PDA

View Full Version : Dresovi :)

Killy
21-07-07, 22:10
Nadam se da je pravo mjesto ovom topicu... :)

Svi mi sigurno imamo bar po koji komad dobrog u nasem narodu seljacki receno "orginalnog dresa" ... :)

Pa me zanima gdje ih nabavljate? naravno trazimo sto bolje a sto jeftinije.... :D

eBay bi za to bio MAJKA , ali nisam siguran koliko su oni pouzdani , i dali uopste stvar koju naacimo je bezbjedna da ce da stigne... i naravno koliko nam udare cijenu takozvanog "shipinga"

Da cujem gospodo ... :D

Ja inace u kolekciji imam dresove:

Kk Buducnost(org) , Fk Buducnost(org 2 komada) , Liverpul(org) ... kad sam bio mali imao sam josh nekog smeca... :D

Masinac081
21-07-07, 22:39
Na tushki put imas jeftininih , ja imam Borusije Dortmunda od prije 10 godina bez imena haha

Killy
21-07-07, 23:01
Na tushki put imas jeftininih , ja imam Borusije Dortmunda od prije 10 godina bez imena haha

Aooo kakav tuski crni ....

M_O_D_E
22-07-07, 01:02
Ne znam za vas, ali cu se tokom narednih dana zestoko potruditi da nabavim ovo:

http://img527.imageshack.us/img527/5070/scotlandtp7.jpg

Po mom misljenju, jedan od najljepse dizajniranih dresova svih vremena...

Matadorr
22-07-07, 01:03
nosi li se kilt sa ovim dresom:)

James_Hetfield
22-07-07, 02:46
West Ham United #10 Marlon Harewood . Poklon od druga iz Londona

MonterO
22-07-07, 03:11

:respect:Odličan. Jesu li im ovo novi?

Meni su u sječanju ostali dresovi reprezentacije SFRJ iz Italije 1990. Čini mi se da su to najljepši dresovi ikad napravljeni. Ali ne mogu sliku da nadjem :mad:

Lennox
22-07-07, 03:15
Zvezdin dres, Boskovic 11, kappa original, PILS, sponzor, nas najljepsi dres sigurno.
Drugi Zvezdin dres, TOYOTA sponzor, bez imena, dosta vizuelno losiji od prvog al takodje original.

Tha_Maddog
22-07-07, 03:24
Za početak, dres NY Giantsa, uzet u Nike townu 2001 godine. Igrač Jason Sehorn.

M_O_D_E
22-07-07, 03:26
:respect:Odličan. Jesu li im ovo novi?

Da... U njima igraju na gostujucim terenima.

[neurosong]
22-07-07, 03:35
nešto mi je ovaj dreš Škotske "kičast" previše :)

anyway...

Zna li ko nekog čovjeka iz PG koji nabavlja (navodno originalne) dresove preko Beograda? Naručio sam jedan, ali nisam siguran da li su u pitanju originali...cijene su od 30e(ima i skupljih, vjerovatno) što mi je zvučalo malo jeftino za originalni dres...

cookie
22-07-07, 10:09
;695161']nešto mi je ovaj dreš Škotske "kičast" previše :)

anyway...

Zna li ko nekog čovjeka iz PG koji nabavlja (navodno originalne) dresove preko Beograda? Naručio sam jedan, ali nisam siguran da li su u pitanju originali...cijene su od 30e(ima i skupljih, vjerovatno) što mi je zvučalo malo jeftino za originalni dres...

meni je stigao iz bg dres boce juniors (palacio) za 40e, original, i ja sam sumnjao da ce ista valjati kad sam ga narucio, ispostavilo se da je odlican :)

inace, tada je moje drustvo narucilo dresove: gerard (liver), gerard (repka), lampard (celz), tores (rep), runi (man),anderson (porto) i moj... :)

u posiljci su bili jos i dresovi kvarezme, i 2 kompleta ronaldinja (sorc, dres i gete )...

cijene su bila od 27e pa nadalje, valjda su to dresovi od prosle sezone, pa im je rasprodaja :)

laciale
22-07-07, 11:40
Dres Milana iz 95 - Dejo Savicevic
Dres LAcija 2001
Dres MAncestera (trenig majica) 7 Crisitano Ronaldo
Dres Lacija Paolo di Canio 10
Imao sam i dres ajaxa-ali mi ga je drug ukra :), kao i dres celzija (lampard) koji dadoh bratu.
Imam i 2 sala Lacija, sal LIverpoola i Palerma.
neke sam dobio neke kupio u BG.

acs
22-07-07, 12:24
dres savicevica original drugih rukava reprezenatcije FSJ
nekakv dres MAKABI HAIFA ogirinal (tatin prijatelj poslao)
i kosarkaski dres nekog iz lovcena muka mi je gledat koga
+trenerka fsj gornji i donji dio + sorc ...
evo sad kad pocnu da stampaju imena na reprezentaciju trebalo bi da dobijem vucinic (original naravno)

Duka Bazuka
22-07-07, 12:38

kad nabavis reci dje i koliko para jer cu ja da uzmem jedan.nemoj me zaboravit svucajno.

e ima li imena na dresove.

MonterO
22-07-07, 12:53
ima i broj i šta god hoćeš

http://www.officialscotlandshop.com/Product.aspx/officialkit/New%20Away%20Kit!AK8s

BANDITO
22-07-07, 13:10
eo moja kolekcija:
dres Arsenala,NIKE zuti za gostovanja,kad im je sponzor bio JVC
dres Lacia,PUMA
dres Aston Vile Reebok sa prugama,
dres Engleske Umbro,
dres Liverpula Reebok

ne znam da nisam sto zaboravio

Grungy
22-07-07, 13:50
original:
Gudjohnsen 22 dok je bio u Chelsea, nabavljen u London
Torres 9, Atletico, Nike
Svedska, Umbro
Engleska, Umbro
Celtic, Umbro
Lovcen, NAAI, broj 17, long sleeves :mrgreen:
Holandija, Nike
AEK, iz Grcke, ali je tuski, nije adidas
Ajax, Adidas - oficijalna training shirt, iz Amsterdama nabavljena

trazim dres Hiberniana, Skotske i Islanda, moze i Boltonov Reebok za gostovanja.

[neurosong]
22-07-07, 13:58
meni je stigao iz bg dres boce juniors (palacio) za 40e, original, i ja sam sumnjao da ce ista valjati kad sam ga narucio, ispostavilo se da je odlican :)

inace, tada je moje drustvo narucilo dresove: gerard (liver), gerard (repka), lampard (celz), tores (rep), runi (man),anderson (porto) i moj... :)

u posiljci su bili jos i dresovi kvarezme, i 2 kompleta ronaldinja (sorc, dres i gete )...

cijene su bila od 27e pa nadalje, valjda su to dresovi od prosle sezone, pa im je rasprodaja :)

hvala puno za info :)

M_O_D_E
22-07-07, 14:11
original:
Celtic, Umbro

To cijenim ;) I ja imam jedan takav...

Sto se tice ovog dresa Skotske, nema ga nigdje po 'Diadorinim' buticima u regionu, pa je jedina opcija - naruciti ga preko neta... A ja sam isuvise lijen za takve poduhvate :)

FiX
22-07-07, 16:55
dres FCF-a
dres KKBuducnost :cool:

Grungy
22-07-07, 17:34
pogledajte sajt, redovno dobijaju nove stvari

http://www.subsidesports.com

Killy
22-07-07, 19:11

A jel moze da se naruci sa ovog sajta kod nas da stigne bezbjedno...!?

Odakle ih nabavljate , to je kljuc... a ne samo da se falimo sta imamo :D

Grungy
22-07-07, 19:42
ne znam, meni je skupo sa ovoga sajta tako da nisam pokusavao. a inace sam nabavljao od rodbine iz inostranstva i prijatelja koji su isli tamo. ako neko zna drugi nacin neka javi..

