima kome vratiti?

ne weruem da coek moze da naprawi istu gresku dwa puta .. kazu `` coek se uci na greskama `` .. mada neko te greske prawi wishe puta dok shwati ..
mada .. shta znam .. nismo swi isti .. zato swako neka radi kako osecja i onako kako misli da je isprawno ..

Smirnoff_ice
23-04-05, 19:15
ne weruem da coek moze da naprawi istu gresku dwa puta .. kazu `` coek se uci na greskama `` .. mada neko te greske prawi wishe puta dok shwati ..
mada .. shta znam .. nismo swi isti .. zato swako neka radi kako osecja i onako kako misli da je isprawno ..Upravo covjek je onaj koji radi greske - ne samo dva, nego (karikirano) sto puta ako misli da je u pravu. Upravo covjek jako slabo uci na greskama, a to mozes odmah uvidjeti ako procitas historiju ljudskog roda.
Zivotinje su u tom smislu pametnije ;)

medo
23-04-05, 21:00
Ocu reci da razumno stvorenje koje saznajno uci na svojim i tudjim greskama nikad nece istu gresku napraviti DRUGI PUT.
Ali mozda ponekad postoji volja i zelja DVOJE ljudi da se vrate jedno drugom,a da to vracanje nije motivisano nicim drugim do ljubavlju.Sve ostalo je...
nazalost Smirnoffdaje + primjer za to dvoje ljudi ali - za njihove bracne partnere,djecu, i mnoge oko njih.To je bilo sebicno sto su uradili.Medjutim glava i srce ponekad se ne konsultuju jedno sa drugim.

Smirnoff_ice
24-04-05, 01:18
Zbog toga sam i rekao na pocetku ove teme da dopustimo starim vezama da ostanu stare. A po drugoj strani opet, ljubav ne pita za bol ostavljenih... Lako nam je povuci tudju zivotnu pricu i suditi joj kroz nase oci. Drugo je kad smo sami u pitanju i odlucujemo o svom buducem zivotu. A kod takvih odluka smo uvijek sami. Pametni prijatelji se nece umjesavati jer znaju da mogu biti na kraju sve oni krivi ;)

medo
24-04-05, 01:26
A kod takvih odluka smo uvijek sami. Pametni prijatelji se nece umjesavati jer znaju da mogu biti na kraju sve oni krivi ;)

Nemam sto reci bez... slaganje....

dobro-dosli
28-04-05, 10:51
sve je to interes,ako ga ima na obadvije strane veza uspjeva,cim jedna strana izgubi interes za drugom nema tu povratka...

Kristabella
29-04-05, 18:06
Sve sto se jednom prekine pa ponovo veze zapinje uvek na istom mestu... cvor je cvor...

nevaljala
17-05-05, 19:03
Ako se covjek ima cemu vratiti zasto da ne :!:
Tacno!Sjetite se samo Sex&City~Big&Kery(ni sa tobom nit bez tebe)

ruzicab
13-06-05, 20:14
"ista knjiga se ne cita dva puta" ja se licno nikada ne vracem na staro,ali zasto nekada i ne pokusati ali AKO JE VEZA "PUKLA" ZBOG NEKE SITNICE necega ne toliko vaznog,a u suprotnom....
--------------------------------------------------------------------------
no' nije kom' je receno,vec kom' je sudjeno....

miChkuLjic@
13-06-05, 21:29
kad ima ljubawi,swe je dozwoljeno... :respect:

nezgodan
20-06-05, 22:17
naravno
:)

Replikant
09-07-05, 19:24
Zasto da ne ... ali uz manju novcanu nadoknadu i na odredjeno vrijeme!