Killy
22-07-07, 19:46

dje si uzimao ovo? :)

cookie
22-07-07, 23:24
narucivao je jedan drug od momka iz bg :)

da se razumijemo odma, razlika izmedju dresa juventusa koji je kupljen u italiji u juventusovoj radnji i izmedju ovih dresova postoji... ali taj dres juventusov je kostao 80e a ovi dresovi kostaju od 27-40e :) koliko para toliko muzike :)

koga interesuje br. ovoga lika iz bg, neka se javi na pm :)

kambodza
22-07-07, 23:31

Moze li se sa ovog sajta kupovati i kako,ajde neka neko ko zna jezik pogleda moze li

getaway blues
23-07-07, 00:23
E ovako, poduzi spisak originala, uglavnom shto je ujak donio iz Londona: Robson iz 91., Cantona iz 94. i 96., Giggs iz 96. i 2001., Sheringham iz 99., Nistelrooy iz 2003., Rooney iz 2005., Ronaldo iz 2005., 2006. i 2007., Vidic iz 2007.:) Nemam ni Solskjaera ni Scholesa! Od ostalog - Jovichicev dres iz 97e, dres Steve Nasha iz ove sezone, i prelijepi dres Atletic Bilbao od prije 7-8 godina, Etxeberria... Za ovo ljeto se planira Ferdinand i Smith, ako ostane:)

Uglavnom nishta nije placano, narod me chascava:) Prije jedno mjesec dana sam naruchio ovu Visa Electron kartizu preko NLB banke koja je za studente besplatna... Za kupovinu svega - Official Megastore, Amazon je pouzdan, i E-Bay naravno ali sporije stize.

Boyanna
23-07-07, 01:07
Trebalo je da uzmes Solskjaera ili Scholesa kad si vec uzimao ove iz 2007. :)

MonterO
23-07-07, 02:05
...

Uglavnom nishta nije placano, narod me chascava:) Prije jedno mjesec dana sam naruchio ovu Visa Electron kartizu preko NLB banke koja je za studente besplatna... Za kupovinu svega - Official Megastore, Amazon je pouzdan, i E-Bay naravno ali sporije stize.

Koliki su ti ukupni troškovi preko cijene na sajtu?

[neurosong]
23-07-07, 02:26
pitanje će da zvuči retardirano, no nema veze... Je li ko naručivao dresove sa sajtova klubova? Zanima me koliko je to pouzdano, i može li se kojim slučajem desit' da naprave kakav fukarluk s kreditnom karticom, da skinu neke pare veće i sl :)

Killy
23-07-07, 05:28
Moze li se sa ovog sajta kupovati i kako,ajde neka neko ko zna jezik pogleda moze li

svima je odje najbitnije izgleda da se isfale cije dresove imaju... boli ih ***** , sto svakom puca ***** ko sta ima od dresova :D

Katunjanin
23-07-07, 09:32
1. Roberto Baggio (Inter)
2. Alvaro Recoba (Inter)
3. Marco Materazzi (Inter)
4. zastava 2 metra sa metar i po (Inter)
5. Clyde Drexler (Houston Rockets)

Nesto kupljeno u Rimu, nesto na Milanskom aerodromu a nesto u Hjustonu!!!

Katunjanin
23-07-07, 09:34
Ja inace u kolekciji imam dresove:

Kk Buducnost(org) , Fk Buducnost(org 2 komada) , Liverpul(org) ... kad sam bio mali imao sam josh nekog smeca... :D

Prvi si poceo...

getaway blues
23-07-07, 11:51
ja ne znam, posto nijesam jos uzimao na moju karticu - ali drug kze da mu na dres koji kosta 40 funti dodju jos troskovi 11-12 evra, na knjige 4-5 evra... i tako:) Ja sam uzimao sa njegove kartice neke knjige preko Amazona, i doslo je na knjige koje skotaju 15ak evra jos 4 evra troskova. Stigle su za otprilike 2 nedjelje,taman sam ih bio prezalio, pare se dignu sa racuna posle par dana.

Killy
23-07-07, 20:05
Prvi si poceo...

ovo je bilo samo ono izmedju.. a sustina gore :)

MNT
23-07-07, 20:11
Ja imam orginal dresove:

Real Madrid (Kelme) AC Milan (Adidas) Lazio (Neznam sta bjese Diadora mi se cini), FSJ (Adidas), Ajax (Adidas), PSV (Nike).

To je to, svi su orginal i kostali oko 80 eura...

Killy
24-07-07, 01:57
e hvala boli nas djoka... :D

Katunjanin
24-07-07, 09:53
e hvala boli nas djoka... :D

hahahahahaha:lolblue: :lolblue: :lolblue:

MonterO
24-07-07, 10:37
Novi dresovi Intera. U stvari, jubilarnim jer slave 100 godina postojanja.

Mislim da je krs svetog Djordja na grbu grada Milana, pa su izabrali ovaj dizajn.

http://store.inter.it/img/prodotti/big/101007.jpg

Katunjanin
24-07-07, 10:50

Mislim da je krs svetog Djordja na grbu grada Milana, pa su izabrali ovaj dizajn.

Ali, prelijep....

Bad Boy
24-07-07, 15:16
E ovako....

Sto se fudbala tice, imam dres Fiorentine, ljubicasti, iz neke 1995. mislim, bez imena, kupila mi sestra dok je studirala u Bg... zatim noviji dres Italije, bijeli, iz neke 2005, broj 11 bez imena, kupio drug iz Italije... David Beckham 1998.
Malo sam bogatiji sto se kosarke tice - Tim Duncan, crni... LeBron James, bijeli... Carmelo Anthony, plavi (kupljeni u Tampi 2004.)... Latrell Sprewell, NYK 2001, za gostovanja (authentic, kupljen u NY za navodno 400 $, komplet je u pitanju)... Vintage Michael Jordan, North Carolina 1982, od prijatelja iz LA... KK Buducnost Podgorica, referendumsko izdanje #10, "poklon" od Marka Pekovica, moj omiljeni :)

DIDI
24-07-07, 19:29

ili su ih mozda osnovali englezi ;)

Killy
30-07-07, 03:20
ili su ih mozda osnovali englezi ;)

kakvi su ovo dresovi jbt... !?

Vlado
01-08-07, 15:20
To je novi dres Intera, tek je stigao u Italiju, nedavno sam ga zapazio u jednom butiku u Firenci. Lijep dres, mnogo ljepsi uzivo nego na slici. Napravljen je od jako finog materijala i prilicno je lagan. Mada sto se tice materijala za dresove, po meni je dres Lazia (ovaj od prosle sezone) najbolji dres. Mnogo je fin, fala bogu po Italiji sam se nagledao dresova, ali ovaj Laziov je nesto stvarno posebno..

Sto se tice dresova koje imam, posjedujem samo 2 original dresa kluba za koji navijam:

Zinedine Zidane #5 (2005/2006 sezona, sponzor SIEMENS)
Gonzalo Higuain #20 (2006/2007 sezona, sponzor BENQ SIEMENS)

radi se na nabavljanju bwin dresa, Saviole ili Pepea, vidjecu..

Player
01-08-07, 23:17
Originali:
Kaka(Milan)

Gago(R Madrid)

Henry(Barcelona)

Beckham(LA Galaksi)-Poklon od druga iz Amerike

Killy
02-08-07, 00:21
Originali:
Kaka(Milan)

Gago(R Madrid)

Henry(Barcelona)

Beckham(LA Galaksi)-Poklon od druga iz Amerike

Hvala...

javi nam opet kad kupis nesto novo da znamo...

cookie
02-08-07, 11:05
interesantno je da ni 1 posto ljudi na ovim forumima (uopste) kad vidi neku temu ne cita od prvog posta no procita naziv teme, zadnji post i samo se nadoveze...

mc_esseny
02-08-07, 13:59
Ja imam

Miami Heat - 32 - o`neal

qpljen u NYC :)

ima josh nekog smeca..

Katunjanin
02-08-07, 16:01
To je novi dres Intera, tek je stigao u Italiju, nedavno sam ga zapazio u jednom butiku u Firenci. Lijep dres, mnogo ljepsi uzivo nego na slici. Napravljen je od jako finog materijala i prilicno je lagan. Mada sto se tice materijala za dresove,

Dizajniran posebno za 100-godisnjicu kluba. Pravi je za izlazak u grad, to0liko je dobar.

Ima da se kupi u Inter Store perko interneta i kosta 70 eura, ali nema XL velicine koja meni treba. Moram ga nabaviti do kraja ljeta, ako neko moze da pomogne, neka javi!!!

Vlado
02-08-07, 16:03
Katunjanin, da si mi se javio prije 3-4 dana mogao sam ti ga ja licno donijet iz Italije, jer sam se vratio 30og, a on je u prodavnicama bio vec 21.-22....

Katunjanin
02-08-07, 16:09
E jbg, nisam znao. Koliko kosta u prodavnici, jesi li pogledao? Ima li ga u cijeloj Italiji ili si bio u Milanu. Meni djevojka ide u Firencu krajem avgusta pa bih je zaduzio da ga kupi ako ga ima u cijeloj Italiji. Mada, ko ce cekat kraj avgusta....

DIDI
02-08-07, 19:23
bio je i prije :) posto mi ga kolega ima i dres je perverzija (samo zbog engleske zastave) :D

apple_mac
03-08-07, 10:59
To nije engleska zastava,vec hriscanska(katolicaka),pod ovakvom zastavom su ratovali krstasi!ista je kao engleska to stoji!

DIDI
03-08-07, 15:44
To nije engleska zastava,vec hriscanska(katolicaka),pod ovakvom zastavom su ratovali krstasi!ista je kao engleska to stoji!

o cemu pricas? sta nije engleska zastava? ne kapiram

Grungy
03-08-07, 16:22
st. george's cross, jednostavno.

MonterO
03-08-07, 16:22

Mislim da je krst svetog Djordja na grbu grada Milana, pa su izabrali ovaj dizajn.

Kao što već rekog

DIDI
03-08-07, 16:25
st. george's cross, jednostavno.

ma znam ja to, al vidji njemu objasnjenje??? prvo nije na kraju ista kao engleska,

tastatura
04-08-07, 02:04
Dje Se Moze Nabavit Dobar Dres Mancestera

Senna
13-08-07, 12:05
dva originalna dresa Partizana-"puma" i "nike"

laciale
13-08-07, 13:27
stiga' dres barse-henry 14 :)

me_myself_and_I
13-08-07, 13:46
ja imam dva poolova, away od pre tri sezone (crni sa sivim rukavima) i beli od pretproshle. zao mi shto ne uzeh onaj CL edition iz 05/06, ali su mi malo previshe kichasta bila zlatna slova. nadam se da cu uskoro dobaviti barem jedan od ova tri:

http://www.uksoccershop.com/images/england_rugby_0607.jpg

http://g-ec2.images-amazon.com/images/I/2189E9B41XL._AA160_.jpg

http://spln.imageg.net/graphics/product_images/pG01-2168808reg.jpg

James_Hetfield
13-08-07, 16:21
dva originalna dresa Partizana-"puma" i "nike"

Shto ce ti to ? :devil:

acs
18-08-07, 14:18
kad ce ovi nasi dobit dres sa imenom?

Vlado
18-08-07, 17:43
E jbg, nisam znao. Koliko kosta u prodavnici, jesi li pogledao? Ima li ga u cijeloj Italiji ili si bio u Milanu. Meni djevojka ide u Firencu krajem avgusta pa bih je zaduzio da ga kupi ako ga ima u cijeloj Italiji. Mada, ko ce cekat kraj avgusta....

Ja sam ga našao u Firenci, cijena je 70 eura, sa štampanjem imena 90. S tim, što štampanje moraš da naručiš ranije, i čekaš npr. ako naručiš danas, dres će ti odštampan sa imenom igrača kojeg hoćeš stići tek preksjutra (naravno, sa originalnim fontom tima). Kad ga naručiš tako dobićeš račun da si platio, i priznanicu na kojoj piše tvoje prezime, pečat ove firme i naziv porudžbine, i njega moraš da doneseš za 2 dana da bi podigao dres, logično... Moj drug je tako uzeo AWAY KIT Barselone, Henry #14, mnogo moćno izgleda.

Ben Dover
18-08-07, 19:05
Ovaj novi Interov je stvarno prelijep.

Sto se tice mene rado bih vidio neku prodavnicu u PG-CG (moze i bilo koja postojeca) u kojoj bi se mogli kupiti dresovi CG reprezentacija u raznim sportovima.
Evo rukometasi su potpisali sa Hummelom pa daako bude dresova i njihovih i fudbalskih...

[kinetic]
19-08-07, 00:39
AC Milan (standardni, i bijeli koji je od prije 8 godina, čini mi se), Lacio, Seltik i sad čekam da drug iz Londona donese novi Vest Hem :)

I naravno, CG i Budućnost...

Katunjanin
20-08-07, 11:43
Ja sam ga našao u Firenci, cijena je 70 eura, sa štampanjem imena 90. S tim, što štampanje moraš da naručiš ranije, i čekaš npr. ako naručiš danas, dres će ti odštampan sa imenom igrača kojeg hoćeš stići tek preksjutra (naravno, sa originalnim fontom tima). Kad ga naručiš tako dobićeš račun da si platio, i priznanicu na kojoj piše tvoje prezime, pečat ove firme i naziv porudžbine, i njega moraš da doneseš za 2 dana da bi podigao dres, logično... Moj drug je tako uzeo AWAY KIT Barselone, Henry #14, mnogo moćno izgleda.

Necu nikakvo ime. Ne treba nista da pise. Ide danas u Rim, tamo ce da ode u Via del Corso da proba da ga kupi u NIKE store jer oni imaju dosta Interovih stvari.
U srijedu ide u Firencu, ako ga ne nadje u Rimu, mozes li mi poslati adresu te prodavnice u Firenci???

Vlado
21-08-07, 13:05
Hm, sad ne znam tačnu adresu te prodavnice u Firenci, ali se nalazi relativno blizu ulice Via del Giglio, kad se krene prema željezničkoj stanici. Ne znam sad kako se tačno zove ulica, ali neka pita nekog usput... samo neka im kaže da se nalazi blizu diskoteke Space Electronic, svako će znat da joj objasni.. Prodavnica se zove INTERSPORT, jedna od poznatijih... E sad, u Firenci ima nekoliko radnji, sve zavisi ide li u industrijski ili stari dio grada da ljetuje... adrese su sljedeće:

Via del Cavallaccio-Loc San Bartolo a Cintoia
Via Venezia 18/20
Via Ricasoli 25/R
Via Villa Demidoff 105
P.zza Ottaviani 3R
Via De Sanctis 80

Nisam siguran kako se zove ova ulica, mada bi trebalo da ima taj dres u svakoj, pogotovo sad kako se bliži početak sezone u italijanskom fudbalu. Ma samo neka kaže (ako bude u starom gradu) 'Come si chiama la strada dove si trova il negozio di INTERSPORT, vicino al Space Electronic'.. ukoliko naleti na nekog građanina, znaće bez problema da joj objasni :)

kefalo
21-08-07, 13:13
ma znam ja to, al vidji njemu objasnjenje??? prvo nije na kraju ista kao engleska,

fino ti je objasnio sto predstavlja i na kraju da bi ti ublazio neznanje i rekao da postoji slicnost, sto se cudis?

kefalo
21-08-07, 13:14
Dje Se Moze Nabavit Dobar Dres Mancestera

ja sam narucio prije 3-4 dana originalni i nadam se da ce doci za 10-tak dana ovdje! Mogu da ti ga prodam za 200 eura :yipiiii:

UltrasTito
21-08-07, 17:04
dres FLACHI 10 od prošle godine
dres Jovičić 9 iz serie B(SAMP)
dres Kataneca(SAMP)
Željo 10
Italia TOTTI

a ako DORIINI dresovi nisu lijepi ne znam za koje se može reći da su?
Best Samp Regards!

DIDI
21-08-07, 20:54
fino ti je objasnio sto predstavlja i na kraju da bi ti ublazio neznanje i rekao da postoji slicnost, sto se cudis?

stvarno? :rolleyes: ne sprdaj se ko da nisam znao sto znaci a njemu je objasnjenje bas ....

Katunjanin
22-08-07, 10:12
Hm, sad ne znam tačnu adresu te prodavnice u Firenci, ali se nalazi relativno blizu ulice Via del Giglio, kad se krene prema željezničkoj stanici. Ne znam sad kako se tačno zove ulica, ali neka pita nekog usput... samo neka im kaže da se nalazi blizu diskoteke Space Electronic, svako će znat da joj objasni.. Prodavnica se zove INTERSPORT, jedna od poznatijih... E sad, u Firenci ima nekoliko radnji, sve zavisi ide li u industrijski ili stari dio grada da ljetuje... adrese su sljedeće:

Via del Cavallaccio-Loc San Bartolo a Cintoia
Via Venezia 18/20
Via Ricasoli 25/R
Via Villa Demidoff 105
P.zza Ottaviani 3R
Via De Sanctis 80

Nisam siguran kako se zove ova ulica, mada bi trebalo da ima taj dres u svakoj, pogotovo sad kako se bliži početak sezone u italijanskom fudbalu. Ma samo neka kaže (ako bude u starom gradu) 'Come si chiama la strada dove si trova il negozio di INTERSPORT, vicino al Space Electronic'.. ukoliko naleti na nekog građanina, znaće bez problema da joj objasni :)

Puno hvala na informacijama.
Situacija je ovakva: U Rimu u Nike store u via del Corso nisu imali velicinu XL a u Calcio store u Via Nazionale nisu imali uopste dres sa gostovanja. Zna li neko da mi kaze dje jos u Rimu moze da se nadje ovaj dres. Cijena mu je 70 eura, isto kao preko interneta da se naruci, samo mi je ovako nesto sigurnije da se kupi na licu mjesta.