Kapetan
09-07-05, 19:38
Nesto ne bih sa tim experimentisao... :hammer: ako su osjecanja jos sveza ne treba ih dirati dok sama ne odu.
a kad odu .... svaki ostali "pokusaj" povratka njih se zavrsava uzaludno. :clap:

dobra kao kobra
20-12-05, 11:33
Ne valja podgrijavati corbu. Nikad nece biti tako ukusna kao kada je tek skuhas ;) .
Moj tetak voli da kaze:"Sacuvaj me Boze `ladne zene, toplog piva i podgrijane supe od krompira :D ."
Ozbiljno, moralo bi da se desi neko osmo svjetsko cudo da bih se vratila na staro. Eventualno da "taj" izvrsi neki suicid da bi jopet osvojio moje simpatije! :cool:
Kad jednom stavis tacku, nemoj je prepravljati u zarez ili tri tacke. Samo je podebljaj.
Kad kazem ne, to znaci ne!

dobra kao kobra
20-12-05, 11:52
Kazem ja, cile, zena od dinamike.
Hahhhahahahaahahahhaha...

Genocide
20-12-05, 23:26
"Bog ti daje osobe sa kojima cesh zivjeti, a ti birash osobu sa kojom cesh biti, zato pazi, biraj pazljivo..."

Iskreno... Ne znam, sve zavisi ali pretezno to ne praktikujem!

Ariel90
20-12-05, 23:36
Ja sam se vratila bivsem momku prije nekih godinu dana i super nam je, nikada se ne bih pokajala. Smatam da svako zasluzuje drugu sansu.

Zvek_Zivi
21-12-05, 08:50
Ja se vazda vrnem starijem "ljubavima" ali cisto iz sexsualnih potreba ! Xxexexexexe .

J* Pey
21-12-05, 09:20
never ever.
Kao sto rece drugarica Seka. :respect:
Ne treba se vracati vezama, samo jednoj vezi(onoj najdobroj,nezaboravnoj) :p

DeViLiSh|Je$$uS
21-12-05, 22:45
vrlo losha ideja....najkrace....shto kobra reche....i da bude ok...nikad nece biti kao shto je nekad bilo...a svi teze nechem boljem tu cemo se svi sloziti....

ja lichno sam 4 puta pokushao.....i sva 4 puta su se zavrshavali zbog iste stvari zbog koje smo 1vi put raskinuli....nekad je bolje ostaviti stvari onakvim kakve jesu.....i jednostavno nastaviti dalje.....dakako,uvijek ima izuzetaka,kako u svemu tako i u ovoj situaciji....

mia
22-12-05, 13:22
to pitanje postavljam sebi po milioniti put ovih dana...

funestis
25-12-05, 00:06
Ja i da ocu ne morem se vrati starim ljubavima jer su se sve udale.

:D :D :D

_Jowana_
25-12-05, 20:52
To `vracjanje` mi se nikako ne svidja :)

mc_dralje
03-04-06, 11:39
da li se treba "miriti" sa ex curom ili momkom???:rolleyes:

Nikolina
03-04-06, 11:41
NE!
Malo je ovo "NE", pa moram josh neshto napisat`. :p

milicaaaaaaa
03-04-06, 11:44
zavisi... od veze, od osjecanja, od razloga raskida, od vremena koje je prošlo....
u principu ne, ali nikad ne reci nikad ;)

kitty
03-04-06, 12:08
Ne valja se vracat na staro :cool:

adrenaline
03-04-06, 12:16
Bolje da si poll postavio/la.

touch_of_pink
03-04-06, 12:32
nemo me cjerat da navodim razloge... NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE!!!!!!!!! I JOSH JEDNOM NE! mozhda kad jednom raskinete... onaj prvi put.. al ako ti se desi drugi put.. NIKAKO!

GAGA
03-04-06, 12:34
najbolje Ne!

sve sto krene naopako - lose ce se zavrsit.

JungleBoy
03-04-06, 12:37
Svako zasluzuje jos jednu sansu,pa ne vidim razloga zasto ne bi i ona,mada zavisi kako se zavrsilo.