BANDITO
26-08-07, 10:32
meni stigose jos dva:

juventusov kappa od prije 10 sezona,mozda i vise,sa reklamom SONY Minidisc :p

i engleska

[kinetic]
02-10-07, 14:29
Pokušavam da se registrujem kako bih naručio dres, ali je to očigledno nemoguće...
Na spisku država nema Crne Gore, nema Jugoslavije... nema ni Srbije, kao ni SCG...
Ima li ko kakvo rješenje sem selidbe? :)

Six foot two,
Eyes are blue,
Billy Bonds is after you!

Killy
02-10-07, 15:35
mozda nam za pocetak dash sajt odakle narucujes... :D

[kinetic]
02-10-07, 15:47
Ma samo za Vest Hem sam tražio, sa njihovog sajta...
http://www.megastore.whufc.com

ovaj novi imam već :)

Grungy
09-10-07, 21:32
moram se poFalit dresovima Skotske i Boltona.

ostaju mi jos Hibernian, Schalke, O. Marseille, Parma i Valur od timova koje volim :mrgreen:

me_myself_and_I
09-10-07, 21:39
igra li barry smith josh za valur?

kambodza
10-10-07, 11:31
Pored galerije Miki se otvorila prodavnica dresova.
Cini mi se da su po 30 eura,dosta su dobri.

Bad Boy
10-10-07, 14:07
dje bi ta galerija?

DIDI
10-10-07, 14:11
dje bi ta galerija?

pored kalimera u njegosevoj, tj pored sindikata

Killy
10-10-07, 16:12
Jel valja to sto tamo?

cattaro
10-10-07, 16:13
Samo su u Brazilu original dresovi 30 eura, svudje po Evropi izmedju 60 i 130...
Vidjeh tu prodavnicu juche u prolazu, ima i shalova.

Bad Boy
10-10-07, 18:13
mozd su neke jako dobre replike u pitanju, a zna takvih da bude za 30-40 ojra.

[kinetic]
10-10-07, 18:20
ili su možda originalni dresovi od prošle godine, koji koštaju po 30e kad im "prođe moda"...
s obzirom da ima čovjek u PG koji nabavlja takve dresove iz jedne firme u BG...

Bad Boy
13-10-07, 17:38
pitanje jedno: kako doci do kosarkaskog dresa buducnosti? ima li toga gdje u prodaji?

Vlado
18-10-07, 00:04
probaj enigmu

getaway blues
18-10-07, 00:32
Ona prodavnica sportske opreme kod picerije Bondjorno... I Enigma.

ljuba1
11-09-08, 00:03
Zvezdin dres Darko Pancev, Partizanov dres Ivice Kralja, Zvezdin dres Krivokapic od originala i jos nekoliko kopija.

Inace ja skupljam Zvezdine dresove, ukoliko neko ima neki koji zeli da proda ili menja neka mi se javi.

hercules
11-09-08, 01:52
Pravi dres reprezentacije Crne Gore gdje da kupim bratu mladjem? O jadu me zabavi...

Killy
11-09-08, 03:46
haha... jedino da pokusas brate kod Galerije Miki... ima neka glupa radnja NAVIJACH ... jes da ce bit kopija i bzv , al valjda brat bude zadovoljan :)

ph0enix
11-09-08, 03:58
ja cu da se pohvalim original dresom Boce Juniors, mada reklamnim, bez imena, sa zlatnim slovima upisanim brojem 05, kao simbol na 5 osvojenu titulu u Copa Libertadoresu.. :)

[kinetic]
11-09-08, 12:18
haha... jedino da pokusas brate kod Galerije Miki... ima neka glupa radnja NAVIJACH ... jes da ce bit kopija i bzv , al valjda brat bude zadovoljan :)

Zatvoreno je ono...
Mislim da ti se ne isplati da plaćaš minimum 20e za neke kese najlonske, nego se treba raspitat kad će ovi novi Legea dresovi u prodaju...

Albatros
11-09-08, 16:37
U bg ima prodavnica Katapult, za 30-40 e mozes dosta dobre dresove kupiti... Dje u pg imaju dobri dresovi? Treba mi Totti-ja... Svuda trazim Ibrahimovicev reprezentativni.

[kinetic]
11-09-08, 17:19
Dje u pg imaju dobri dresovi?

Niđe :)

Na soccershopusa.com su čini mi se najjeftiniji na netu, a i šalju kod nas, za razliku od velike većine prodavnica...

_HokutoNoKen_
11-09-08, 18:08
Ja imam dresove Kake od prije 2 god(Milana),kupljen preko neta-85 dolara,Ronaldinha iz Brazila-75$,njegov sorc iz repke,40$. Isto tako dres Milana,bez imena od prije 4 godine,kupljen na San Siru-70e.

night_silence
12-09-08, 01:49
Ja za sad imam ovaj ali cu imat i dres reprezentacije uskoro :|

[kinetic]
19-11-08, 00:33
New arrivals :)

Tha_Maddog
19-11-08, 00:39
Najljepši košarkaški šorc ikad napravljen.

Jednostavan i savršen.

MotobikeR
19-11-08, 00:41

Jednostavan i savršen.

Kakvi su ovo komunistički simboli po njemu?

Loverclocker
19-11-08, 00:47
Ćiro Raičević, 6
sa meča protiv Dečića kad smo osvojili titulu :)

Tha_Maddog
19-11-08, 01:09
Kakvi su ovo komunistički simboli po njemu?

AND1 je osnovao Titov pašenog.

Igi
19-11-08, 14:20
Dje mogu da kupim golmaski dres? Treba mi dres sa stitnicima na laktove sto dodju prisiveni uz njega ili eventualno neki rukometni golmanski duks?

Igor R
19-11-08, 14:36
Dje mogu da kupim golmaski dres? Treba mi dres sa stitnicima na laktove sto dodju prisiveni uz njega ili eventualno neki rukometni golmanski duks?
Ja mislim da imas u Deltu, na sprat u onu sportsku prodavnicu

Igi
19-11-08, 14:38
Nema u Deltu, na sprat u onu sportsku prodavnicu :)

mc_esseny
19-11-08, 14:40
Probaj u onu ulicu dje je bondjorno..

chini mi se da tamo imaju hummel asortiman..

Igi
19-11-08, 14:55
Imaju Hummel i pomislih da cu prvo tamo naci neki duks ili dres, ali ni oni nemaju nista od toga niti su imali...

Obiso sam manje/vise sve sportske radnje... Valjalo bi mi da mi neko kaze dje se sjeca da je to vidio ili dje je siguran da to ima...

Igor R
19-11-08, 14:58
Nema u Deltu, na sprat u onu sportsku prodavnicu :)
E nedje sam to gledao lai ne mogu da se sjetim dje. Mozda u onaj Sport u zgradu Pejton.

Igi
19-11-08, 15:00
E tamo nisam gledao.. Pogledat cu...

[kinetic]
31-03-09, 23:16
mnogo dobar :)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/03/28/article-1165491-04262167000005DC-147_468x399.jpg

umek
31-03-09, 23:26
;1152750']mnogo dobar :)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/03/28/article-1165491-04262167000005DC-147_468x399.jpg

Bolje reci mnogo dobro stoji Beckhamu :)))

ekrem_drndar
31-03-09, 23:34
Ima li dje Vucinic bijeli Romin??

sky
02-04-09, 15:49
http://www.subsidesports.com/uk/store/product_details.jsp?pid=432345564227577289&cid=532&brc=&red=product_list.jsp?id=532,mid=-1,oby=,hos=0,srs=-1,txtSearch=,cmbPriceStart=-1,cmbPriceEnd=-1,page=0,brc=,

pa ostampas ime

kamei
02-04-09, 15:54
;1152750']mnogo dobar :)

Dobar, dobar. Za kriket. :)

blavor
02-04-09, 17:40
Može li neko da postavi nekoliko online shopova koji će poslati dresove u Crnu Goru? :confused: Mislim da bi bilo vrlo konstruktivno :cool:

ekrem_drndar
02-04-09, 19:12
http://www.subsidesports.com/uk/store/product_details.jsp?pid=432345564227577289&cid=532&brc=&red=product_list.jsp?id=532,mid=-1,oby=,hos=0,srs=-1,txtSearch=,cmbPriceStart=-1,cmbPriceEnd=-1,page=0,brc=,

pa ostampas ime

Ima li dje u PG? :)

bana
03-04-09, 18:41
dres FLACHI 10 od prošle godine
dres Jovičić 9 iz serie B(SAMP)
dres Kataneca(SAMP)
Željo 10
Italia TOTTI

a ako DORIINI dresovi nisu lijepi ne znam za koje se može reći da su?
Best Samp Regards!

Ja imam original iz serie b zadnju sezonu kad su igrali a na ledja sam ostampa 10 i moje prezime
Original dres Rijeke ali ne Djalovica jer je bio najprodavaniji pa mi ga nijesu mogli nabavit nego Rendulica (!?)

BANDITO
03-04-09, 18:55

Jednostavan i savršen.
dje ima ovo da se trguje?

Tha_Maddog
03-04-09, 20:00
Ne znam da li ima više, ovo je iz sezona prije ove koja je na izmaku... Savršen. Opet ću da ga uzmem ako ga igdje nađem.

Kupio sam ga u Kralja Milana 23, Beograd.

bana
24-04-09, 15:13
Kad ce se moc kupit original dres od CG-repke. Mad je ljepsi rukometni od fudbalskoga.

umek
24-04-09, 17:04
Podji u Napoli, tamo mozes kupit nas dres komplet za 40 eura :))) posto se tamo proizvode nasi dresovi :D

kEDOWN
24-04-09, 17:16

Jednostavan i savršen.

Najgrdji, sto su moje oci ikad vidjele.

Tha_Maddog
24-04-09, 18:27
Ti nemaš oči. :(

:p

gatsbyy
24-04-09, 19:03
dje ima da se kupi originalni dres reprezentacije?

Diego Milito 22
07-02-10, 15:47
imali gdje da se kupi interov crno plavi dres sa imenom milito i brojem 22 u kotoru ili tivtu (nemora biti original ali da bude slican i da ne bude preskup ne vise od 35e) i ako nema (a mislim da nema) salje li ko dresove na kucnu adresu.

Rooney10
07-02-10, 15:54
ja sam kupio dres engleske 06/07 org u sutomore bez imena gornji dio. 25 eura chinimi se.

MotobikeR
07-02-10, 16:15
ja sam kupio dres engleske 06/07 org u sutomore bez imena gornji dio. 25 eura chinimi se.

:lol:````````````````````````````

FC_Barcelona
07-02-10, 17:04
Vi što tražite neke licencirane, promuvajte se po Delti, tamo ima par prodavnica sa oficijalnim dresovima! Inače, od dresova posjedujem:

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260149859431_1100217813_822892_4195036_n.jp g

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260149899432_1100217813_822893_5209931_n.jp g

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260149939433_1100217813_822894_6113151_n.jp g

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260150539448_1100217813_822908_6194828_n.jp g

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260150579449_1100217813_822909_4542455_n.jp g

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150659451_1100217813_822910_3220097_n.jp g

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150699452_1100217813_822911_8124477_n.jp g

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150739453_1100217813_822912_7589618_n.jp g

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260156499597_1100217813_822929_251972_n.jpg (dres rep. katalonije)

MeDo_JE
07-02-10, 17:16
dje ima da se kupi originalni dres reprezentacije?

U elmag na trgu (pg), mada mi se bash ne svidja materijal... :)

methodman
07-02-10, 17:20
kako su ti ruzni dresovi :D

opmne
07-02-10, 18:00
Ima dres remprezentacije u Elmag, sav izguzvan jadan. Ja sam neku noc rekao onim prodavacicama da im ruke opanu sto ga ne opeglaju.

opmne
07-02-10, 18:03
Dres i fudbalska lopta Barse mi je iz PG, a maica sa kragnom i zastava iz epicentra fudbala sa Kamp Nou a :)

ekrem_drndar
07-02-10, 18:05
Ima dres remprezentacije u Elmag, sav izguzvan jadan. Ja sam neku noc rekao onim prodavacicama da im ruke opanu sto ga ne opeglaju.
Pa e one ce da ga peglaju :confused:

Vidocq
07-02-10, 18:05
Katalonac, taj dres iz ove sezone nije onaj sto igraci nose, nego SUPPORTER dres.

FC_Barcelona
07-02-10, 18:28
po čemu si to zaključio, ako se smije znat? :)

opmne
07-02-10, 18:33
Pa e one ce da ga peglaju :confused:

Pa zasto da ga ne opeglaju ? One nemaju sefa inace nakav dres remprezentacije nebi smjele da stave na izlog :)

Vidocq
07-02-10, 22:20
po čemu si to zaključio, ako se smije znat? :)

Po onome natpisu NikeFit u donjem lijevom uglu s prednje strane. Koliko sam primijetio takve dresove ne nose igraci, a i cijena im je manja nego PROMO dresova koje nose igraci.

Bob Apex
07-02-10, 22:35
Vi što tražite neke licencirane, promuvajte se po Delti, tamo ima par prodavnica sa oficijalnim dresovima! Inače, od dresova posjedujem:

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260149859431_1100217813_822892_4195036_n.jp g

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260149899432_1100217813_822893_5209931_n.jp g

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260149939433_1100217813_822894_6113151_n.jp g

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260150539448_1100217813_822908_6194828_n.jp g

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260150579449_1100217813_822909_4542455_n.jp g

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150659451_1100217813_822910_3220097_n.jp g

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150699452_1100217813_822911_8124477_n.jp g

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11232_1260150739453_1100217813_822912_7589618_n.jp g

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs025.snc3/11232_1260156499597_1100217813_822929_251972_n.jpg (dres rep. katalonije)

da neces da ti prodaam majcu barselone sa utakmice sa zvezdom u beogradu 96 mislim da je bilo i majca malo izbucana hahha saalim se :D

Penzioner
09-02-10, 23:10
po meni je original dres kad ti ga igrac pokloni poslije utakmice ja imam dresove kupljene na stamford bridge sa imenom i bedzevima premijer lige ali to je najblize originalu a trenerke i majice su nesto drugo to je isto

Vidocq
10-02-10, 01:30
po meni je original dres kad ti ga igrac pokloni poslije utakmice ja imam dresove kupljene na stamford bridge sa imenom i bedzevima premijer lige ali to je najblize originalu a trenerke i majice su nesto drugo to je isto

Pa da, to ja i kazem..

Ne znam kako je kod Adidasa, ali ekipe koje Nike snadbijeva opremom dobijaju Promo dresove koje nose igraci na utakmicama i Supporter dresove koji se kupuju u shopovima ili online store-u.

Vlado
10-02-10, 01:59
ja imam

Zidane #5
Sneijder #23
Higuain #20

sve Real Madrid

u planu mi je dres Španije - Serhio Ramos #4, a od ovih koji mi lijepo izgledaju za igrat fudbal u njih.. možda Aquillani (Liverpool), Diego (Juventus) ili Robben (Bayern)

Brent1986
10-02-10, 02:06
ja sam prije dvije godine dobio mesijev dres od ujaka koji on dobio na poklon od prijatelja koji ga je navodno uhvatio na prijateljskoj utakmici sa bajernom u njemackoj...interesuje me postoji li neka posebna oznaka na dresovima barselone koje nose igraci na utakmicama?

laciale
10-02-10, 10:42
ja imam 2 dresa lacija, komplet barse od prosle godine, trening majicu mancestera, i original dres (dao ga dejo mom kumu) milana dugih rukava iz 96-97 koji je na prodaju ako koga zanima.
slikacu ga pa cete vidjet :)

Penzioner
10-02-10, 13:13
brent sto se tice celsijevih ima razlike u hologramu u cosku na dnu mada mislim da i kod ostalih ima ali dobro je kad se kupi na stadion makar je blizu da je original jer nema sanse da cu ikad ufatit dres sa utakmice

Ultra_Spich
10-02-10, 16:37
http://img402.imageshack.us/img402/6730/image344.jpg Mislim sta da vam kazem ? Maurito Zaradona :D

Sesa PM
11-02-10, 01:10
ja imam

Zidane #5
Sneijder #23
Higuain #20

sve Real Madrid

u planu mi je dres Španije - Serhio Ramos #4, a od ovih koji mi lijepo izgledaju za igrat fudbal u njih.. možda Aquillani (Liverpool), Diego (Juventus) ili Robben (Bayern)
serhio ramos ne nosi 4-ku u reprezentaciji...nego 15..
provjeri...