Alucard
03-04-06, 12:40
NE...bez ako u medjuvremenu ne dobije na LOTO :p

^Saska^
03-04-06, 12:46
uuuhhh...ja to najbolje znam :)
stalno smo raskidali i mirili se,sigurno jedno 4-5 puta....
mada sve zavisi kakva su vam osjecanja..a preko ostalog se moze preci.. ;)

Interpol
03-04-06, 13:42
Treba, kako ne treba. Kad god moze coek, kad god ima vremena, fino kod bivse da obnovi gradivo. :mrgreen:

GAGA
03-04-06, 14:39
ahahahahhahahahaha

ti bogu fala mozes doktorat o tome napisat ;)

touch_of_pink
03-04-06, 14:56
uuuhhh...ja to najbolje znam :)
stalno smo raskidali i mirili se,sigurno jedno 4-5 puta..i dalje smo zajedno(skoro 3 godine).on mi je bivsi-sadasnji a ako bog da i buduci :oops:
mada sve zavisi kakva su vam osjecanja..a preko ostalog se moze preci.. ;)
tako je i meni bilo... sve ocjemo necjemo ocjemo necjemo.. a ako mu stavish do znanja raskinelmo li necjemo se mirit razmisli se prije no shto xse raskine..

luv_is_a_verb
03-04-06, 16:26
bash da vidim ko se to josh najeo od bajatog hleba :)

DjAv00liCaA
03-04-06, 17:14
ja sam se cesto vracala starim momcima i nikad se nisam pokajala,medjutim stara ljubav je nesto drugo...tu treba biti veoma oprezan.ali mislim da treba pruziti drugu sansu :rolleyes:

amok
03-04-06, 19:48
Treba, kako ne treba. Kad god moze coek, kad god ima vremena, fino kod bivse da obnovi gradivo. :mrgreen:

:p Frendoni ko te "ucio" ovo?

N-I-K-O
04-04-06, 00:11
A ne prdite,nema toga ko se nije vratio,i nema toga ko se opet nece vratit.
Zashto?
Ne postoji objasnjenje,jer bi sad svi odje mogli knjigu o tome napisat o razlozima a na kraj opet nishta nebi rekli...

InDiJaNkA
15-05-06, 17:45
Ochi moje lijepe, kako nema toga ko se nije vratio - KAD GA TI IMASH U familiji :)
I to meneeeee :)
Nema toga ko je vrijedan da to docheka... ako je zaista zasluzhio da bude ostavljen.

Nikolina
15-05-06, 18:38
Auh.
Ja bi se mogla vratit` onome koga ja ostavim, a ko mene ostavi - teeeeshkoooo bogomi, mislim chak da ne bih nikad... Nisam do sad barem.

Access_Denied
16-05-06, 15:34
Ako ti mislis da treba, onda se vrati, nema puno filozofije tu. Kako ti srce pozeli

odli
16-09-06, 15:59
Mozda to zavisi od toga jesu li u trenutku rastanka bile iscrpene sve mogucnosti, je li bilo receno i ucinjeno vec sve sto se moglo...

amok
16-09-06, 16:10
Mozda to zavisi od toga jesu li u trenutku rastanka bile iscrpene sve mogucnosti, je li bilo receno i ucinjeno vec sve sto se moglo...

a valjda ljudi raskidaju,kad se odluce za def. kraj!
mada ima ljudi koji umjesto "tacke",stave "tri tacke":rolleyes:

Mister No
16-09-06, 23:27
Do skoro sam mislio da bih, sad znam da ne bih. Do sad se nikad nisam vracao, jer nisam ni imao veliki broj ljubavi, a ako se vracas nekom sa kim si samo bio u kombinaciji, to nije vracanje staroj ljubavi, to je vracanje sexa radi i pozeljno je. Ali ko zna kako cu misliti za dan ili godinu...

amok
17-09-06, 05:52
evo da vam skratim razmisljanje
samo "prvjerenim" stvarima dolazi uobzir "vracanje";) ;)

kuglica
17-09-06, 10:53
evo da vam skratim razmisljanje
samo "prvjerenim" stvarima dolazi uobzir "vracanje";) ;)
Tacno amok. I slusati srce. Nesto sam vidjela sinoc, citat neki, koji bi se taman mogao upotrijebiti ovdje, ali sam zaboravila kako tacno ide... :rolleyes:
p.s.
zaboravite vise ove topike iz naftalina...