Sesa PM
11-02-10, 01:11
Da nema ko da prodaje dres Pedje Mijatovica ?

CaseLogic
11-02-10, 01:23
Kad se falite...

Original Adriana komplet, original Recobe sa utakmice, koji je uramljen. Kopije: Ronaldo, Djorkaef (i njega cu da uramim), Materazzi, Campioni 17..

Ove godine dolaze: Balotelli, Milito, Campioni 18 i Sneijder.

Sesa PM
12-02-10, 11:00
Original dres Intera kupljen 1999 na Meazzi...
Potpisan licno od Ronalda.....

Zodiac
12-02-10, 11:03
Kad se falite...

Original Adriana komplet, original Recobe sa utakmice, koji je uramljen. Kopije: Ronaldo, Djorkaef (i njega cu da uramim), Materazzi, Campioni 17..

Ove godine dolaze: Balotelli, Milito, Campioni 18 i Sneijder.

Mislis Recoba ga nosio? Ne seri?

Zodiac
12-02-10, 11:08
Ja imam Iversona, Philadelphia 76ers :p
Miroslav Beric, Partizan , ima mu 10 godina
Sasa Ilic, sa utakmice Sutjeska-Partizan.
Alexandre Pato 7

Volio bih nedje da qpim Zidane 5, ali chisto sumnjam da to ima idje...

Vlado
12-02-10, 12:18
Ja imam Iversona, Philadelphia 76ers :p
Miroslav Beric, Partizan , ima mu 10 godina
Sasa Ilic, sa utakmice Sutjeska-Partizan.
Alexandre Pato 7

Volio bih nedje da qpim Zidane 5, ali chisto sumnjam da to ima idje...

Možda bih ti ja prodao moj za neku adekvatnu sumu. :P
I to iz njegove posljednje sezone, na oproštaju. Nema ga 5 ljudi u CG, glavu dajem. :)

opmne
12-02-10, 12:30
I to iz njegove posljednje sezone, na oproštaju. Nema ga 5 ljudi u CG, glavu dajem. :)

Ja cu se odmah pohvaliti da nemam taj dres, inace bih ga "izlozio" pred vrata da cistimo noge kad ulazimo. :D

Zodiac
12-02-10, 12:59

Dogovoricemo se! Vracem se sa skijanja u Nedjelju, taman ako ostavim koji dinar da ga uzmem. U kakvom je stanju?

Vlado
12-02-10, 13:05
Hahaha nov dres brate, original:)
Kupljen u francuskoj :D
realovi dresovi su svetija, to se pazi kao oči u glavi ;)

Zodiac
12-02-10, 13:10
Dogovaramo se 100%. Moram ga odnijet u manastir da se "okadi" ta svetinja.

CaseLogic
12-02-10, 18:40

Bi li ga prodao?!?!??!?!?!?!?!?!?!?

Mislis Recoba ga nosio? Ne seri?

Aha, ZUTE boje. :)

N_L
12-02-10, 19:08
^ neka te, stedi pare :p

CaseLogic
12-02-10, 19:27
Ma ubio bi za dres onog smecara...Jos ga volim.

MeDo_JE
12-02-10, 20:33
ja imam 2 dresa lacija, komplet barse od prosle godine, trening majicu mancestera, i original dres (dao ga dejo mom kumu) milana dugih rukava iz 96-97 koji je na prodaju ako koga zanima.
slikacu ga pa cete vidjet :)

Poshto je to, bachi sliku pa se mozhda dogovorimo neshto... :)

Sesa PM
13-02-10, 11:34
[quote=CaseLogic;1479121]Bi li ga prodao?!?!??!?!?!?!?!?!?!?

Ne brate,cuvam ga 11 godina :)))

Vlado
13-02-10, 13:24
Ja cu se odmah pohvaliti da nemam taj dres, inace bih ga "izlozio" pred vrata da cistimo noge kad ulazimo. :D

Pamet ti ne smeta slobodno.

laciale
13-02-10, 15:46
Poshto je to, bachi sliku pa se mozhda dogovorimo neshto... :)

slikacu ga kuci kad dodjem pa cu postavit odje. dugih je rukava i daleko najkvalitetniji materijal koji sam u ruke dovaca.ovi noviji su sve neki hi teac multi-super sinteticki.

laciale
13-02-10, 22:17
evo medo :) dres 100% original koji je dejo licno poklonio njegovim kumovima a mojim prijateljima. ne znam poslije kojeg je meca.

MotobikeR
13-02-10, 22:29
prodajes li ga? :)

laciale
13-02-10, 23:14
prodajem ali samo prvo da cujem meda jer me prvi pitao pa da ispostujem prvoprijavljenog.
samo da znate da ga sofru nijesam htio prodat, za inat :)

Orgullo
13-02-10, 23:28
brate ne davaj ovo po bilo kojoj cijeni...ako je ovo stvarno orginal dres i ako je bas savicevic nosio onda vrijedi masu ali bas masu...i zajebo si se ,trebo si dat sofru ali si mu trebo izmust grdne pare(on ima a dao bi ti koliko god da trazis!)

laciale
14-02-10, 00:14
brate ne davaj ovo po bilo kojoj cijeni...ako je ovo stvarno orginal dres i ako je bas savicevic nosio onda vrijedi masu ali bas masu...i zajebo si se ,trebo si dat sofru ali si mu trebo izmust grdne pare(on ima a dao bi ti koliko god da trazis!)

nema razloga da lazem bilo koga - zanci dres je nosio dejo prije 12 godina. sofru ga nijesam htio dat pa sve da mi je nudio 1000 eura.

MeDo_JE
14-02-10, 04:43
Javljam do srijede-chetvrtka ako nije kasno, neshto nijesam pri parama trenutno... Koja je cijena...?

CaseLogic
14-02-10, 04:43
I mene cijena ako moze. :)

DIDI
14-02-10, 09:22
ima li navijaca juventusa :)
dres roberta badja :)

laciale
14-02-10, 11:14
Cijena je 200 eura. ako ima ko nesto da prigovori neka slobodno kaze i neka uporedi cijene. prihvatam sve vrste kritike :) ako mislite da je puno recite zbog cega a ako mislite da je malo opet kazite. meni dres ne treba jer ga ne nosim - ne osjecam se ugodno u crveno-crnim prugama :)

p.s ako ga neko kupi postoji samo jedna molba - sofru ni pod razno se ne smije prodat.

Vlado
14-02-10, 11:18
Hahahahahahahaha, da vam sad vidim interesovanje MILANISTI ;)
laciale, j.eba si mu oca s cijenom zaista... + naglašavaš da nisi nikakvim emocijama vezan za taj dres... bruka:)

laciale
14-02-10, 11:31
Hahahahahahahaha, da vam sad vidim interesovanje MILANISTI ;)
laciale, j.eba si mu oca s cijenom zaista... + naglašavaš da nisi nikakvim emocijama vezan za taj dres... bruka:)

ja sam rekao da su komentari dobrodosli. da sam vezan ne bi ga prodava.

p.s da je dres reala vjerovatno bi neku drugu pricu prica.

svet0
14-02-10, 11:36
200 eura? Mashala :)

Ja bih to bacio na eBay mozda dobijes i 2000 :p

laciale
14-02-10, 11:38
na ebay se prodaje dres redonda 500 dolara:)

p.s ko dokaze da voli milan ka' sto case upola voli inter ima 50 eura popusta.

svet0
14-02-10, 11:40
Ma kakav Redondo, to je "Genije" :)

Vlado
14-02-10, 11:53
p.s da je dres reala vjerovatno bi neku drugu pricu prica.

Ne moraš da serinjaš vječno nešto, lijepo sam ti se obratio i rekao ti da mislim da je cijena previsoka. Niđe nisam pominja ni Barselonu, ni Real, ni Lacio...

El_NiNhO
14-02-10, 17:54
p.s ko dokaze da voli milan ka' sto case upola voli milan ima 50 eura popusta.

Ko dokazhe da voli svoj klub koliko case mrzi milan ima chitavu kolekciju za Dz :P

p.s. nijesu loshe slike uopshte :-?

CaseLogic
15-02-10, 01:13
Cijena je 200 eura. ako ima ko nesto da prigovori neka slobodno kaze i neka uporedi cijene. prihvatam sve vrste kritike :) ako mislite da je puno recite zbog cega a ako mislite da je malo opet kazite. meni dres ne treba jer ga ne nosim - ne osjecam se ugodno u crveno-crnim prugama :)

p.s ako ga neko kupi postoji samo jedna molba - sofru ni pod razno se ne smije prodat.

Moguce da cu ga ja uzet ako posluze finansije u martu.

methodman
15-02-10, 01:17
el ninjo dres zvezde prodajes li pise li sto iza na njega ?

MotobikeR
15-02-10, 01:18
kako bi rado uzeo taj dres savicevica no okle 200e :D

a od dresova imam jedno 20ak zvezdinih i 10ak drugih timova.. :)

Igor R
15-02-10, 01:23
kako bi rado uzeo taj dres savicevica no okle 200e :D

a od dresova imam jedno 20ak zvezdinih i 10ak drugih timova.. :)
E onda bi ti trebao ovo da znas. Kojih godina su noseni ovakvi dresovi?
http://8d.img.v4.skyrock.net/8d7/redstarbelgrade/pics/2677036516_1.jpg
Imam ovakav, samo kratkih rukava

Lennox
15-02-10, 01:27
Pocetkom devedesetih, mozda cak i kraj osamdesetih...

El_NiNhO
15-02-10, 01:32
el ninjo dres zvezde prodajes li pise li sto iza na njega ?

Ne pishe nishta. Nema tih para :D

MotobikeR
15-02-10, 01:33
mislim da je sezona 86-87 nisam siguran, tu ti je izmedju `86 i `90 (za ovo sam siguran) nadam se da sam ti pomogao :P

Igor R
15-02-10, 01:40
mislim da je sezona 86-87 nisam siguran, tu ti je izmedju `86 i `90 (za ovo sam siguran) nadam se da sam ti pomogao :P
A imam ga kuci i stvarno je ekstra kvalitet dresa. Evo posle 15 godina je ekstra ocuvan. Broj mu nije usiven niti je ono naknadno lijepljenmo

methodman
15-02-10, 01:41
Ne pishe nishta. Nema tih para :D

dje zivis :joint:

MotobikeR
15-02-10, 01:44
A imam ga kuci i stvarno je ekstra kvalitet dresa. Evo posle 15 godina je ekstra ocuvan. Broj mu nije usiven niti je ono naknadno lijepljenmo

i ako ima ko da prodaje zvezdine dresove neka mi javi, pogotovo ove starije ovi noviji me ne zanimaju .. znachi otprilike 2000ih nista me ne interesuje :D

Igor R
15-02-10, 01:46

i ako ima ko da prodaje zvezdine dresove neka mi javi, pogotovo ove starije ovi noviji me ne zanimaju .. znachi otprilike 2000ih nista me ne interesuje :D
A ne prodajem :)

MotobikeR
15-02-10, 01:48
a pih :D ako budes htio da ga prodajes javi :P

El_NiNhO
15-02-10, 01:50
dje zivis :joint:

U Nikshic.... :rolleyes:

Vidocq
15-02-10, 02:36
Imam i ja dva original dresa partizana sto sam dobio svojevremeno od nekih prijatelja. Jedan je sa pocetka 90tih, a drugi s pocetka novog milenijuma. Ovaj prvi nema usiven broj, a drugi je Kezman nosio na nekoj utakmici.

TroonChica
15-02-10, 06:51
Potpisan licno od Ronalda.....Ne zeeeeeezaj,auuuuuf
Kakav si ti srećnik.
:(

Vlado
15-02-10, 09:58

Ti? Dres Bilana? :)
Odma ubači sebe u folder. :D

E jedino, ako ne planiraš da ga prodaš Nebojši Šofrancu za 500, to je druga priča onda. :mrgreen:

Mad_dog_KO
15-02-10, 09:59
Ako mu nije drva zafalilo :D

trojkam
15-02-10, 10:15
Hm, da je koji drugi igrac, pa ajde.. :D

:-? Vuce :confused:

Inace, ja sam imao dresove Vieria, Ronalda (debeloga) i broja 9 Barcelone. Sve sam ih uzdio, ne gledala ih majka :D

Sad imam samo Figa (Inter), Ronaldinha (Barcelona), Manchestera (No Name) i Nebojse Bogavca (Lovcen - kosarka :D )

laciale
15-02-10, 10:38

da bi ga zapalio? :)

Zodiac
15-02-10, 12:51
Dacu ti ja 200 eura za dres Savicevica. Dobro bi dosao i neki popust, btw!

Vlado
15-02-10, 13:01
Zodiac brate, zašto se tebi ne može poslat request na fb??

Zodiac
15-02-10, 13:09
Jer samo uzi krug crnogorskog podzemlja moze da stupi u kontakt sa mnom :p
To sam namjestio chisto da se malo izolujem.

El_NiNhO
15-02-10, 13:44
Jer samo uzi krug crnogorskog podzemlja moze da stupi u kontakt sa mnom :p
To sam namjestio chisto da se malo izolujem.
Svidja mi se shto si normalan. :mrgreen:

Orgullo
17-02-10, 18:00
Bih te zamolio da se kontrolišeš.

OFF TOPIC!!!
vlado vidjeh nedje da si reko da imas dres Higuaina :D jeli to ORIDJINAL ili neki sa buvljaka :D trebo bi meni neki bas Oridjinal :)

gatsbyy
17-02-10, 18:22
OFF TOPIC!!!
vlado vidjeh nedje da si reko da imas dres Higuaina :D jeli to ORIDJINAL ili neki sa buvljaka :D trebo bi meni neki bas Oridjinal :)

vidjoh u deltu prije neki dan u radnju sportske opreme jednu dresova original po 45e, milana i reala...

Orgullo
17-02-10, 18:27
vidjoh u deltu prije neki dan u radnju sportske opreme jednu dresova original po 45e, milana i reala...
extra :) hvala ti :D i prastajte zbog off topica :)

Vlado
17-02-10, 18:37
OFF TOPIC!!!

Ja samo original dresove kupujem.
Mislim ono... kupim dres kad skupim pare, ne kupujem dresove s pjace.

Imam 4 Realova dresa.

Zidane #5, iz Nice, Francuska
Higuain #20, iz Barselone, Španija
Sneijder #23 (teget garnitura), iz Rima, Italija
Kaka #8, iz Londona, Engleska

Ove godine će drug da mi donese dres Reala sa Santiago Bernabeu-a (ide tamo da gleda utakmicu protiv Liona) pa ako budeš zainteresovan, pošalji mi PM da se dogovorimo oko para i toga, da mu se pošalju... I da mi kažeš kojeg ćeš igrača, naravno... i veličinu.

Orgullo
17-02-10, 20:29
Ja samo original dresove kupujem.
Mislim ono... kupim dres kad skupim pare, ne kupujem dresove s pjace.

Imam 4 Realova dresa.

Zidane #5, iz Nice, Francuska
Higuain #20, iz Barselone, Španija
Sneijder #23 (teget garnitura), iz Rima, Italija
Kaka #8, iz Londona, Engleska

Ove godine će drug da mi donese dres Reala sa Santiago Bernabeu-a (ide tamo da gleda utakmicu protiv Liona) pa ako budeš zainteresovan, pošalji mi PM da se dogovorimo oko para i toga, da mu se pošalju... I da mi kažeš kojeg ćeš igrača, naravno... i veličinu.

ajde vidjecemo nesto :) ako skupi sto para javicu ti se :D
imam ja Raulov dres (naravno Real Madrid) orginal kupljen u Bechu :)

EDIT: ovakav http://3.bp.blogspot.com/_9RQP4ki3A30/SK_A868SOGI/AAAAAAAAESo/zlJRANApK1A/s320/RealMadrid01-02_Away2.jpg sezona 01-02 (za gostovanja) :)

Vlado
17-02-10, 20:41
Ovo su moji

http://www.uksoccershop.com/images/zidane53na.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/7775/higuain2ms0.jpg
http://www.tipjes.nl/afbn/soccershirts_picture-101.jpg
http://www.firstsportstore.com/pic/2009112216335777060.jpg

Orgullo
17-02-10, 20:43
a sto da ti kazem svi su mocni ipak je to realov dres :) ali kad bi moro da biram izmedju ova 4 uzo bi Zidanov (to je ziva legenda ovog sporta) omiljeni vezni igrac...