Mister No
17-09-06, 11:16
Neki topic-i ne mogu biti vadjeni iz naftalina jer su stalno aktuelni. Koliko ljudi danas razmislja sta dalje, da li da se vrati starom ili da krene dalje. A ako procitaju necija iskustva, mozda im to pomogne da se odluce. Ljubav je cudna zverka...

kuglica
17-09-06, 14:45
Moze bit. Ja rjesenje obicno nadjem u glavi. Narocito pri osvrtu na proslost.
Tvoja posljednja recenica mi se dopada...

GAGA
17-09-06, 14:56
mada znate kako, zivjeti u podgorici, i uopste u crnoj gori moze biti dobar poligon za vracanje starim ljubavima. prosto, iscrpe se svi resursi i nemas sto novo da trazis.

DIDI
17-09-06, 17:50
mada znate kako, zivjeti u podgorici, i uopste u crnoj gori moze biti dobar poligon za vracanje starim ljubavima. prosto, iscrpe se svi resursi i nemas sto novo da trazis.

ne budi sigurna, stasavaju mladje generacije;)

Nikolina
17-09-06, 19:53
Neka shto su mladje, no i ljepshe.

amok
17-09-06, 19:56
sto je je
"rodilo" je ove godine!;)

odli
17-09-06, 19:57

Ali ti staris ;) :D

Nikolina
17-09-06, 20:01
Ali ti staris ;) :D
Drzhi se on dobro. :p

phenomenon
17-09-06, 23:40
Neka shto su mladje, no i ljepshe.

mozda ljepse, ali samo mozda ljepse i nista vise :D ...

DonBuc
18-09-06, 00:14
ja se kajem sto sam joj dao povoda da me sutne ... ljubavi ako ikad budes gledala ovo reci cu ti samo jedno " I WILL ALWAYS LOVE YOU ! :(

milicaaaaaaa
18-09-06, 00:19
salu na stranu, ovo stoji ;)

nijesu svi pedofili :p

sparco
18-09-06, 08:40
a ljudi a shto sa onim ,kad vec neko pomenu tri tacke, kad ljudi kao prave pauzu,hehehe od toga poludim kad cujem to ?????? kako se tu vrnut i sa tim ostati u nekom normalnom kontaktu

kuglica
18-09-06, 08:46
A koje ti je mrznije, kad neko kaze *trebali bi mozda da pauziramo malo* ili ono standardno na maternjem *aj tink vi sud si adr pipl*????

sparco
18-09-06, 08:49
ovo prvo ,ovo drugo kad mi kazu super odma smo se dogovorili i cao cao,al kad cujem ovo izvodjenje od pauza i sl oooooooooooooj pijem aspirine odma

Lupercus
18-09-06, 12:16
Vracanje na staro vodi na vec vidjene/dozivljene probleme,ponovni raskid,crnjacenje i sve propratne posledice.

sparco
18-09-06, 12:24
ah sad si opet usao-la u veoma diskutabilno polje, tj ocekuj reakcije od zenskog dijela publike jer to mora i ne mora biti tako

GAGA
18-09-06, 14:18

To mozda tebi odgovara. Meni klinci zaista nisu interesna grupa :p

mia79
18-09-06, 14:57
Sta mislite cure o tome da proslu vezu ponovo osvjezite, zapocnete ponovp? Koji su to razlozi na koje bi vas to navelo?Da li ste ikada bili u situaciji da raskinete(a toga uzasno volite) i da pokusate obnoviti vezu a on to nece( jer ste ga vidjeli vec sa curom)????

kuglica
18-09-06, 15:05
Pa bili se ti pomirila sad sa njim, a vidjela si da ima djevojku?
P.S.
Evo ti dolje 3 stranice dje smo se o tome raspricali.

sparco
18-09-06, 15:14
da upravo i pod dva kakav je to coek koji odma po raskidu ima drugu ,eh shto je tu bilo ljubavi na pretek hehehehehe

mia79
18-09-06, 15:16
tu ste u pravu.....samo pitam...ocigledno nije bilo ljubavi niti ce je nikada ni biti....