Vlado
17-02-10, 20:46
Prodacu ti ga 250 eura :D

Orgullo
17-02-10, 20:48
Prodacu ti ga 250 eura :D
mozda od prve penzije :D
kad skupim pare ( a potrajace to ,jos na ovu krizu) kupicu novi CR9 ili Higuain :bravo:

Vlado
17-02-10, 20:49
Ma kakav CR9 i Iguain... Ja ću sad ovome drugu da rečem da mi sa stadiona donese SERGIO RAMOS ili ALONSO... razmišljam još uvijek :)

Orgullo
17-02-10, 20:51
Ma kakav CR9 i Iguain... Ja ću sad ovome drugu da rečem da mi sa stadiona donese SERGIO RAMOS ili ALONSO... razmišljam još uvijek :)

ne znam,ti kako oces...ali ja prije uzo Lass-ov nego Xabi-ev :mrgreen:

CaseLogic
17-02-10, 23:18
Ti? Dres Bilana? :)
Odma ubači sebe u folder. :D

E jedino, ako ne planiraš da ga prodaš Nebojši Šofrancu za 500, to je druga priča onda. :mrgreen:

Hm, da je koji drugi igrac, pa ajde.. :D

:-? Vuce :confused:

da bi ga zapalio? :)

Da. Ali bi se prije toga izmokrio po njemu. Kamera bi sve zabiljezila. Javljam ti se da uzmem to ako bog da. Ne bi mi veceg meraka bilo. :D

MotobikeR
18-02-10, 00:02
nemoj mu to prodavat.. :) briga mene za milan al mi je dejo vazda bio najmiliji igrac :)
imam ja jedan njegov dres on ga je nosio (rapida) al ga ne bi proda nikad :D

Vlado
10-03-10, 15:30
Pridodah svojoj kolekciji i ovaj biser

http://www.soccerjerseystore.org/images/Madrid-team-09.jpg

[kinetic]
10-03-10, 17:00
nije dres i od prošle je zime, ali mislim da nisam postavljao.

za Case-a, starog Kelta :)

http://www.kitbag.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_celtic-45082.jpg

DIDI
18-03-10, 14:06
nema navijaca juventusa????
au :)
ja reko da im ponudim dres roberta badja
10 :) ostalo je nesto od potpisa njegovog :)

bas ovakav :)

http://news.titan24.com/attach/upload/baggio(1).jpg
http://www.paolo65.com/scorer/baggio_file/image004.jpg

a barselone :) dres kad je igrao Ronaldo :)
nema broja :)
http://static.sky.it/static/images/sezioni/sport/calcio_estero/ronaldo_barcelona.jpg

DzoniS
14-04-10, 10:41
ima li ko dresove iz osamdesetih godina...nebitno koje ekipe, drzave itd....
posebno me interesuje dres jugoslavije sa svetskog 90' godine...
http://www.limundo.com/slika-Dres-Jugoslavije-sa-SP-1990-721042x640.jpg

rain_wind_storm
14-04-10, 10:58

Teško da je to original.
85e je ORIGINAL na stadionu a ako oces ime da se tvoje upise onda je 105e

matijaaa
14-04-10, 10:58
posto dres badja?

DIDI
14-04-10, 11:00
posto dres badja?

imao sam par ponuda, ni jedna nije bila ispod 100e, reci tvoju

DIDI
14-04-10, 11:05
Teško da je to original.
85e je ORIGINAL na stadionu a ako oces ime da se tvoje upise onda je 105e

zavisi koji je dres u pitanju, ovi u nike odje kod nas su original, na stadionu vec imas 2 3 vrste original dresova, tj onih u koje igraju, replice, i stariji modeli,
ljetos u rim pitasmo u nike butik, za dres buducnosti i rekose nam da im treba par dana da ga dobiju al moze se naruciti ;)

DzoniS
14-04-10, 11:10
znaci i u rim moze da se kupi dres buducnosti o jeeeaa :)

rain_wind_storm
14-04-10, 11:10
Ovaj adidas real shop na stadionu S.Bernabeo je 85e original,ono u koje oni igraju.
Ona replika je oko 60e,a onaj odvratni sa rupicama ka krpa je 50e

DIDI
14-04-10, 11:13
znaci i u rim moze da se kupi dres buducnosti o jeeeaa :)
u svaki nike shop :) svudje, mozes da narucis bilo koji dres koji nike proizvodi

to ti pricam rain ;)

FC_Barcelona
14-04-10, 11:50
DIDI, kolko bi koštao taj dres Barselone što si ga ponudio? Je li očuvano to da valja?

DIDI
14-04-10, 11:54
DIDI, kolko bi koštao taj dres Barselone što si ga ponudio? Je li očuvano to da valja?

nije ni on nesto puno oblacen, nema broja to sam napisao :)

DzoniS
14-04-10, 12:31
a sto radi DIDI, na sve strane zaradjuje :)

FC_Barcelona
14-04-10, 12:58
nije ni on nesto puno oblacen, nema broja to sam napisao :)

a cijena :D ?

[kinetic]
05-05-10, 14:00
prodajem dres Engleske (XL)
dres je nov, raspakovan prije pola sata, ali mi je velik, pa bih da zamijenim za manji.
na dresu piše samo ta engleska veličina, 46, pa je tu i došlo do greške u naručivanju.

kupljen za 35, prodajem za 30.

http://1.bp.blogspot.com/_q-naREYj8qc/Sc4vIUE3b_I/AAAAAAAAC0E/PHFMThrGcGY/s400/new+England+home+shirt+2009.JPG

DIDI
05-05-10, 14:06
;1618707']prodajem dres Engleske (XL)
dres je nov, raspakovan prije pola sata, ali mi je velik, pa bih da zamijenim za manji.
na dresu piše samo ta engleska veličina, 46, pa je tu i došlo do greške u naručivanju.

http://1.bp.blogspot.com/_q-naREYj8qc/Sc4vIUE3b_I/AAAAAAAAC0E/PHFMThrGcGY/s400/new+England+home+shirt+2009.JPG

rez ga dok ne razmijenimo te slicke ;) da vidim kakav je :)

vanilla sky
01-07-10, 17:18
Kupio sam dres obale slonovace kod momka na zabjelo,original je,ekstra,preporucujem da kupite ako koga interesuje evo br. 068 551 068

American Dream
01-07-10, 17:23
;1618707']prodajem dres Engleske (XL)

Je li ovo jos aktuelno? :) Ja sam kao pravi mesetar, trazim dres engleske kad je najmanje in :D

ekrem_drndar
01-07-10, 17:25
I ja trazim dres Engleske ,al onaj crveni

[kinetic]
01-07-10, 17:36
ne, našao je novog vlasnika odmah :)

American Dream
01-07-10, 17:49
Fak fak fak. Ja se bas ponadao :)

Bunny Rabbit
02-07-10, 01:20
mislim da bi bilo u redu da pane po jedan ban za ove "engleze", takodje ako se pojavi kakvi "bugarin", "velsanin", "svajcarac" :p

voolandis
24-09-10, 13:39
Chelsea 2002/2003 no name, original, umbro
Chelsea 2009 team casual
Juventus Bufon 2009

laciale
24-09-10, 16:43
Stigli kompleti lacija (plavi) i barselone (zeleni) :)

miha
25-09-10, 17:41
chelsea - 2005(dugih rukava,plavi) 100 godina kluba bez imena
barselona - 2008 MESSI (19)
Strasbourg - 2006 bez imena(bijeli)
Strasbourg - 2008 bez imena(svjietlo-plavi)
Svedska - 2008 bez imena
Rapid Bec - 2009 Hoffer
Spartak Moskva - 2009 bez imena
Spartak Moskva - 2010 bez imena
Roma - 2008 Totti(10)
Argentina - 2008 Maradona(10) (kopija starog dresa-brooka)
England - 2006 Beckham(7) crveni
England - 2009 Rooney(10) bijeli
Milan - 2008 Pirlo(21)

i slag na tortu
kosarkaski dres CSKA - 2009 (HOLDEN 10)

MotobikeR
26-09-10, 15:55
moze li slika tih spartaka? :)

Dresovi_Prodaja
27-10-10, 12:50
http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=69151&highlight=dresova

zbunjenskroz
02-03-11, 00:13
Besmrtni klasik, CA Boca Juniors. Megatone na prednjoj i ledjima. rukavi Unicef seyona 08-09... to je prava stvar =)

milosmadzarovic
02-03-11, 20:00
http://cg-fudbal.com/prodaja-dresova-i-salova/

PRODAJA DRESOVA....

chloe
17-12-11, 15:12
Ima li dje da se kupi dres rukometasica Buducnosti ili CG? Konkretno, B. Popovic.