Artemis
18-09-06, 15:19
Mozes samo da se zavaravas i gubis i sebe i svoje vrijeme,nista drugo.Nema tu osvjezenja.Doticni ti je vec svojim postupkom rekao svoje.Moj savjet ako pricas o sebi:Okreni novi list.

kuglica
18-09-06, 15:19
Eee Mia, glupo ce zvucati ako ti kazem da se ne sjekiras, ali mislim da je upravo to rjesenje za tvoju situaciju (i ne samo tvoju)... Sad bar znas na cemu si - slobodna, mozda malo tuzna, ali nista sto ti se nije vec desavalo... Uradi nesto za sebe... Tesko je, to znam, ali mislim da si u ovoj situaciji, sama sebi najveci priajtelj.

DIDI
18-09-06, 17:10
To mozda tebi odgovara. Meni klinci zaista nisu interesna grupa :p

nikad ne reci nikad, sve se moze uklopiti :)

GAGA
18-09-06, 17:16
pa nema problema tamo nedje kad napunim 40 da uklopim nekog ko ce tada biti tvojih godina ili malo manje ;)

Titania
19-09-06, 22:27
Nikad!!! Cek, nisam ovo lijepo napisala N I K A D! e tako vec moze:-))) Tesko je prihvatiti cinjenice, ali se to mora, kako se covjek navikne na jednu osobu, tako se vremenom od nje i odvikne :) Ostane nesto- oziljci i sjecanja, neke uspomene, ali...to ne treba mijesati sa stvarnoscu.:rolleyes:

Scythe
26-09-06, 00:38
ja sam za to da se nikad ne bi vratio svojoj bivshoj... barem ne ovim sa kojima sam izlazio... tako da nikad se ne zna....

zvoncica
26-09-06, 03:20
:bravo::bravo::bravo:to zavisi od situacije tj razloga raskida,osjecanja...

ja se jednom vratih i taj raskid je u stvari bio samo potvrda da jedva pretekosmo jedno bez drugoga...i jos smo zajedno i o tom raskidu pricamo i umiremo od smijeha.
Probajte ne boli ako vam je stalo...ma,samo ce vam se kasti...:D:D:D:D:D

GAGA
27-09-06, 12:39
pa dobro zvoncice, niko ne govori o onim raskidima s vremena na vrijeme, kad se nesto malo kao pokacite i bla bla. nego raskid - raskid! ono na duze, pa se onda opet nesto oni... ono kad ti je vec bivshi, a ne kad ti je josh freshak.
e kad se bivsem vratis, onda je to prejadno.

zvoncica
27-09-06, 12:51
istina je da sam kroz iskustva svojih drugarica uocila da obicno obnavljanje veze(nakon duzeg perioda) ne uspijeva.Medjutim,mislim da to ne mora da bude pravilo i naravno ako obadvoje to zele a stvarno da jedno juri a drugo silom ne sramotu oce da izadje u susret,zarad starih dana,onda je to bzv!!!

Nikolina
10-10-06, 14:50
NE!
/me se predomislila. :p

aLaPaCha
10-10-06, 21:51
ja mislim da te veze ne uspijevaju.nekako ne valja se vracati na staro,treba gledati u buducnost,u ono sto donodi sjutra...ja nisam za obnavljanje starih veza...:)

Nikolina
10-10-06, 22:21
Nisam ni ja bila do prekjuche. No nekako kad vidish nekoga posle 2 god, pa ti se sve poremeti za jedno 5 min, aaaaaa... Mmmmm. :)
Ne znam, nekad ne mozhesh odoljet`, pa sve i da znash da je pogreshno, a ne kad ochekujesh da je to ipak to. ;)

NSX
10-10-06, 22:54
Hehe da, to zna da bude bas simpaticno, a uostalom - provjereno je ;)

laciale
11-10-06, 00:10
zavisi razmisljas li glavom ili srcem.:).. ne treba generalizovati stvari.
neko je imao losa iskustva pa sad prica price , neko je uspjesno obnovio vezu i sve je ok-tako da mislim....od slucaja do slucaja-nismo svi imali iste veze i iste djevojke niti smo ih isto voljeli....
Samo ne treba covjek da pati a za ostalo cemo lako.

zvoncica
11-10-06, 15:39
/me se predomislila. :p;) bravo ,bravo neko nam se ponovo zaljubishka u staru ljubav!!!:yipiiii::bravo::bravo::bravo:

Lilija
15-10-06, 19:09
A ne prdite,nema toga ko se nije vratio,i nema toga ko se opet nece vratit.
Zashto?
Ne postoji objasnjenje,jer bi sad svi odje mogli knjigu o tome napisat o razlozima a na kraj opet nishta nebi rekli...

u pravu si...to nikad ne moze tacno da se procijeni...ako je prosao odredjeni period u kome ste stvarno dosta propatili zbog voljene osobe mislim da se ne treba ponovo vracati zbog nekog trenutka slabosti...mada u ljubavi se nikad ne zna

Ajrin
22-10-06, 02:10
Hmmmmm...

Pa Ovako,mislim Ako Je Prica Izmedju Dvoje Ljudi Prava,tj Ljubav,
Onda Postoji Sansa Da Se Nekad U Zivotu Ponovo "konektujete",
Ali Iz Drugih Motiva Nema Buducnosti,jer Jednom Kad Ne Ide ,nece Ni 2,3 Put...

Avetinjak
22-10-06, 05:24
Nikad se ne treba vracati starim vezama sem ono na po jednu noc poshto je provjereno najbolje i to sve dok se jedno od vas dvoje opet ne zaljubi, onda adio.

^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
22-10-06, 14:17
Hmmmmm...

Pa Ovako,mislim Ako Je Prica Izmedju Dvoje Ljudi Prava,tj Ljubav,
Onda Postoji Sansa Da Se Nekad U Zivotu Ponovo "konektujete",
Ali Iz Drugih Motiva Nema Buducnosti,jer Jednom Kad Ne Ide ,nece Ni 2,3 Put...
:cool:
chitash mi misli!!!

GAGA
23-10-06, 14:13
a zamisli vi raskinete pa ti imas gomilu kombinacija u medjuvremenu, ona ima isto nekih kombinacija, pa se onda nesto pomirite i sve ce biti ok, sve ce biti sjajno kao i na pochetku veze... a-a keako ne. samo je proradila sujeta ili vam je prosto dosadno i nemate neku novu kombinaciju.

a postoje i ljudi koji ne umiju prekinut vezu. koji ne umiju bit sami. to su emotivno nezreli ljudi kojima magnovenje neke pa i nesavrshene veze znachi vishe no da nemaju nikakvu. i to je prejadno.

ako ne mosh sam sa sobom onda si bash najebao i upadaces iz veze u vezu a pri tom nikad neces bi siguran koju treba zadrzati ili na kojoj treba poraditi ili koja je valjana.

to je kao kad chitash knjigu za koju ti svi kazu da je extra, ali ti nikako da je zavrsish jer tebi i neje bas extra, ali ako svi kazu da je extra onda te muka da to priznash, i zapravo je nikad neces prochitat jer ti nije dovoljno zanimljiva. :lol: filno li ovo objasnih :D

jos sam nesto imala da kazem , ali se ne sjecam..

GAGA
23-10-06, 14:16
Nikad se ne treba vracati starim vezama sem ono na po jednu noc poshto je provjereno najbolje i to sve dok se jedno od vas dvoje opet ne zaljubi, onda adio.

e ovo sam chula vishe puta.
zapravo jedino to i ostane nakon neke veze. i ne treba se zavaravat.